Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogy vettétek észre, hogy megindul a szülés, és menni kell a kórházba? fórum

Ti hogy vettétek észre, hogy megindul a szülés, és menni kell a kórházba? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 16. 15:48
29.én kijött a nyákdugó, és pár óra múlva beintultak a fájások, másnap reggel megszületett Ati,de van akinek szülés előtt pár nappal esetleg 1 héttel kijön a nyákdugó
2010. jún. 15. 15:57
Nekem a magzatvíz kezdett el szivárogni,nem voltak fájásaim,igaz ez a 34.héten történt.Pont az autómat vittem kötelező szervizre,és vártam hogy elkészüljön.Visszakértem a kocsim,és bevezettem a kórházba.Útközben azért drukkoltam,hogy találjak parkolót a kórház előtt.Nem voltam rosszul,semmi fájásom nem volt.Egy nappal később császárral szültem.
23. JUL17
2010. jún. 13. 16:39

....már régebben írtam ide ,

az elsőnél elfolyt a magzatvíz a másodiknál fájások voltak 20 percesek majd 10 végül 5 percesek.Bementünk a kórházba mikor már az 5 perces fájások egy órán keresztül tartottak.Majd burokrepesztés,és fél óra alatt meg volt a picúr.

2010. jún. 12. 21:43

Nekem nem folyt el a magzatvizem, de egyre erősebbek voltak a fájásaim (rendszertelenül).

De mikor már a wc-n is görnyedtem, már tudtam, hogy lassan be kellene menni a kórházba. 10 percesek voltak nagyjából, mikor elindultunk, éjszaka fél 12-kor vettek fel, és fél 3 előtt megvolt a baba.

Ha úgy érzed menni kellene, de nem vagy biztos a dolgodban, inkább indulj el, jobb egy téves riasztás, mint útközben szülni.

2009. okt. 12. 18:04
Fájt a derekam de még mindig nem voltam biztos benn, hogy ez az -e, pedig a 41. hétben jártam. Az volt...
2009. okt. 12. 10:03

Sziasztok!

Nekem mindkettő fájásokkal jött. Az elsőnél hajnalban ébredtem hasfájásra. Nagydolgom volt, aztán 5 percesek lettek. 7.03-kor megszületett a nagyfiam. A lányomnál de. 20 percenként éreztem valami kis fájást, aztán lépcsőztem egy kicsit, du. 5 körül már 10 percesek voltam. 1/2 9-kor megszületett a lányom.

2009. máj. 24. 19:37
elsővel egyre sűrűsödő fájások, másodiknál is, ott pici magzatvízzel megspékelve, majd a harmadiknál ismét fájás, jó kis tólófájásokkal. Nyakán volt a köldökzsinór, így 10-től csak 1/4 2-re engedett megszülni a doki. Ezidőalatt folyamatos tolófájások jöttek:( Nagyon fájt!
18. JUL17
2009. máj. 24. 18:36
elfolyt a magzatvíz
17. Anka71
2009. máj. 24. 14:32
Nekem olyan volt, mint egy jó erős menstruációs görcs. Már délelőtt kezdődött, de itt ült a nyakamon az APEH ellenőr, így meg sem nyikkantam. Amikor ideadta a hibátlan jegyzőkönyvet, akkor mondtam a férjemnek, hogy irány a kórház. Éppen pont beértünk, és első gyerek, szóval nem voltam semmi, nem sok időm volt nyavajogni:)
2009. máj. 24. 12:38
Derék fájás burok repedés.Utána jöttek a fájások öt percenként.
15. Gligi
2009. máj. 24. 05:31

Nekem nem voltak fájásaim csak pici vérpötty ami pár óra alatt folyamatos vérzéssé alakult ezért a kiírt időpont elött 2 nappal meg kellett császározni.

Pici vérpötty azt jelezte, hogy: helló én vagyok a méhlepény és elkezdtem leválni!

2009. máj. 23. 20:09
hétfő hajnal 2től 10 perces fájásaim voltak, de nem sűrűsödtek, csak marhára fájt. Délelőtt felhivtam anyukábat hgy ez van de már vagy 8 órája egyfolytában mire ő közölte hogy szülni fogok, bementünk a kórházba de nem sürüsödtek a fájások pedig már 4 ujnyira ki voltam tágulva. Kiderült nyakán volt azsinor ezért nem tudott lecsuszni és ezért nem sürüsödtek.
2009. máj. 23. 18:20
Nekem 7 perces fájásokkal kezdődött, amik egy órán belül 5 percesek lettek, és fokozatosan erősödtek!
2009. máj. 19. 13:39
első szülésemnél fájások jöttek, másodiknál elfolyt a magzatvíz.
2009. máj. 19. 12:31
Pisiléskor kiömlött belőlem kb. fél vödörnyi magzatvíz.
2009. máj. 19. 12:02
Egész nap fájt a derekam. Aztán egy pattanás, gy ütésszerű érzés medencetájékon, és elfolyt a magzatvíz.
2009. máj. 19. 07:50
egy pukkanás éjszaka,,,,megrepedt a magzatburok és folyt a magzatvíz és véreztem,,,,
2009. máj. 19. 05:52
Mindenkinél máskép. Kezdödhet magzatvízzel, rendszeres időközönkénti fájásokkal és vérzéssel is.
2009. máj. 18. 20:50
Éjjel egykor ágyban fekve elfolyt a magzatvizem..mit folyt???---ömlött:)))
2009. máj. 18. 20:34
Egész nap olyan furcsa fáradtságérzetem volt olyan "meg fog jönni" érzéssel.Este pedig elfolyt a magzatvíz.
2009. máj. 18. 17:52
Egy pattanást éreztem a hasamban, aztán megindult a magzatvíz...
4. Hmv.
2009. máj. 18. 15:05

Az elsőnél elfolyt a magzatvíz.

A másodikat megindították.

2009. máj. 18. 14:41

Hajnalban erős mensiszerű görcsre ébredtem. Egész délelőtt fájdogáltam, de elég rendszertelenül. Aztán vmikor ebéd után kicsit rendszeresebbek és erősebbek lettek a fájások, ekkor riasztottam apát, h ideje hazajönni a munkából. Összepakoltam még amit kellett, zuhanyoztam, hajat mostam, ekkor szivárgott némi magzatvizem is. Vmikor 5 körül indultunk a kórházba, ekkor nagyjából 5-10 perces fájásaim voltak, de sajnos végig rendszertelenek. Miközben a doki vizsgált, akkor is volt 5 perces és két perces is....El is húzodott a szülésem.

Sok szerencsét kívánok neked hozzá és egy gyönyörű, egészséges kisbabát!!!!

2. dus
2009. máj. 18. 12:43

Szia.

Az elsőnél 6 perces fájásaim voltak, a másodiknál el is folyt a magzatvizem.

2009. máj. 18. 12:42
Ti hogy vettétek észre, hogy megindul a szülés, és menni kell a kórházba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook