Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért regisztrál egy illető a hoxára több felhasználó névvel? fórum

Miért regisztrál egy illető a hoxára több felhasználó névvel? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 7. 22:33
Nekem pl. azért van több nevem, mert előfordult, hogy több fórum ill. tudásbázis kérdést szerettem volna indítani egymás után, viszont egy nap csak egyet lehet, ezért erre a célra csináltam több nevet. Mert volt, hogy több olyan kérdés, ill. téma érdekelt, amiket gyorsan szerettem volna megbeszélni itt....de semmiféle hátsó szándékom nem volt, nem akartam vitákban felhasználni, és titkolnivalóm sincs...egyszerűen igy célszerűbb volt :)
2010. nov. 7. 21:58

Sziasztok,


Én is két névvel vagyok fenn. De a másik nevemmel nem szoktam fórumokba belefolyni, szavazni.Egy szóval semmi véleménynyilvánítás és kapcsolat felvétel/ápolás nincs vele.

De akkor miért van? Egy felhasználó egy titkos napló. A másik olyan titkos, hogy magamnak írom, a magam kis gondolatait/eszmefuttatásait. Csak a portálon kívüli életemből ismert személy/ek olvashatják. Számuk 1 és 5 közé tehetők :p


Ezért :)

2010. nov. 7. 21:49
évente egy hsz. nem rossz:)))))
2010. nov. 5. 10:15
fontos a szerepjáték miatt
24. alfoldi13 (válaszként erre: 23. - Renkababa)
2009. dec. 20. 20:07
én is igyjártam...
2009. dec. 20. 20:04
nekem azért volt kb 2 napig, emrt kitiltottak mikor akváriumot kerestem, és nem birtam hoxa nélkül:) azért csináltam még egyet. és mivel tudtam h megesik rajtam a szivük:)addigis mig visszakaptam a nickemet itt lehettem:)
2009. júl. 19. 21:27

1. Kidobták

2. Önként töröltette magát

a) összeakadt valakivel a bajusza

b) leégett valamiért

C) kiforratlan személyiség


A tettes visszajár a tett színhelyére.

2009. máj. 21. 22:49
Ennek nálam nagyon egyszerü oka van.Akartam egy másodk naplót,egy csak diétásat.De akkor nem lehetett második naplót nyitni,csakis "Babanapló"-t másodikként.Nevetségesnek tartottam diétás naplót írni babanapló címén.Tehát lettem....2,de ezt sosem titkoltam,söt utalok magamra a naplómban.Aztán egy idö után már lehetett több naplót is nyitni,de akkor már jó ideje megvolt a diétás(WW) naplóm,és így is maradt.Ez mögött nem mindig negatív szándék van.Esetemben 100 %-ban nem!
2009. máj. 21. 22:22
haaaat...erdekes kerdes...valoszinu azert regizik tobb neven... mert valtozoak a velemenyei is...ha jot ir akkor egy nevrol, ha rosszat ir akkor mas nevrol...vagy egyiken megirja oszinten mit gondol...a masikkal meg hazudik hogy esetleg konflikutosokat csinaljon...vagy egyszeruen unatkozik...
2009. máj. 21. 12:01

Most értettem meg!!! Van az alábbiak között, egy hozzászóló, aki kritikán aluli stílusban vitatkozik több fórumon is. Eddig csak azt hittem, szegénynek komoly gondjai lehetnek, azért ilyen, de egyszerüen csak gyáva.


Ha valaki azért van fent több néven, mert nem szeretné a problémáját személyessé tenni, azzal szerintem semmi baj nincs. Szerintem

2009. máj. 20. 19:05
de a régit már nem is használom!
2009. máj. 20. 19:04
Én azért regisztráltam másodszor, mert nem tetszett a nevem és láttam, hogy nem lehet módosítani. Ha el akartam volna bújni, nem raktam volna fel képeket magamról
2009. máj. 20. 17:52

Több oka is lehet annak, hogy valaki 2 névvel vagy akár többel regisztrál. Nem kell mindjárt rosszra gondolni.

Engem letoltak és hiteltelennek minősítettek egy másik fórumon, mert nem raktam fel magamról képet. Nincs kedvem felrakni, és akkor mi van? Nem mintha bármi szégyellni vagy titkolni valóm lenne...

15. L.Niki18 (válaszként erre: 13. - C0275abe94)
2009. máj. 20. 15:56

Természetesen nem bűn! Senki nem állítja ezt! :-)

Csak kíváncsi vagyok. :-)

14. megryan (válaszként erre: 6. - Gecam)
2009. máj. 20. 15:30

Nekem is azért van 2 nevem, mert az egyiken vagyok általában, vannak személyes ismerőseim is. Ha viszont olyat szeretnék kérdezni, írni, amiről nem szeretném ha ők tudnának, mert magánügy, akkor kérdezem azon a néven.

Sosem vitatkoztam magammal :)

2009. máj. 20. 15:15
Aki két különböző névvel regisztrál, egészen biztosan meg van az oka. Persze nem kell mindjárt tudathasadásra vagy bármi más rosszra gondolni. A regisztrált név anonimitást biztosíthat "másodjára", ha az első regisztrációnál könnyelműen több adatát hozta nyilvánosságra,mint szerette volna. Könnyen lehet, hogy olyan fórumra kíván valaki írni, ahol számára személyes ismerős ember is ír, és nem szeretné előtte felfedni magát mondjuk a kiiírt téma "kényes" volta miatt. Szerintem ez nem bűn :))
2009. máj. 20. 14:43
Akartam egy második nevet. Ezt tudja a párom és akartam írni egy fórumot, amiről nem kellett volna tudnia h róla szól. De győzött a lustaság és nem regeltem mégegyszer:D
11. b4a3a4979d (válaszként erre: 9. - L.Niki18)
2009. máj. 20. 14:41

Kipróbáltam a szavazásokat, de nem találok szellemi kielégülést benne.

A tartalmas beszélgetések és véleménycsere a fórumokon érdekel.

10. pimpernel (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2009. máj. 20. 14:39
Tudathasadás...
2009. máj. 20. 14:36

Értem. Én ha regisztrálnék is mégegyzser azt csak azért, hogy újra szavazhassak! :-D

Szeetek szavazgatni.

2009. máj. 20. 14:35

Nekem teljesen hívatalosan és abszolúte a többiek tudtával, két nevem van.

Az egyik, ez, amivel most itt beszélgetek, ez egy régi, de kiléptem, mindegy miért, és utána valahogy vissza kellett jöjjek,hogy megkérjem hoxát, engedjen vissza a régi nevemmel.

Azóta megmaradt a másik is, azóta azt egyszer használtam még, mikor valaki arra küldött levelet.


Én is örülök, ha azt az egy mostani nevemet használni tudom, mert több néven futkosni, hát fárasztó lehet, bár van akinek ez még plussz játék is? ki tujda:DDD

7. b4a3a4979d (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2009. máj. 20. 14:32
Én például ericika néven a munkahelyemről és ericika2 néven otthonról vagyok regisztrálva. De ez soha nem volt sem titok.
2009. máj. 20. 14:32
Én is két névvel vagyok fent!Mondjuk még csak ezt használtam és használom!A másikat azért csináltam mert van egy dolog amit leszeretnék írni úgy hogy ne tudják hogy én vagyok!Még nem írtam mert nem volt hozzá erőm!
5. **Rita** (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2009. máj. 20. 14:31
pl egy vitában jól jöhet ha "többen" vannak egy véleményen :)
4. bared (válaszként erre: 2. - Csutika100)
2009. máj. 20. 14:30
úúú..ezért van nekem egy biztosan...én még saját magamat is nehezen viselem, nemhogy ketten legyek:DDDDD
3. bared (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2009. máj. 20. 14:30
nekem is gyanús egy személy, aki hozzáteszem jó szándékú, tehát nem furkálódik, de túlságosan hasonló a nickek hangzása, és a fogalmazása is elég árulkodó))
2009. máj. 20. 14:29

Lehet, hogy saját magával beszélget.

Jó társaság :))

2009. máj. 20. 14:27
Írja le mindeki a véleményét mert tényleg nem értem, hogy egy ember miért regisztrál több felhasználó névvel is ide a hoxára? Talán titkol valamit, vagy még egyszer szavazgatni akar előlről? :-) Aki 2 vagy esetleg több? névvel van regisztrálva az is írjon mindenképpen! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook