Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél? fórum

Mit tennél? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 20. 10:39
Ne bízz, ne aggódj, szedd össze a gondolataidat, tervezd meg a dolgokat és éld az életet csak azért is örömmel és kitartással.
15. 07fe6d19ec (válaszként erre: 14. - Szilvóca)
2009. máj. 24. 09:03
Milyen képet küldjek,vagy hangot!?
14. Szilvóca (válaszként erre: 12. - 90df9ee817)
2009. máj. 24. 00:21
Már nem tudom hány helyen olvastam UFOnak ezt a mondatát,aztán se kép se hang töle.
2009. máj. 23. 22:27
Fogadd el a szüleid segítségét, és hajtsd el a francba a hapsit. Az igazi keresését ne add fel.Nyálasan hangzik, de valahol, valamikor, valaki biztos csak neked született meg! :)Kitartást!
12. 90df9ee817 (válaszként erre: 11. - 07fe6d19ec)
2009. máj. 23. 21:26
Ehhez többet kéne tudni!Azt hiszem legalább annyi düh és elkeseredés van benned mint bennem.
2009. máj. 23. 15:18
Te mit tennél,ha a férjed 15-éve inpotens,s43-éve vagytok házasok,így kell már meghalnom?Vagy én vagyok agyalágyult?Nem voltam senkivel ,61-éves vagyok,nem kívánom senkinek!
2009. máj. 23. 09:21

Gligi,Roni,Szilvóca!

łöszönöm a tanácsokat.Í később jövök csak most nincs időm

2009. máj. 23. 05:51

Szia bepa79!


Gyorsan pattintsd le magadról ezt a pasit a saját és gyermekeid érdekében is!

Saját érdeked, hogy ne meggyötört lélekkel éld mindennapjaid és ne aggódj egész nap, hogy hogyan is lesz az este és hol is alszotok! Neked és a gyerkőcöknek is szüksége van biztos pontra,nyugodt körülményekre és ha ezt édesanyádnál találod meg akkor alakítsd ki ott!

A párod és közted lévő kapcsolat és az életetek napjai mutatnak példát gyermekeidnek a nő és férfi párkapcsolatról valamint a családi szerepkörök betöltéséről és viselkedési mintákról! Szerinted a gyerkőcőknek az lenne jó ha ílyen bizonytalan családi közösségben nőnének fel? Semmikép sem jó ha bizonytalanságban éltek és a gyerkőcök többet szűrnek le a mindennapokból, mint amit gondolsz!

Az önbizalmad csak akkor tud erős lenni, ha biztonságban érzed magad, mert akkor életcélt is meg tudsz fogalmazni magadnak ami által kialakul a törekvési vágy az új és boldogabb jövő felé!!!

8. Roni24 (válaszként erre: 6. - 90df9ee817)
2009. máj. 22. 23:28

Szia Beba79!


Ha ennyiszer becsapott és ennyiszer csalódtál benne, nem érdemel több lehetőséget! Ha anyukádék segítenek nagyon szerencsés vagy, fogadd el a segítségüket, neveld a gyerkőcöket és próbáld meg kiiktatni az életedből ezt az embert, mert nem érdemel meg téged!

Hogyan kell bízni újra???

Nemtudom! De egy biztos, néha muszáj bízni, mert másképp nem derül ki, ki az igazi, és ki a selejt! A tanulságok bölcsebbé teszik az embert! Az igazi IGAZI pedig majd jön! Ott fogod megtalálni, ahol a legkevésbé számítasz rá! Egyelőre szerintem koncentrálj a gyerekekre, mert nekik nagy szükségük van rád!

2009. máj. 22. 23:22
Semmi szín alatt ne add fel.Tudom nehéz 3 gyermekkel,de vannak normális pasik is.A bizalom,meg idő kérdése leginkább.Milyen ember az ilyen aki azt mondja költözzetek össze,aztán még se ad kulcsot és ingázhatsz egész nap,ill.nem is érezheted olyankor egyik helyet sem az otthonodnak.Fel a fejjel,mert ha ki vagy "borulva"azt a gyerekek is érzik.Ne törődj egyenlőre semmivel,ezt úgy értem,hogy ne emészd magad-e miatt,hanem koncentrálj a gyerekekre,foglalkozz velük minél többet,és legyen sok-sok boldog,örömteli percetek,órátok....
2009. máj. 22. 21:24

Aranyosak vagytok biztatni akartok!

Én mégis félek.Mindentől!A jövőtől.

Anyukámék segítenek de bizni,hogyan kell újra?

MIndent elmondtam neki mindent megtettem érte és hibába.Nem rég megint hitegetett és hinni akartam neki de becsapott.Hétfőn azt mondta döntött és engem választ szóval ezzel elismerte,hogy folyamatosan megvolt az a nő is.Ráadásul a nagy össze költözésből az lett,hogy nem másoltatott kulcsot tehát mikor neki dolga volt akkor nekünk menni kellett.Aztán estére megint egy ürügy miért is maradjak itt anyuéknál.Négy hónapos a baba sosem adott pénzt.

2009. máj. 22. 21:15
szerintem is minden rendben lesz! biztos találsz majd egy "rendes" férfit, addig is ott vannak neked a gyerkőcök!
2009. máj. 22. 21:12
ne add fel!!! most nincs időm leírni részletesen, de 5 éves volt alányom mikor 2en maradtunk, és 7 éve újra boldog hátas vagyok!
2009. máj. 22. 21:10
Szerintem se add fel! A csodák mindig akkor történnek, amikor a legkevésbé számítasz rá! Ott vannak kapaszkodónak a gyermekeid! Nem volt hiába a 6 év, ők továbbra is boldoggá tesznek téged! Nehéz kiheverni egy ekkora csalódást, de nézz rájuk és légy boldog velük!
2. cfbf9bf4af (válaszként erre: 1. - 90df9ee817)
2009. máj. 22. 21:06

Jaj de hogy add fel!!!! Ugysem hiszed el, mert én sem hittem el életem legboldogtalanabb időszakában, de lesz ez még sokkalta jobb! Te ennél többet érdemelsz!

Hidd el ez a kismanó akit most vársz, vagy szültél nem véletlen fogant, és valami célja van az ő jövetelének!

2009. máj. 22. 21:04

Volt két gyerekem és gondoltam adok még egy esélyt magamnak hátha nekem is lehet "normális" családom.Hat év után szültem egy babát a páromnak aki ezért elhagyott.Legalább is azt hittem.Mert nem akartam abortuszra menni ill.nem voltam képes rá.

Végűl kiderűlt,hogy nem mással is volt mellettem folyamatosan.Jót röhögnek rajtam.Maradtam itt három gyerekkel egyedűl.Szerintetek feladjam?Mert én már nem találhatok magamnak egy életre szóló kapcsolatot?Mindig öszinte és becsületes voltam ez a jutalom?Ezt érdemli aki jó?Ezek után bizzak?Vagy inkább csak éljek a gyerekeimnek?

HOgyan tovább?Érdekelnének a tapasztalataitok.MIt tegyek,hogy itt legbelűl ne érezzem azt a fájdalmat?Ő életem szerelme és kiderűl róla,hogy csaló.Becsapott hat évig mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook