Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok az Újpesti Chinoin-Vadgesztenye bölcsiről, óvodáról? fórum

Mik a tapasztalatok az Újpesti Chinoin-Vadgesztenye bölcsiről, óvodáról? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 26. 19:20

Olyan jó lenne, ha valaki jönne még és írna... :)

Két hét múlva megyünk kiscsoportos szülőire, 1-2 óvónénit már látásból ill. néhány mondat erejéig ismerünk, de azért még izgulok az ovi miatt...

2. trapiti (válaszként erre: 1. - Ildenc)
2009. aug. 27. 14:09

Szia!

Látom senki nem írt :(

Engem is érdekelne, a kislányom oda fog járni, ha sikerül már novembertől, de januártól biztosan (szeretném ha novemberben mehetne, de még nem ígérték biztosra...)

Nekem szimpatikus volt a hely, a vezetőnő és a gondozónők is akikkel találkoztam, igaz, már majdnem egy éve, hogy ott jártunk beíratkozni.

Most hogy beszéltem a vezetőnővel párszor telefonon, szintén nagyon segítőkész és kedves volt.

Ha beválik, szeretném majd oviba is oda járatni a kislányomat, mert a szomszéd kerületben lakunk (XV. ahol nem sok jót hallani az ovikról-bölcsikről...)

2009. máj. 19. 11:27

Nagyon szimpatikus ez az intézmény és kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek róla.

Ha hallomásból is tudtok valami, akkor megköszönném az infót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook