Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Thierry Mugler Ángel parfüm fórum

Thierry Mugler Ángel parfüm (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 26. 09:50

Nekem túl nehéz illat, nem tudom viselni.

Eladnám... (50 ml)

sevendays@freemail.hu

2009. jún. 7. 17:23
Háát nem hiszem,h ezt a parfümöt bárki magára fújhatja ész nélkül..Elég agresszív illat! Tudni kell viselni,és nagyon sok embernek nem áll jól!
2009. máj. 23. 20:07
A nagyon gyümis és virágos illatokra meg csak úgy ragadnak a különböző rovarok (tapasztalat). :-)))
30. Klimpírozi (válaszként erre: 27. - - cassie -)
2009. máj. 23. 19:31
Cassie, még nézgelődj egy kicsit, és válogass alaposan.. a Versacenak jelent meg egy új nyári illatkompozíciója, csupa fehér..nem tudom milyen lehet..
29. Fiatal nő (válaszként erre: 27. - - cassie -)
2009. máj. 23. 19:30
Szerintem az Angel abszolút nőies. :-P
28. Klimpírozi (válaszként erre: 26. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 19:29

bocs, nem rontom - tovább - a renomét..

:)

2009. máj. 23. 19:07
Köszi mindenki, hogy megírta a véleményét. Azt hiszem akkor inkább a Versace parfümöt választom, mert nekem inkább a nőiesebb és visszafogottabb illat tetszik :)
26. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 24. - Klimpírozi)
2009. máj. 23. 18:58

Ő az, aki kikéri magának, hogy ő nem költőnő, hanem költő? :)

szóval ne művésznőzd le ! :o)))

25. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 18:13

???

Nem vagyok budapesti...

2009. máj. 23. 18:09

Karafiáth Orsi művésznő elmaradhatatlan illata az Angel, most olvastam.

:)

23. Klimpírozi (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 17:46
az se baj ha mindig újat veszel, tényleg sokféle új van illat van.. lásd a mértékadó pcsás magazinok.. Elle, Máriaklári dugig mindenféle izgalmas földi jóval..
22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 21. - Klimpírozi)
2009. máj. 23. 17:22

A Light Blue nekem is nagy kedvencem, évek óta az a nyári illat, a télit pedig jól tudjuk :o)) Hála Virágnak, évekig abban fogok fürdeni is :o)))). Amit venni szoktam anno, 40 ml volt, én abból gondoltam kettőt kérni, amit kaptam 100 ml-esek, nagyjából három évre tuti elég lesz :o))


Az élet nagyon igazságtalan, annyi jó parfüm van, a minden héten újat veszek, akkor sem érnék a végére ebben az életemben :S

21. Klimpírozi (válaszként erre: 18. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 17:02

ritkán vásárolok a parfümériákban,a parfümériák kasszájánál kicsi fiola kérhető, hogy próbát vehetsz-e, nem tudom.. a maceráa lelkem a Dolce Gabbana Light Blue és az Estée Lauder Pleasures parfümjét engedi be hozzám sok éve, sokféle illat kipróbálása után..utóbbi még repülős út duty free élményeként.. a Dolcemat nagy kiszerelésű tesztert egy kedves ismerős hozza, valamivel a Douglas ára alatt évek óta.

Ismeretlen helyről, ismeretlen eladótól parfümöt sosem veszek, kizárólag csak márkaboltban, vagy megbízható drogériákban / Douglas és társai /

láttam mostanában egy pár izgalmas dolgot újságokban.. citrusos, fanyart..a kipróbálás majd idővel.

Rég volt egy kedvenc illatcsaládom a Diortól, egy isteni grapefruitos, citromos, narancsos elegy parfüm, testápoló, testpermet..nyáron használtam...csoda volt, aztán egy Payot citrusos testpermetért is elmentem volna a világ végére...

most is elmennék a világ végére, általad ismert célzászlőért, s ha parfümöt tűzne rá valaki, no, az lenne e csoda:)


Bocs, kedves angyalparfüm itten eltivornya történt..

:)

20. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 19. - Fiatal nő)
2009. máj. 23. 17:01

A Douglas-ban meg tudod szaglászni, ki is próbálhatod. Nem ismerem az utánzatokat, valaki egyszer mutatta az F.M. gyártotta Angelt, az nem különbözött.

Bár az állítólag nem is koppintás. Nekem azt mesélte egy ismerősöm, hogy négy eszenia mintát mutatnak a tervezőnek, nüansznyi eltéréssel, s abból ő egyet választ. S amit nem választott, azt forgalmazza a Mahora. Nem tudom hogy igaz-e, de tény, hogy tartósságban sem marad el az eredetitől.


Milyen érzelem? Valami fintor :))

19. Fiatal nő (válaszként erre: 17. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 16:46

Bevallom, én sokáig azt sem tudtam, mi ez. Egyszer voltam színházban és megcsapta az orromat az illat. Ott elhatároztam, hogy nekem ILYEN PARFÜM KELL... Nem kis munka volt végigszaglászni... Nagy nehezen ráleltem, de utánzat volt persze... Viszont az eredetit még akkor sem tudtam, hogy mi, csak szimplán az orrom után mentem. Aztán mikor az elfogyott, akkor akartam másikat, de az a fajta utánzat nem volt, egy másik "márkában" találtam meg az utánzatot. Mikor ez elfogyott, már ilyen sem volt, jött egy 3. márkájú utánzat. De ez már annyira "nekem sem tetszik", mert mégsem "ugyanaz", pedig ennél már mondták, hogy ez az Angel utánzata... Hát nem tudom. Lehet, hogy mégsem az Angel? Mindig elbizonytalanodom. Még sosem szagoltam az eredetit... Drogériában sem láttam még soha... Pff.

Ez? : :-S Hát ugyan az, mint ez: :-) Csak a szája "S", vagyis hullámos. Egy olyan ábrázatról milyen "érzelem" ugrik be neked..? :-)))

18. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - Klimpírozi)
2009. máj. 23. 16:41

Magyarországon pénzért lehet venni még próbát is.

Te még sose csodálkoztál azon hogy vajon ki gyártja az új "not for sale" nevű parfümöket? :DD

17. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2009. máj. 23. 16:40

Ezért írtam, hogy menjen és próbálja ki. Nem vagyunk egyformák. Én utálom, a barátnőm a negyedik üveggel vette és a kedvence. És gondolom még jó sokaknak, ha immár tizedik éve még mindig sláger. Az biztos, hogy nem az ára miatt veszik :o))


Elárulod végre, hogy mit jelent ez? :-S

;)

2009. máj. 23. 16:29
Nem tudom, hogy az eredeti milyen, de az utánzat egyáltalán nem büdös, sőt... :-S
2009. máj. 23. 16:19
mindenesetre már valaki tanácsolta.. praktikus kis dózisban, előtte sokszoros próbával őt választani..esetleg egy apró fiolát a kasszámál lehet kérni a komolyabb drogériákban, és próbára bocsátani..
14. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 16:16
Virágból, s pár sötérhajúból kiindulva a sötéthajúak illata nálam az édes, a saját gyerekem hoz néha olyan cukorka svungot, hogy bántó illatfelhők maradnak utána egy-egy átvonulásnál..
13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 12. - Klimpírozi)
2009. máj. 23. 15:59

Barátnőm 40 éves, szőke, vékony, hideg, zöld szemű, visszafogott, imádja, s jól is áll neki.

Csak jó sokáig kell szellőztetni utána, amikor váratlanul érkezik. Ha előre megfontolt szándékkal, akkor tapintatosan mellőzi.

2009. máj. 23. 15:47

felfutott, elcsépelt márka, jó reklámmal..rózsaszín vattacukor, émelyítő édességbolt és gyümölcscefre keveréke illattal, brrrrrrr..messziről tolakodó, sokáig maradó vendég,jellegzetes édes pacsuli..

Úgy 30 év alattig illdomos, utána kerülendő, buja barnáknak és vöröseknek inkább..ha ajándékba kapnám, sem kellene, soha!

11. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Fiatal nő)
2009. máj. 23. 15:47
Ezt a jelet nem ismerem, mit jelent?
10. Fiatal nő (válaszként erre: 8. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 23. 15:05
:-S
9. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - A1baa7edcc)
2009. máj. 23. 15:05
A fél ország???! Ezt kétlem. Meg azt is, hogy undorító illat volna. :-S
8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - - cassie -)
2009. máj. 23. 15:00

Menj be egy parfümériába és próbáld ki. Vagy imádni fogod vagy elhányod magad tőle.

A barátnőm esküszik rá, nekem a gyomrom kifordul tőle, erőszakos, túl édes és szerintem elképesztően közönséges illat.

Ne vedd meg addig, amíg nem tesztelted le a bőrödön, mert nem olcsó.

2009. máj. 23. 14:56

Sziasztok!


Egy parfümériában dolgozom! Isteni mindkettő! A Versace B.C nagyon nőcis visszafogott illat, A Angel meg szerintem erőteljesebb határozottabb, különlegesebb illat!

2009. máj. 23. 14:51
Szerintem udnorito illat, a ferjem is kiszurja es keruli, itt a fel orszag ezt hasznalja, nagyon popularis, semmi izlesuk nincs parfumok teren.
2009. máj. 23. 14:51

Én nem mondanám erős illatúnak, bár kétségtelenül bizonyos szinten intenzív...

Hogy milyen illatot lehet érezni? Én nem tudom megfogalmazni, csak azt érzem, mikor szimatolom, hogy elönt a nyugalom... :-) A párom szerint viszont "cukorka" illatú, hát nem tudom, én nem érzek benne semmi cukorkásat. :-)

A másik illatot, amit írtál, azt nem ismerem.

2009. máj. 23. 14:48
egyébként a T.M Ángel és a VERSACE-BRIGHT CRYSTAL között vacilálok, nem tudom melyik lenne a jobb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook