Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Életkristály - ismeritek? szedte valaki?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. Icus2007-12-31 08:26
Nekem a férjem a FLAVAN MAX étrendkiegészítőt kezdte el szedni. Ez egy lekvár féle, reggel este egy kiskanállal kell enni belőle.

Összetevői: fekete áfonya, fekete ribizli fekete bodzabogyó, kékszőlő, cékla, fruktóz, homoktővis velő 3%, viraminok: aszkorbinsav (C), D, L-alfa-tokoferol (E), homoktővis gyümölcshús-, mag-, héjőrlemény (0,5%), panax gingseng, gyökér örlemény (0,5%, sürítőanyag: almapektin
egy üvegben 240g "trutymó van. Az első üveg ingyenes, a következő 7-9600Ft forgalmazójától függően:((

Van valakinek valami tapasztalata, én nagyon szkeptikus vagyok az ilyen "csoda-szerekkel" kapcsolatban!:((

9. dee2007-08-24 15:14
No ezt az ötletet nem igazán tartom jónak.A fülész szerint még a fülcsepp se minden esetben jó.
Akkor egy belsőleges készítmény mit csinál ott????
(válasz Dundinyuszi 8. hozzászólására)

8. Dundinyuszi2007-08-24 10:50
Hallottam ismerősömtől, hogy gyermekének fülbetegségét már műteni akarták, ő életkristály cseppet tett a gyerek fülébe, melytől meggyógyult. Tud valaki arról, hogy az életkristálynak létezik csepp alakú kiszerelése, vagy a normál életkristályt kell a fülbe csepegtetni.

7. tzsuzsa2007-07-02 19:22
Fõbb alkotóelemei: az adenozin-trifoszfát, ATP, amely mint a szervezet akkumulátora, testünk energiaellátásában játszik kulcsszerepet. Guanozin-trifoszfát, a GTP, amely szintén az energiaellátás nélkülözhetetlen eleme. Az ATP és GTP testünk energiaszükségletének mintegy 95%-át szolgáltatja. Ezenkívül penta carbon cukor, fruktóz, glukóz és víz található a termékben.

Alkalmazása erõsíti az immunrendszert, és ezáltal szervezetünk ellenállóképessége is növekedhet. Ezenkívül javítja a közérzetet, általános roboráló, állóképesség növelõ. Jó hatású a termékenységre és a potenciára, lassítja az öregedés folyamatát és fokozza a fizikai és szellemi teljesítõképességet.

Összetevõi: víz, sárgabarack, piros szõlõ, málna, cseresznye, amerikai szeder, papaya, mangó, kamilla, tochua tea, oolong tea, jasmin tea.

Használata kúraszerûen ajánlott, amely évente 3-4 hónap. Egy üveg tartalma egy hónapra elegendõ.

Javasolt alkalmazás: az étkezéstõl függetlenül napi 3x20 csepp, amelyet két percig a nyelv alatt kell tartani, majd lenyelni. Állapottól függõen intenzív kúra is alkalmazható (3-4 hónap), amelynek idõtartama alatt a javasolt mennyiség 2-3-szorosa is fogyasztható, ill. folyamatosan is lehet használni.

6. negerne2007-02-15 15:48
Én anno gyógynövényben dolgoztam, és bár drága, de nagyon vitték, és akik vitték, azok nagyon dícsérték.

5. dee2006-12-28 22:49
Hihihihi
(válasz juniperus 8. hozzászólására)

4. dee2006-12-28 01:12
Rólad is hasonlókat hallottam.Közös barátunk dícsért.(Mókica)
(válasz juniperus 6. hozzászólására)

3. dee2006-12-25 19:59
Életkristály extra:
- különleges napdesztillációval készült gyümölcs koncentrátum tea kivonatokkal.Antioxidánsokat tartalmazó étrendkiegészítő.

Flavan naturlife inulinnal:
- antioxidáns hatású bioflavonoid tartalmú étrendkiegészítő készítmény

Naturlife cseppek:
- antioxidáns tartalmú étrendkiegészítő teakeverékkel és homoktövissel.

Ezt a 3 terméket találtam a patikában. Összetételük közelít egymáshoz.Kapható még a Flavin de most nincs jelenleg.Árban is nagyon azonosak. Jöhet a kinek a pap,kinek a papné elv.

2. dee2006-12-24 10:51
Igem,sűrített gyümölcskonctrentátum.Majd megnézem pontosan a patikában.(ha eszembe jut.)Jövő héten dolgozok végig írj egy privit,h ne felejtsem el.
(válasz juniperus 3. hozzászólására)

1. dee2006-12-20 23:46
Egy időben nagyon vitték a patikából.Én a Flavinról többet tudok.Mindkettő nagyon jó,szerintem is.