Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Partnereink száma fórum

Partnereink száma (beszélgetős fórum)


1 2
56. 62cc0f78ae (válaszként erre: 55. - Mothertiger)
2009. jún. 29. 18:40
;)
55. mothertiger (válaszként erre: 54. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 29. 18:22
Ez jól hangzik! ;)
54. 62cc0f78ae (válaszként erre: 51. - Mothertiger)
2009. jún. 28. 20:43
Köszi!:) Remélem, olyan lesz, mint amire az "előzetesből" számítani lehet!:D
2009. jún. 28. 09:53

Te meg engem értettél félre, mert nem vettem támadásnak, amit írtál! :)

Szép napot kívánok neked és mindenkinek!:*

52. 0716d92a9e (válaszként erre: 45. - Mothertiger)
2009. jún. 27. 15:27
Azt hiszem félreértettük egymást, ugyanis akiről én beszéltem, hogy kúrválkodik, annak kb 1 hónap alatt van 11 pasija... Én ezt nem tolerálom. A párkeresés mindenkinek a saját szíve joga.. Kinek hányadikra sikerül.. Nem támadásnak szántam. Ha annak vetted, ne haragudj. Félreérthető volt..
51. mothertiger (válaszként erre: 49. - 62cc0f78ae)
2009. jún. 26. 16:24

Igazad van!

Kívánom neked a legjobbakat! ;)

2009. jún. 26. 10:23
Nekem eddig 1 volt és van, de lévén 17 éves vagyok, ezt nem tartom kevésnek. Az illető a párom már 2 éve. A legelső találkozásunkkor lefeküdtünk, amikor mindketten szüzek voltunk, de egyikünk sem tudta ezt a másikról. Tehát a kapcsolatunk furcsán kezdődött, nem gondoltam volna, de lett folytatás. Felkeresett, próbálkozott, találkoztunk újra. Innentől kezdve pedig a kapcsolatunk úgy haladt mint a friss pároké. :) Vannak ilyen furcsa dolgok is. Bánhattam volna életem végéig azt az estét, és mégsem úgy alakult.
2009. jún. 26. 10:17
Én 30 vagyok, és nekem 10 volt, most alakul a 11.-kel. Végigolvastam a véleményeket, és gondolom, nem fogtok egyetérteni azzal, amit írok, de szerintem ez kevés. A partnerek által ismered meg a saját szexuális szokásaidat is, és lehet, hogy csak én voltam rossz pasikkal, de valahogy olyan sablonszeretkezéseik vannak. (Tisztelet a kivételnek). Szóval jó, jó, de tudod, hol mennyi ideig fog időzni, stb. A jelenlegi párom, akivel még nem feküdtem le, másnak tűnik ilyen szempontból-az ő érintésébe beleborzongok, és kíváncsian várom, milyen lesz vele a szex!:)
2009. jún. 25. 16:09

Nem szégyen az, ha valaki több férfival lefekszik, mielőtt "megkomolyodik."

Kinek mi fér bele...

2009. jún. 25. 16:07

Nekem a 11 borzasztó sok, még ha csak 31 is vagy és ráadásul legutóbbi kapcsolatod 7 éves...


De hát tényleg nem vagyunk egyformák. :-)


Én meg sosem értettem, miért az az "élés" meg "élet élvezés", ha az ember ilyeneket csinál. Nekem például semmi szórakoztató nincs abban, hogy elmegyek egy buliba, diszkóba, összeállok több fiúval is... Ez lenne az "élet élvezete"? Akkor inkább kihagyom. :-)


Meg ez a "tanulok a korábbi pasiktól". Ennek sem feltétlenül látom sok értelmét. Én például senkit nem engedtem magamhoz soha elég közel. Mindig a másik fél nyitott, nyitogatott felém, én meg azzal voltam elfoglalva, hogy megismerjem, de úgy, hogy "nincs közünk egymáshoz". Lehettek volna férfiak az életemben már, de e módon mindet kiszűrtem és nem is lett semmi. Nagyon óvatos vagyok, és "kicsit önző". Én elvárom, hogy "lecsupaszítsák magukat előttem a pasik", én viszont állig begombolkozva maradok. Csak annak "vetkőzök", akit arra érdemesnek találok. Mindenki másnak rejtélyes vagyok/maradok. Bennem tán ez az egyik vonzó dolog. Aki meg kitart, annak megvan az esélye... :-)

Hát a párom is akkora türelemmel viseltetett... Aztán egyszer csak Ő lett a szerencsés. :-)

2009. jún. 25. 16:07

Sziasztok!

Bevallom férfiasan, nagy pasifaló voltam. De nem szégyellem, és nem bántam meg. Még azt sem, amikor egyszerre kettő, hárommal jártam össze. (Nem egy estén voltam 2-3-mal! :)) Voltak bizonyos szabályaink, mindenki tudta, mi a helyzet, nem volt áltatás, nem volt ígérgetés. Működött is, mindenki részéről. Lehet ezt is őszintén, tisztességgel csinálni, senki be nem csapva.

Most egy tartós, komoly kapcsolatban vagyok, nagyon jól megvagyunk. Mea culpa, előfordul ritkán, hogy elindul a fantáziám mással, de nem azért, mert ami van, az rossz, hanem mert más. Nem tudom jobban kifejezni ezt. De a tettek mezejére sosem lépnék, ahhoz túlságosan szeretem, tisztelem a barátomat. Valahogy nem volnék képes rá. Nagyon el kéne hidegülnöm tőle, hogy félre tudjak lépni.

2009. jún. 25. 15:44

Én sem rossznak lettem nevelve, egyszerűen csak élni akartam, és élvezni az életet. Nem volt sok pasim, mert válogatós voltam (mindössze 11, jelenleg 31 éves vagyok), de ez kellett ahhoz, hogy most nyugodt életet éljek egy pasival, aki már hét éve az egyetlen.

A lányok iránti vonzalmam meg már fiatalkoromban adott volt, és ha hiszed ha nem, még egyetlen lánnyal sem voltam. Azt sem úgy képzelem el, hogy "gyere buci, hamm, bekaplak," azzal aki épp az utamba akad... Voltak, vannak, és lesznek ezzel kapcsolatban igényeim.

A 11 pasi sem azért volt, mert annyira b.szhatnám volt állandóan. Csak kerestem az Igazit, és a boldogságot.

Arról nem tehetek, hogy később jött, mint gondoltam. :)

44. 0716d92a9e (válaszként erre: 42. - Jucus2)
2009. jún. 25. 15:36
Szerintem a fantáziálgatásban semmi rossz nincs.. De nem tartassz tőle, hogy tapasztalatlan vagy? Nekem nagyon sokat segített, hogy volt kiből tanulnom (úgymond).. Megoldás lehet a gruppenszex..:D
43. 0716d92a9e (válaszként erre: 41. - Mothertiger)
2009. jún. 25. 15:33
Azt hiszem mostmár értem az anyatigris nevet..:D Én így lettem nevelve, nálam ez számít normálisnak, elfogadhatónak.. Ebből nem tudok kompromisszumot kötni, de ha így neked jó, semmi közöm hozzá..
42. jucus2
2009. jún. 23. 20:37

nekem is csak 1 pasim volt/van. nem is akarok többet, vagyis nem akarom elveszíteni őt...nagyon szeretem

de néha én is fantáziálgatok más férfiakról...de szerintem azért mert még nem voltam mással rajta kívül.

kipróbálnám mással, de nem akarom megcsalni vagy dobni őt

2009. jún. 23. 20:24

Mindenkinek más az erkölcsi értékrendje.


Én nem ítélek el senkit, mert én is "rossz kutya" voltam. Most meg hét éve vagyok egy sráccal, akitől gyerekem is született. Ki így, ki úgy csinálja. Ezért még nem kell senkit lekurvázni. Titeket se "fapináz" le senki, amiért így gondolkodtok.

Dícséretes, hogy ilyenek vagytok, de mint írtam, ki ilyen, ki olyan... :)

40. 0716d92a9e (válaszként erre: 37. - Mothertiger)
2009. jún. 22. 21:43
Bocsi, de mostanság nagyon azt látom, hogy a korombelieknek csak AZON jár az esze, és minél több pasival, hogy úgymond kiélje magát. Szerintem a kettő nem ugyan az. Náluk ez már életstílus... Pár volt osztálytársam akkor még csak a XX-hez közel, a kocsija alapján válogatta a pasiját. Egy 25 éves kolléganőm pedig mutogatja a mellét a haverjainak, hogy hátha.. mert ez teljesen normális dolog volt, és nem értette, hogy az aktuális barátja ezt miért vette zokon.. Sokan legalább 3 vasat tartanak a tűzben, hogyha az egyik nem jön be, akkor ott a vésztartalék, és úgy gondolják, hogy komoly kapcsolatot szeretnének, mikor még egy házban/lakásban sem tud több hónapot kibírni egyszerre.. Na, én erre gondoltam.. Pedig pénzt sem kapott érte!!
39. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - TrinithY)
2009. jún. 22. 19:26
Szia! Üdv a klubban! :-)
38. Fiatal nő (válaszként erre: 36. - Mufifufi)
2009. jún. 22. 19:23
Én még akkor sem. Hiába néz ki valaki jól, ha nincs szellemi/intellektuális vonzalom (LOVE), akkor fuccs. Én öklendeznék, ha tudom is én, a világ legjobb felsőtestű pasijával kellene leforgatnom (mint színésznő) valami ágyjelenetet...
2009. jún. 22. 19:07

Timmy84: a több partner nem egyenlő a kurválkodással, csak bizonyos "plusz dolgok" mellett. Ha a dugásért pénzt adnak, és még élvezed is ezt a helyzetet.


Minden más tekintetben a szex szeretete, és a szexpartnerek száma nem egyenlő a kurválkodással az én olvasatomban.

:)

2009. jún. 22. 18:42

Nehéz elképzelni, hogy vannak akik nem fantáziálnak.Még akkor sem ha láttok egy szenvedélyes szexjelenetet, valamelyik kedvenc színészetekkel, meg sem fordul a fejetekben, hogy mi lenne ha...?:)

Én nagyon-nagyon sokat fantáziálgatok, ennek több oka is van.A kérdésre válaszolva: egyetlen egy emberrel voltam, ami sokszor megrémiszt:)bár még fiatal vagyok.

2009. jún. 21. 22:04
Én 25 évesen a 4. pasit fogyasztom, és kifejezetten alatta vagyok a korombeliek átlagának, akik pár hónapos kalandokat ismernek csak jóformán.. Volt egy 10 hónapos, egy majdnem 4 éves, egy 1 hónapos és most egy 3 és fél éves kapcsolatom.. Sokmindent tanultam, keveset k*****rválkodtam. :)) Nekem ennyi mindenképpen kellett egy jó döntéshez..
34. TrinithY (válaszként erre: 20. - Fiatal nő)
2009. jún. 10. 09:21
Persze, hogy vannak olyan emberek akiknek megfordul a fejebe, hogy milyen lenne mas pasival/novel DE ha valaki meg van elegedve a parjaval minek fantazialjon masrol? hogyha pedig odaig jut az ember hogy massal fekszik ossze az a kapcsolat mar regen rossz. :) Egyetertek Fiatal Novel :) Nekem van parom es eszembe sem jut hogy massal legyek. Amikor elegedetlen voltam a parommal inkabb leultem vele es megbeszeltem. Gondolatban sem csalom meg a parom :) Azok akik nem ertenek egyet velunk, remelem, hogy egy szep nap megtalaljak azt az embert aki a gondolataikat is lefoglalja es nem keresnek mas embert akirol fantazialjanak :D
33. ddadf0eb14 (válaszként erre: 32. - Aca3f9e234)
2009. jún. 1. 21:08
Köszi!
32. aca3f9e234 (válaszként erre: 31. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 1. 20:30
Szorítok neked, hogy minden jól süljön el!
31. ddadf0eb14 (válaszként erre: 30. - Aca3f9e234)
2009. jún. 1. 17:08
Jó kérdés! Mivel a házaséletünk haldoklik, illetve már "meghalt" és van valaki, akit nagyon szeretek, így a kérdés máris válaszra talált.
30. aca3f9e234 (válaszként erre: 28. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 1. 13:22
Te mit szeetnél?
29. 867f9adc74 (válaszként erre: 26. - Aca3f9e234)
2009. jún. 1. 13:18

húúúúúúúúúúú:-)

Ez övön aluli kérdés:-)

Nem cserélném le a mostani párom, mert szeretem, és vele akarom leélni az életem.

De, ha olyan kultúrában élnék, ahol természetes és nem elítélendő lenne az alkalmi partnerválasztás...hát...asszem elég gyakran.

2009. jún. 1. 12:16
Nekem az első és eddig az egyetlen a férjem volt. (Lehet sajnálkozni. :) ) Pedig már jóval a 4.x-et taposom. Ki tudja, mit hoz a jövő???? Kíváncsian várom!
27. Fiatal nő (válaszként erre: 25. - 867f9adc74)
2009. jún. 1. 12:04

Erről van szó. Én meg úgy néz ki, hogy eddig bírok hűséges lenni. :-)

A férfiakat meg sosem fogom megérteni. :-S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook