Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalt Atkinsezők segítsetek!!! fórum

Tapasztalt Atkinsezők segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


4. Wenta (válaszként erre: 1. - Becc945bf8)
2010. jan. 31. 17:59

Szia!


Tapasztal Atkinses vagyok ehetsz parit csak a 20 gr ch-t kell tartani. A pariban 5gr/100 gr van. Az ubiban 1.7 ch a leveles salikban is kevés. Brokkoli, karfiol tuti jók.Gyere az Atkinses csapathoz segítségért.

2009. máj. 25. 06:00

Szia!


Köszi a választ! Nagyon bizom a diéta sikerében, bár eddig inkább hiztam majd 1 kg-ot... :(

2. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Becc945bf8)
2009. máj. 24. 23:15

Azt nem tudom, hogy a hivatalos leírás szerint lehetne-e, de én ettem, nem is keveset. Ha jól emlékszem, egyébként is azt mondja, hogy minden nap legalább egy csésze zöldséget egyél. Én minden húshoz feta sajtos paradicsomsalátát ettem. Sajtokhoz, szalámikhoz, kolbászhoz. Szerintem napi fél kilót biztosan megettem. Fogytam. Már nem emlékszem, mennyi idő alatt, de arra igen, hogy gyorsan és látványosan.


esetleg nézz be az atkins. hu oldalra, ott elég jól összeszedett információt találsz.

2009. máj. 24. 10:05

Tegnap kezdtem el az Atkins diétát, de nagyon tanácstalan vagyok. Minél többet olvasok utána, annál jobban összekavarodok. Pl. az 1. szakaszban lehet enni paradicsomot vagy nem??? Ha minden étkezéshez eszek egy kevés uborkát, paprikát, kicsi paradicsomot, akkor jól csinálom?


Mennyi idő alatt lesz látványos a fogyás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook