Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bútorozatlan albérlet olcsóbb? fórum

Bútorozatlan albérlet olcsóbb? (tudásbázis kérdés)


6. supin (válaszként erre: 5. - 24584533ce)
2009. máj. 19. 09:35
Pontosan. Egy év alatt spórolhattok is valamennyít.
2009. máj. 19. 09:32
Szia! Mondok én neked országos szintet!Az egész rokonságom:Szabolcs-megye,Pest,Győr,és még sokfelé albérletben lakik.Na hát mi is. Azt tanácsolom,hogy ha nem kell fizetni,akár 1 év is,fogadjátok el! a mai világban iszonyú drágák az albérletek. Bútorozva,vagy bútorozatlanul? Amennyire tapasztalatból tudom nem függ össze.az ár függ:hányadik emelet,parketta vagy szőnyeg,és a környéktől.Egy hűtőt meg egy gázt a családodtól is kölcsön tudsz kérni,míg nem tudtok venni sajátot :D
4. MMea
2009. máj. 19. 09:21
Pécsi szinten tudom mondani, máshol nem laktam még.
2009. máj. 19. 07:53
köszi MMea! és ezt országos szinten mondod?
2. MMea
2009. máj. 19. 07:12
Szerintem, tapasztalatból is mondom, nem változtat az áron, hogy bútorzott vagy bútorazatlan. De ha van lehetőségetek ingyen lakni egy lakásban mindenhogy megéri.
2009. máj. 19. 07:06

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni,hogy tapasztalataitok alapján a bútorozott vagy bútorozatlan albérlet olcsóbb,jobb?Nyáron lesz az esküvőnk,és van egy bútorozatlan lehetőség(nem kell lakbért fizetni,mert ismerős a tulaj,csak rezsit),viszont venni kéne hűtőt,mosógépet,ágyat... 1,max 2 évig maradunk ott,(inkább 1) és utána nem tudjuk,hova kerülünk,és nem tudjuk,hogyan járunk jobban... Mik a tapasztalatok? bútorozatlan albérlet olcsóbb,ill. hamarabb elérhető/kiadó?(Bp,nagyvárosok,mindenhol érdekeltek lennénk :D) köszi szépen a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook