Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi kell egy esküvőhöz és mi mennyibe kerül? fórum

Mi kell egy esküvőhöz és mi mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


12. fildus
2009. jún. 30. 17:10

Nekünk 5 évvel ezelőtt volt az esküvőnk.

A ruhát kölcsönöztem, a férjemnek vettünk egy öltönyt. A tortát bónuszként kaptuk a vacsora helyszínén, ami egy étterem volt. Zene nem volt, csak egy szolid vacsora.

A meghívót pedig barátnőmmel csináltuk. Vettem színes papírt és arra nyomtattunk egy szép képet és írtunk rá szöveget és a boríték egy árnyalattal volt sötétebb mint a papír. Egyedi és olcsó is volt így...

2009. jún. 29. 23:07

Nekem -mint mindenhol-ingyen ment a tanácsi esküvő!!! Azért nem kell fizetni, viszont ha zenét akarsz alatta,azért már igen, ez mindenhol változó!(4ker-ben 7000ft)

Nos plusz a gyűrű, gondolom a ruha amit viselsz..kölcsönzöd vagy csináltatod...és utána hová mentek...étterembe vagy haza...

Nekünk 1hónapja volt az esküvőnk, trófea étterembe mentünk 36fős násznéppel, ami mivel pénteken ebédidőben volt, fejenként 2700ft volt.

Nekem a gyűrű és a ruha 440ezer volt........kissé bánom, hogy a ruhára ennyi pénzt kidobtam, el is adom,mert csináltatott.....


Sok boldogságot nektek!!!!!!!

Ha gondolod olvasd el a naplóm, elmeséltem a lagzim...hátha levonsz tanulságot!!

2009. máj. 24. 18:10

Az önkormányzatnál a terembérlés 5000, zene mindegy, hogy viszed vagy adják 9000, pezsgő ha jól emlékszem 2800. Plusz fotó, videó stb.

Atöbbi a létszámtól és a szervezéstől függ.

2009. máj. 24. 05:51

Az határozza meg, hogy mi kell egy esküvőhöz, hogy

-kicsi vagy nagy esküvő

-mindenkit ismersz vagy a fele pereputtyot akkor ismered meg

-beleszólnak e az örömszülők, vagy nem

-meg kell felelned külsőségi elvárásoknak, vagy se

-helyileg hol akarod tartani (Pest, vagy máshol?)

-Kell e terembérleti díjjat fizetnetek, vagy annyian lesztek, hogy az étterem ezt elengedi

-ha virágosnál protekciód van.

Ez mind-mind meghatározza az árfolyamot!!!


A fényképészt senki sem említette!!!!!! Nehogy elfeledd!!!!!


Sok boldogságot :-)

2009. máj. 23. 23:38
Nekünk 2000-ben volt az esküvőnk, 264 fő volt vidéki lagzi volt bérelt teremben. A kaját és a sütiket mi csináltuk háznál, a meghívókat készen vettük egy papírboltban, összességében kb. 800 ezer forintba volt mire minden összeállt.
2009. máj. 23. 20:51
Szia! Én csak a meghívóhoz tudok hozzászólni, mert ezzel foglalkozunk. Az ár a darabszám , méret, papírminőség, színek száma, dombornyomásos-e vagy sem, stb. szerint alakul. Ha nem túl nagy a darabszám, érdemes előrenyomott meghívót venni, megkeresni egy olyan nyomdát, amelyik foglalkozik magasnyomással, és belenyomja a neveteket, a helyszínt, meg amit akartok. Nekem nagyon tetszik, ha a betűk kidomborodnak. Elegáns és vicces meghívót is tudtok választani, kinek milyen az ízlése. Ha teljesen egyedit szeretnétek, az megdrágítja, de itt is sok múlik a darabszámon. Más: Dorogon, a főúton most láttam kiíírva, hogy esküvői ruhák kiárusítása 15 000 Ft-tól. A kaja ára szerintem a helytől függ, és persze attól, hogy mit is kértek. Ajánlom még az esküvő.lap.hu-t is.
2009. máj. 23. 20:30

Hát elolvastam azt a fórumo amit ajánlottál d enem lettem okosabb.

Pl. a ruha az nem anniyra érdekel mert izlés kérdése ki milyet választ és menniybe kerül. De pl a meghivó az menniybe kerül/db? Vagy pl egy vőfény menniy egy estére? Zenekart menniyért lehet bérelni? a kaja menniyre jön ki per fő per kaja?

5. ee50b7c391 (válaszként erre: 3. - Kattyus)
2009. máj. 23. 20:16
jaja :-) eszembe is volt mikor már elküldtem a hozzászólást hogy lehet oda kellett volna irni :-)
2009. máj. 23. 20:14

Fórum - Esküvőt olcsón kreatívan

ezt keresd meg és ott nagyon jó ötleteket találsz:)

3. kattyus (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2009. máj. 23. 20:13

Menyasszony meg vőlegény:)

Remélem érted a viccet?:)

2009. máj. 23. 20:11
Ruha, helyszin, meghivó, vacsi , szakács, vőfény, zenekar...Mi kell még és ezek menniybe kerülnek?
2009. máj. 23. 20:11
Mi kell egy esküvőhöz és mi mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook