Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. ápr. 8. 12:16
Nekem még az tetszett, hogy mondják ne hintőporozzuk a baba testét, erre fürdetés után egy idősebb jól bekente vele a gyereket:)
971. bancsi77 (válaszként erre: 970. - Fbab8271ce)
2010. ápr. 8. 12:15
neked legalább adtak tanácsot:) nekem csak annyit mondtak, hogy mit hol találok, ezt is egy idősebb.
2010. ápr. 8. 11:45
nekem az tetszett, h a nálam fiatalabb csecsemős(aki még soha nem szült, nem szoptatott) ad tanácsot, mit hogy csináljak...ok, h szakmailag ezerszer többet tudhat...de hát a rutin mégiscsak rutin a szoptatásnál, nem????
2010. ápr. 8. 11:31

sziasztok!

én is nagyon utáltam mikor tele volt a folyosó látogatókkal. Alig tudtam bemenni a gyerekhez, hogy tisztába tegyem, mert 20-an néztek 1 másik babát.

Én sem annál szültem, akinél szerettem volna, de így is jó volt. akinél szültem minden reggel jött és megnézett, rendes volt. lehet mert ott dolgozom? mert fizetni nem fizettem. A szülőszobán rendesek voltak, az osztályon viszont csak 1-2 szülésznő volt rendes, de azokat meg ismeretem.

2010. ápr. 8. 07:53
Én is egyetértek,csak sajnos a mai egészségügy nagyon olyan..ha vki nem ad,akkor nem is figyelnek rá..most nem csak a szülészetről van szó.Siralmas az egész.Ha kérsz vmit,fájdalomcsillapítót,még a nővérek vannak megsértődve.Nem??
967. ice kuszi (válaszként erre: 966. - Fbab8271ce)
2010. ápr. 7. 15:21
Én is ezt mondtam, ezért jobb, ha nem lehet fogadni! Persze terhesség alatt én is tiszta para voltam, hogy azt sem tudtam kinél fogok szülni (még véletlenül se sikerült a saját dokimnál), de kellemesen csalódtam, mindenki nagyon rendes volt!
2010. ápr. 7. 09:16

a látogatási idő szerintem jó, h korlátozva van. Egész nap tele volt ott minden. Nem lehetett kimenni wcre, h ne fuss bele vagy 20 látogatóba. És ha a gyerekeim be akarnak jönni délelőtt egy fél órára, majd lemegyek hozzájuk! Szerintem ennyi áldozatra mindneki képes a többi kismama nyugalma érdekében! A fogadott dokival kapcsolatban:igen jó volt, ha van, főleg, ha olyan, hogy odaáll az ember mellé....DE, amíg oda nem ért, addig le se tojta a többi doki az embert, hallottam amikor megjegyezték tőlem 1-2 méterre (rám) ez az X-nek a betege, majd jön, aztán foglalkozik vele Ő! Hát 22 évesen több, mint 12 óra vajúdás után első babával pont ilyen hozzáállásról álmodik az ember:SSSS

Bálinttal már nem lehetett fogadni, akkor valahogy jobban foglalkoztak velem!!! érdekes....

Ugyanezt mondom már erre is, mint arra, h valaki sztkba- vagy maszekba jár: ezért fizetjük éveken át a tb-t, hogy megkapjuk az ellátást, Ingyenesen!!!mert jár!!!!nem?

2010. ápr. 6. 13:13

Egyetértek,hogy aludni nem igazán lehetett.Én alig vártam,hogy itthon lehessünk.Mekkora bu...ság,hogy 5 órakkor jöttel hőmérőzni..most már 6-kor teszik ezt.Ez ám az emberségesség.

A fogadott dokival kapcs.ban,én biztonságban éreztem magamat,hogy volt,és hogy mellém állt és tényleg megérdemelte amit kapott.Van akinek van és mégsem törődik vele.

964. ice kuszi (válaszként erre: 963. - Biromoni)
2010. ápr. 5. 22:23

Szerintem teljesen jogos a látogatási idő! Én egyáltalán nem tudtam pihenni, szinte egész nap kint kellett ülnöm, mert mindig volt valaki! Éjjel meg a babók miatt nem lehetett aludni! A 4 nap alatt kb. 4-5 órát ha aludtam, horror volt!

Én is háborogtam sokat annak idején azon, hogy nem lehet dokit választani, de így legalább egy csomó pénzt spóroltam. Meg általában a többi kórházban, ahol lehet orvost fogadni, el is várják, hogy az ember fogadjon, és akinek nincs dokija, azt leszarják nagy ívben! Egyszóval szerintem így jó minden, ahogy van!:-)

2010. ápr. 5. 19:36

Hallottátok,hogy már csak 3-5 ig vagy 2-5-ig van látogatás???

Komolyan más kórházakban lehet a dokidnál szülni,csak itt nem?A sógornőmék ma mondták,hogy fel is jelentették ezért a kórházat.Mit tudtok erről??

2010. ápr. 5. 19:35

Sziasztok csajok!

kellemes húsvéti Ünnepeket kívánunk mi is..végre vége van:)

Vivien meg volt illetődve amikor locsolták a fiúk.Illatozunk rendesen,ma ismét hajmosás.

2010. ápr. 3. 19:25

Csatlakozom!:DDD

Aki sok locsolót szeretne, annak sokat, aki meg nem szereti(mint én), azt hagyják csak aludni a pasik!:DDDD

Kedden megyek sztkba, 34. hét... Utána pedig valószínű a kórházba megvenni a steril ruhát apának (védőnő javaslatára). Mert este, éjjel, hétvégén-ha így szülünk... senki nem fog ezzel foglalkozni, max majd azt mondják, h apuka nem tud bejönni emiatt a szülésre:SSS Szóval jobb megvenni előre!!

Apasági megvan, szóval már csak a babát várjuk:D

Ruhákat kimostam...(na jó vasalni kell még+csomagomat összerakni:)

2010. ápr. 3. 19:14

Sziasztok!


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek. Sok-sok locsolót a lányoknak!! :)

2010. ápr. 3. 14:06
Sziasztok! Boldog Nyusziünnepet Kívánok Minden Babának és Anyukájának!
2010. ápr. 3. 13:43

Sziasztok!


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

2010. ápr. 3. 09:21

Sziasztok lányok!


Kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek és az egész családnak!

2010. márc. 27. 10:17

biztos más...:)

elsőnél az újdonság varázsa, a másodiknál már rutinosabban, de a harmadiknál...hát nem is tudom...benne van az is, h utoljára van pici baba:)

Mert ez így jó, nem tervezünk többet:)

2010. márc. 27. 10:04

Sziasztok lányok!

Újra itt vagyok.Remélem mindenki újult erővel készül a húsvétra,vagy legalábbis a tavaszra.Remélem most már tényleg itt a kellemes rügyező,illatos tavasz!!!!!!!

Zsu,nagyon izgulok,és kíváncsi leszek,milyen érzés lesz a 3.minimanót is a kezedbe fogni :D

Mert,szerintem más lesz,mint az elsőnél,és a 2.-nál is...

2010. márc. 26. 16:02
sziasztok! 32+1...el se hiszem!:)))) olyan furcsa, h újra lesz egy minimanónk! páromnak is, mindig mondja...:) meg igazából neki akkor fog tudatosodni, h 3 gyereke van, ha már "kézzel fogható":DDDD
953. 228bb89282 (válaszként erre: 952. - Biromoni)
2010. márc. 26. 08:30

Móni, mi is túl vagyunk rajta, csak az ember nem kapta el. :))) Nekem nem volt nehéz, mert kirándulni voltunk és együtt aludtam a gyerekekkel. :)))


Gratula Ottikának, akkor szeptemberől iskola?


Zsu, nagyon izgi! Az már nagyon kevés idő. :))

2010. márc. 20. 20:50

Sziasztok csajok!

látom mindenki elfoglalt,velem együtt:)

Remélem jól vagytok,mi átestünk egy kis hányásos-hasmenéses víruskán,de már jól vagyunk.

Kisfiam 7 éves lett:)vivien meg szépen dumcsizik:)

2010. márc. 20. 19:01

Kedves Hölgyeim!

Nincs netem egy rövid időre,szolgáltatóváltás miatt. Remélem 1-2 héten belül bekötik az új netet!

Mindenki vigyázzon magára,és élvezzétek a jó időt!

Pusszantás!

Ui.:Nadin kb.másfél hete mászik előre is,hihi Nagyon cuki,meg felül egyedül! :D

2010. márc. 13. 14:04
sziasztok! már csak 8-9 hét, és majd írhatom a friss élményeimet a szülészetről...: gyorsan megy az idő...
2010. márc. 8. 19:15

Sziasztok!


Boldog Nőnapot,kedves hoxás hölgyeim!

948. monizsofi1982 (válaszként erre: 947. - 228bb89282)
2010. márc. 6. 19:24

Nem tudom,talán majd iwiw-re.Majd még meglátom.De akkor majd ide írok,és meg lehet nézni,nagyon mókásak :D

Mindenki jól van? Pusszantás!

947. 228bb89282 (válaszként erre: 945. - Ice kuszi)
2010. márc. 3. 21:13

Tudom, Kata is állandóan látni akarja már a képeket. :)))


Nadinról teszel fel valahova videót? Meghallgatnám/megnézném... .)))

2010. márc. 3. 13:40

Sziasztok!


Nadin állandóan pózol a telefonnak,meg a fényképezőnek.Főleg akkor,ha mondom neki:Csííííííííííííííííííz!

Nagyon cuki.Tegnap telón rögzítettem a kiabálásait,video és hanganyag formájában.Tuti modell lesz belőle :D

945. ice kuszi (válaszként erre: 944. - 228bb89282)
2010. márc. 1. 15:54
Na várj csak addig, amíg belenő az "add csak ide anya, én is hadd nézzem meg" időszakba! Addig csak fotózgasd, mert utána már úgysem tudod!:-)))
2010. márc. 1. 13:55

Tomi meg meglátja a fényképezőt és széles mosoly van egyből. :) Imádja, ha fényképezik. :))) Szóval, szerencsém van.


Anyósnak én szóltam volna, hogy szoptatás közben ne piszkálja már a gyereket, gondolom neki se tetszene, ha ebéd közben bökdösnék. :)))

943. ice kuszi (válaszként erre: 942. - Bancsi77)
2010. márc. 1. 13:46

Hát ilyen anyós nekem sem hiányozna!:-) Nem irigyellek!

Én sem tudom sem fotózni, sem videóra venni, mert az én lányomnak meg mindig az kell, ami az én kezemben van! Ha nem kapja meg, akkor meg hiszti van, így legfeljebb azt tudnám rögzíteni!:-(((

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook