Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2009. dec. 12. 21:21

Sziasztok!

Mónizsófi remélem párodnak nincs komoly baja. Gyógyuljon hamar meg!

2009. dec. 12. 19:40
Lányok,hát hol vagytok?Én Szombathelyen,mert apa beteg lett,most várjuk,hogy h1n1,vagy 'csak" egyszerű megfázás-e.Inkább "elmenekültünk"otthonról,nehogy elkapjuk :)
2009. dec. 9. 21:44
Na,akkor nektek is meg van a program.Nadin ma is elég jól aludt,bárcsak így maradna...Éjjel is felkelt:1-kor,3-kor,meg 6-kor,ekkor megetettem,utána vmikor 8 után kelt fel :)
2009. dec. 8. 21:14

Sziasztok.


Köszi lányok.

Mónizsófi nagyon jó, hogy szépen aludt Nadin. Te is tudtál pihenni? Remélem egy kicsit sikerült...

Domi jobban van, remélem a héten teljesen kigyógyul.

Hannával ma voltunk bőrgyógyásznál - tipikus szőke, világos bőrű. Kaptunk krémet, olajos fürdetővel kell mosakodnia. Szóval még egy majdnem 5 évessel sem könnyű. Aztán csináltak neki allergia vizsgálatot, és csütörtökön vért vesznek tőle, hogy ételre nem allergiás-e.

2009. dec. 8. 19:08

Meglátszik,hogy esett az eső.Nadin nagyon szépen aludt éjjel,meg nappal is.Megkaptuk az oltást,nagyon hősiesen viselkedett.szerintem a dokitól jobban megijedt,mint a fájdalomtól :D

most is alszik,vagy 10 perce,fél 8-kor fürdetném,szerintem eltolom,mert úgysem alszik vissza egyhamar...

Veletek mizu?

2009. dec. 7. 22:14

Sziasztok!

Kisbibe,nálunk is volt hasonló szitu:Nadin megette a 120 ml tápszert,épp hogy megfordítottam,hogy büfizzen,meg telibe!Öltözhettem át.Érdekes,mert előtte egy pillanattal köhintett egyet,és utána egyszerre loccs volt...Mindegy,párszor lesz ilyen.vannak időszakok,mikor a pici lány apát pécézi ki,ilyenkor 2-3-szor egymás után lehányja apát,ahogy illik,apa meg anyázik,hogy rossz hallgatni is :)

Kishoresz,remélem Domi azóta jobban van!

786. biromoni (válaszként erre: 785. - Kishoresz)
2009. dec. 7. 21:15
Jobbulást a kis-nagylányodnak!
2009. dec. 7. 21:09

Sziasztok.


Kisbibe remélem azóta is jól van Tomi.

Nálunk Domi a hétre is kivívta magának a lógást a suliból. Sajnos továbbra sincs jól.

Azért mindenkinek szép estét!

784. biromoni (válaszként erre: 783. - 228bb89282)
2009. dec. 7. 11:06
Én el is felejtettem a virgácsot..pedig Ottikának jó nagyot kellett volna rendelnem:)
783. 228bb89282 (válaszként erre: 781. - Biromoni)
2009. dec. 7. 07:53

Ezután az affér után már jól aludt. :))) Úgyhogy valószínű tényleg csak a pocakkal nem volt egészen rendben valami. :) Most ébredezik... :)


Örülök, hogy jól sikerült a Mikulásozás, nálunk is oylan boldog volt Kata, főleg büszke magára, mert nem kapott virgácsot. :)))

782. biromoni (válaszként erre: 779. - 228bb89282)
2009. dec. 7. 06:28

Nem irigyellek..éjjel még takaríthattál..:(

Az éjszakátok jó volt??


Most korábban fekszek le én is,de sokszor fent voltam.Nem jó ez sem.

Lehet én is feldobódtam a nagyszakállútól???:D

781. biromoni (válaszként erre: 779. - 228bb89282)
2009. dec. 7. 06:25

Nem lett beteg Tomi..ugye??

Szegénykém,biztos mohón szopizott..


Mi már jól vagyunk.

Vivien is nagyon örült a Télapónak,meg mindennek:)

A karácsonyfának meg pláne fog!

780. 228bb89282 (válaszként erre: 778. - Kishoresz)
2009. dec. 7. 01:45
Köszönöm, szerencsém van, egy hobbyfotós férjjel nem nehéz! :)))
2009. dec. 7. 01:44

Na, Tomi olyan szinten végighányt most szoptatás után, hogy kész vagyok. Egy hatalmas büfi után jött az első adag, majd utána mégegy. :( De valami iszonyat mennyiség jött. :((( Utána viszont a gyerek baromira happy lett. Este, amikor altattam, nagyon kínlódott, láttam rajta, hogy marhára csikar a pocak, ugye nem lesz beteg, hanem tuti ettől volt? Még a melltartóm is szarrá ázott, a ruhája, minden. Ráadásul a vendégágy is, amit pont tegnap sikerült kimosnom 1 év után, mert baromira nem tudtuk szétszedni, tegnap sikerült és ennyi. :( Tipikus Murphy... :(((


Most elmegyek én is aludni, megszáradt a hajam... :( Mert oda is jutott egy lavórnyi.

2009. dec. 6. 21:03
Kisbibe! Tüneményesek a gyerekek az új képeken (iwiw)!!!!!!!
777. monizsofi1982 (válaszként erre: 776. - Kishoresz)
2009. dec. 3. 18:43

Köszi a bókot :)

Egyébként mondtam az én pici lányomnak,hogy aludjon,most még megteheti kb. 3évig,utána nuku szieszta meg ilyenek...Szerintetek hallgat rám?!

Na,mindegy,várjuk,hogy elmenjen a "telihód",aztán csak jutunk valamire.Ha mégsem,akkor kedden majd beszélek a dokival ez ügyben...

Egyébként örülök,hogy jól vagytok :)

2009. dec. 2. 20:58

Sziasztok Lányok!



Köszönjük mi már alakulunk, mindenki jobban van szerencsére.

Sajnálom, hogy így telnek az éjszakák, bevallom ebben sem tudok tanácsot adni, mert az én lányaim imádtak aludni. Remélem Nadin is rájön, hogy milyen jó kis dolog az alvás és Te is ki tudod pihenni magad. Remélem sikerül sokat pihenni, ha mellette alszol.

Néztem az iwiw-en az új képeket. Édes ez a kicsi lány!!!!!!!!!!!

Puszi

2009. dec. 2. 19:16

Éjjel minden visszatért a régi kerékvágásba:óránként ébresztő volt.Most meg fogjam a teliholdra?

Döntöttem:ma este vele alszom,kiveszem magam mellé,aztán meglátjuk.

Nálatok,csajok,mi a helyzet?ali tud,írjon!Unalmas így magamnak irogatni :D

2009. dec. 1. 20:21

El sem hiszitek:Nadin az éjjel csak kétszer,mondom 2-szer kelt fel. 2 óra körül,meg 5 óra körül.Akkor megetettem,és aludt 9-ig.Mondom kilencig!

Bár negyed 7 körül felriadt,mert az a /bocsi/ buzi szomszéd megint üvöltött a kölykeivel,mint minden reggel,de szerencsére visszaaludt.Beadtam a cumit a szájába,egy kis tea után.És egész nap elég jól aludt.Most vagy ez az idő,vagy a tea miatt.Remélem azért még esik 2-3 nap,aztán akkor megszokja a régi rendet.Bár nem szeretem ezt az időt,de Nadin miatt nem érdekel.

Kisbibe,remélem ez a 9 hónap körüli idő csak vicc?!?!?!Egyébként nem tudom biztosan,de szerintem már előtte is csinálta ezt a többszöri "felkelést",hogy kijöttem mellőle.Igaz,negy 8-szor,csak mondjuk 4-szer.Na,majd meglátjuk,folyamatosan beszámolok,amint ide tudok ülni a gép elé.

Néha nekem is annyi meló jön össze,de vannak napok /mint pl. a mai/,hogy nem mostam,tegnap meg már kivaaltam.Holnap kellene főznöm,de mit?

Egyébként már előre félek én is ezektől az ovis-isis nátha dolgoktól :(

Remélem azért mindenki jól van,pusszantás!

773. biromoni (válaszként erre: 751. - 228bb89282)
2009. dec. 1. 17:34

::DD

Ez nagyon jó!

Bocsika,nem sokat vagyok mostanában,de el vagyok havazva:)

2009. dec. 1. 07:53

Jaj szegénykéim, micsoda éjszakátok volt! :(((


Móni, komolyan nem irigyellek, de az sajna előfordulhat, hogy Nadinnak a közelséged hiányzik és ezért kel ennyiszer. Egy jó hír: 9 hónapos kortól már kezdik megérteni, hogy nem örökre tűnsz el és lehet nekik tanítani, hogy mindig egy kicsit tovább hagyod sírni és utána mész vissza altatni.


Kishoresz, nagyon sajnálom szegény kicsi Domit, szerintem minket se fog elkerülni. :( Tegnap ment Kata először bölcsibe 2 hét után, ma reggel már megint folyt az orra. Erről ennyit. Pedig még a jövő héten szeretném, ha menne, aztán idén már nem kell mennie többet, nem akarom, hogy karácsonykor is full beteg legyen.

771. monizsofi1982 (válaszként erre: 770. - Kishoresz)
2009. nov. 30. 18:36
Ne értsd félre,de akkor neked szerencséd van.Mert legalább tudod miért nem alszik.apa azt mondja,ha másként nem megy,akkor menjek vissza Nadin szobájába,nyissam ki az ágyat,aztán vegyem magam mellé.Ha úgy legalább elalszik,akkor jól van,ha nem,akkor meg,nem tudom.Végülis valahogy nem tartom jó ötletnek,de remélem ha ez mégis beválik,akkor majd miután lecseng a fogzás ügy is,talán meg lehet magyarázni neki,hogy egyedül kell aludnia.Vagy mit csináljak?Már teljesen tanácstalan vagyok... :(
2009. nov. 30. 17:16

Sziasztok.


Na nálunk sem egyszerűbb. Domi tiszta láz volt éjjel, ezt megfejelve Hanna is teljesen náthás lett és alig aludtam éjjel tőlük. Bár Domi sem tudott. Nagy nehezen lement a láza, de reggel is 39 fok volt neki kelésnél. A doki szerint influenzaszerű tünetei vannak. Akkor jó.... Nem győzök fertőtleníteni. Remélem ti is és mi is jól alszunk éjszaka....

Remélem Nadin is Tomi alvókája megjavul!!!

2009. nov. 30. 16:50

8-szor keltünk fel apával összesen az éjjel.No comment.Pedig nálunk se láz,se semmi.Jövő hétig várok,aztán megemlítem a doktornőnek,hogy mi a helyzet.Gondolom a fogára fogja a dolgot,de azt hiszem nem hagyom annyiban.Majd kérek tőle valami beutalót két személyre egy ideggyógyászati wellnesses hotelbe,hogy kipihenhessük magunkat apával :D

Egyébként jövő kedden megyünk a 4 hónapos szurira.Lehet,hogy utána minden visszaáll a régi renbe?Hazudjatok,légyszíííííííííííííííííííí! :S

Kisbibe:szerintem valahogyan a te fiad,meg az én lányom összebeszélt.

Kishoresz:eddig a tea nem használ,nappal jobban el van zsibbadva tőle,úgy elbeszélget,meg kiabál,és nem nagyon sír /ez az én szerencsém/.De éjjel legalább aludna.Csak mondjuk 3-ig,ha tovább nem is...

De jól vagyunk! :D

2009. nov. 29. 21:14

Szia Kishoresz!


Bizony, hiányoltunk, meg a többiekt is, akik nem nagyon akítvkodnak.

Sajna Tomi nem fogadja el a cumisüveget és abból szinte semmit nem hajlandó meginni. Tegnap éjjel belázasodott, de ahogy jött, úgy ment is a láz, de azért beparáztam, hogy ma nem tudunk menni névnapozni.


Móni, remélem Nadin kifáradt és jól fog aludni. Tomi most este már többször felsírt. :((( Szerintem megint nem alszok...

2009. nov. 29. 20:55

Sziasztok.


Olvaslak benneteket, de soxor csak arra van időm. Tegnap Pesten voltam kollégákkal színházban (Macskákat néztük meg), egyébként meg elhagytam a fenekem és nekem még pici babám sincsen... :( Sok a munka a melóhelyen is, fáradt is vagyok - jesszus tiszta negatívokat írtam.

De azért minden happy, csak be vagyok lassulva.

Mónizsófi: Hanna imádta az alma-citromfűves teát, tényleg finom volt és a citromfű - nyugtat.

Kisbibe olyan édik a gyerekek, én is láttam az iwiw-en a képeket.

Majd próbálok még írni!

Vigyázzatok magatokra és a picikre is!

2009. nov. 29. 20:53

Na,az én tündérbogyedli kislányom ma nagyon megerőltette magát alvás szintjén:összesen talán még 3 órát sem aludt.Szerintetek?

Kíváncsi vagyok milyen éjszakánk lesz...

Lehet,még benézek,ha esetleg mégsem,akkor jó éjt nektek lányok!

765. monizsofi1982 (válaszként erre: 764. - 228bb89282)
2009. nov. 28. 21:48

1. Láttam a képeket iwiw-en,csak nem tudtam írni,mert sz@r az egész rendszer :S

2.Nadin ma felettébb le volt zsibbadva,alig volt hangja,remélem ez a tea jót tesz neki :)

3.Ha más nem,majd az idegosztályon találkozunk.Éjszaka nem alszunk?na és?

4.Nem tudom mi lehet a többiekkel,felettébb gyanús.Csak nem az új influenza tarol?!


Nekem is lassan mennem kéne,mert nemsokára itt a fél 1 ...

764. 228bb89282 (válaszként erre: 763. - Monizsofi1982)
2009. nov. 28. 20:44

No igen, csak szervi bajuk ne legyen. :) A többi meg kit érdekel?! :) AMíg nem fáj nekik. Nem tudom, milyen éjszakánk lesz, Tomi ma nem kapott gyümölcsöt, mert sétálni voltunk, így kimaradt. Szerintem fél 11kor ébredni fog éhesen. :( Mindegy.


Igen, a többiek nagyon eltűntek, nem tudom, merre járnak.


Kishoresz? Szerintem 1 hónapja nem hallottunk már róla, tuti.


Fogzás: Katánál észre se vettük, max annyi volt, hogy egy-két éjszaka felsírt, de ennyi. Úgyhogy előre ne parázz, lehet tök lazán veszi Nadin az egészet. Ma front volt, ettől is viselkedhet másképp vagy fáradtabb kicsit, több inger érte vagy bármi...

2009. nov. 28. 10:33

De azért örülök,hogy talán nálatok is rendeződni látszik a helyzet.Remélem legalább nektek jó lesz,ha már nekünk nem :)

Többiek?Igen eltűntetek!Remélem nálatok minden rendben!!!!Ha már nálunk nem annyira,de ez legyen a legnagyobb bajunk.Legalább egészségesek,nem,Kisbibe?!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook