Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van-e olyan program amivel tudom figyelni, hogy ki hány órát van fent a számítógépen naponta? fórum

Van-e olyan program amivel tudom figyelni, hogy ki hány órát van fent a számítógépen naponta? (tudásbázis kérdés)


16. pgiz (válaszként erre: 10. - Kenzol)
2010. nov. 3. 18:03
Barátnőd kiskorú és a férje a gyámja?
15. mimmo33 (válaszként erre: 14. - 8ebbbd5ab5)
2009. máj. 21. 10:41
És az mit lát? és a SUPERAntiSpywares ?
14. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 13. - Pan.pan)
2009. máj. 21. 10:25
antispyware programokkal. pl spybot
13. pan.pan (válaszként erre: 12. - D532163884)
2009. máj. 21. 07:28
Szia :o) ...és azt hogyan tudom ellenőrizni, h van-e valamilyen leskelődő a gépemen?
12. d532163884 (válaszként erre: 10. - Kenzol)
2009. máj. 18. 17:38

úgy látom, nem vágod, ezért leírom mégegyszer: VAN olyan program, nem is egy, amivel azt is meg tudod nézni, hogy milyen billentyűket, milyen sorrendben ütött le bárki a gépen(billentyűzetfigyelőnek hívják).

Ezt tudja pl:


- Logs

Add Begin/END marks - A számítógép indítása/Kikapcsolása(vagy újraindítása) -nak rögzítése

Add date to BEGIN/END marks - A számítógép indítása/Kikapcsolása(vagy újraindítása) dátumának rögzítése

Add time to BEGIN/END marks - A számítógép indítása/Kikapcsolása(vagy újraindítása) idejének rögzítése

Save window caption - Az ablak nevének elmentése

Add task name to window caption - Az alkalmazás nevének elmentése

Save text from window - Szöveg mentése az ablakban

Save edit lines from window - Elmenti az "edit line"-ban (nem tudok most rá magyar megfelelőt) lévő szöveget

Encrypt LOG file - Ennek segítségével felismerhetetlenné válik a log fájl egyszerű F3-ra

Save Pastes from clipboard - A vágópadra másolt dolgokat elmenti

Password for encrypting - A szükséges kód ahhoz, hogy újra felismerhető legyen a log...

Edit lines to save - Hány sor után mentse a keylogger a dolgokat...


De nézd meg pl ezt az oldalt:


[link]


Szóval ha meg akarja tudni vki, hogy mit csinálnak a gépen, azt simán megtudja:)

2009. máj. 18. 15:51
Nekem a networx nevű progi van telepítve, az megmutatja, hogy egy nap hány órát ment a net.
10. kenzol
2009. máj. 18. 15:11

kösz a válaszokat,szóval a barátnőm sokat lóg a neten és a férje kivan akadva,azt mondta neki,hogy majd rájön hogy hogyan tudja figyelni,hogy mennyit van fent.Szerintem nincs ilyen progi,de a barátnőm beijedt és pocsékul esik neki,hisz minden oké otthon és csak akkor játszik,ha senki sincs otthon :(Szóval csak magamat akartam megerősíteni,azt tudom,hogy tudja ellenőrizni,hogy milyen oldalakat néz meg,persze,ha nem törli az előzményeket :)

Szóval kösz a hozzászólásokat :)

9. d532163884 (válaszként erre: 4. - 8ebbbd5ab5)
2009. máj. 18. 08:33

nem hiszem, hogy a win rendszerfolyamatainak futása érdekli (alg.exe,svchost.exe,ctfmon.exe stb.)azok - részben- elindulnak a gép bekapcsolásával, vagy ha szükséges(beállítás kérdése), hanem a felhasználó által futtatott alkalmazások.

Amire kívácsi, azt egy spyware log-ból simán megtudhatja, de sztem ez már nem felhasználói szint:)

2009. máj. 18. 08:24
van egy csomó ilyen (spyware progik).de én ezt a helyedben hagynám, mert lehet, hogy egy távoli gépre is elküldi a megszerzett adatokat.(persze ha programozó vagy, írhatsz egy olyat, ami biztonságos:))
7. yzma. (válaszként erre: 6. - Pan.pan)
2009. máj. 18. 08:09
Talán a gyerekét szeretné csekkolni ... akkor pedig általában nincs sok esély ... :/
2009. máj. 18. 08:00

A mobilnet képes ilyen statisztikára, de gondolom Neked vezetékes van...

A használt (futtatott) programokat az "eszközök" menü, "előzmények" parancsán tudod ellenőrizni, ha a felhasználó nem takarítja ki használat után ezt a funkciót...

Létezik egy angolnyelvű program, amit be lehet állítani, h bekapcsolás után x idővel kikapcsolja a gépet. Előtte figyelmeztet, h lejárt az időd és kikapcsolás lesz.... Viszont, ha Te kérdezed ezeket, kérdés, h akit ellenőrizni vagy korlátozni akarsz, mennyivel tud Nálad többet...

5. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Rozália)
2009. máj. 18. 07:50
De ha nincs beállítva, hogy mentse, illetve ha törlik, akkor bukta van. :-P
4. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 2. - Kenzol)
2009. máj. 18. 07:45

Szia

Szerintem ilyen progi már csak azért sem létezik, mert minden pillanatban többtíz programot használsz, amit az operációs rendszer futtat a működés miatt, amiket nem vagy csak nagyon sikertelenül lehet szűrni. Sajnos Gatesék nem gondolnak ilyenekre. Ámbár Linux alatt van uptime parancs, de az is csak úgy működik, ha egyvégtében megy a gép. Sajna nem megfigyelésre gyártják a számítógépet.

3. Rozália (válaszként erre: 2. - Kenzol)
2009. máj. 18. 07:40

Mármint a saját forgalmadat?

Az előzményeknél meg tudod nézni, milyen oldalak voltak használva. De hogy mennyit....

2009. máj. 18. 07:00

Sziasztok!

Az a lényeg,hogy ha este hazajövök utána tudok e nézni,hogy hány órát ment a gép és milyen progik voltak használva egész nap.

2009. máj. 18. 06:59
Van-e olyan program amivel tudom figyelni, hogy ki hány órát van fent a számítógépen naponta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook