Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégető Norbi-diéta fórum

Zsírégető Norbi-diéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
62. geridina (válaszként erre: 56. - Nívea)
2009. jan. 9. 12:20
Nekem is a kódos vált be. De mindenki azt hiszi, hogy norbi-kajákat eszem. Már unok magyarázkodni. Én 3 éve 25 kg-ot fogytam vele. Most hétfőn újrakezdtem. Viszont nekem torna nélkül egy deka sem megy le.
2009. jan. 9. 12:02
Ezt a zsírégető diétát hol lehet megtalálni?
60. hbea
2008. ápr. 23. 14:56

Lehet hüe kérdés de mi ez az SB?

Már két hónapja Norbizom de még erről nem hallottam, hmmm

2007. okt. 31. 22:54

Szia Misi!Én most csinálom a Norbi 2 hetes zsírégető diétát,folytatnám a 6 hetessel.Hol találom ,mert azt nem ismerem?.

Szerintem akármilyen diétát csinál az ember, ha nemfigyel utánna az biztos hogy visszajön,főleg ha hajlamos a hízásra az illető.

58. adri25
2007. okt. 3. 17:57
Melyik a Norbi zsírégető diéta?
57. misi12 (válaszként erre: 54. - Sznik)
2007. aug. 19. 15:25
Szia Niki! én csináltam a Norbi zsírégető diétáját,de nekem a barátnőm 6 hetes programot adott. Ugyanez végül is csak 6 hétre kombinálva.13kg-ot fogytam a 6 hét alatt, az a bibi, hogy nem szabad abbahagyni, mert rögtön visszajön. Persze ha odafigyelsz utána is akkor vagy nyerő.
56. Nívea
2007. márc. 23. 22:05
nekem bejött a Norbis diéta, de nem ez a kéthetes étrend, hanem a kódos dolog. Csak ne hagyd abba soha, mert rögtön vissza is hízod(én plusz 5 kiloval)! De ez egy életmódprogram, nem is diéta. aki meg tudja állni, h este ne zabáljon a családdal vacsora közben sültkrumplit, melegszendvicset, vagy nem megy el pizzázni, annak figyelmébe ajánlom.Tényleg nagyon hatásos mozgás nélkül is(csak ugye amozgás egészséges). Nekem tetszene, ha egyedül élnék:)
55. d77e128ed9 (válaszként erre: 54. - Sznik)
2007. febr. 4. 20:28
Szia:)Én elvileg holnap kezdem:),milyen eredményeid vannak eddig??
54. sznik
2007. jan. 30. 05:09

Sziasztok!

Ugy latom mar regota nem irt ide senki. En ma kezdtem bele ebbe a Norbi fele 2 hetesbe. Jo lenne legalabb 5 kilo fogyas. Van valaki aki mostanaban csinalta ezt a dietat?

Niki

2006. dec. 15. 13:27

Sziasztok!

A Norbi-diétában mivel lehetne helyettesíteni a tojást? Annyira nem szeretem, hogy kapásbólkettőt legyűrjek.:-(

52. norina
2006. okt. 11. 13:52
Hogy lehet kivitelezni a hétköznapokban a NORBI diétát?
51. rimocziv (válaszként erre: 43. - Ekka)
2006. júl. 15. 11:57

Miért vagy türelmetlen? Hülyeség 5 napos kemény diéta. Hidd el a Norbi update rendszere működik!!!!! Nekem pajzsmirigy alulműködésem van ami azt jelenti, hogy az anyagcserém is nagyon le van lassulva tehát nekem sokkal nehezebb fogyni, mint normál esetben. Június első hetében szigorúan betartva a kódokat kezdtem el 93 kg voltam. Most 1,5 hónap elteltével 85 kg vagyok és az éttermében pizzát is somlóit is és gofrit is ettem. És minden nap eszek Norbi pudingot, rudit és a Norbi ételfutártól a leg különbözőbb ízű palacsintákat is rendelem. Már a párom is elkezdte, mert látta, hogy nincs semmi görcs nem éhezek és csodálatosan beindult a fogyásom. Kitartást és bizalmat kívánok neked, hidd el sikerül neked is!!!!

Üdv Vali

50. Mókica (válaszként erre: 49. - Ekka)
2006. jan. 4. 13:12

Szega csaj!


Nagyon ügyike vagy!:))))

9 kiló az nagyon szép eredmény ám!


A level diétát nyomod? Húú az durva,nem???

Hogy megy???

Tornázol is mellette valamit?

Millió puszó

SZép napot! :D

49. Ekka (válaszként erre: 48. - Mókica)
2005. dec. 31. 14:24

Szia Mókica!


Majdnem mindent betartottam, két hét alatt 3 szelet süti volt az összes kilengésem, meg talán 4-5 db szaloncukor.

Most a Level-diétát nyomom, igaz ez a mai napra nem jellemző, mert lassan pogácsa-mérgezést kapok:))))

Fogyás egész jól megy:) Hurrrrrrá:)) Dec.22-én mérlegeltem, akkor 65,6 kg voltam ma pedig 63,3 kg.. Szerintem ez 175 cm-hez nem rossz. Már nem is akarok igazán fogyni csak tartani a súlyt meg izmosodni.

Szeptember 27-én kezdtem el diétázni és mára már 9kg-mal vagyok kevesebb, rá kellett jönni, hogy minden rajtam múlik. Akarat és kitartás, mert minden először fejben dől el, aztán jön csak a diéta.:))

48. Mókica (válaszként erre: 47. - Ekka)
2005. dec. 31. 14:04

SZia Ekka!


Hogy sikerült az 5 napos diétád? Karácsonykor sikerült betartani? Vagy lightosakat ettél?


Boldog Új Évet Mindenkinek!


Puszi Mókica

47. Ekka
2005. dec. 20. 13:05

Sziasztok Lányok:)


Köszi a dícséretet, mármint ami a fotóm illeti. Egyszerű házi gyártmány:)))


A fehérjeturmixot nyugodtan ihatod, csak jót teszel vele.. én is nyomom, de nem megy csak vízzel..szóval 3dl-ből 2 víz, 1tej.:))


Ez az 5 napos diéta meglepett... elsőre olvasva roppant kevésnek tűnik az étel mennyisége, de tévedtem. Pl. a hétfői reggelit 3 részre osztottam és tegnap is 7x ettem így sosem vagyok éhes:)

Majd jövök és mesélek az eredményről, most pedig keresek karácsonyra valami "csodasütit":))))

46. kisgé (válaszként erre: 45. - Mókica)
2005. dec. 20. 09:05

Szia Baba!


Én le vagyok merülve, mérlegre nem is tudom mikor álltam. Kéne böjtölnöm egy napot......de annyira nincs erőm!


Szerintem a fehéjétől nem hízol! Próbáld ki bátran!

45. Mókica (válaszként erre: 43. - Ekka)
2005. dec. 19. 22:34

Ekka Gartulálok a fogyogatáshoz! Ügyesen csinálod nagyon!

Kitartás az 5 napos diétához, bizti meglesz az eredménye! :)


Nekem is tetszik a fotód :-P

Csak így tovább! Puszika


Szerintetek ha én is az étkezések között ilyen fehérjeturmixot iszok mint amit Ekka is írt, az túl sok??? Most találtam egy diétás italt,összesen 2g ch van a porban, én nincs benne hozzáadott cukor, de a fehérjetartalma meg elég magas :)

Szal szerintetek ez is jó tízóraira meg uzsira, vagy legalább az eggyikre??? Ettől nem hízik az ember ugye???:)

Most én is az SBD-t tartom, nekem ez tetszik a legjobban! 2 szakasz hajráááá:)


Kisgé baba, te hogy állsz? :O

sziasztok

44. kisgé (válaszként erre: 43. - Ekka)
2005. dec. 19. 09:36

Szia Ekka!


Tök jó a képed, ami fönt van, tiszta művészi fotó!

Az egy kiló az teljesen ok egy hét alatt!!! Hát sok erőt a nehezítéshez, bár szerintem nem kéne keményítened, csak update-tel folytatni, nem?

43. Ekka
2005. dec. 17. 17:52

Az elmúlt héten kb. 1kg-ot fogytam...nem túl sok, de jobb mint a semmi..

Úgy döntöttem, hogy a következő 5 napban az alábbi (szintén Norbis) diétát próbálom ki. Remélem bírni fogom, mert számomra "kicsit vad":))


Reggeli: 4 ripsz-ropsz + 10 dkg fátyolsonka + fél karalábé + 2,5 dl tejeskávé

Ebéd: 2 tojásból és 5 dkg gépsonkából rántotta+ 2 ripszropsz+ tea+ kávé

Vacsora: fehérjeturmix 2,5 dl vízzel+ fahéj

napközben 2,5 liter folyadék


Reggeli: 2 tojásból rántotta+ 10 dkg fittness sonka 1 db paprika+ tea +kávé

Ebéd: 125g mozarella + uborka

+1 étkezés: fehérjeturmix 2,5 dl vízzel+ kávé

Vacsora: 3 tojásból rántotta+ 5dkg reszelt Anikó sajt+ tea


Reggeli: 1 főtt tojás, + 2 vékony szelet valamilyen felvágott.

Ebéd: 10 dkg párolt, vagy főtt husi.

V: 2 tojásból rántotta + tea


Reggeli: 15dkg sonka v. füstölt párizsi+ uborka+tea+kavé

E: 2-3 db főtt tojás, párolt karfiol (2-3 fej)

V: fehérjeturmix 2,5 dl


Reggeli: 2 tojásból rántotta+ 1narancs+tea+kávé

Ebéd: sült hús kb. 10-15 dkg

V: sajt (Anikó) 2db főtt tojás

42. kisgé (válaszként erre: 41. - Ekka)
2005. dec. 14. 10:27

Szióka!


Nagyon ügyi vagy! Szépen haladsz! Hamar eléred a maradék pár kilót is.

41. Ekka
2005. dec. 13. 21:58

Megjöttem:)

Szóval a tények:

2 héttel ezelőtt 69 kg voltam, most 66 kg.

2005. 09.27-től fogytam kerek 7kg-ot. Szerintem jó. Igaz, hogy csak 2 hete "Norbizom", de ez tetszik eddig a legjobban, mert az elmúlt 3 hónapban vagy már 5 fajta diétát kipróbáltam. Ettől legalább nem szenvedek.

Kb. még 6-7 kg-ot szeretnék ledobni és ennyi. Lassan már stagnálni is kellene a fogyásomnak, igaz elég lassan, magyarán keservesen indult meg.

Na, majd meglátjuk mi lesz:))

40. kisgé (válaszként erre: 39. - Mókica)
2005. dec. 12. 16:51

Szia!


Nem gond, persze, ráér. Akkor azt mondod a második könyv is jó, vagy az annyira nem lényeges?

Majd, ha lesz időd, megnézed. Én most úgy is el vagyok foglalva az angolozással, január 5-én megyek megint vizsgázni!:)


Majd írd le, mt mondott a mérleg!:))

39. Mókica (válaszként erre: 38. - Kisgé)
2005. dec. 12. 14:01

Az a baj, hogy nem tudom neked megmondani, hogy mennyi lesz a postakölsétg, csak akkor ha már megvan a könyv , beviszem a dobozba amiben elakarom majd küldeni, és akkor lemérik, majd mondanak árak!

Tavaj mikor küldtünk haza csomagot karira, akkor egy elég nagy dobozzal adtunk fel, és arra volt 20-30 dollár....a biztosítással és mindenféle feladási dologgal együtt!:)

De most már megnézem pontosan mennyik is a könyvek! Amúgy az első az sokkal jobb, abban minden le van írva, a szervezet hogy dolgozik, mi mire jü..stb..plussz a fázisok,receptekkel kölön-külön felosztva.Engedett és tiltott kaják!...

A második, ha jól rémlik, inkább csak receptes, lehet azt nem is kéne feladnom, mert ezek a recik inkább amerikai jellegűek...szal, nem mindeggyik a mi szánk ízére van kialakítva.

Én is csak egy párat másoltam ki belőle annó :)


Ha lesz időm ígérem mindennek utána járok, remélem ráér!:)

Puszó, szép napot! :D

38. kisgé
2005. dec. 12. 13:32

Szia Mókica!


Hát, nem tudom, én azért nem így vettem észre, de Te érzed. :(

Írtad a -1,6 kilót, az rengeteg! De tényleg, a Te súlyodnál!!!


Ja, múltkor kérdezted, érdekel-e az SBD könyv még és igen, érdekel. Előbb csak, hogy melyikben mi van, mert írtad, hogy 2 van. Na, meg hogy mennyiből jön ki postaköltségestül.:)

37. Mókica (válaszként erre: 36. - Kisgé)
2005. dec. 12. 12:58

Szia Baba!

Az is jó, a lényeg, hogy valami megmozdult lefelé ;)!

AZért nem írok a másik fórumra, mert ott soha senki nem ír nekem,csak te! Én kérdezhetek, érdeklődhetek akárkiről...mindenki csaj a saját dolgával foglalkozik :(! Te meg főleg itt vagy,így inkább ide írok ha nem baj!:)

Köszi a gratulációt! Még nem mérckedtem, mert nem voltam azon a helyen...de utána mázsálás ;)


Ekka, mennyit sikerült leadni??? Vagy még mindig vizes vagy????

Ez a tegnapi kajálás nagyon gáz volt, este már nagyon éhes voltam :(

Reggel 1 joghurt 1evk műzli

ebéd:halászlé-hal

vacsi 2 joghurt.... ez semmi nem volt...na mindegy! :(((((

Még egy hét ebből...utána meg lehet a 33 napos wellnes változatot is megpróbálom..majd meglátom!:)

Na puszika, rohanok!

Majd jövök a súlyal ;)

Csók

36. kisgé (válaszként erre: 34. - Mókica)
2005. dec. 12. 09:19

Szia Mókica!


Felénk már nem is jársz?:)) Látom, van jó kis eredményed! Ez nagyon szupi! Nekem csak -1 cm, de kilóban semmi. :)

35. Ekka (válaszként erre: 34. - Mókica)
2005. dec. 11. 18:42

Mókica, nem a 33-naposra gondoltam. Ennek a 2-hetesnek a "folytatása":))

Mérlegelés holnap lesz, ill. akkor, ha ez a sok víz végre távozni fog belőlem:)))

2005. dec. 11. 02:03

Ekka a Norbi féle 33 napos Wellnes diétára gondoltál??? Abba kezdesz bele? Most találtam meg én is a gépemen! Nem olyan vészes, egész jókat lehet benne enni...kedvet is kaptam hozzá :)

Lehet,ha enek a 2 hétnek vége lesz, én is belefogok!;)

Na megyek a dolgomra! legyetek jók, és ügyeskedjetek a fogyival!

Puszi

33. Mókica (válaszként erre: 32. - Ekka)
2005. dec. 10. 22:47

SZia Ekka!


Nagyon kíváncsi leszek mennyit sikerült leadni ez a két hét alatt! :)

Én hétfőn méreckedem,akkor kezdem a második hetet..bár bevallom ma már nagyon kíváncsi voltam a mérlegre, ígyhát ráálltam :)

1.6 kilóval mutatott kevesebbet, az 6.napon :)))

Te azóta nem álltál mérlegre???

Van egy 4 hetes változata, vagy most nem értem bocsika....lemaradtam valamiről???

Bocsika :(!

Ügyeskedj! Pusza :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook