Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kis hercegnőnk, Amira érkezése! fórum

Kis hercegnőnk, Amira érkezése! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kis hercegnőnk, Amira érkezése!

2011. febr. 7. 14:13

sZIA.

Jo régen nem irtak ide,csak azért olvastam el a cikkedet,mert az én lányomat is Amirának hivják,és a sors érdekes mert én is 2008márciusában szültem őt de 06.án és a sulyuk is majdnem stimmel én Amirám 3550 gr és 50cm-vel született,de simán...

Gratula a csajszihoz és a cikkhez is

szia

2009. máj. 25. 08:36
örülök, hogy olvastok minket..én pedig imádom írni:))
2009. máj. 24. 19:47
Gratulálok a cikkhez nagyon jó,és amennyire szerettem olvasni a naplódat,ugyanannyira szeretem olvasni a blogodat is, és ezt a cikket már többször elolvastam,imádom ahogyan beszélsz Amiról meg ahogyan szereted őt, fantasztikus. És gyönyörűek vagytok hárman.
2009. máj. 24. 11:05
Köszönöm:)
2009. máj. 23. 19:11

Nagyon szép a cikked!!!!!

Ami pedig már igazi kis hölgy!!!

Puszi nektek!!!!

2009. máj. 23. 18:29

Köszönöm mindenkinek aki írt..én meg most bőgök, h ogy ilyen kedvességeket írtok nekem:)))


Katush drága imádunk benneteket...Kircsikét meg főleg...nemsokára baba tali:))))


nagyon hálás vagyok a sorsank a családomért, a kicsikémért és szerelmemért....Ők a mindeneim, az életem értelmei. A legfontosabbak a világon!

2009. máj. 23. 07:32

Drága Barátnőm!


Én végigkísértem az egész terhességedet, szinte napról napra tudtam mi a helyzet, sőt a blogodat is állandóan olvasom, mindíg alig várom a következő bejegyzésed, a másik írádodon is bőgtem amikor leírtad a kis Hercegnő érkezését, de ez.... Most úgy bőgök... NAgyon szépen leírtad, és ezúton is GRATULÁLOK NEKTEK A KIS AMIHOZ!!! Nagyon szép család vagytok!!!! És már alig várom hogy jól megpuszilgassam a kis Amirát!!!! :))))))


Puxa

2009. máj. 22. 15:32
Szia! Nem szoktam hozzászólni történetekhez de a tiétek nagyon megható volt! Csodálatos hogy milyen imádattal, szeretettel és odaadással beszélsz a kislányodról és a férjedről! Nagyon nagyon szépek vagytok! Gratulálok és jó egészséget hosszú boldog életet kívánok nektek! :)
2009. máj. 22. 13:15
Szia nagyon jo volt olvasni hogy milyen imádattal irsz kislányodrol,nagyon meghato,szépek vagytok igy 3 masba. Én is igy éltem át a kislányom születését,imádom az elsö perctöl,ő már 2,5 éves és imádjuk öt. SOK ÖRÖMET BOLDOGSÁGOT NEKTEK.
2009. máj. 22. 10:51
Gratulálok, nagyon szép történet volt, és jó anyuka vagy, hidd el!!! További jó babázást neked!:o)
2009. máj. 22. 08:46

Kicsit megkönnyeztem, és eszembe jutottak azok a dolgok, amik velünk megtörténtek.

Ne hidd, hogy nem vagy jó anya. Mindenkinek meg kell tanulnia az anyaságot, szerintem ez is egy külön "szakma".

Mi most vagyunk 4 hónaposak, de még én is tanulok. Mindíg olyan kihívások lesznek amik még nem voltak, és neked, nekünk kell megoldani őket.

Sok sikert, egészséget, boldogságot,kitartást kívánok nektek!

2009. máj. 22. 08:13
Köszönjük átadom:)
18. 45f5ce422c (válaszként erre: 17. - Noémi 23)
2009. máj. 22. 07:51

Jol van igen, koszonjuk szepen!:)


Kerifiadnak is jobbulast, az egesi seb az egyik legrosszabb:(( de regeneralodik, es nem fog mar sokaig fajni!! kuldunk Neki is egy puszit!

17. Noémi 23 (válaszként erre: 16. - 45f5ce422c)
2009. máj. 22. 07:45
Drága vagy:))) ma te is megrikatsz minket....Pici manó a pocakban jól van????
2009. máj. 22. 07:43

Szia Nono!


Nagyon nagyon szep a cikked!!!!:)) mar a decemebrivel is megrikattal, de ezzel megjobban;)


millio puszi Nektek!

2009. máj. 22. 07:35

Köszönöm a hozzászólásokat. Dorottya nekem is nagyon sokat jelent hogy vagytok és mindig kedvesssek vagyok vlem/velünk és segítetek nekem, a kérdéseimre választ kapok, ha néha elszomorodok (ritka) segítetek nekem:)))))


Az írásomhoz hozzátartozik, hogy én azon kevesek közé tartozom akik nem bánták a császárt. nem tudom ez átjött-e a történetből. Lehet most páran már nem fognak emiatt kedvelni, de tudtam ha nem császár akkor még sokáog tart és féltettem Amit...meg látni akakrtam. És őszintén magátóla szüléstől is mindig féltem nagyon. Ez így volt megírva és így volt számomra tökéletes:))

2009. máj. 22. 07:25

Nagyon szépen leírtad,pont u.e. éltem át én is/éltük át mi is.

Gratulálok!!!!

13. G.
2009. máj. 21. 13:51
Micsoda gyönyörű gyermek!Gratulálok!
2009. máj. 21. 13:24

Szia Nono!


Megint elolvastam hogy is érkezett meg Ami hozzátok!Hiába,,,,,,, imdádom olvasgatni a szülés történeteket!!!

Az hogy titeket meg ennyi mindenki imád ,szeret.......ismertlenűl,nagyon kedves,aranyos jelenség vagy még így neten keresztűl és mázlista is :0))))))!!!!!!! Még egyszer gartulálok nektek,maradjatok mindig ilyen boldogok és egészségesek!!! Sok puszi!


U.I:imádom olvasgatni a blogod!

11. cini1
2009. máj. 21. 12:55

Szia!

Megint megkönnyeztem a történetedet.Remélem én is hamarosan átélhetem ezt a csodát. Gratulálok a családodhoz és minden jót kívánok! És persze olvasom a blogot!:-)

2009. máj. 21. 12:51
Nagyon átéreztem a születés történetetdet 30 hetes kismama vagyok a kisfiam 3 éves múlt engem is császároztak jó hogy leírtál mindent!!!1 picit pityeregtem is mert eszembe jutott a mi történetünk ami nem is olyan régen volt!!Valamint előtte állok még 1 kihívásnak:-))Grartula nektek:-))
2009. máj. 21. 12:41

Jó érzés itt is elolvasni a szüléstörténeteteket :)

És abban már ne legyen kétséged mennyire nagyon jó és odaadó anyuka vagy! Én ebben biztos vagyok :)

2009. máj. 21. 12:35

Köszönöm szépen mindenkinek aki írt:) Hogy mindig olvastok, hogy segítetek, erőt adtok:)


nagyon boldog vagy és hálás a családomért...de azért is, h sok nagyon jó embert ismertem itt meg:))

2009. máj. 21. 12:06

Szia Noemi!


Már olvastam a szüléstörténetedet, de most is megkönnyeztél vele. Nagyon szépen leírtad, az igazat, úgy ahogy azt kellett.

Remélem, hogy pár hét múlva ezt a csodát én is ismét átélhetem.

Puszi Aminak,


Szabina

2009. máj. 21. 10:53

Szia Nomi!


Hasonló jókat kívánok én is nektek!


puszilunk benneteket,

Petra és anyukája

2009. máj. 21. 10:51

Drága Noémi!!


Olyan csodálatos, ami átéltél, és ezt olyan meghatóan írtad le!

Örülök, hogy megismerhettelek Téged, Ádust, és a gyönyörűséges Amirát! Olya jó, hogy együtt élhettük át ezeket a csodás hónapokat!!


Puszilunk benneteket, Pindurkámmal együtt!!

2009. máj. 21. 10:41

Szia Nono!


Nagyon szépen leírtad a szüléstörténetet, gratulálok. Nagy "rajongótok" vagyok, a blogodat is mindig olvasom. :)

Csodaszép családod van, és a képeitekről is óriási harmónia tükröződik. Kívánom, hogy legyetek mindig ilyen boldogok!

2009. máj. 21. 10:37
Szia!Én is sírok,és arra gondoltam,talán januárban én is átélhetem ezt a csodát!Én is olvaslak itt,és a blogodban is!!!További sikert a gyerekneveléshez!!!Puszi!
2009. máj. 21. 10:13
Grautálok a gyönyörű kis hercegnőhöz!Megkönnyeztem a történetet.Mindig olvasom a blogodat.:)Puszi Nektek!:)
2009. máj. 21. 10:03
Esküvőre készültünk, építkeztünk, mikor Ami úgy döntött, betoppan az életünkbe. Ennél csodálatosabb dolog nem is történhetett volna velünk. Ezt már akkor tudtam, és azóta csak még inkább bebizonyosodott. Július 5-én volt először pozitív a tesztem. Annyira örültünk, egyszer nem védekeztünk, nem hittük volna soha, hogy egyből sikerül. De sikerült és elkezdődött életem, életünk legszebb időszaka.

Ugrás a teljes írásra: Kis hercegnőnk, Amira érkezése!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook