Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
372. kishoresz (válaszként erre: 371. - Monizsofi1982)
2009. szept. 2. 09:25

Szia!


Köszönöm. Aranyos vagy!

Szerintem semmi gond nincs Nadinnal. Valószínű már nagyon éhes mire felébred és ezt rendesen a tudtodra adja. Hasfájós szegénykém? Biztos nem unja a képed, hisz az anyukája vagy. Ne aggódj lesz ez még jobb is.

Te nyugodt vagy? Lehet, hogy csak sírósabb kisgyerek. De ez nem egetrengető probléma, hiszen elmúlik. Nem hiszem, hogy bármi baja lenne.

Engem elkapott már három hete az allergia és attól szenvedek. Egyre rosszabb... :( Csajocskáim szerencsére jól vannak.

Szép napot mindenkinek!

2009. szept. 2. 07:52

Kishoresz szoratok értetek!

Szóval:Anya elment hétfőn :( Aznap megkezdte Nadin,hogy néha nem hajlandó cicizni.Főlg,ha ideges.Mert felkel /általában sírva/,felveszem,bezélek hozzá /egyre jobban sír,szerintem unja a képem/,tisztába rakom /akkor már mjdnem ordít/,beadom a hasfájásra a cseppet,meg a "D"vitamint /akkor már totál ordítás/,cice rakom,és vége!Annyira bőg,hogy megnyugtatn sem tudom,levegős is alig vesz,fél óra kínlódás után jön a lefejt tej cumis üvegből. Próbáltam pohárból,mint a kórházban,meg kiskanállal,majdnem megfulladt,és szinte lila volt a sírástól :(

Na,most akkor mi legyen?

Pelus cserekor szinte mindig sír,nem tudom miért.Elég,ha kivesszük a kiságyból,ha sír,akkor általában még jobban rákezd.Csinálhatok bármit :((((

Egyébként én is külön vagyok a bébivel,hogy ne zavarjam a párom,de éjjel ugye hangosabbnak tűnik a sírás,néha felébred,bár akkor már ordítania kell Nadinnak.Mit tudok tenni?Sajnos időbe telik,míg megnyugszik,ez van!

Mindenki jól van?

2009. szept. 1. 07:35
Többiek hol vagytok?
369. 228bb89282 (válaszként erre: 368. - Kishoresz)
2009. szept. 1. 07:35
Nem baj, a lényeg, hogy a doki elintézte. Nem irigyellek benneteket, de túl lesztek rajta- bízom benne - most már hamarosan.
368. kishoresz (válaszként erre: 367. - 228bb89282)
2009. aug. 31. 21:10
Köszönöm szépen. Valamiért úgy emlékeztem, hogy széken csücsültél Kata mellett. Szerencsére a doki elintézte a baba-mama szobát, de hivatalosan nem kaptunk... :( Én nem értem meg az egészségügyet... :(
367. 228bb89282 (válaszként erre: 366. - Kishoresz)
2009. aug. 31. 10:13
Én mindenképpen nagyon szorítok, mert tudom, milyen érzés... Bár nekünk szerencsére nem lett halasztva a műtét, de nagyon necces volt, hogy megcsinálják-e a magas süllyedése miatt, amit épp az orrmandulája okozott. :( Jó lenne, ha kapnátok baba-mama szobát, mi olyanban voltunk, megérte. Én is maradtam volna a lányom mellett, akár egy széken is, bár nekem 37. hetesen már elég necces volt. Minden rendben lesz, nyugalom!!!
2009. aug. 31. 09:57

Na most tudtam beszélni a doktornővel. Sajnos beteg, ezért nincs, de átadja egy másik doktornőnek akiben 100 %-ig megbízik. Megbeszélte a gyerekosztállyal, hogy ott maradhassak, valószínű, hogy lesz baba-mama szoba. Be is írtak bennünket. Talán még pozítivba fordul minden...

Már március óta húzódik a műtétje. Lányok kicsit szorítsatok, hogy most már essünk túl rajta. :(

365. kishoresz (válaszként erre: 363. - 228bb89282)
2009. aug. 31. 09:30

Na azért vissza kellett ám néznem nekem is, hogy jól emlékszem-é??!!!!

A Bartalis doktornő műti elméletileg, remélem így is lesz. De most még sem baba-mama szobát kapunk, hanem maradhatok mellette, ha a doktornő megbeszéli az osztályvezetővel.

De éppen most beszéltem a férjemmel és 2 hétig szabadságon van a doktornő. Mindjárt felrobbanok. Igaz azt mondta, hogy átadja egy másik doktornőnek, ha ő nem lenne, de már meg voltam nyugodva, hogy megoldódott minden.

Na most jól elb...k a kedvem.

Kisbibe te is ott maradtál mellette széken, vagy baba-mama szobában voltatok?

364. 228bb89282 (válaszként erre: 361. - Biromoni)
2009. aug. 30. 21:55
Én hiába alszom külön - amióta gyerekünk van, mindenre felébred éjjel. :((( Így ha sír, akkor felkel. Bár Tomi szerencsére nyöszörög csak, ha éhes, arra meg felkelek és megelőzöm a sírást. :)
363. 228bb89282 (válaszként erre: 362. - Kishoresz)
2009. aug. 30. 21:54

Ja, tényleg. :))) Igazad van. Hogy mikre nem emlékszel?! Bezzeg az én fejem olyan, mint a szita. :((( Mindent elfelejtek. Szorítok, hogy már túl legyetek rajta. Ki műti?


Kata hihetetlen gyorsan helyrejött, éjfélkor közölte, hogy akkor játszani kellene, meg inni kér, alig tudtam visszaaltatni. De nekem szörnyű élmény volt, amikor szinte a kezemből elvette a műtős és bevitte. :((( Ott sírtam a műtő előtt. Igaz, terhes voltam és a tortúránkat inkább enm is mesélem el. :( De azóta midnen szuper, vigyázz rá, hogy ne kapjon el semmit, tényleg jobb lett vele minden, a hallása, a légzése, minden. Azóta nem horkol. :))

2009. aug. 30. 18:39

Sziasztok.


Remélem mindenki jól van.

Mónizsófi, hogy vagytok? Nadin? Anyukád még nálatok van? Olvastalak benneteket az anyakönyvi hírekben... :)

Többiek hogy vagytok? Gyermekek?

Kisbibe, pont anyukád szülinapján lett volna a műtétünk. Ezt még magad írtad, és nem felejtettem el. Talán 8-án meg lesz a műtétl. :( Már alig várom, hogy túl legyünk rajta...

361. biromoni (válaszként erre: 360. - 228bb89282)
2009. aug. 30. 16:24
Hát igen..a hapik másként vannak kódólva az biztos.Én azért is alszok külön,hogy kipihenje magát.Bár Vivike nem volt sírós és most sem az.Kisfiam annál inkább,de Ő már 6 éves elmúlt..
360. 228bb89282 (válaszként erre: 359. - Monizsofi1982)
2009. aug. 29. 21:58
Nyugi, ez nálunk is ugyanígy van. :))) Nem bírják a gyereksírást. Amikor Kata 8 hónapos lett, akkor mondta az ember, hogy ha ekkorán érkezne a második, már jöhetne is. Elég neház volt meggyőznöm, hogy legyen második - pontosan az első "hangos" hónapok miatt. De csak nyugalom, legyél vele türelmes, idővel javul a szitu. Mi is morgunk mostanában eleget, pedig Tomi már nem is hasfájós, így sokat nézeget, nem sír, mégis... Türelem...
2009. aug. 29. 19:02

Szerintem ez nem féltékenység,szerintem ténylegesen nem gondolt bele,hogy mit jele:kisbaba.

Tudta,hogy sírni fog,meg nem tud tőle normálisan pihenni...De könyörgöm,itthon én sem a nemi szervemet vakargatom.Szerintem inkább az zavarja,hogy minden rá hárul,meg most elvállalt egy maszek melót a barátnőmnek,holott kijelentette,az idén "nem csinál semmit"...

358. biromoni (válaszként erre: 356. - Monizsofi1982)
2009. aug. 29. 17:56

Nyugi.Ez általában mindenhol így van.A férfi kicsit hanyagolva érzi magát.

Az én férjem is szokott mufurc lenni,ha Anyumék jönnek vagy mi megyünk hozzájuk.Ő féltékeny.Pedig Anyumék 200 km-re laknak és igen ritkán talizunk.

357. biromoni (válaszként erre: 355. - 228bb89282)
2009. aug. 29. 17:53
Ok.Várlak:)
2009. aug. 29. 17:09

Sziasztok!Azért csak idérek.Mire bekapcsolnám a gépet,mert elmosogattam,vagy kivasaltam,vagy letettem Nadint,az én pici lányom igényli a társaságom :)

Egyébként az utóbbi pár napban úgy érzem,egyre jobban összehangolódunk /remélem nem kiabálom el!/,de most meg valahogy apával nem jövök ki :(

Csütörtök óta éjszakás apa,tegnap Nadin,meg a szomszédaszony a dilis gyerekivel nem hagyta aludni.2-3 órát tudott csak,meg este viszafeküdt,amíg sétáltunk.Olyan mufurc,látom rajta,hogy vmi nem tetszik neki.Már várom,hogy anyu elmenjen,és kapjam tőle a szemrehányásokat.Néha szokott ilyen lenni,több napig nem szól,mire kiböki a saját stílusában,hogy mi a baja. :( De akkor úgy orrba verem...!

Már mondtam neki,hogy cseréljünk:ő maradjon itthon Nadinnal,meg a háztartással,én meg visszamegyek dolgozni.Gondolom sejtitek a választ :D

Egyébként én is sajnálom,hogy vége a nyárnak!

355. 228bb89282 (válaszként erre: 354. - Biromoni)
2009. aug. 29. 13:35
Na, azt nem, mert egy szobában aludtam a fiammal és így minden nyöszörgésére fent voltam. Mellesleg 4 gyerek mellett?! :))) De jólesett ettől függetlenül. :) Nem nagyon volt egyelőre időm ideülni, az ember most is dolgozik, nekem meg még össze kellene kapnom a lakást, mosás, stb szokásos. Talán hétfőtől nyugisabban telik és tudok jönni hosszabban is. :)
354. biromoni (válaszként erre: 353. - 228bb89282)
2009. aug. 28. 21:55

Már hiányoltalak!

Kipihizted azért magad?

mindjárt olvaslak:)

353. 228bb89282 (válaszként erre: 346. - Kishoresz)
2009. aug. 28. 21:50

Nagyon köszönöm, te kis szemfüles! :)))


Mellesleg megjöttünk, sajna vége van a nyárnak. :( Pedig bírtam volna még. Na nem mondom, hogy nem volt elegem sokszor a 4 gyerekből, de akkor is. ;)


Kishoresz, sajnálom hogy megint elmaradt a műtét, mikorra kaptatok új időpontot?!

2009. aug. 27. 21:32

Szerintem pár nap és úgy belezökkentek a kerékvágásba, hogy megmosolygod a 350-es hsz-od! :) Igaz kutyám nincs, de mikor Hanna pici volt Domi akkor kezdte a sulit. Így igaz nem pisilni vittem le, de azért minden reggel elkísértük a suliba. :):)

De azért ha segíteni akarnak anyukád, tesód (stb.), akkor fogadd el. Többet tudsz pihenni! Arra meg mindig szügség van!

Aludjatok jól!

2009. aug. 27. 10:04
Ismét köszi a bátorítást,megpróbálok ezentúl nem panaszkodni.Most jöttem rá,hogy az anyaság nem is olyan könnyű,és akkor még szerencsés is vagyok,hogy ennyien segítenek nekem,és Nadin sem olyan rumlis,csak néha.Ha nem lenne a kutya,akkor nem aggódnék ennyit szerintem,hogy hogyan vizem le pisilni,ha csak hárman vagyunk itthon,mg ilyenek.De van,és bár néha a falra mászok tőle,örülök,hogy ő is van nekem :)
350. biromoni (válaszként erre: 347. - Monizsofi1982)
2009. aug. 26. 22:52

Ne félj!Gondolom Anyukád ellát pár jó tanáccsal.

Tudni fogod mit kell csinálnod.

Ügyes vagy.

2009. aug. 26. 21:46
Csak nyugalom. Minden rendben lesz! Ügyesek vagytok!
348. ice kuszi (válaszként erre: 347. - Monizsofi1982)
2009. aug. 26. 15:20
Nyugi, menni fog! Jobban, mint gondolnád!
2009. aug. 26. 13:33

Sziasztok.

Kicsit kezd rendeződni a helyzet.Néha én is meg tudom nyugtatni,hurrá! Talán lesz belőlünk valami... Anya már csak pár napig marad,már előre félek :(

2009. aug. 26. 08:50
Kisbibe anyukádnak boldog szülinapot! :)
2009. aug. 26. 08:27

Sziasztok.


Mónizsófi köszi. :)

Na hogy vannak a kislányok? Tart a front? Hanna is nyügi volt az elmúlt 2 napban, és ma is nyafival kelt.

Ma lett volna az orrmandulaműtétünk, de mivel múlt héten begyulladt a garatmandulája, így a műtét érdeklődés hiányában elmarad... :( Majd legközelebb.

Kisbibe merre jársz?

344. ice kuszi (válaszként erre: 343. - Monizsofi1982)
2009. aug. 25. 15:31

Hát úgy látszik ezek az "N" betűs kislányok nagyon összetartanak!:-)


Mi dokinál voltunk délelőtt, attól elfáradt, így már több, mint két órája alszik!:-)

343. monizsofi1982 (válaszként erre: 342. - Ice kuszi)
2009. aug. 25. 09:30

Akkor üdvözöllek a klubban :(

Ma az én pici lányom is tiszta hiszti,folytatja a tegnapi napját :(

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook