Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogy értelmezitek ezt a gyed/gyes hírt? fórum

Ti hogy értelmezitek ezt a gyed/gyes hírt? (beszélgetős fórum)


8. bszsz (válaszként erre: 6. - Dogiz)
2009. máj. 20. 15:53
Egyetértek. Te hogy értelmezed ezt a cikket?
7. bszsz (válaszként erre: 5. - Ugrilac)
2009. máj. 20. 15:52
Ha valaki elmegy egy országból, akkor az inkább a kereseti lehetősége miatt megy el - gondolom én. Más országban azzal a végzettséggel amivel pl. a férjem rendelkezik, 1 fizetésből meg tudnánk élni. Ha ugyanez lenne itthon, nem lenne szükség segélyre. Te hogy értelmezed ezt a cikket?
6. dogiz (válaszként erre: 5. - Ugrilac)
2009. máj. 20. 15:51
Egyetértek, aki nem dolgozik ne is egyék.
2009. máj. 20. 15:49

Csak annyit, h. ha a gyes - gyed miatt mentek el, más országokban - ritka kivételekkel, csak a 6 hét szülési jár, utána usgyi vissza dolgozni:S

A szocpolt viszont nem igen adják sehol. Ja h. más kereseti lehetőségek vannak, azok vannak, de dolgozni kell ám , nem ingyen adnak semmit:D

2009. máj. 20. 15:41
Hát igen, mi is gondolkodunk sokmindenen. Sajnálom, h sok fiatal arra döntésre jut, h el innen, de megértem, mert mi is foglalkozunk ezzel a gondolattal.
2009. máj. 20. 15:39
szia, még én se vagyok képben, de egyet tudok, ez a kormány nem valami családbarát, családtámogató. ráadásul az új itézkedésievel jól keresztbetett a lakásvásárlási tervünknek + az újabb babaprojektnek. úgyhogy mi még idén elmegyünk ebből az országból, keresünk egy olyan helyet ahol a családos embereket, fiatalokat megbecsülik, támogatják....
2009. máj. 20. 15:39
szia, még én se vagyok képben, de egyet tudok, ez a kormány nem valami családbarát, családtámogató. ráadásul az új itézkedésievel jól keresztbetett a lakásvásárlási tervünknek + az újabb babaprojektnek. úgyhogy mi még idén elmegyünk ebből az országból, keresünk egy olyan helyet ahol a családos embereket, fiatalokat megbecsülik, támogatják....
2009. máj. 20. 15:34

Ti hogy értelmezitek ezt a hírt? (több portálon szó szerint ezt a szöveget adták le).

Mégis marad a 2 év gyed, ha van 2 év munkaviszonyom? Tehát kamu, h csak 1 év lenne?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook