Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2009. okt. 8. 15:10
Jó,majd egyszer.Most nagyon odáig vagyok.Testileg-lelkileg nulla!!!!
551. biromoni (válaszként erre: 550. - Monizsofi1982)
2009. okt. 7. 20:00

Írjál Hoxának és kérdezd meg Tőle.

Azt tudom,hogy hugomnak is egy hónapot kell várnia mire a cikke meg fog jelenni,mert olyan sok van.

Próbáld meg!

2009. okt. 7. 16:50

Sziasztok!

Nem tudom,hogy vagytok vele,de én nem tudtam félbe vágni a kúpot,össze-vissza törött,így nem adtm neki az egészet.max. a 3/4-ét.Ugyanis azt mondták,hogy hosszába vágjam félbe,ne keresztbe,mert a kúp hegyesebb végében van a legtöbb hatóanyag, a vége felé csökken.Így ha most csak az elejét adtam volna neki,akkor ok,de legközelebb nem lett volna hatásos a másik vége.Remélem érthető voltam. :)

Nem lett végülis lázas,bár tegnap előbb fürdettünk,8-kor már aludt,éjfél körül nekiállt nyögni /olyan viccesen,hogy "he,he/,de beadtam neki a cumit,így majdnem 1-ig kihúzta.Legközelebb 5 körül kelt fel.

Mi em megyünk szerintem "gesztenyézni",mert apa dolgozik,eddig sem voltunk,talán jövőre kimegyünk.Ott is összehozhatnánk majd egy találkát,ha a nyári majd jól sikerül,nem?

Hú,már alig várom,tök izgulok,már most :)

Megnéztem,azt írták,"nincs jóváhagyásra váró cikked",vagy mi.Az mit jelent?Meg sem fog jelenni? :(

Most írjak még egyet?

Remélem mindenki kimegy ebből a betegségesdiből!Jobbulást!

Pusszantás!

2009. okt. 7. 11:43

Köszike!

Már jobban van.Az éjszakát is átaludta,pedig azt hittem,hogy sokszor fent lesz.

Köhög meg kicsit náthás még.


Hétvégére esőt mondanak,remélem nem lesz igazuk,mert akkor nem tudunk elmenni.

Lesz ugrálóvár idén is,igaz belépőt is szednek megint,dehát ez van.Jó kis családi program..

2009. okt. 7. 08:13

Jó reggelt! Hű, el is felejtettem, köszi hogy szóltatok, Katával lehet mi is kimegyünk, ő már értékel sokmindent. Majd meglátjuk, milyen lesz az idő.


Szegény Vivi, szerintem Kata is az lesz nemsokára, bölcsiben könnyű összeszedni ezt-azt. Bár csak hétfőn kezdte megint, szerintem jövő héten újra beteg lesz. :( Na mindegy, ez van.


Örülök, hogy Nadinnal minden rendben, nagyon ügyes kislány!!! :)))

2009. okt. 6. 21:15

Sziasztok.


Vivinek jobbulást kívánok.

Gesztenyeünnepet az idén kihagyjuk, mert apa dolgozik. :(

Nadin hogy van? Nem lett lázas?

546. biromoni (válaszként erre: 545. - Monizsofi1982)
2009. okt. 6. 18:45

Sziasztok!


Gratulálok Nadinnak,nagyon ügyes kislány.

A tájékoztatón olvasom-a kúppal kapcsolatban,hogy 3 hónapos korig naponta 3xfél kúp.

magas láz esetén 3-4 óránként fél,max naponta 5x lehet.

3-12 hó 3x1.

Reméljük nem lesz magas láza.


Vivike sajnos beteg lett.Remélem nem lesz nagyobb baj.2 foga bújt ki egyszerre már 13 van neki:))

Szombaton menni szeretnénk a gesztenye ünnepre Velembe.Ti szoktatok menni??

2009. okt. 6. 15:40

Igen,Germicidünk van. 5200g és 58 cm,ezt elfelejtettem írni :)

Végül is szerintem nem ártok neki vele,legalábbis eggyel,ha meg lázas lesz utána,akkor meg...

Veletek mizu?Jól vagytok?Itt olyan jó az idő,ha felkel Nadin,eszizünk,és elmegyünk sétálni,ha ő is úgy akarja! :D

2009. okt. 6. 15:22

Sziasztok.



Mónizsófi örülök, hogy Nadinnal minden rendben. Nagyon ügyes a pici lány!!!!! :)

Mi sem adtunk kúpot, ha nem volt láza, de ha az orvos ezt mondta... Milyen kúpot kell adni neki? Germicidet? Hannának nagy volt a súlya, így nála a fél semmit sem ért volna. Ebben a kérdésben sajnos most nem merek tanácsot adni. :(

Többiek jól vagytok? Gyerkőcökkel minden rendben?

543. monizsofi1982 (válaszként erre: 542. - Ice kuszi)
2009. okt. 6. 15:16
Azt mondta a doki,hogy ma este mindenképp adjak neki,ha lesz láza,ha nem.De a dobozra az van nekem írva,hogy felet lehet csak,akkor most mennyit adjak neki?!
2009. okt. 6. 14:50

Szia! Nagyon ügyes a kis Nadin! Ebből előbb-utóbb átfordulás lesz!!!

A kúpot csak akkor kell neki adni, ha 38 fölé megy a láza, nem??? Nellinek soha nem ment afölé, talán nálatok sem lesz gond!

2009. okt. 6. 14:24

Sziasztok!

Köszi-köszi a szurkolást,aggódást!

Nincs gond azt mondta a doki.A védőnő szerint lehet esetleg a teától is,ahogyan bukott,az jöhetett vissza egy kicsit.Majd figyelem,aztán kiderül...

A szurit elég jól viseltük,volt egy kis sírás Nadin részéről,de amúgy semmi.Most borogatom,este kell neki egy kúpot felhelyezni.Csak azt nem tudom,hogyan... :)

Meg lett dícsérve,hogy mennyit "beszél",meg szépen gyarapodik.Ja, és tegnap este elfordult hasról az oldalára,tegnapelőtt meg felült apa ölében.Próbálom megmagyarázni neki,hogy ez egy kicit korai,remélem megérti,és egy kicsit leáll vele :)

2009. okt. 6. 14:14

Véres bukit még nem hallottam tünetként, de tény, hogy nekünk a kakiban volt a vér, mivel a bél falát irritálta a tejfehérje! Egyébként nálunk is 2 hós korában kezdődtek a tünetek.

Persze nagyon remélem, hogy nálatok nem lesz ilyen probléma! Bár én hálát adok minden nap, hogy ez a baja, és nem más!!! Kíváncsian várom a fejleményeket!

2009. okt. 6. 08:58
Monizsofi, mi van Nadinnal?! Voltatok már dokinál?! Nagyon izgulok, írj mindenképpen. Talán nincs nagy gond...
2009. okt. 5. 16:19
Ha tudok,holnap jelentkezem,hogy mi van.
2009. okt. 5. 16:18
Lehet,hogy allergia.A sógornőm mondta,az ismerőse járt így,bár őneki szoptatás alatt és nem tápszerezéskor jött ki ez a dolog.Most vagy tejfehérje,vagy tejcukor érzékeny lett az ő gyereke,amitt sikeresen kinőtt.Majd kiderül,próbálok addig nem idegbajt kapni :)
536. ice kuszi (válaszként erre: 534. - Monizsofi1982)
2009. okt. 5. 15:49
Én is kíváncsi vagyok mit mond a doki, reméljük semmi baja Nadinnak, bár ilyet megmondom őszintén még nem hallottam!
535. ice kuszi (válaszként erre: 534. - Monizsofi1982)
2009. okt. 5. 15:48

Nem kaptál visszajelzést, hogy mikor fog megjelenni a történeted? Én megkaptam a pontos dátumot annak idején!

Nagyon édes a kis Nadin, és a kutyátok is! Nelli odáig lenne tőle, ha látná! Nagyon szereti a kutyusokat!:-)

2009. okt. 5. 15:33

Úgy látszik csajok,hogy az én cikkem-szüléstörténetem- már nem fog megjelenni.Talán túl negatív volt... :(

Egyébként Nadin bukijában pirosas-barna pöttyöket találtam.Nem mosom ki a pelust,kíváncsi vagyok holnap mit mondd a doki...

2009. okt. 4. 21:33
:)
2009. okt. 4. 21:30

Sziasztok. Szép estét!



Mónizsófi ne hagyd magad, állj a sarkadra. Igaz nem könnyű, de menni fog.

Olyan gyorsan megy az idő, Zsu majd meglátod!

Szép hetet kívánok mindenkinek!

531. monizsofi1982 (válaszként erre: 524. - Fbab8271ce)
2009. okt. 4. 21:09

Hamarabb mész,mint gondolod :D

Őszintén szólva nekem nem a várandóssággal volt bajom,szívesen hordanék ki egy újabb bébit,csak megszülnöm nem nekem kellene... :)

530. monizsofi1982 (válaszként erre: 528. - 228bb89282)
2009. okt. 4. 21:07

Köszi,azóta csináltam még mosolygóst,tök állat,majd felrakom iwiw-re is :)

Irogatok a naplómba,nem tudom elolvastad-e az elejétől.Tök furi,hogy elment az idő...!

529. 228bb89282 (válaszként erre: 524. - Fbab8271ce)
2009. okt. 4. 21:02
Olyan hamar eltelik... Most úgyis jönnek az ünnepek, a készülődéssel, ajándékvásárlással repülni fog az idő, aztán már be is lépsz az utolsó trimeszterbe. Kíváncsi vagyok, hogy öcsi vagy hugi érkezik-e hozzátok?! :)
2009. okt. 4. 21:00

Móni, nagyon édes azona a képen, irtó huncut! :))) Bejelöltem a naplódat, nem is tudtam, hogy írsz... Mindig csak a profiképeidet néztem.


Pasik: nekem a férjem Kata 8 hónapos korában mondta azt, ha ekkoraként érkezne a második, egy percig nem gondolkodna a tesón. Tényleg nem tudnak vele mit kezdeni. A másodiknál már hidd el, máshogy lesz. Néha én magam is meglepődök az uramon, hogy Tomival már mennyire tud bánni Kata után.. .:)

2009. okt. 4. 17:39
Ja,és írtam a naplómba,meg tettem fel hozzá képet.Nagyon tökjó lett,szerintem :D
2009. okt. 4. 16:49

Sziasztok!


Fáradt vagyok,és hisztis.Tegnap egész nap a páromat cseszegettem,de jogosan.

Ugye anyuéknál voltunk,a gyerekkel szinte nem is foglalkozott /én sem nagyon,de legalább ott voltam a közelében,meg megetettem,elaltattam délután/,estig rá sem nézett,kicsit kiborultam...!

Anyu próbálta azért védeni,hogy majd ha nagyobb lesz,akkor majd jobban el lesz vele.Persze,minden férfinak kb.1 éves korától gyerek egy gyerek?Szerintük,mi NŐK,mit csinálunk vele?Állandóan az "anyai ösztön"-t hajtják.De jó,hogy van mire fogni,hogy alig törődnek velük,ha mégis,akkor az első sírás után passzolják át a bébit...

Szörnyű,és nevetséges!!!!!! :D

Férfiak, a teremtés koronái,mi?Hm...

2009. okt. 3. 23:20

Zsuzsi merre laktok??


Hamar elröpűl az a 32 hét:)

Szépek a fiúk nagyon.

2009. okt. 3. 22:05
Gratula a babóhoz! De soká lesz még, mire mehetek... a szülészetre...
2009. okt. 3. 21:40
Szeleburdi, gratulálok! Nagyon szép babátok született, irtó édes a kis haja, meg az egész picúr milyen kis csöpp! :) Úgy csinálok, mintha nálunk Tomi már olyan húdenagy lenne! :))) Sok egészséget, nyugodt babát kívánok!
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook