Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szélcső fórum

Szélcső (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 18:16

Sziasztok!

Nekünk sem ajánlotta se a védőnő se a gyorvos.Mindneféle méreg drága szert felsorolt de ezt nem.

Pedig ahogy itt is írjátok nagyon bevállt.Azt hiszem mi is alkalmazni fogjuk.Mi nem vagyunk hasfájósak csak nem megy a kaki egyedül Boti babának mióta tápszeresek lettünk és szenved a drágám:(

Eddig lázmérővel próbálkoztam 3nap nem kakilás után de azt mondták ehhez könynen hozzászokik,így most tápszert kell váltani a gyorvos szerint és mellette Inflacolt adni neki és teáztatni talán majd ez meghozza hatását.

De én beszerzem ezt a szélcsövet ha írjátok h ennyire jó és erre nem szokik rá akkor biztos h már holna indulok érte,mert ma nem értünk már oda a gyógyszertárba:S

15. nagyreni (válaszként erre: 14. - RitaAnna)
2009. máj. 18. 16:45
Ki venné akkor meg a pukielőcsalogató méregdrága szereket? (Gripe Water, Espumisan és társai - több most hirtelen nem jut eszembe, pedig az első gyerekkel az egész arzenált végigpróbáltuk)
2009. máj. 18. 15:59
Én sem értem. Mi is kérdeztünk több gyerekorvost, hogy mit ajánl. Felsorolt mindent, de ezt nem említette. Máshonnan értesültem, hogy létezik ilyesmi. Vajon miért nincs ez a köztudatban?
13. nagyreni (válaszként erre: 12. - RitaAnna)
2009. máj. 18. 15:52
Örülök, hogy nektek is segített!! Én nagyon sajnálom, hogy az első gyereknél senki nem ajánlotta, ő még sokkal hasfájósabb volt, mint a második, szinte megállás nélkül sírt, mikor ébren volt. Mennyivel könnyebb lett volna az életünk...
2009. máj. 18. 15:12

Sziasztok!

Kipróbáltam. :) Ez egy remek találmány. Szofi baba már szenvedett egy ideje, egy hete nem kakilt, pukizgatott és sokat sírt.

Ma feltoltam óvatosan a szélcsövet és szó szerint egy heti kaka kijött szegény gyerekből. Volt puki is meg minden, de nagyon megkönnyebbült. Én is. :)

Azt hiszem bevált és használni fogjuk. :)

11. c62e5b7d24 (válaszként erre: 9. - RitaAnna)
2009. máj. 18. 13:14
leírod, hogy bevált-e?
10. McKenzi (válaszként erre: 9. - RitaAnna)
2009. máj. 18. 13:10
remélem beválik! :)
2009. máj. 18. 12:58
Szuper! :) Akkor kipróbálom, mert nem bírom nézni ahogy szenved.
2009. máj. 18. 12:50
Mi is kb. 4,5 hós koráig használtuk, és egyáltalán nem szokott hozzá, volt hogy egy nap egyszer, volt, hogy négyszer, "igény szerint". Nekünk a vazelint ajánlották hozzá a patikában, mert hogy a popsikenőcstől hamarabb tönkremegy, ami szerintem nem igaz, mert az elsőhöz valóban vazelint használtunk, a másodikhoz már popsikrémet, és ugyanúgy betöredezett az egész hosszában, nemcsak ott, ahol kenegettük.
7. McKenzi (válaszként erre: 5. - RitaAnna)
2009. máj. 18. 12:28

mi használtuk amikor kellett, mert nagyon hasfájós volt, egyáltalán nem szokott hozzá, neki se kellett négy hós kora után!

Nekünk nagyon bevált.

2009. máj. 18. 11:20

Én csak akkor használtam, amikor tényleg nagyon nem ment a kaki, vagy fel volt fújodva és szenvedett.Talán heti 1-2szer. Asszem 4 hósan már nem is kellett.

És egy kicsit krémezd be a végét.

2009. máj. 18. 11:17
Köszi. Milyen sűrűn használtátok? Nem árt sehogyan a babának? Azt hallottam, hogy ha "helyette" kakilunk, akkor nem szokik hozzá a kis bélrendszere, hogy hogyan kell kinyomni a kakit magától.
2009. máj. 18. 11:01
Mi a második gyereknél használtuk, és nagy segítség volt. Az Infacolt kapta minden evés előtt, és amellet, ha láttuk, hogy kezdődik a hasfájás, már be is toltam neki. Kijött a puki, a kaki, és megnyugodott. Viszont tényleg vigyázni kell, mert belőle, mellette sugárban jön a termés:-)
2009. máj. 18. 11:00
szia, a nagyobbik fiamnál használtuk, és nagyon bevált. gyógyászati segédeszköz boltban vettem, és kérdezték hogy kinek kell, mert különböző méretekben lehet kapni.
2009. máj. 18. 10:39

Szia!

Első lányomnál használtuk, sokat segített a kakilásnál is. Másodiknál nem kellett használni. Arra figyelj, hogy a kinti végét hajlítsd a pelenka felé, mert másfél méterre is kilövi a terméket.:)

2009. máj. 18. 10:36

Hasfájós a babám és szélcső használatát ajánlották.

Mi a véleményetek róla?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook