Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos diétámról őszintén! fórum

13 napos diétámról őszintén! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 20. 09:51
Had kérdezzem már meg, nem gáz hogy vacsira írja mindig a sok sok kaját? mEgész nap semmki sem eszünk utána meg vacsira bekajálunk?
2010. ápr. 11. 18:15
13 nap alatt lehet fogyni' én 11 nap alatt fogytam 9 kg-.t de nagyon sokat sportoltam ezt a 13 naposat nem próbáltam mgé de majd most:) viszont szerintem nem lehetetlen
32. captonne (válaszként erre: 30. - Becc945bf8)
2009. jún. 20. 15:29

Bizony annyi idő alatt csoda is lenne ,de kitartás én is fogyózok mióta az eszemet tudom ,van ez így ,kitartás.

Bár lenne pénzem egészségesen élni tök sok mani!

31. captonne (válaszként erre: 29. - Giorcub)
2009. jún. 20. 15:27
Köszi!
2009. jún. 18. 20:24
sziasztok! amint azt olvashattátok, 2 nap után abbahagytam ezt a diétát, azt is leirtam, miért. Tehát köszönöm a jo tanácsokat, de rájöttem h nem 13 nap alatt fogyok le
29. giorcub (válaszként erre: 28. - Giorcub)
2009. jún. 18. 19:23
alakitsd at .hu-ra az elejuket. ezt a marhasagot...
2009. jún. 18. 19:23

valamiert a linkeket nem engedi, gondolom azt hiszi reklam...


k_o_nny_enfogyok_hu/vlcd.html

m_ed_list_com/HIPPOCRATES/IV/3/178main.htm

27. giorcub (válaszként erre: 26. - Giorcub)
2009. jún. 18. 19:22

hivatalosan nem, mert ez csak orvosi felugyelett mellett szabad csinalni:


lenyege a nagyon alacsony energiabevitel (400-800kcal/nap):


persze hazilag is kivitelezheto de nagyon oda kell figyelni nehogy valami gond legyen (ezert is van az orvosi felugyelet). de sztem ha beallsz egy 1000-1400kcalra es azt tartod hosszutavon akkor garantalt az eredmeny. de mindenkeppen valtozatosan kell enni, az egyoldalu monodietak nagyon nem jok (pl kaposzta).

26. giorcub (válaszként erre: 25. - Captonne)
2009. jún. 18. 19:21
nem tudok valamiert valaszolni... visszadobja allandoan.
25. captonne (válaszként erre: 24. - Giorcub)
2009. jún. 18. 18:00
tudsz nekem írni egy honlapot vagy valami infót erről a vlcd dologról?
24. giorcub (válaszként erre: 23. - Captonne)
2009. jún. 18. 16:54

indulashoz lehet hogy erdemes csinalni egy nagyon alacsony kaloritartalmu hetet (vlcd a neve es telleg csak 1 hetet) de az sem kockacukorbol meg kavebol all ;)

es a lenyeg igazabol az utana levo x honapban jon az csak a start. nem mondom hogy kellemes es konnyu megallni a csabitast, de nem nagyon van mas jarhato ut:(

2009. jún. 18. 16:44

Hilda21!

Szerintem néz be a könnyenfogyok.hura,ott találsz orvosi segítséget is az a tuti,a dokik mindig vágják mi jó a testnek és a léleknek is.

Sajnos giorcubnak félig meddig igaza van, tényleg nem kel csodát várni ,de az induláshoz nem rossz , ,ha csak 2-3kg - az is jót tesz az önbizalomnak és a 13.nap után megtanulsz nem zabálni szerintem,de ez tökre egyéntől függ,hangsúlyozom szerintem!!!

2009. jún. 18. 16:40

Hello !

Én is végig csináltam a 13.naposat, és le is ment 5kg, bár a 13 napból csak 10 volt pontos,nehezíti a dolgomat az, hogy lisztérzékeny vagyok és az ,hogy még szoptatok.

Nem nyavalyogni akarok,de megértelek Hilda, én is így vagyok jön az érzés,hogy na most lefogok fogyni és betartom a diétát,de amint a férjem hoz a gyerekeknek csokit kakaót stb.. tuti nem bírom ki,hogy ne egyem meg a maradékokat :)

Menni fog az csak akarni kell !!:)

Én kiraktam egy régi fotót a tükörre (azon csak 70kg-os voltam),hogy ösztönözzön!!

Hajrá hajrá sorstársaim!!!!

2009. jún. 18. 16:31

komolyan azt hiszed 13 nap alatt valoban lehet fogyni? mennyi ido alatt jott fel az a 20 kilo plusz? vagy ha csak azt a 7-8 kilot nezem? es azt gondolod hogy ez tized annyi ido alatt le fog menni? egy hulye "dietatol"? amiben kave a fo eledel?

mennyi egy kilo zsir energitartalma? 9000 kcal. akkor 8 kilo az 72000(!) kcal. lenne ha zsir lenne...

ami fogyasod lesz az mind a kiheztetes es folyadekveszteseg.

ha raalasz egy edzogepre akkor mire 1000kcal elegetsz az fel nap es hulla vagy. akkor mibol gondolod hogy semmiteteves mellet kaveevistaol eltunik?


sajnos ez nem ilyen egyszeru. az ilyen es hasonlo "dietak" (5napos,13napos,90napos,kaposzta,stb) hazavagjak a tested, az emesztesed de meg rosszabb is lehet.

de annyira nem bonyi a megoldas, cukrok szenhidratok elhagyasa (peksutik,tesztak,uditok,krumpli,rizs stb), zsir elhagyasa (diszonhus,zsirral fozes,stb-stb), helyette szarnyasok, hal, turo, kefir, es persze rengeteg gyumolcs es zoldseg. termeszetesen nasi nincs. persze az adagok nagy merteku csokkentese es irtozatosan sok kitartas es akaratero. ez eleg hamar meghozza a kivant eredmenyt (no nem 13 nap, hanem honapok) a tobbi csak varazslas es humbug, hamar ki fox abrandulni es visszaesel. diohejban ennyi ;)

2009. jún. 10. 12:25
Na azért! :) Már komolyan megijedtem, hova akarsz te 43 kilóból 8-at lefogyni....
2009. jún. 9. 14:10
bocs 73kg vagyok:)
2009. jún. 9. 14:09

sziasztok

nekem ez a 2. napom a 13 napos diétában.én mellettem járok heti 3-szor női kondira, meg eljárok futni.nagyon remélem hogy sikerül lefogynom legalább 8 kilót.(amugy 43 kg vagyok)

eddig mindent betartottam.

17. 96126be7d9 (válaszként erre: 16. - Becc945bf8)
2009. máj. 22. 21:12

Köszi, aranyos vagy.


Neked azt tanácsolom, hogy határozd el magad és vegyél erőt magadon. Hidd el, az életmódváltásban csak az első 2 hét nehéz, utána sokkal jobban érzed magad.

Nagyon fiatal vagy, ne hagyd hogy elszálljanak feletted ezek az évek, pláne hogy az egészséged rámenjen.

Ha lenne kérdésed, írj privit, segítek ha tudok.

2009. máj. 22. 21:08
köszi a választ! És a tippet is. További sok sikert s kitartást a fogyásodhoz, amilyen kitartó vagy biztos sikerül elérni a kitűzött célt.
2009. máj. 22. 20:58

Január közepén kezdtem, és még mindig fogyózgatok.

Most valamivel többet eszem mint korábban, nem akarok olyan gyorsan fogyni (anyagilag kissé megvisel a ruhatár váltogatás).

Azért azt mondhatom, hogy a heti 1-1.5 kiló minusz megvan. Mivel a célom 70 kg, még nem hagyom abba.


Amúgy eszembe jutott még valami, ami neked lehet hogy "tippként" bejön: nagyon sok teát iszom. Naponta legalább 4-szer 4 dl-t (jó nagy bögrém van). :D Eltelíti a gyomrom, baromi egészséges, és jó az emésztésnek. PERSZE CSAKIS CUKOR ÉS ÉDESÍTŐ NÉLKÜL!

2009. máj. 22. 17:41

nem akartam h sajnálj vagy biztass, csak gondoltam, aki ennyit fogy, annak biztos van már jól bevált diétája, tippje az életmódváltoztatáshoz. De igazad van, saját magamnak kell kitapasztalnom, mi válik be nekem.

És mennyi idő alatt sikerült ennyit fogynod? Tudod tartani a súlyod?

13. 96126be7d9 (válaszként erre: 12. - Becc945bf8)
2009. máj. 22. 16:17

Nézd, én nem foglak sajnálni. 115 kilóról fogytam 86-ra, tudom milyen elhízottnak lenni.

Csak az nem változtat, aki nem akar.

Akkor ne menj ki az utcára és egyél.

Mondom még egyszer: nincsenek praktikák, csak az elhatározás.


Mondjuk van akiknek segít ha naplót vezetnek a fogyásukról. Szerintem eredményes lehet. Leírhatod benne mit ettél, mennyit mozogtál, összeszámolhatod a kalóriákat, stb.

2009. máj. 22. 16:14
hát sajna ez nálam nem működik... kb 2 év alatt sikerült olyan mértékben elhiznom, hogy már ott tartok h az utcára sem szeretek kimenni, öltözödni pedig utálok. És mégis, nem birom ki h ne egyek, pedig tudodm hogy borzasztoan nézek ki. Piszkálnak is ezzel rendesen....
2009. máj. 22. 16:08

Az, hogy kövér vagyok, és nem akarok az lenni.


A munkahelyemen rengetegszer kapunk édességet, aprósüteményt ami megmaradt a tárgyalásokról, a kolleganők is sütnek, a büfé tele édességgel, stb.

De nem eszem belőle, mert nem.

Nincs erre praktika, vagy elhatározod magad, vagy dagi maradsz.

2009. máj. 22. 16:05
Látom, ti is aktivan fogyóztatok/fogyóztok. Bár velem ellentétben ti rengeteget fogytatok már eddig is. Jó lenne valami hatásos, betartható tipp,mely nektek is segitett. Mi ad erőt, mikor úgy érzitek, feladjátok?
2009. máj. 22. 15:56

Nincs. Azt veszem a boltban, ami éppen akciós, és azt főzök, vagy készítek magamnak, amire van időm.

Csak az nem mindegy hogy mit és mennyit.

Gyakran eszem pl paradicsom levest, főt brokkolit, csirkehusit, teljes kiőrlésű kenyeret, halat, stb.

Könnyű ételeket eszem, és addig amíg éhes vagyok.

2009. máj. 22. 15:51
Mit értesz normális étrenden? Úgy értem, tudom mi az egészséges táplálkozás, de neked van egy bevált, diétás étrended?
2009. máj. 22. 13:42

Lehet hogy ha egy normális étrendet követne, egészséges ételekkel, alacsony kalóriatartalommal, szépen le tudna fogyni.


Nem a reggeli kockacukor hiányától lett rosszul, az csak rövid ideig nyomja fel a vércukrát, és utána amilyen magasra szökött, olyan mélyre esik vissza. Gyorsan bomló szénhidrát - mond ez valamit?

2009. máj. 22. 13:38
Lehet nem lett volna a pincében a vércukrod és nem szédültél volna,ha reggel bekapod azt az egy kockacukrot!
2009. máj. 21. 14:25

ahogy a cimben is ígértem, őszintén beszámolok a diétámról. Ma, a 2. napon feladtam. De nem azért, mert akaratgyenge vagyok! Ellenkezőleg, sosem volt még ekkora a lelkesedésem. De ma voltam annyira rosszul, hogy az ájulás kerülgetett. Délben lefeküdtem, de annyira forgott velem a világ, hogy nem birtam aludni. Úgy érzem, nem ér meg ennyit az egészségem, főleg nem államvizsga kellős közepén. Tehát, aki még nem csinálta SOHA NE IS KEZDJEN HOZZÁ!!!!!!

Szóval lementem és ittam egy mentás eperturmixot, és ettem 2 db zabfasirtot vegyes natur salátával. Ennek már fél órája, de még mindig szédülök. Bár ezt örökre feladtam, nem adom fel az álmom, hogy lefogyjak. Erős az elhatározásom, és kitartó vagyok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook