Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség vagy elutasítás? fórum

Segítség vagy elutasítás? (beszélgetős fórum)


14. Herika40 (válaszként erre: 13. - Szilvóca)
2009. máj. 29. 08:31
sajnos a családsegítő még engem okol azért, mert összejöttem a párommal és megszültem a gyereket, szerintük nekünk kell innen elmennünk. Ugyhogy semmiféle támogatást nem kapunk. Most még oda jutottunk, hogy van 100,- Ft-om a hétvégére, tehát nem tudok még semmit sem venni. Mivel az ex nem fizetett a gáz nincs, és még főzni sem tudok. S minden fillérünk arra ment el, hogy legalább a villany és a viz megmaradjon. Kérem, ha tud valaki segítsen valamilyen formában. Bár nem szoktam ilyet kérni, de most tényleg kilátástalan a dolog 5 napig.
2009. máj. 22. 22:59
Nem tudom milyen nálatok a családsegítő.De ha normálisak akkor ők tudnak jó tanácsot és felvilágosítást adni.
2009. máj. 22. 22:57
Jaj szegény!
2009. máj. 22. 22:15
Ma megint az alkoholizmust éreztük az ex állandóan megcsinálja balhét a picinek ment neki megint a h...-e. Ezt már nem lehet birni.
10. Cicus62 (válaszként erre: 9. - Herika40)
2009. máj. 21. 09:54

Azt hiszem talán az alkoholizmus az egy olyan amit figyelembe vesznek.De ezt én is csak pletykaszinten hallottam.Sajnos a gyerek mindig az utolsó.

Nálunk is volt pszichológus vélemény,mert nála megegyeztünk a nagyapával a láthatásról.Hiába állt ki a pszichológus is mellettünk,a gyámügyes a hazug nagyapának az óhajára ítélte meg a láthatást,aki persze már bánja az egészet,mert a gyereket nem szereti,így elvinni sem nagyon akarja már,csak az volt a fontos,hogy engem bosszantson vele.Most például azt szeretné,ha elengedném hozzá a 14 éves gyereket egy másik városba egyedül.Persze nem engedem,de ha engedném,ki tudja,rohanna a gyámügyre,hogy veszélyeztetem a gyereket.Így meg a gyerek hiszi azt,hogy én vagyok aki megakadályozom,hogy mehessen a papival:(.Nincsen jó megoldás.Győz a rosszindulatú,gyereket semmibe néző,csak a bosszútól hajtott nagyapa.Ja,amúgy az a baja,hogy az új feleségét nem bírom elfogadni.Na annak pedig igencsak meg van az oka.

2009. máj. 19. 13:25
Ha van még valakinek olyan ismerőse aki szintén ebbe a cipőbe jár összehozna vele? Bár az eset nálunk egy kicsit bonyolult, de most nekem nagyon el kel minden segítség. Kérlek benneteket segítsetek.
2009. máj. 19. 13:01
Nehéz eset.Az egyik barátnőm épp mostanság vált el.Sajnos a gyerek aki 4 éves rendesen megsínyli a dolgokat.Az apja nem igazán megy a láthatásra,nem viszi el olyankor se a gyereket,meg 1-3órát van ott,és attől a gyerek ki van idegileg,annyira,hogy pszihológushoz kell hordani,düh kitörései vannak egyik pillanatról a másikra,hasmenést produkál rendszeresen az oviban,azért,mert azt hiszi az anyja is ott felejti egyszer...Ő is gondolkozott azon,hogy eltiltja az apát,de sajna esélytelen.Mondta a pszihológus,hogy sajna még a barátnőm lesz a szemét.Írhat ő szakvéleményt,de sajna a bíróság úgy veszi,mintha nem írt volna semmit.Mondta,hogy volt olyan esete is ahol az apának volt papírja arról,hogy nem komplett,gyógyszereket szed rá,de a bíróság ott sem tiltotta el a csemetét.Sajnos
2009. máj. 19. 12:37
Van még valakinek ötlete? Bármit szívesen veszek kérem, hogy segítsetek.
2009. máj. 19. 10:49
Na az "remek". Akkor ezek szerint jobb ha nem szül az ember a mai világban ugyis mindent elvesznek.
2009. máj. 19. 10:39

Gyámügy,családvédelem.Mintha nem is ezen a földön járnának.

Nekem az idióta nagyapjának kell a gyerekemet odaadnom,nem számít semmi,hogy ellenem hangolja,hogy nem látja el rendesen soha.Nem veszélyezteti az életét,mehet.Hát erre számítsál:(.Sajnos.

2009. máj. 19. 10:36
Meg aztán éppen eleget jártam már a nyakukra és a végén közölték, hogy jobb ha nem piszkálom őket, mert tőlem fogják a picit elvenni.
3. Herika40 (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2009. máj. 19. 10:35
Beszéltünk vele tegnap és semmit sem reagál erre a dologra, nagyon ugy néz ki, hogy Ő is velük együtt van.
2. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Herika40)
2009. máj. 19. 10:33
Tégy úgy mint a kissebbség!Addig jársz a nyakukra,míg meg nem unják!Egyébként meg van ügyéd a családsegítőben,keresd meg!
2009. máj. 19. 10:27
Ti mit csinálnátok, ha kidobnak a gyerekjólétisek, mert véded az érdekeidet és nem hagyod, hogy egy részegesnek adjanak igazat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook