Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cx 3100 27.hét... fórum

Cx 3100 27.hét... (beszélgetős fórum)


15. ében11 (válaszként erre: 14. - Mongi)
2009. jún. 28. 21:14
igen,nem ettem nem ittam,gyógyszert se vettem be akkor.
14. mongi (válaszként erre: 13. - Ében11)
2009. jún. 24. 15:08
Na,én is elkezdtem szedni a homeos bogyókat.Te betartottad,hogy előtte és utána fél óráig nem lehet enni,inni?De más gyógyszerrel együtt is be lehet venni pl.?
2009. jún. 23. 12:01

nem mondta, nekem nem szeretet adatokat mondani-azt mondta ezeket elég ha ő tudja én meg fölöslegesen agyalnék otthon nem idegesít vele,én se gondolkodjak ilyeneken.

4 féle bogyót kaptam

caulophyllum c12

cimicifuga c12-ezeket egyszer az egyikből 5 napon keresztül napi 5 gyolyó aztán két nap szünet és a másikból is 5 napig napi 5 gyolyót kellett szedni

mellette

pulsatilla c30 napi 5 golyó

illetve arnica c30 ha beindul a szülés onnantól kezdve mikor bementünk szülni ezeket vinni kellett és 15 percenként kaptam belőlük a dokinő mondta mennyit és miből.szülés után már csak az arnicát kellett bevenni vérzésre, gátsebre,méhösszehúzónak adta.2-3 napig szedtem utána.málnalevél teát így nem ittam.szerintem nyitva volt a belső is, mert azt mondta érzi a gyerek fejét, még meg tudja neki billenteni-ami azt jelenti hogy nem jött le a feje teljesen a méhnyakhoz.

12. mongi (válaszként erre: 10. - Mongi)
2009. jún. 23. 11:36

Nekem is a vizsgálat után másnap lett ez a barnázásom,úgyhogy mégiscsak a nyákdugó lehetett,mert kenetet is vett előtte a méhnyakból-na most a nyákdugó pedig ugye pont ott van.

Málnalevél teát ittál-e?Melyik homeos bogyókat szedted,valami C betűs nevűeket?:))

A szülés előtt,amikor megvizsgált és mondta,hogy mostmár nemsokára eljön az idő,akkor mennyire volt nyitott a belső méhszáj,azt nem mondta?

2009. jún. 23. 11:20

39.héten.

az utolsó hónapban nem nézte meg a dokinő a méhszájat, csak szülés előtt egy héttel.Szerintem ott a vizsgálat alatt ment el a nyákdugó mert mondta a dokinő hogy megnyomkod kicsit tágított kézzel fájt egy picit-de előre szólt és bocsánatot is kért.aztán bevéreztem(véres nyálkás valami) estig vérezgettem de azt mondta pihenjek le,csak akkor menjünk ha nem múlik el vagy fájások jönnek magzatvíz.de nem jöttek,egy hét múlva megint mentem hozzá, megvizsgált akkor már mondta is hogy nyitva a méhszáj jó puha, és hogy a héten baba lesz belőle ez volt pénteken, hétfőn este mentünk be akkor folyt el a magzatvíz.hát lehet hamarabb jön nálatok is,36. hétnél az ultrahangnál azt mondta innentől kezdve ha megszületne nem lenne baj,mert már mindene ki van fejlődve. én júli.17 re voltam kiírva,júli 11 én szültem.az ismerősöm meg 3 héttel túlhordta.

10. mongi (válaszként erre: 9. - Ében11)
2009. jún. 23. 11:02

...és hanyadik héten szültél?

Egy héttel szülés előtt ment el a nyágdugód,az milyen volt?

Nekem a fiammal a szülés reggelén jött ki,piros,véres valami,viszont most pár napja volt egy kevesebb sötétbarna folyásom,ami másnapra már világosabb lett,aztán sárgás...Esetleg lehet,hogy most az a nyákdugó?Az a helyzet,hogy nekem már kezd tágulni a belső méhszáj is,úgyhogy gondolom nem húzzuk ki július 22.-ig,amikorra ki vagyok írva.:)Szerinted?

2009. jún. 22. 17:42
36.-tól és érezhető volt a tágulás, bár előszőr azt hittem elfeküdtem magam, hajnalba felkeltem és majd leszakadt a derekam, és minden hajnalba ez volt.de megérte, egy héttel szülés előtt elment a nyákdugó a dokinő szupi volt biztatott a gyors sima szülésre(még egy kis szexre is biztatott,hogy még jobban tágulok) egy hét múlva mehettünk is be, 3-4 ujjnyira voltam nyitva,4 órát vajúdtam(csak,11-12 re számítottam).
8. mongi (válaszként erre: 7. - Ében11)
2009. jún. 22. 17:30
Hanyadik héten kezdted el szedni a homeós bogyókat?
2009. jún. 22. 16:40
sziasztok.júliusban szültem, május végén még zárt volt a méhszáj,utána csak júliusba nézte(de közben szedtem tágítót-homeos)és egy héttel szülés előtt volt 2222 a papírra írva, semmit nem mondott csak hogy puhul a méhszáj,és bíztatott könnyű lesz a szülés-be is jött.
2009. jún. 21. 21:28

Szia Hajni!

Azóta mi van veletek?

5. c3194ec9c7 (válaszként erre: 1. - 816fca07b8)
2009. máj. 22. 12:00
ez teljesen jó-ne aggódj
4. 816fca07b8 (válaszként erre: 3. - Mongi)
2009. máj. 22. 11:58

köszi!


akkor minden ok :)

3. mongi (válaszként erre: 2. - Mongi)
2009. máj. 21. 20:33

Helyesbítenék,mert én pont ma voltam dokinál,nekem 2100 lett,s azt mondta,hogy a külső méhszáj van 1 ujjnyira nyitva.Ez kevésbé lényeges dolog,mintha a belső lenne nyitott.

Én 32 hetes vagyok,de nekem se mondott semmi instrukciót,úgyhogy gondolom nem kell aggódni.

2009. máj. 20. 14:45

A belső méhszáj egy ujjnyira nyitva van.

Ha a dokid ezt nem mondta,akkor 27 hetesen úgy látszik már nem számít,bár szerintem ezt orvosa válogatja.

Nekem 36. hét után volt ilyen,semmit nem kellett csinálnom,sőt!Barátnőmnek 30. héten,neki feküdnie kellett még 6 hétig.

2009. máj. 19. 22:41

sziasztok!


cx 3100 27.héten. doki nem mondott semmit-nem is kérdeztem,itthon néztem utána akkor tünt fel h már nem 3000,hanem 3100.


ez jó vagy nem? reménykedhetek ,h most minden megy majd a maga útján,és szépen kinyílok és megszülöm simán? vagy ez még nem jelenti azt h haladok?


fiamat császárral szültem,mert cx2000-es mentem be és semmit nem tágultam,csak oxytocinnal,addigra meg a szívhang nem volt jó és császár lett másfél nap vajúdás után.



minden tapasztalat,vélemény érdekel!


köszönöm!!!!!!!!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook