Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
942. bancsi77 (válaszként erre: 941. - 228bb89282)
2010. márc. 1. 13:41

nálunk meg hiába van feltöltve, meglátja a fényképezőt és semmit nem akar csinálni. Múltkor is annyit magyarázott, meglátott a géppel és elhallgatott:) Pedig olyan aranyos. Na meg elszeretném küldeni a mamájának, mert a párom szülei 400 km-re laknak. Eddig csak egyszer látták. Mondjuk nekem annyira nem hiányoznak. meg ha itt vannak itt alszanak és szegény Vivi olyankor megy Sárvárra anyuhoz. ugye ott meg nincs számítógép és külön tv:) most laptopra gyűjt aranyom. azt hiszem nekem is be kell szállnom havonta egy kevés összeggel, különben sosem lesz neki.

Na meg anyós a múltkor is beszéltem vele telcsin, azt mondja: hallom nyűgös a gyerek. Mondom neki nem az csak beszélget. Állandóan azzal akaszt ki hogy még nyűgös-e, sose volt az, ha nem volt baja. Persze mikor itt volt szopizás közben birizgálta, hogyne lett volna aranyom nyügi, én meg inkább nem szóltam neki, mert annak nem lett volna jó vége.

941. 228bb89282 (válaszként erre: 940. - Bancsi77)
2010. márc. 1. 13:27
Köszönöm, olyan büszke vagyok ám rá! :) Már ma is bemutatta a tudományát, lemászott az ölemből és egyből ülésbe tornászta fel magát. :) Persze fel akartam venni kétszer is, de lemerült az elem! :D:D:D Természetesen elemcsere és az is lemerült! :))))
940. bancsi77 (válaszként erre: 939. - 228bb89282)
2010. márc. 1. 07:30
Gratulálok Tominak:)
939. 228bb89282 (válaszként erre: 938. - 6ebcba483f)
2010. febr. 28. 20:51

Sajnos nem ismerem egyiket sem, mert az énnagylányom a Hadnagy utcaiba jár, arról csak ódákat tudnék zengeni.


Képzeljétek, Tomi ma felült! Olyan büszke vagyok rá!

2010. febr. 27. 22:20

Sziasztok!


Ismeri valaki a Szombathelyi Csicsergő bölcsit?

Bem 9. alatt van, 1 csoport van csupán, állítólag nyáron felújítják(rá is fér) és + 20gyereket felvesznek. Kívül elég le strapát, sajnos.

A másik bölcsi amelyik még érdekel az a százszorszép(Váci)

Lányunkat 2 hete beírattuk, de még nem tudtuk eldönteni hogy melyik bölcsi legyen a kettő közül, de más bölcsiről is szívesen fogadom a véleményeket.


Ja különben a Hadnagy utcai bölcsi már nem tele van, van aki már 2011-re is beíratta oda a gyerekét.


Köszönöm!:-)

937. ice kuszi (válaszként erre: 936. - Bancsi77)
2010. febr. 27. 06:47

Ok!:-)

Hát abból a színből elég sokat látok!:-(

936. bancsi77 (válaszként erre: 935. - Ice kuszi)
2010. febr. 27. 05:02

tudod mindig én fényképezek, de majd lefényképeztetem magam a gyerekekkel:) Tényleg még nincs is velük közös fotóm.

Hát a babakocsi olyan drapp szinű.

935. ice kuszi (válaszként erre: 934. - Bancsi77)
2010. febr. 26. 23:53
Kár, hogy nincs fent rólad kép, pedig biztos összefutottunk már! Milyen babakocsitok van? Arról szoktam beazonosítani az anyukákat!:-)
934. bancsi77 (válaszként erre: 933. - Ice kuszi)
2010. febr. 26. 20:50

arra szoktam sétálni, végig a vasút mellett a lidl felé.

Igen én jártam hozzá, de nem magán rendelésre úgyhogy azt nem tudom.

933. ice kuszi (válaszként erre: 932. - Bancsi77)
2010. febr. 26. 20:13

Akkor közel lakunk egymáshoz!:-) Mi a Pázmány legvégén, már majdnem a vasútnál a magas házban lakunk!

Ugye jól emlékszem, hogy Te jártál a Herczeg Tihamérhez? Nem tudod véletlenül, hogy rendel-e még csütörtök délutánonként a Szent Márton utcában? Le van véve a telefonszáma, azt sem tudom jó-e még, vagy hogy lehet-e menni időpont nélkül! Pedig már nagyon aktuális lenne...

932. bancsi77 (válaszként erre: 931. - Ice kuszi)
2010. febr. 25. 21:45
a Hunyadi úton a vámhivatallal szemben van 3 tégla tömb. a középsőben lakunk.
931. ice kuszi (válaszként erre: 930. - Bancsi77)
2010. febr. 25. 20:07
Mi a Pázmányon lakunk! Ti?
930. bancsi77 (válaszként erre: 929. - Ice kuszi)
2010. febr. 25. 17:11
Közel hozzá. vagyis nem tudom ezek a tömbök oda tartoznak-e. ti ott laktok?
929. ice kuszi (válaszként erre: 926. - Bancsi77)
2010. febr. 25. 15:16
Hoppá, a Joskar-Olán laktok?:-)))
2010. febr. 25. 14:19
De jó neked,ha nem megy a segge alatt a kocsi,már reklamál a kisasszony.A hordozóban sem tudtam kitenni.Kicsit lesegetett,aztán sírás...
2010. febr. 25. 11:33
Én meg egy órája kipattintottam az erkélyre az ernyőkocsiban, most abban alszik jól bebugyolálva. Majd délután sétálunk egy nagyot, ha Katát hazahoztam a bölcsiből.
926. bancsi77 (válaszként erre: 925. - 228bb89282)
2010. febr. 25. 11:24

Hát az tényleg messze esik tőlünk.


Most értünk haza egy jót sétáltunk a Joskar-olán. megyek etetem is mert megéhezett.


További szép napot mindenkinek.

2010. febr. 25. 10:07
Kár, azt hittem a környékünkön, mehettünk volna néha együtt sétálni... Mi Oladon lakunk... De így messze vagytok kicsit.
2010. febr. 25. 10:01

Jó reggelt!


Kisbibe a Hunyadi úton lakunk a vámhivatallal szemben.

2010. febr. 25. 08:54

Csajok, a vasalnivalót ne is elmítsétek. Anyukám megszánt már a múlt héten és segített kivasalni. :( Iszonyat mennyi volt, már nem mostam, mert akkor nem gyűlik, viszont már nem fért el a szennyes. :)))


Ebben a szép időben mi is szinte egész nap lent vagyunk, csak bekukkantok az oldalra és már megyek is, max a naplómba írok pár sort.


Tominak a hétvégén kibújt a 3. foga, a jobb felső kettes, az első metszőfogak még sehol. :) Szépen négykézlábra húzza magát és úgy hintázik ezerrel, elkezdett kúszni végre, de még kis ügyetlenke, majd belejön. :) Ücsörögni szeret, de én ültetem fel, próbálokozik azzal, hogy ő csinálja, csak nem megy még neki.


Bancsi, melyik lakótelepen laktok?!

922. bancsi77 (válaszként erre: 921. - Monizsofi1982)
2010. febr. 24. 20:05
Sárváron, a munkahely meg a nagylány sulija miatt költöztünk Szhelyre.
2010. febr. 24. 16:44

Nálunk a kiságy sem akadály.Kutyapózba húzza magát,majd eldől,fejét veri a kiságy rácsába,majd folytatja,és ennek örül :D

Eddig hol laktál?

2010. febr. 24. 10:15

sziasztok!

Nekem is sok a dolgom és mire végzek kezdhetem előről. 3 hónaposak múltunk, kezd fájni a fogínye Izabellának. Pénteken vissza kéne menni ortopédiára kontrollra, remélem akkor is szép idő lesz.

Ilyen jó időben gondolom ti sem gép előtt ültök, én sem. Amennyit tudunk sétálunk, sajnos itt a városban nincs olyan jó levegő. próbálok fás területeken autómentes helyeken sétálni.

2 évvel ezelőttig kisvárosban éltem, ott azért nem volt ennyi autó, meg busz. már bánom, hogy ide költöztem, de akkor még nem tudtam, hogy lesz kisbabám és mivel nem volt párom sem nem is terveztem.

Nekünk még a fejbeverős időszak kicsit odébb van, még csak a kiságyban pörög 1000-el:)

Szép napot mindenkinek.

2010. febr. 22. 13:47

Sziasztok!


Nálunk a kutya elfut Nadin elől,azt sem tudja hova bújjon. Most próbáljuk már intenzíven a kislányhoz szoktatni.Addig eljutottunk,hogy néha megengedi,hogy megsimogassa :D

Úgy tűnik,néha még élvezi is.

Nekem is kellene vasalnom,de azt hiszem,majd este felé,ha lesz kedvem.

Egyébként Nadin szigorúan a dohányzóasztal oldalába veri a fejét.kicsit alá tud gurulni,aztán kopp.Mindig rakok oda egy rongyszőnyeget,hogy ne tudjon nagyon közel gurulni az asztalhoz.Eddig bevált.

És a többiekkel mi a helyzet?

2010. febr. 21. 20:49

Sziasztok!

Én sem érem utol magam sosem... Most pl. még kb 2 köbméter vasalnivaló vár. :(

Megvolt az első balesetünk, szegény Nóri lefejelte a ruhásszekrény egyik kiálló csücskét. Hiába térdeltem mellette,csak azt tudtam megakadályozni, hogy elvágódjon,esés közben elbillent a feje és eléggé beütötte. Volt nagy riadalom, sírás-rívás... Szerencsére megúsztuk egy lila púppal. Tudom,nem ez volt az utolsó... Hiába igyekeztem biztonságossá tenni a lakást(Erre a ... szekrényre nem lehetett sarokvédőt tenni,a faragásaira nem passzolt egyik típus sem,de most leragasztottam ajtószigetelő gumival.Bűn ronda lett,de a cél szentesíti az eszközt.),mindent nem lehet kivédeni.Nóri is kompozik esténként fürdés előtt,szigorúan max negyed órát. Boldogan visítva üldözi Gina kutyát( nyugdíjas yorki),az a mafla meg hordja a komphoz a labdáját,"fociznak". :)Remélem mindenki jól van,puszi Nektek ! Megyek, hív a kötelesség! :(

2010. febr. 20. 14:43

Sziasztok!

Mostanában el vagyok úszva,csak azt nem tudom miért,mikor "úgysem csinálok itthon semmit".Mint általában a gyeden-gyesen lévő anyukák.

Nadn kompozik-ne utáljatok érte,én sem örülök nagyon,de így legalább elvan-

Nem tudok mit írni,ja,lassan kibújik felül a 2.,amúgy a negyedik foga.

Nálatok mi a helyzet kedves régi és új barátaim?

2010. febr. 19. 13:42

sziasztok!


mostanában senki nem jár itt?

Elkezdtem naplót írni, tettem bele pár képet és egy videót, ha érdekel valakit.

további szép napot mindenkinek.

2010. febr. 17. 12:37

Sziasztok!

Kissé elhavazódtam.Majd igyekszem azért újra rászívódni a kép-témára,addig akit nagyon érdekel,az iwiw-en megleshet minket(adatlapról kiderül). Irigylem az összebújós alvásokat,nagyon-nagyon jó lehet úgy elaludni, hogy ott szuszog melletted,odabújik és ha még a puha, dundi kezecskéjével át is ölel vagy megsimogat.... :) Gyakran meglegyint a kísértés szele,amikor csak ketten vagyunk itthon,hogy átvigyem magamhoz, de akkor utána már nem lennék képes kitoloncolni-biztos neki is tetszene-,az viszont félő, hogy a házasságunknak tenne be... Jól "megaszontam", de remélem kihámozható a lényeg... :)

2010. febr. 15. 07:31

Jó reggelt!


Amazon lehet nagyméretűek a képek, én is így jártam.

egy kicsit kisebbre vettem és felengedte tölteni.

913. biromoni (válaszként erre: 911. - Amazon11)
2010. febr. 14. 14:23

Várjuk a képeket és naplót is írj,ha van kedved.Jó utánna vissza olvasni:)

Gratula a jó alvókához,dehogy irigykedünk:)

Nálam Ottika volt rosszabb alvó,Vivien is sokszor felkelt amikor kisebb volt,és 3 hónapos volt amikor már mindig felébredt cici után és nem volt hajlandó az ágyában aludni.Ekkor vettem magam mellé-tudom a vélemények megoszlanak-és ha cici kellett odabújtam és aludtunk tovább.Elmondhatom,hogy nála nem volt olyan éjszakám,hogy ne tudtam volna kipihenni magamat:)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook