Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide! fórum

Akik használtak(nak) fogyasztó tablettát, port, teát, shake-t, ide! (beszélgetős fórum)


2016. nov. 23. 12:10

Persze,igyekszünk mozogni is.És nem várjuk meg amíg 90 kilók leszünk nyilván :)

Igen,a Hoodia elég jó :)

Egészséges élet??

Tele vannak vackokkal amit a boltokban árulnak sajnos :( Mármint a kaják. Semmi nem véd meg ezektől.

2016. nov. 22. 14:40
Ja,egészséges életmód ,blablabla, szerinted az amit a doki ír fel neked és a gyógyszertárban váltid ki azzal nem mérgeznek??de legálisan,a szomszéd néninek doki írta fel a koleszterin gyógyszerét,aztán majdnem belehalt a mája ugy tönkre ment,és ő nem a neten vette!!!!ha egészséges élet híve vagy akkor ne itt kereskedj magadnak hanem olyan fórumon,nem csak a tablettáktól várja senki sem a megváltást nyílván,de igen is segítségnek jó egy éhségcsökkentő ami nálam a hoodia és szerintem a legjobb amit kapni lehet
130. emagdi (válaszként erre: 126. - 46395fa93a)
2016. nov. 18. 22:37

de, érdekel, hogy ki mit szed, meg mit csinál. alapvetően ezért vannak ezek a fórum oldalak:))


mondjuk azért azt is elmondom, hogy elsősorban nem tablettától vagy egyéb szertől várnám ha zsírt szeretnék veszíteni.

egész egyszerűen láttam a fórumok között a témát, rákattintottam, visszaolvastam pár oldalt.


nekem egyébként teljesen mindegy, hogy ki mivel teszi tönkre a szervezetét, mindenesetre megdöbbentett, hogy teljesen ismeretlen eredetű szereket ennyien rendeltek a netről, és gond nélkül beszeditek, bármi legyen is az. :O

ja, és az egy dolog, hogy nem tudod hogy mi is az az anyag pontosan amit megettél, de egyébként ha véletlenül az van benne, amit tényleg megrendeltél, akkor is az valami olyan vegyület, amit veszélyes volta miatt betiltottak (ezért nem a sarki patikába mész érte).


most tényleg megéri az egészséged tönkretenni azért, amit egyébként megfelelő étkezéssel és mozgással is el tudnál érni? (oké, megértem, hogy abban azért több a meló, mint bevenni valamilyen kemikáliát, viszont cserében annak várhatóan pozitív hatása lesz az egészségedre, míg a tablettáknál örülhetsz ha nem betegszel meg tőlük).


egyébként mindenkinek saját döntése, hogy mit vesz meg és mit nem (ha már felnőtt), de azért abban bízom, hogy ha bárki érdeklődő idetéved, és esetleg ennek hatására rájön, hogy tulajdonképpen fogalma sincs, hogy mit etetnek meg vele, akkor már megérte leírni :))

129. Regi7
2016. nov. 18. 08:04
Főleg azokra lennék kíváncsi akiknek sikerült jó készítmènyt beszerezni és hatásos!? Keresztesildi, Katicska...?
128. Regi7 (válaszként erre: 87. - Pandy84)
2016. nov. 18. 07:57

Szia 😊

Olvastam amit itt írtál erről a fogyis "csodaszerrol"Én is szeretnék leadni pár kg-ot és nagyon érdekelne,h Te honnan rendelted,mert tartok attól h belefutok valami olyanba ami semmit nem fog használni és a pénzem még eluszik!

Leírnad nekem kérlek honnan rendeltél?

Szeded még a bogyót? Mennyit sikerült fogynod és mennyi idő alatt?

Bocsánat a faggatasert de kíváncsi vagyok!

Várom mihamarabbi válaszod,szep napot!

Üdv,Regi

127. 46395fa93a (válaszként erre: 123. - Pazminka)
2016. nov. 18. 07:33
Én is azt szedem most.Úgy néz ki ,hogy használ.De még csak 2 hete szedem.
126. 46395fa93a (válaszként erre: 124. - Emagdi)
2016. nov. 18. 07:30
Komolyan azért jöttél hogy hápogj ? Ha nem érdekel a téma,mégis mit keresel itt ?? :)
2016. nov. 18. 05:19
Olvasd el a főcímet hogy milyen fórum ez!!!!Érdekes hogy te nem szedsz semmit akkor miért kereskedsz ilyen helyen??talán keresel valamit amitől fogyni szeretnél???
124. emagdi
2016. nov. 17. 20:59

jesszus, visszaolvastam 1-2 oldalt, és elállt a lélegzetem... ti tényleg be mertek venni internetről, ki tudja mit tartalmazó anyagokat??

az egy dolog, hogy kifizetsz egy csomó pénzt, de aztán kapsz valamit, amiről fogalmad sincs, hogy micsoda valójában!! és beszeded! :O

2016. nov. 17. 20:42
Nekem a hoodia vált be a legjobban,bár abban is van
2016. nov. 17. 16:19

Sziasztok!


Kedves pazminka, Dalma, még mindig fogytok a subitamintól?

Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

2016. okt. 30. 08:25
Nálam ami igazán használ,az a subitramin genesis és a hoodiap57,na ezek valóban elveszik a falási rohamokat,édesség utáni vágyat,amik szart se érnek:szűztea megy a hasad egész nap,lady slim semmi,adiponix semmi,ördögnyelv semmi,rostdiéta semmi,mate tea gyomor fájdalom,lött diéta kibirhatatlan,fahéj kapszula semmi,króm tabletta semmi és még sorolhatnám
2016. okt. 29. 20:28
Sziasztok! Én a Scitec L-carnitine-t használtam. A tabis formája tényleg segített, a folyékony nem volt jó. A piros dobozos whey proteint ittam még(asszem van kék is), az is jó volt. Meg egyszer kipróbáltam a Re-style-t. Na az kegyetlen kaka volt. Bevétel után 10perccel remegtem és izzadtam, mint a ló. Soha többet nem veszek be ilyen termogenikus sz*rt! (mind ugyan az a cég) De hozzáteszem, hogy ezek semmit nem érnek edzés és normál étrend nélkül, csak adnak egy kis pluszt az eredményhez.
2016. okt. 29. 20:14

Sziasztok. Én szülés után Lindaxát szedtem. Még az orvos írta fel,mert legális volt. 2 hónapra rá betiltották az összes ilyen pirulát sok-sok országban!!!

A szemem megromlott tőle, folyamatosan ki voltam száradva. De fogytam tőle kb 5 kilót 2 hónap alatt. Napi 2 óra edzés mellett.

Aztán kb 2-3 év múlva vérszemet kaptam mikor megláttam az internetes oldalakon hogy lehet rendelni adipexet szibutramint... sorolhatnám és még aránylag jó áron!! Rendeltem is. 3 nap múlva megjött.

A pulzusomat nyugalmi helyzetben 130ra emelte. Napi 3-4 liter víz után majd szomjan haltam.

Szívultrahangra küldtek,mert nem tudták mi okozza ezt a magas pulzust. Betalokot akartak írni,ami igen erős szívgyógyszer. A vérképemen annyi csillag volt hogy el sem hittem..

Aztán xanaxot írtak fel lefekvés elött hogy lenyugodjon a szívem.

Napi 2-3 órákat aludtam. Borzalmas volt. Remegtem. Ki voltam merülve.

Abba hagytam a szedését. De!!! Következő évben elmentünk nyaralni abba az országba ami a dobozon volt feltüntetve mint gyártó ország. Ott bementem 1 patikába a gyógyszerrel a kezembe és megkérdeztem hogy árulnak ilyet-e??? Hát igen csak ki kerekedett az eladónak a szeme. Nem találkozott még vele. És a patikai számítógépes nyilvántartó rendszerben sem volt benne.

Ki is dobtam az egészet ami megmaradt a 100szemből.

Ez az én tapasztalatom volt. NINCS legális gyógyszer ezek közül. Mindegyik hamis és baromi veszélyes!

Azóta fogytam kb 2 kilót. És évek óta 54 kiló vagyok. Minden reggel 1 kanál utifűmaghéjat belekeverek 1 pohár vízbe. Azt iszok 1x. És délelött 2 evőkanál tejsavó fehérjekoncentrátumot meg 1 kanál bambuszrostliszet 2 deci tejjel összerázok és iszom.. :)) a bambuszrostliszt és mindenfajta rost a szervezet számára emészthetetlen 0 kalória. De nagyon fontos mert lelassítják a cukrok és szénhidrátok felszívódását. Ezáltal nem hízlalnak!!

118. Dalma1992 (válaszként erre: 117. - Pazminka)
2016. okt. 24. 20:25

Szia Igen,Mostmár szedem mindennap,Ezelott még nem szedtem,mindennap ettem édességet.most nem kivánom:)

Az étvagyamat is csokkentette,nem tudok annyit enni :) Neked van változás? Fogytál? Puszi

2016. okt. 19. 09:17
Szia Dalma!mi a helyzet azóta??!van változás?
116. Magdalénia (válaszként erre: 115. - Pazminka)
2016. okt. 18. 13:23

Sajnos igen és generálja a média is, azon kívül, hogy egymást is vegzáljuk vele. :(


Azt hisszük, hogy vasból vagyunk, pedig nem. Törékeny az ember úgy lelkileg, mint testileg.

2016. okt. 18. 09:04
Basszus,nagyon sajnálom még olyan fiatal volt hiszen negyvenes nő volt,nem is tudom szerintem sokan vagyunk akik saját maguknak nem tudnak megfelelni
114. Magdalénia (válaszként erre: 113. - Pazminka)
2016. okt. 17. 20:46

Fiatal volt, más gyógyszerre még nem volt szüksége.

A gyógyszerek elsősorban a májat és a vesét terhelik. Nem tudom, hogy mit szedett, de biztosan divatos termék volt.


Általában a boncmester nem is tudhatja, hogy mit szed valaki több hónappal a halála előtt. Csak a szerv állapota a világos számára.


Ha eszembe jut, egy tündéri kis csinos, kövérkés asszonyka volt, csak nem tudta elviselni a külalakját. A kevéske akaraterejét a gyógyszerrel próbálta felerősíteni. :(

2016. okt. 17. 20:07
Kedves Magdalénia!tény amit írtál,logikus is,de azt nem írtad meg hogy konkrétan ettől a genesis tablettától halt meg az ismerősöd?amit orvos igazolt is?nagyon nagyon sajnálom az ismerősödet
2016. okt. 17. 20:05
Kedves Dalma!!ha jól láttam katicska is innen rendelt,szerintem még várj egy kicsit,valakinek rögtön hat valakinek nem azonnal beletelhet pár nap
2016. okt. 17. 19:06

Sziasztok!:)


Nekem már ez a második hely ahonnan hamis gyógyszert kaptam:(((


Egyszerűen beveszem,és semmi nem használ,még a szám sem szárad,és eszek is..


Valaki tudna rajtam segíteni?? Mégis Honnan kaphatnék eredetit? Köszönöm.



Ui: Viszont mikor beveszem a gyógyszert nagyon fáj a fejem,ma nem vettem be,és nem fáj,most ezt nem értem:(

2016. okt. 17. 18:48

"A legkeresettebbek talán azok a fentermin-, és szibutramin tartalmú szerek, melyeket korábban nálunk is felírhatott az orvos az elhízott betegeknek, de néhány éve már tiltólistán vannak. Ilyenek például az Adipex Retard, Reductil, Slimex, Genesis Sibutramine."


Tehát nem csak akkor veszélyesek, ha hamisak, vagy az orvos írja fel, hanem a későbbi esettanulmányok során is kiderülhet.


Még mindig nem "tiszteljük" eléggé a gyógyszereket, vagy a gyógyszernek tűnő ismeretlen anyagokat, ami a neten szabadon terjeszthető.


[link]

2016. okt. 17. 12:42
Szia,honnan rendelted??májelégtelensége lett az ismerősödnek amibe belehalt??orvosi papírja is van hogy a tabletta okozta?az tuti hogy nem évekig kell szedni,sőtt három havonta szünet,van egy szomszéd néni a koleszterin csökkentő gyógyszertől lett májbeteg majdem belehalt,és az a pláne hogy orvos írta fel,szerintem valaki szedhet bármit ha pont annak az összetevőjére érzékeny,nem árt az óvatosság az biztos,
2016. okt. 16. 23:37
Nem akarok ünneprontó lenni, de egy viszonylag fiatal ismerősöm (40-es) szedte a fogyasztó tablettát, egészen haláláig, a májelégtelenségig. :(
2016. okt. 16. 22:28
Sziasztok Csajok! nem tudom,hogy ez most hamis,vagy minek kéne lennie.. 3 napja szedem a sibutramine genesist,és nem érzek semmit... Se az étvágyamat nem vette el,szó szerint semmi ilyankor mivan??:(
2016. okt. 16. 17:05

Sziasztok 😊

Szia epershake én is onnan rendeltem 3ik napra itt volt.Nemtudni eredeti e vagy sem de elveszi az etvágyat az tuti.Majd számolj be róla hogy neked milyen hatása lesz.Nekem is sokat kell ledobnom.

105. epershake (válaszként erre: 104. - Pazminka)
2016. okt. 16. 15:55
Van egy jó 25-30 kg feleslegem, attól meg szeretnék szabadulni, de ha "csak" a felét sikerülne lefogynom a tablettákkal, már annak is nagyon örülnék
2016. okt. 16. 07:14
Szia,igen nekem pontosan három napra jött meg,légyszi minden tapasztalatodat oszd meg velünk,te mennyit szetetnél fogyni???én holnap kezdeném szedni elvileg,de most lebetegedtem ugyhogy lehet csúszni fog pár napot,de már alig várom hogy elkezdjem
103. epershake (válaszként erre: 102. - Pazminka)
2016. okt. 15. 21:43
Köszönöm szépen a gyors választ! Azt hiszem nincs szükségem a címükre, merem remélni, hogy én is ugyanonnan kapom, mint te :P Azt viszont szeretném megkérdezni, hogy mennyi idôn belül kaptad meg a csomagot. Tényleg 3 munkanapon belül megérkezik, mint ahogy az e-mailben írták?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook