Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Migrénes fejfájásra van valami jó kezelés?{Már a donalgin sem használ..} fórum

Migrénes fejfájásra van valami jó kezelés?{Már a donalgin sem használ..} (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 24. 12:54
A Dm-ben is kapható 4 db-os kiszerelésben én most ezt veszem 200 felett van az ára. Ha éppen nincs itthon és nem is jutok hozzá akkor hányás után szokott elmúlni a migrén.
2009. máj. 24. 12:51
Van hogy 5 perc alatt elmúlik, van hogy óra kell neki és van hogy sajnos az sem használ. Utóbbi azért szerencsére ritka. Ilyenkor szerintem túl későn veszem be, van egy idő ami után már hiába veszed be, nem dolgozza fel a gyomor mert arra már nagyon lelassult a működése.
2009. máj. 24. 12:48
Evés,ivás pihenés! A gyógyszerek közül nekem egyetlen egy használt: a Béres Trinell Pro fájdalomcsillapító. Ezen rajta van hogy migrén esetére is. Pont tegnap vettem be at utolsó szemet és 10 perc alatt elmúlt a rohamon. Néha a bőséges étkezés le szokta rövidíteni mert nálam az éhezés okozta stressz váltja ki ilyenkor a migrént.
2009. máj. 24. 12:45
Nem tudom az milyen, nekem az Ibuprofén alapú gyógyszerek használnak! Keress olyat, amiben van kb. 600 mg hatóanyag. Sajnos magyar gyógyszert nem tudok ilyet mondani, mert külföldön élek.
2009. máj. 24. 12:42
Migrénes fejfájásra van valami jó kezelés?{Már a donalgin sem használ..}
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook