Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 13. 21:32

Sziasztok. Mi meg vagyunk. Semmi különös.

Jön a meleg. Remélem bírni fogjátok. Nadin lehet, hogy nem akar még kibújni... :)

Kisbibe gyerekek bírják a meleget?

2009. júl. 12. 12:08
Heh,sikerült.Köszi a segítséget.Nemsokára itt az időm. /talán 18 nap?/Nálatok mi újság?
100. 228bb89282 (válaszként erre: 98. - Monizsofi1982)
2009. júl. 11. 21:46
Én is jártam már így, lejjebb kell görgetni. :)
2009. júl. 11. 21:36
Örülök, hogy jól vagytok. Nem tudom, hogy miért nem tudod megnyitni az adatlapomat. Nekem mutat mindent!!!! Remélem közben helyre jött.
2009. júl. 10. 21:54
Kishoresz!Miért nem tudom megnyitni az adatlapodat?Tök üres minden... :(
97. monizsofi1982 (válaszként erre: 96. - Kishoresz)
2009. júl. 10. 21:45
Sziasztok! Itten vagyok,csak ma nagyon sokat munkálkodtam itthon,és most végre a gép elé tudok ülni egy kicsit. Itt van a hugom is,és elfoglalja a gépet,meg most a párom is rákapott.Én meg ki vagyok kicsit túrva.De nem baj,holnap azt hiszem nem nagyon csinálok semmit...
2009. júl. 10. 21:31

Sziasztok lányok!



Mónizsófi merre jársz????

Kisbibe egy-kettőre elmúlik ez az időszak. Biztos nagyon fáradt lehetsz. Kitartást kívánok, és biztos nagyon ügyes a kicsi fiad és hamar segít anyukájának aludni éjjel. :)

Hát nálam mind a két lány később jött!!!!

95. 228bb89282 (válaszként erre: 93. - Monizsofi1982)
2009. júl. 10. 21:25

Köszi kérdésed, egy gyerekkel sokkal könnyebb volt. :))) De nem baj, majd az éjszakázásoknak is vége lesz egyszer (haha, mondom ezt egy nem egészen 2 hetes gyereknél). :) Kicsit most fáradt vagyok, Tomi éjszakánként nem alszik túl jól, így én sem. A nagylány pedig néha felsír, olyankor rohanok őt is megnyugtatni.


Nemsokára közeledik már az az időpont, hogy Nadin megérkezzen, nagyon izgi! A lányok azt mondják előbb jönnek. ;) Bár rám fordítva volt igaz, a fiam jött előbb, a lányommal indították. Bár lehet ő is jött volna magától, mert 4 nappal a kiírás előtt indították.

94. 228bb89282 (válaszként erre: 92. - Monizsofi1982)
2009. júl. 10. 19:20
Jaj, akkor készülj!!! Előtte menj el a védőnődhöz, mert szerintem kérni fogják. Én a végén már hetente voltam a védőnőnél. A földszinten be kell "jelentkezni", hogy a terhesgondozásra jöttél. Felmész a lépcsőn és jobbra van egyszerre (üvegajtó van a lépcső mellett), ott ülnek a kismamák. Az üvegajtóval szemben fogják csinálni a CTG-t, itt nincs fájásmérő. Amikor kijönnek, beszedi ka kiskönyveket. Ha nem vagy ott reggel fél 8ra, akkor lehet az egész délelőttödet ott töltöd, mert nincs időpintkérés. :((( Iszonyú. Én mindig korán mentem és így időben végeztem, de volt olyan, aki több órán keresztül ült ott.
2009. júl. 9. 09:01
Kisbibe!Veletek mizu?Jól vagytok?
92. monizsofi1982 (válaszként erre: 91. - Kishoresz)
2009. júl. 9. 09:00

Eddig jól vagyunk.Ma megyek dokihoz,azért megemlítem neki a dolgot.Tényleg,az SZTK-ban hol van a nőgyógyászat?Hétfőn oda kell mennem NST-re.Sokat kell várni ott is?Mert nálunk katasztrófa.Érkezési sorrend van?Mitől van rendelés?

Mára ennyit.Lehet este majd még írok,ha lesz valami érdekes.Veletek mizu?

91. kishoresz (válaszként erre: 90. - Monizsofi1982)
2009. júl. 8. 21:52

Hogy vagy?

Lehet, hogy valami ideget nyom, de már bent is szűk a helye... Remélem jól vagytok!!!!!!!!!

2009. júl. 8. 14:47
Heh,épp tegnap panaszkodtam,ma meg majd meghalok.Reggel alig bírtam kimászni az ágyból,olyan fájdalmamim voltak.Bal oldalon a medence csontom tájékán kezdődött. Sugárzott a vesémre,meg az alhasamra.Azt hittem meghalok,annyira fájt.Ilyen még nem volt. Aztán az előbb elmosogattam,akkor meg a derekam akart leszakadni,nagy nehezen bemásztam a szobába lefeküdni.Most úgy-ahogy.Mi a fene ez?Lehet,hogy Nadin ráfeküdt valamimre,és az fáj?
89. kishoresz (válaszként erre: 88. - Monizsofi1982)
2009. júl. 7. 21:12
Mónizsófi kíváncsi leszek szombaton mi történik?!! :) Remélem minden rendben lesz. Gondolok rátok! De Nadin úgyis tudja mikor kell kibújnia. :)
2009. júl. 7. 16:06

Jaj,lányok.Úgy érzem,az én kicsi Nadinomat nem hatja most már meg a hidegfront. Ezek az NST-k is kész szívás.Annyit kell várni még úgy is, hogy időpontot adnak.Szerintetek?

Szombaton lesz a kutyunk 1.szülinapja,modtam neki,hogy kishugit kap ajándékba.Szerintem nem fog összejönni. Úgy gondolom,hogy a kislányom az én pontosságomat fogja örökölni. Bár általában mindenhová előbb érkezem,remélem azért ebben is rám üt majd. Egyébként azt mondják a fogantatás napjától számított 266.napon születik meg egy bébi. Ha jól saccolták meg a fogantatásomat,akkor tényleg szombaton kellene szülnöm. Tök érdekes. Én nem bánnám,mégha furin hangzik is, hogy a bébi meg a kutyunk szülinapja egy napra esne. Ez lenne a nem semmi...

2009. júl. 6. 21:06

Sziasztok.


Kisbibe lesz ez még cifrább is, remélem jó értelemben. Nálunk ritkább az összhang, igaz nagy a korkülönbség...

Mónizsófi aranyos vagy. Vigyázzatok egymásra. Megint jön az eső, a "hűvösebb" idő.

86. monizsofi1982 (válaszként erre: 80. - Kishoresz)
2009. júl. 6. 14:30
Szia! Már kezdtem aggódni. Örülök,hogy jól éreztétek magaokat!
85. monizsofi1982 (válaszként erre: 82. - 228bb89282)
2009. júl. 6. 14:29
Ja,néztem a képeid.Biztos,hogy most született ez a gyerkőc? Nagyon szép arca van! És ki ül, kinek a fejére? Ez egy kicsit zavaros :o
84. monizsofi1982 (válaszként erre: 83. - 228bb89282)
2009. júl. 6. 14:26
Látod,készülök.Ma még éjfélkor levittem a kutyát,3-kor átvonultam a gyerek szobába, mert ott hűvösebb van.Pedig csak a kutya meg én voltunk itthon /+ a pocaklakó/.Ilyenkor,mikor apa éjszakás, a gyerek szobában alszik még, így tud pihenni...De mától én alszom ott,hehe :)
83. 228bb89282 (válaszként erre: 78. - Monizsofi1982)
2009. júl. 5. 21:04
Édesem, készülj. Én éjjel összesen talán 3 órát aludtam, szegény férjem távozott a nagy ágyból, mert egyik gyerek az egyik oldalamról a másik pedig a másikról fogott közre. :)
82. 228bb89282 (válaszként erre: 81. - Kishoresz)
2009. júl. 5. 21:03
Köszönöm, kicsit nagy mérettel "ugrott" ki, a lényeg, hogy szépen lassan talán eléri már a születési súlyát. :))) A nagylánnyal is kezdenek "barátkozni" leszámítva, hogy a fejére ül, a bordáira könyököl és hasonlók. :)
2009. júl. 5. 20:54
Kisbibe most néztem a képeidet! Nagyon szép a kislegény! :)
2009. júl. 5. 20:53

Sziasztok. Vagyok, csak néha tényleg nem vagyok képben. Mónizsófi izgulok érted! Hogy vagy?

Kisbibe veletek mi újság? Pici fiad?

Egyébként ma a Termálban voltam a lányokkal. Még szerencse, hogy oda mentünk, így legalább az eső sem zavart bennünket. Majd teszek fel képeket. Legyetek jók és vigyázzatok magatokra!!!!! :)

2009. júl. 5. 10:39
kishoresz kissé eltűnt a képből :(
2009. júl. 5. 10:39
Heh,még gyben vagyok.Csak attól kapok idegbajt,hogy 3-4 órákat alszok éjjelente,azt is szakaszokban,ráadásul napközben sem tudok aludni még egy órácskát sem.Ez az egyik gyenge pontom:a nem alvás :( Amúgy minden ok. Veletek mizu,kisbibe?
77. 228bb89282 (válaszként erre: 76. - Monizsofi1982)
2009. júl. 4. 22:00
Csak nyugi! Menj el tusolni meleg vízzel. Ha felerősíti, jön a baba, ha nem, akkor csak jósló volt. És hagyd abba a bogyókat! Szorítok nagyon, remélem minden rendben lesz!
2009. júl. 4. 12:26
Basszus,egyre erősebbek a görcseim. Vagy csak beképzelem magamnak?
75. monizsofi1982 (válaszként erre: 73. - Kishoresz)
2009. júl. 3. 23:20

Köszi, most megnyugtattál. Hétvégén egyedül leszk itthon,anyósék is elutaznak,brühühühü... De valahol nem bánnám.Ja, még vannak tüneteim,csak kezdek hozzájuk szokni,ezét eszembe sem jutott.

Úgy megyek,mint akinek alárúgtak, fáj a gyaloglás közben a medence csonotm a comb részemnél. Meg ha a bal oldalamról a jobbra fordulok, akkor általában egy kis roppanás hallatszik a szemérem csontomnál. Vagy valahol ott lent. Szép, mi? :) Most ennyi jut eszembe. Ja, csütörtökön megyek dokihoz, ha addig kihúzom...De kedden a védőnővel randizom, lehet rákérdezek...

74. 228bb89282 (válaszként erre: 71. - Monizsofi1982)
2009. júl. 3. 14:13
A homeós bogyó rendszeressé teheti a fájásokat. Hasmenésem nekem egy nappal a szülés előtt volt (pénteken egész nap és még a szülőszobán is mentem, még jó, hogy minden szülőszobához külön - nagyon szép és tiszta - mosdó tartozik). :) Kívánci vagyok, mikor érkezik a baba. :)))
73. kishoresz (válaszként erre: 71. - Monizsofi1982)
2009. júl. 3. 13:57

Nem tudom, hogy a homeobogyótól görcsölget az alhasad vagy sem. Orvossal, védőnővel nem konzultáltál. Hát szerintem nem probléma, hogy nem kell nagy WC-nél "szülnöd". Nem lehet, hogy a homeobogyó okozza ezt is? Vagy egyiket sem? Lehet jelez a szervezeted? :) Lehet, hogy Te is akkor írsz legközelebb, amikor babával kiengednek???? :)

A meleg miatt nem tudsz aludni, ez nagyon valószínű.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook