Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Invitel tapasztalatok fórum

Invitel tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 27. 12:55

Ma írtak, elnézést kétek, téves. :)

/Azért hamarabb is rájöhetetk volna./

2014. júl. 18. 16:11

sziasztok!

A szüleim benne voltak az invitel telefoncsomagba,a T home-nál fizették a hoppá dijcsomagot + az invitel kiszámlázta amennyit telefonáltak. Lemondtuk, pár hét múlva kaptak levelet, hivják fel számlaegyeztetésre az invitelt. nem sikerült elérni őket. Erre kaptak telefonszámlát 520 FT-ról, majd 3-4 hét mulva 12000 Ft számlát küldek ki. /most/ ennyit soha nem telefonáltak. Szerintetek mire fel? Elérni nem lehet őket.....

2014. jan. 18. 15:21

Sziasztok!


Egy nagy kalap szar az egész INVITEL!!!

Most sincs se tv, se telefon reggel óta, ráadásul csatornákat vesznek el úgy, hogy az ügyfelet arra sem méltatják, hogy tájékoztassák!

Holott amikor leszerződött velük az ember, arról nem volt szó, hogy ők önkényesen szüntethetik meg a csatornákat!!!


Egyébként azt akartam megkérdezni itt valamelyikőtöktől, hogy mi történik abban az esetben, ha felmondom a szerződést?


Akinek van egy kis esze, az nem áll velük még csak szóba sem és a telefont is kinyomják nekik, ha hívják!!!

2013. aug. 14. 08:27
Semmire se jó kerülje el mindenki nagy ívbe.
2013. máj. 27. 21:50
Egy kalap **** az Invitel :/ net hétköznapi használatra okés, de játékra (nem online böngészős játékokra gondolok mint pl farmarama meg hasonlók, hanem pl RTS: stronghold, company of heroes és FPS-ekre: battlefield 3, Call of duty 4 és counter strike)teljesen használhatatlan :/ folyamatosan magas a ping és laggol. De nem is kell magas ping hozzá hogy laggoljon :) felénk csak ez volt amikor beköttettük a netet. Amint tudok, váltok másra. Drága és játékra rossz
44. muci53
2013. jan. 3. 14:33
Most akarunk szolgáltatót váltani. Invitellel szerződnénk. Valami pozitív vélemény van? Hajdúszoboszlóról!!!
43. maruszja74 (válaszként erre: 38. - Dogarka)
2012. jan. 7. 19:11
Igen már 2010-től tőlük van a telefon a tév az internet. Hát egy moslék az egész. havi 9100Ft ba kerül ez havonta. A tévénézés élvezhetetlen folyamatosan kockásodik a kép, akadozik a hang. Főleg a két ünnep közt idegesítő volt ez a hiba, mert jobbnál-jobb filmek voltak. Volt ugyan a két évben, hogy elhárították a hibát többszöri nekifutásra, de nem tartott sokáig pár hétig a hibamentesség.Alig várom a szerződés lejárati napját, már mondok is fel nekik. Ennyi pénzért azért jobb is lehetne a szolgáltatás. Más céghez megyek át havi 3ezerrel kevesebbért. Mégcsak késedelmes, elmaradott csekkfizetésem volt náluk, miért szúrnak ki a becsületesen fizetővel?
2012. jan. 7. 19:06
Kötbért követel a szolgáltató tőled a lejárati időn belüli felmondásért, annyi pénzt kb mint amennyi a hvidíj és annyiszor ahány hónap még hátra lenne a lejárati időig.
2011. dec. 6. 17:17
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mit jelent az"idő előtti felmondási díj"ami több, mint 12000ft.Anyum próbálta őket visszahívni, de nem tudta.
40. Sancsu
2011. ápr. 16. 17:17

Invitellel vigyázzatok. Febr. 28-án postáztam a felmondó levelemet az invitelhez, melyet meg is kaptak 03.02-03-án.


03.07-én írtak egy levelet, tehát egy héttel később, hogy elfogadták a felmondást és a megszüntetést időpontja 03.17.

Az ÁFSZ szerint felmondás a kézhezvételtől számítva 8 nap, ami nálam 03.10. körül van. Ezzel egyidőben kaptam egy teljes havi számlát is.


Megírtam a reklamáló emailt, melyre a második sürgetésemre reagáltak egyáltalán, hogy 30 nap a válaszadás. Hát meg is jött a levél, de arra nem kaptam választ, hogy a 8 nap felmondás helyett miért kellett plusz egy hetet fizetnem.


Kifizettem a számlát az általuk megadott megszüntetési időpontig, mert nincs idegem ezekkel levelezni, de tisztában vagyok vele, hogy megkárosítottak. Még ha csak pár száz forintról is van szó.


Ezt csak azért írtam le, hogy ha megkeresnek benneteket az inviteltől akkor meneküljetek!!!

2011. jan. 4. 19:45
Senki nem tud semmit? nálam egyre több adó tűnik el...de erről nem értesítettek...
2010. dec. 31. 17:56

Sziasztok!


Van köztetek olyan aki most inviteles? nekünk most minden tőlük jön. És ma épp néztem egy filmet a Viasat 3-mon és egyszer csak eltúnt a csatorna és vmi History jött a helyébe. Gondoltam egyel odébb kapcsolok a tv6-ra,már az sem volt meg hanem vmi digi sportot írt ki,ami még nem működött...

Tud valaki valamit erről? Most ezeket kicserélték vagy mi?

2010. szept. 11. 22:52

Sziasztok!


Az invitelnek tartozom nagyjából 70 000 ft-tal.Azt mondták részletfizetést 6 hónapra tudnak csak adni de én nem tudom fizetni mert tartósan beteg vagyok és csak négy órát dolgozom, emellett van egy lányom akit egyedül nevelek.

Mivel nem tudok 6 hónap alatt fizetni máshoz kéne folyamodni. Ki tudna ebben segíteni nekem? Hozzáteszem félreértésből jött az egész számla, mert félre lettem tájékoztatva. Mi a teendő?

Kérlek írjatok gyorsan nagyon nem szeretném ha behajtócéghez kerülne az összeg!

2010. jún. 22. 03:24

Csak az INVITELT ne. Egy lehúzós cég. Az ügyfélszolgálatuk 0. A telefonos és a személyes is. 3 évig voltam inviteles, ezalatt 5* kellett a PANASZKEZELÉSHEZ fordulnom. Ez ilyen nem tudjuk, ugyhogy küldj levelet, és 1 HÓNAPON belül válaszolunk. Mindig pénzt kellett visszakövetelnem. Több mint egy éve bontottam fel velük a szerződést, és MOST írtak, hogy még van rendezetlen számlám, és fizessek, mert különben behajtóhoz fog kerülni az ügy. FENYEGETNEK????!!!

2009.06.hóra akarnak pénzt kérni, mikor a szerződést 05,15-én mondtam fel, 05.31-el. A dühitő, hogy utána, még 2009-ben küldték a következő havi csekket, amit utána leminuszoltattunk, mondván, hogy mire is, ha már lemondtuk, és ott sem lakunk, és kikötötték?! És ezek után több mint egy évre minden féle előzetes felszólítás nélkül fenyegetőznek. Azóta váltottunk 2 e-mailt a behajtási csoportjukkal, de persze nem lehet igazam, ugyhogy megyek a fogyasztóvédőkhöz, mert kivan velük a tö*öm.

JA! Az ügyfélszolgálatuk azt mondta: "A lelkiismeretén múlik, hogy befizeti-e!" A szemetek rápróbálkoztak gondolom így 1000 volt előfizetőjükre, és ha csak a felének már nincsenek meg így 1 év után a papirjai, hogy bebizonyítsa minden rendben van, akkor fizethetnek a semmire.

35. Fanatic (válaszként erre: 34. - Rituska00)
2010. febr. 26. 14:47

Egy lapra másold fel az összes csekket, és úgy küldd el nekik, hogy egyeztessék a saját könyvelésükkel. Ellenkező esetben feljelentést teszel jogalap nélküli gazdagodás miatt.

A hűségidőnél, ha előbb felmondod, a hátralévő havidíjakat kell kifizetned! Lehet, hogy ezt már meg is tetted? Számolj utána! Viszont, ha már kifizetted, vedd is igénybe! Sajnos, nagyon alattomos társaság. Én eddig 2-3 alkalommal jelentettem őket a GVH-nál, Fogyasztóvédelmi Főfelügyeletnél.

2010. febr. 25. 20:12

Engem iszonyúan átvágott az invitel!

Előfizttem internetre, 3990,Ft havidíjasat.

Mindig törekedtem arra, hogy pontosan feladjam az internet csekket. Egy évben ugye 12 hónap van, nekem fel van adva 17 db csekk. Folyton hívogattak, hogy ez meg az a csekk hiányzik még, nincs feladva. Én fogtam az éppen hiányzó csekket, elfaxoltam nekik. Utána megint kezdődött előröl az egész, csekkeket küldtek, mert elmaradásom van. Volt, hogy már fel volt adva arra a hónapra a csekk, de mivel küldték az elmaradásról megint feladtuk, Levelet írtam nekik, azt mondták, hogy ok, az addigi időszakra levagyunk egyeztetve. Következő hónaptól kezdődött az egész procedúra előről. Felbontani nem tudom a szerződésemet mert hűségidőt kötöttem velük 2010. júliusig. Nagyon átveri az embereket az invitel! Ennek a történetemnek hangot is fogok adni a nyilvánosságban!

Ezt közöltem velük is!

2010. febr. 18. 13:29
Azt elfelejtettem, hogy nálam már rég lejárt a hűségidő, enne ellenére nem akarták átírni az olcsóbbra!
2010. febr. 18. 13:16

Szia,

én átírattam a párom nevére. Új előfizetőként regisztráltam őt online, utána pedig telefonon közöltem velük, hogy a nevemen lévő telefonvonalat át kívánom íratni a nevére. Persze nekem sem akarták önszántukból, de így sikerült megoldanom.

2010. febr. 12. 22:43

Sziasztok! Én is csatlakozom, szintén jól megjártam az Invitellel. Már nagyon régóta az előfizetőjük vagyok abból az okból kifolyólag, hogy egy kis településen lakunk és itt nincs másik net... Ezt ki is használják: 7000 Ft-ot fizetek egy 4 megás netért (ami természetesen soha nem éri el a 4 megát), holott más szolgáltatóknál 2000-be kerül az 5-ször olyan gyors. Sőt, múltkor néztem az Invetel oldalát neten: azt írták, új belépőknek 6000 Ft a 4 megás net. Felhívtam őket, hogy akkor most mi van? Én 100 éve előfizető vagyok és 100 éves hűségnyilatkozattal a hátam mögött többet fizetek? Azt mondja a csaj, nem tud mit tenni, tavaly márciusban kaptam valami kupont mobil internetre, azzal hosszabbodott a szerződés és a hűségidő... Mondanom sem kell, nem kaptam semmit. Mondom, ok, akkor állítsák át nekem is 6000 Ft-ra. Azt mondja, azt nem lehet... Jó, akkor jöjjenek ki, kössék ki, másnap meg be és új belépő leszek... Köt a hűségidő... Ok, akkor emeljék meg dupla akkora sebességűre, mert az új belépőknek annyiba kerül a 8 megás, mint nekem a 4. Azt sem lehet, mert nálunk nem építettek ki olyan vonalat, csak olyat, ami max. 5 megát bír. Agyrém!

Most márciusban jár le a hűségidő, de úgy kiköttetem, hogy csak na! Állítólag nyárra lesz egy másik szolgáltató is itt, addig inkább kibírom net nélkül, minthogy ezekkel kínlódjak még egy percet is.

Jah és a telefonunk is inviteles... A szám elvileg titkosított, de mondanom sem kell, hogy kb. napi 5 zaklató hív minket rajta életbiztosítással, magánnyugdíjpénztárral meg minden lehetséges dologgal kapcsolatban....

2010. jan. 10. 22:22

Én többször megtettem, hogy írtam a fogyasztó védőknek. Sőt, még elnézést kérő levelet is küldött az Invitel. Nem a honlapon meghirdetett áron akarták adni a szolgáltatás, hanem 5 %-kal drágábban, mondván az áfa-emelés, csak éppen pont a váltás napjától voltak érvényben az árak.

Nem jött be. Azt mondta a telefonos üi., hogy mire megkötöm, addigra úgyis módosítják a honlapon is.

Online szerződést kötöttem.

29. frutty (válaszként erre: 2. - Myrthil)
2010. jan. 10. 22:21

én ezért léptem át a konkurenciához!

álandóan átvágtak.

4500 fizettem a semmire,most külön internett.

itt jóbb,söt forduljatok ügyvédhez!!

2010. jan. 10. 22:11
Az mondták hogy hiba volt a hálózatba,és helyre hozták! Pedig csak a fogyasztóvédelmet hoztam fel nekik! :D Köszönöm a segítséget! Boldog új évet!
27. Fanatic (válaszként erre: 26. - Subrobi)
2010. jan. 9. 18:21

Mérd meg, hogy milyen gyors a feltöltésed. A mienk 1 Mb, és 0,10 a feltöltési sebesség, 65 pinggel!

[link]

Ez mér pinget is.

Nincs a szerződésben rögzítve valami erről, hogy mennyit vállal?

Ha lemondod, akkor ki kell fizetni a hátralévő 9 hónapot, de ha nem teljesítik, amit ígértek, van keresnivalód a Fogyasztóvédelemnél.

2010. jan. 7. 20:07
Üdvözlök mindenkit! Nekem az a bajom az ínvitellel,hogy az online játékomba 400-550 a pingem! A normál 1-30 !!Igy lehetetlen játszani a neten! Írtam az ínvitelnek de ők azt mondták hogy tökéletesen működik a vonal! A három hónap próba idő múlva jelentkeztet ez a hiba! Gondolom nem véletlen. Nem tudom mitévő legyek.Sajnos ott a 1 éves hűségnyilatkozat:-(
2009. jún. 19. 11:13

Üdvözletem minden szegény Inviteles sorstársamnak!

Segítségeteket kérném, ha tudtok rá válaszolni:

kié voltak a 27 körzetszámú vonalak mielőtt az Invitel, előtte Vivendi felvásárolta volna? Az érdekelne, mitől másabb ez a rendszer, mint a többi régi Matáv-os terület, hogy vonalfenntartási díj címén el mernek kérni havi Br. 2400 Ft-ot, ha máshol akarsz meztelen ADSL-t venni. Szerintem ez kimeríti a jogalap nélküli gazdagodás tényét, feltéve, ha ugyanolyan a rendszer mint máshol. Én azt gyanítom, hogy az, csak kihasználják az erőfölényüket.

Egyébként a fogyasztók megtévesztése miatt a GVH eljárást folytat ellenük még - [link] ,ha van valakinek panasza, írjon nekik. Én már írtam egyszer, mert amikor át akartam máshoz szerződni, lazán lekapcsoltak, mielőtt még leszerződtem volna a másik céggel. Azt sem értem, miért adják olcsóbban, rövidebb hűségidőre a más területen élőknek a szolgáltatásaikat, és minket, akik alájuk tartozunk - nem szabad választásunkból - miért drágább minden?

2009. jún. 7. 14:28
Mi is megjártuk az Invitellel. Páromat rádumálták hogy ez milyen előnyös, aztán minden hónapban jött a csekk, azt sem tudtuk hogy mire. Le akartuk mondani, de nem lehetett mert aláírt valami szerződést. CSak 2 év elteltével járt le a hűségnyilatkozat, akkor aztán rögtön lemondtuk. 2 évig fizettünk olyan szolgáltatásért, amit nem használtunk és nem is igazán értettük hogy mi. Soha többé nem megyünk bele ilyenbe.
2009. máj. 21. 07:07

Holnap megírom a levelet, és máris lemondom a szerződést :)

Ma lejárt :)

2009. máj. 21. 07:02
Nekem júliusban jár le velük a szerződésem.Már alig várom.De,ha a hűségidő után mondom le akkor is kell valami lemondási díjat fizetni??Remélem nem!!!Épp eleget fizettem már a semmiért!!!Tele van velük a hócipőm!!Állandóan megszakad a kapcsolat....:((
2009. máj. 21. 01:42

Ja és hozzáteszem, nem csak titeket vernek át. Amikor dolgoztam.....behívtak dolgozni, beértem, elmondták a beosztást, hopp nekem nem jutott hely, meg 5 embernek, mehetünk haza. Ez normális dolog?

Ja és ami a legundorítóbb, diákmunkásokkal csináltatják a hazudozást.

2009. máj. 21. 01:41

Hm...két hetet dolgoztam nekik, de katasztrófa volt. Egy ügyfelet sem szereztem nekik, így kirúgtak. Csak úgy lehet szerződést kötni, hogyha átverik az embert. Volt egy csaj, aki naponta 30-40 emberrel kötött szerződést, de bevitte őket az erdőbe.

Ne menjetek bele! Nekem sem volt szívem átverni az embereket!!

Az inviteleseknek a minimálos csomagjaihoz nem is lehet kötni tele2-t, különben pénzbírság. 2 éve dolgoztam náluk, de próbálom elfelejteni. Undorító, amit csinálnak!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook