Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongásra kényszergondolatokra -kineziológia?! Kinek segített? fórum

Szorongásra kényszergondolatokra -kineziológia?! Kinek segített? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 26. 20:18

Nekem sajnos nem segített a kineziológia. Dr János Péternél egyszer jártam és nagyon rossz tapasztalatokat szereztem. Utána egy évig jártam egy hölgyhöz, akinél jól éreztem ugyan magam, de nem segített érdemben.

Dr. Menis Yousry kurzusát ajánlom mindenkinek. A 3napos tréningje 3év intenzív kezeléssel ér fel és mindenkinek megmutatja a kulcsot a saját problémákhoz, az életéhez.

Mindemellé fantasztikus humorérzéke van! :)

2016. okt. 11. 17:58
Kérdés lett volna. Én is szenvedek most pedig életem értelme megszületett.
34. reka0426 (válaszként erre: 11. - Lizoka)
2016. okt. 11. 17:57
Szia! Sikerült meggyógyulni. Kérlek írj!
33. 4b6a2525df (válaszként erre: 32. - Csiby)
2012. ápr. 14. 18:46

hát ezt igy nemigen lehet elmagyarázni, azt inkább látni és érezni kell.


Amikor a beszélgetés folyamán olyan részhez érsz, ami fájó,sértő,megalázós stb volt, akkor a kineziológus feláll és Te is. és mindkét kezével megfogja a kezeid, érzékeli az izmod rándulását, és különböző mozdulatokkal "oldja" a feszültséget.


Hát ez igy nem pontos, sőt egy igazi kineziológust kellene megkérdezned

32. Csiby
2012. ápr. 11. 15:43

Sziasztok!


Végigolvastam a fórumot és egy valami megkapta a szemem. Mi az az oldás? Nem voltam még kineziológusnál és nem is tervezem de ez érdekelne. Köszi!

31. 4b6a2525df (válaszként erre: 29. - Eeedus)
2012. ápr. 11. 15:10

Baghy Bátor Teréz 204939083.


Én hozzá jártam régebben. Ami nagyon szimpatikus benne, hogy minimum 4 óra amit ott kell töltened nála, vele.


Nincs az, hogy mi a probléma? Elmondod 10 percben, majd jön az oldás és mehetsz is.


Itt a születésed pillanatától kell elmondanod mindent (ami eszedbe jut) ahol gond van ott, oldás, majd jön a folytatás.

30. mameha
2012. ápr. 10. 12:41
Szia! Én most készülök Dr. János Péterhez. A kezelés után szívesen megosztom a tapasztalataimat, őt szakmán belül sokan elismerik, de magánembert még nem hallottam nyilatkozni róla.
29. eeedus (válaszként erre: 26. - Lagnes)
2012. jan. 22. 15:50
sziasztok, tudnatok nekem ajanlani egy pesti kineziologust? nagyon szepen koszonom elore is
28. Csillagvirág999 (válaszként erre: 26. - Lagnes)
2011. nov. 29. 22:37
Ez így igaz!
27. lagnes
2011. okt. 11. 17:51
Két évvel ezelőtt olyan szorongás alakult ki nálam 2 hónap alatt amilyet még sosem tapasztaltam. Egy zombi lettem. Dolgozni alig tudtam és mindentől szorongtam, légszomjam volt féltem minden betegségtől a haláltól. A szorongástól is szorongtam. Pszcihiáter Xanax-ot írt fel amit alváshoz bevettem egyébként nem. Nem akartam várni. Keresnem kellett valakit aki segít mert azt hittem megőrülök. Akkor ajánlottak egy kinezilógust és mivel minden mindegy volt csak jobb legyen el(kicsit szkeptikusként)is mentem hozzá. Egy évig jártam hozzá előszőr 3 hetente aztán havonta. Nem volt mindig könnyű de megoldottuk a problémákat(még azokat is amikről nem is tudtam hogy okozhatnak problémát)Azóta teljesen jól vagyok. Néha még most is elmegyek egy kis beszélgetésre mert jót tesz a lelkemnek. Örökké hálás leszek neki hogy segített annak aki ajánlotta és magamnak is hogy nem vártam a csodát hanem egyből segítséget keresetem. Azóta már pár barátom is elment hozzá mert mindenkinek csak ajánlani tudom a kineziológiát:))))
26. lagnes
2011. okt. 11. 16:38
Nekem a kineziólogusom nagyon sokat segített.Tulajdonképpen megszünt az összes problémám persze nem csettintésre de már a múlté.Mindenkinek kötelezővé tenném havi rendszerességgel mert annak is tud újjat mondani aki azt hiszi hogy erre semmi szüksége.:))))
2010. okt. 13. 16:05

Sziasztok! ÖRülök ennek a fórumnak :)

Én most jelentkeztem kineziológushoz.

Igazából megnéztem egy oldalt és szimpátia alapján választottam.

Annyira szeretném, ha segítene. Olyan sokat rmeélek tőle!! :))

2010. okt. 12. 22:08
Szia! Szeretném elkérni a pásztói kineziológus elérhetőségét. Előre is köszi!
2010. ápr. 9. 07:36
Engem már oldottak többször is és én is oldok de nem természtes, hogy rosszul kell lenni tőle. Nálam eddig ez nem történt meg. Igaz volt aki sírt esetleg "fájt a szíve". De ezek igazából lelki rosszullétek.....
22. 4b6a2525df (válaszként erre: 21. - Alanah)
2010. ápr. 9. 06:30
Én tudok, én is jártam nála
21. Alanah
2010. febr. 25. 14:03
Sziasztok! Ezzel kapcsolatban valaki tud Budapesten lévő kineziológust ajánlani nekem?
2010. jan. 22. 10:18
Gratulálok.:)
19. 04d410066e (válaszként erre: 17. - Lizoka)
2009. szept. 25. 15:53
Szia! Egy egy oldás után mindenki rosszul van, én egy évig jártam, úgyhogy tudom, de azért szerintem te sokkal rosszabbul voltál, mint amennyire normális lenne. Ha túl sok mindenre oldanak egyszerre, akkor lehet ilyen. Lehet,érdemes lenne másikat keresned, ha írsz nekem privibe, megadom az elérhetőségeit. Azért ne add fel, nem egy sétagalopp, mert egy csomó minden feljön, de abszolút megéri!
2009. szept. 18. 09:55

szia

Nekem (is) szorongásos betegségem volt több mint egy évig.Jártam pszcihologusnál,kineziológusnál végül pszcihiáternél.A kineziológus nekem nagyon sokat segitett,de ahogy mondani szokás "minden csoda 3 napig tart" kb nekem is addig tartott,utána visszaestem sőtt még rosszabb lett az állapotom mint azelött volt.(nem a kineziológus miatt),csak beteg voltam és nem voltam kezelve.Lényeg az h pszcihiáter segitett és kb (durván) fél év alatt gyógyszeres kezelés mellett (sose akartam volna gyóyszert szedni)..de meggyógyultam.Persze nem csak a gyógyszer segitett,hanem én magamon.Meg a családtagjaim.Szal ez a szorongásos dolog kb 2 hónapja záródott le,azóta nem szedek gyógyszert (1 fajtát szedtem).

Ha tudok vmibe segiteni akkor szólj nyugodtan.Jaa..és majdnem elfelejtettem "kényszergondolat" : nekem is volt,amikor kezdtem elhagyni a gyógyszert (történt egy dolog,ami egyáltalán nem kellett vna h megérintsen,de nagyon kiakasztott,és emaitt kialakult bennem a kényszergondolat.De elmúlt,nem kevés időbe telt,de elmúlt (magától).:)

17. lizoka
2009. szept. 17. 07:23
sziasztok!én inditottam ezt a fórumot.tegnap végre eljutottam a kineziológushoz.nagyon érdekes dolgok derültek ki.amit igazából eddig is tudtam de tegnap tudatosult bennem.a gondom az hogy most nagyon rosszul vagyok.hajnalban 2-kor ébredtem remegve leizzadva és olyan erős volt bennem a feszültség hogy az borzasztó.szeretném megkérdezni volt e valakinek hasonló élménye és ez meddig tart.
2009. máj. 24. 16:15
Ha eljutunk odáig, hogy van egy felsőbb hatalom, amely életet adott nekünk és a szeretteinknek, és a halálunk is az ő kezében van, akkor nincs mitől félni, hiszen nem rajtunk múlik. Ezt meg lehet tanulni és onnan kezdve mindent el tudsz fogadni. Sőt tudni fogod, hogy minden problémád csak egy feladat, amit meg kell oldanod. Az összes pszichiai betegség, de a legtöbb fizikai betegség alapja a félelem.
15. s.o.s (válaszként erre: 13. - 24584533ce)
2009. máj. 23. 21:08
Ez valojaba tipikus panikbetegseg amit leirtal...en is ebbe szenvedek mar 12eve...isszonyat felek a halaltol ha mar gyorsabban ver a szivem akkor biztos mindjart infraktot kapok,ha faj a fejem akkor agyverzest...egyszoval minden fajdalmat ossze tudok kotni a halalal!!
14. satine_ (válaszként erre: 9. - S.o.s)
2009. máj. 23. 17:13
Nos,így nem diagnosztizáltak,hogy konkrétan kényszer gondolataim lennének..:) De ha arra gondolok,hogy egy idő után előre tartottam bizonyos helyektől,helyzetektől..hát,ez is válhat kényszeressé..mert tulajdonképpen mi a fenétől is félek én?:) Logikusan végiggondolva meg tényleg baromságok az előre megteremtett félelmek.
2009. máj. 23. 12:09
Sziasztok! Az is pánik betegségnek számít,ha valakinek halálfélelme van?Bár én is féltem a szeretteimet,és van elég gondunk,ami miatt vérnyomás csökkentőket is szedek,de valahogy minen megoldódig.De az,hogy sokszor halálfélelmem van ,ez normális dolog szerintetek? Konkrét példa mostanában,az volt,: 1.féltem a haláltól. apósom meghalt ,és csúnya halála volt. 2. Féltem vonaton utazni,hogy kisiklik. 3. most sokszor iszonyúan félek,mert panelban lakunk,hogy összedől a ház,leszakad a plafon.Mert a felettünk lakók állandóan dübögnek. Nincs pénzem orvoshoz fordulni,de mit tehetnék?
12. 47fe723031 (válaszként erre: 11. - Lizoka)
2009. máj. 23. 10:55

pont ezért:) mert magadat akarod bántani. Rossz gondolat, szenvedés egy kis sírás. Nekem is volt régen a kisöcsémmel kapcsolatban még általános sulis korszakomban. Feszültség amit így vezetsz le, és talán a legegyszerűbben orvosolható dolog. Nem tudod amúgy leállítani a gondolatmenetet ha rádtör a hülyeség?

Próbálj meg azonnal valami mást csinálni...

11. lizoka
2009. máj. 22. 20:35
Köszönöm a jótanácsokat!Mindenképpen elmegyek kineziológushoz mert meg akarok gyógyulni!Van egy három éves gyönyörü egészséges kislányom és szörnyü dolog ha az embernek ponz azzal kapcsolatban vannak kényszeres gondolatai akit a világon a legjobban szeret!
2009. máj. 22. 12:06
Ha már keresed az utat, fél gyógyulás. Nem hagyod magad. Én is azt javaslom, addig keress, amíg megoldást nem találsz. Mert mindenre van megoldás. És nemcsak okos, de bátor is vagy, mert el mered mondani a személyes dolgaidat. Egyébként a legtöbb pszichés betegség a túlérzékenységtől van. De ezt is lehet kezelni.
9. s.o.s (válaszként erre: 8. - Satine_)
2009. máj. 22. 11:55
Szia,neked csak panikbetegseged van,vagy voltak kenyszer gondolataid is?
8. satine_ (válaszként erre: 7. - Lizoka)
2009. máj. 22. 11:15

Figyelj,szerintem már az első találkozásnál érezni fogod, hogy az adott ember jó hatással van-e rád,vagy sem. Merj hallgatni a megérzéseidre. Ha nagyon kényelmetlenül,kellemetlenül érzed ott magad,nem tudnál megnyílni,frusztrál az ember,stb...egyértelmű,hogy akkor nem ő a te utad. Azon túl,szerintem érdemes olyanhoz,akit közeli ismerős,barát ajánl,én így tettem,persze hangsúlyozom,hogy ami x-nek jó,lehet,hogy z-nek nem az,ezt csakis te magad tudod kitapasztalni.

Ill. még gondolj arra,hogyha az ember egyéb területeken már első,második próbálkozásra feladta volna nem tartanánk még sehol..:)Szóval ne félj attól,hogy rosszabbodik,hanem próbálkozz és merj belevágni. Ja és még vmi: ne félj sírni mások előtt,előtte meg pláne,az a jó(nekem első alkalmakkor így volt) ha sok stressz felszínre kerül,megkönnyebbülsz.

2009. máj. 22. 10:29
mindenképpen megprobálom csak félek hogy nem megfelelőhöz megyek és rosszabb lesz az állapotom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook