Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te mit tennél, ha a férjed vonakodik a gyermekáldástól? Van jó tipped, oszd meg velünk! fórum

Te mit tennél, ha a férjed vonakodik a gyermekáldástól? Van jó tipped, oszd meg velünk! (beszélgetős fórum)


2009. máj. 20. 01:06
Felmérném a velem kapcsolatos szándákait, ez határozná meg a későbbieket. Ha nem lenne túl pozitív az előjel, abban az esetben hanyagolnám az ügyet teljes mértékben. Házasság esetében pedig nem igazán törődnék azzal, hogy mitől vonakodik.
2009. máj. 17. 18:54
hát igen, visszaolvastam , lehet, hogy nagy hirtelenjében kényszernek érzi, fontold meg amit a többiek ajánlanak és hagyd egy kicsit "ülni" a témát
2009. máj. 17. 18:18
Az erőszak sosem szűl jót.Légy türelmes, ne eröltesd-szerintem.
17. sinkoneeszter (válaszként erre: 16. - Nicolekeg)
2009. máj. 17. 13:21
Igen, szertnék, de nem mindegy abból a szempontból,leírtam már két évesen még kicsi lesz!!A korkülömbség számomra teljesen lényegtelen volna.
2009. máj. 17. 13:18

Lehet, hogy hülyén hangzik, (pont ebben a fórumban) de szerintem a férjednek van igaza!

És, ha nem esel júliusig teherbe? Akkor már nem is akarsz szülni? Köztem és a hugom között 3.5 év van, és nagyon jól megértjük egymást... Ha ennyire szülni szeretnél, szülhetsz később is, csak azt vedd figyelembe, hogy mind a 2ten akarjátok... (ahogy írtad is).

15. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 14. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 17. 13:15
Értem!
14. sinkoneeszter (válaszként erre: 12. - 4ca460d3e8)
2009. máj. 17. 13:11
Az új életbe lépett, gyes -gyed szabályok miatt! Utána 3 év helyett csak 2 lesz, és elég kicsik még 2 évesen, ahhoz, hogy visszamenjek dolgozni, pláne úgy, hogy reggel 6-este 6-ig nem lennék és anyámmal oldanák ők meg a gyermek óvodai szállítását.
13. sinkoneeszter (válaszként erre: 5. - Nicolekeg)
2009. máj. 17. 13:09

Persze, pénz és pénz............

Így én sem szülök, míg meg nem törik, lehet, hogy soha............( van már 1 fiunk)

12. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 11. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 17. 13:09
Miért addig?
11. sinkoneeszter (válaszként erre: 9. - 4ca460d3e8)
2009. máj. 17. 13:08
Ez az , ezt csinálom, de meddig? ( júliusig kellene teherbe esni, hát..............)
10. sinkoneeszter (válaszként erre: 6. - Ti-mici)
2009. máj. 17. 13:07
Első időben hasfájós volt és állandóan éhes, egyébként teljesen próblémamentes volt!!!!!!!!!!!!( kb. kétszer volt beteg 2 év alatt komolyabban- megfázás)!!!
2009. máj. 17. 13:05
Én nem eröltetném, fel sem hoznám szóba, ilyenkor általában hamarabb törik meg a jég!
8. sinkoneeszter (válaszként erre: 4. - Klárcsi)
2009. máj. 17. 13:05
Fiatalabb 28 éves, már túlvagyunk a megbeszélésen , elmondtam én egyke vagyok milyen rossz.... és nem a válasza.Ja és 1-nek megtud adni mindent (úgyahogy)!!!!!!!Szerintem ez az egész hirtelen jött neki, ( gyorsan még egyet)!!!!
2009. máj. 17. 13:01
Ezt nem tőlünk kellene megkérdezned, hanem a férjedtől. S amíg nem indokolja meg vonakodását, addig nem érdemes kombinálni.
2009. máj. 17. 12:50
hat nem tudom menyire volt problemas az elso gyerek...vagy h az hogy jott letre lehet azt sem igazan akarta vagy nem tudom...lehet attol fel hogy tul sok a gond lessz vele vagy ilyenek...hat uljetek le oszinten beszelgetni es probald meg kihuzni belole az igazi okot mert valaminek lennie kell...emlekeztesd milyen szep volt mikor terhes voltal vagy emlekeztesd vmi szep aranyosra abbol az idobol, vagy ha benn volt szulesnel vagy peldazz neki innen a forumrol, sokan leirjak a szules, valjudasukat keress egy igazan meghato kis tortenetet es meseld el neki...lehet meghatja vagy megerinti es elmondja hogy miert nem szeretne gyereket vagy esetleg megjob hozza a kedve :)
5. nicolekeg (válaszként erre: 1. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 17. 12:39
Megindokolta,akármivel... Én tuti nem szülnék úgy egy pasinak sem, ha nem akarna... A gyerek szívná meg...
4. klárcsi (válaszként erre: 3. - Sinkoneeszter)
2009. máj. 17. 12:38

akkor másoldalról próbáld bizonygatni, hogy milyen jó lenne egy kis tesó:

nem lenne egyedül a mostani baba, később, felnőtt korában is számíthatna valakire,

és Neked is jó lenne most 3 év, amikor még ki lehet használni

nem tudom férjed ? éves, de arra is hivatkozhatsz, hogy most még az ember könnyedén tud velük játszani stb, sajnos később ez már megterhelőbb

3. sinkoneeszter (válaszként erre: 2. - Klárcsi)
2009. máj. 17. 12:33
Köszi, igazad van ők 3-an voltak és eléggé szegények, ez az egyik ok, a másik kicsi még, de én 33 vagyok túl sokká nem húzhatom(biológiai óra)és még ha összejönne járna a 3 év velük otthon.
2009. máj. 17. 12:28

derítsd ki az okát, mert az időhúzás mögött más is lehet, ne gondolj rosszra..

Talán fél a gazdasági helyzet alakulásától.

2009. máj. 17. 12:20
Sziasztok! Hát ez a helyzet! Én nagyon szertenék, Ő később! Mire várjunk, ha már van egy és 2 éves elműúlt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook