Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Életkristály - ismeritek? szedte valaki? fórum

Életkristály - ismeritek? szedte valaki? (tudásbázis kérdés)


10. Icus
2007. dec. 31. 08:26

Nekem a férjem a FLAVAN MAX étrendkiegészítőt kezdte el szedni. Ez egy lekvár féle, reggel este egy kiskanállal kell enni belőle.


Összetevői: fekete áfonya, fekete ribizli fekete bodzabogyó, kékszőlő, cékla, fruktóz, homoktővis velő 3%, viraminok: aszkorbinsav (C), D, L-alfa-tokoferol (E), homoktővis gyümölcshús-, mag-, héjőrlemény (0,5%), panax gingseng, gyökér örlemény (0,5%, sürítőanyag: almapektin

egy üvegben 240g "trutymó van. Az első üveg ingyenes, a következő 7-9600Ft forgalmazójától függően:((


Van valakinek valami tapasztalata, én nagyon szkeptikus vagyok az ilyen "csoda-szerekkel" kapcsolatban!:((

9. dee (válaszként erre: 8. - Dundinyuszi)
2007. aug. 24. 15:14

No ezt az ötletet nem igazán tartom jónak.A fülész szerint még a fülcsepp se minden esetben jó.

Akkor egy belsőleges készítmény mit csinál ott????

2007. aug. 24. 10:50
Hallottam ismerősömtől, hogy gyermekének fülbetegségét már műteni akarták, ő életkristály cseppet tett a gyerek fülébe, melytől meggyógyult. Tud valaki arról, hogy az életkristálynak létezik csepp alakú kiszerelése, vagy a normál életkristályt kell a fülbe csepegtetni.
2007. júl. 2. 19:22

Fõbb alkotóelemei: az adenozin-trifoszfát, ATP, amely mint a szervezet akkumulátora, testünk energiaellátásában játszik kulcsszerepet. Guanozin-trifoszfát, a GTP, amely szintén az energiaellátás nélkülözhetetlen eleme. Az ATP és GTP testünk energiaszükségletének mintegy 95%-át szolgáltatja. Ezenkívül penta carbon cukor, fruktóz, glukóz és víz található a termékben.


Alkalmazása erõsíti az immunrendszert, és ezáltal szervezetünk ellenállóképessége is növekedhet. Ezenkívül javítja a közérzetet, általános roboráló, állóképesség növelõ. Jó hatású a termékenységre és a potenciára, lassítja az öregedés folyamatát és fokozza a fizikai és szellemi teljesítõképességet.


Összetevõi: víz, sárgabarack, piros szõlõ, málna, cseresznye, amerikai szeder, papaya, mangó, kamilla, tochua tea, oolong tea, jasmin tea.


Használata kúraszerûen ajánlott, amely évente 3-4 hónap. Egy üveg tartalma egy hónapra elegendõ.


Javasolt alkalmazás: az étkezéstõl függetlenül napi 3x20 csepp, amelyet két percig a nyelv alatt kell tartani, majd lenyelni. Állapottól függõen intenzív kúra is alkalmazható (3-4 hónap), amelynek idõtartama alatt a javasolt mennyiség 2-3-szorosa is fogyasztható, ill. folyamatosan is lehet használni.

2007. febr. 15. 15:48
Én anno gyógynövényben dolgoztam, és bár drága, de nagyon vitték, és akik vitték, azok nagyon dícsérték.
5. dee (válaszként erre: 8. - Juniperus)
2006. dec. 28. 22:49
Hihihihi
4. dee (válaszként erre: 6. - Juniperus)
2006. dec. 28. 01:12
Rólad is hasonlókat hallottam.Közös barátunk dícsért.(Mókica)
3. dee
2006. dec. 25. 19:59

Életkristály extra:

- különleges napdesztillációval készült gyümölcs koncentrátum tea kivonatokkal.Antioxidánsokat tartalmazó étrendkiegészítő.



Flavan naturlife inulinnal:

- antioxidáns hatású bioflavonoid tartalmú étrendkiegészítő készítmény



Naturlife cseppek:

- antioxidáns tartalmú étrendkiegészítő teakeverékkel és homoktövissel.



Ezt a 3 terméket találtam a patikában. Összetételük közelít egymáshoz.Kapható még a Flavin de most nincs jelenleg.Árban is nagyon azonosak. Jöhet a kinek a pap,kinek a papné elv.

2. dee (válaszként erre: 3. - Juniperus)
2006. dec. 24. 10:51
Igem,sűrített gyümölcskonctrentátum.Majd megnézem pontosan a patikában.(ha eszembe jut.)Jövő héten dolgozok végig írj egy privit,h ne felejtsem el.
1. dee
2006. dec. 20. 23:46
Egy időben nagyon vitték a patikából.Én a Flavinról többet tudok.Mindkettő nagyon jó,szerintem is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook