Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés után nagy maradt a hasam, aki tud, kérem segítsen nekem! fórum

Szülés után nagy maradt a hasam, aki tud, kérem segítsen nekem! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
193. KisCsillag2 (válaszként erre: 192. - Tonettó)
2010. febr. 11. 15:07
köszönöm.néztem már a neten csak féltem a tépőzártól,meg azt meg sem tudom próbálni.akkor megnézem bababoltban.köszönöm:)
192. Tonettó (válaszként erre: 191. - KisCsillag2)
2010. febr. 10. 20:29
Hű... Megfogtál. Nekem anyukám vett, nem tudom mennyibe került, de 10 eFt alatt volt, az tuti. A márkáját nem tudom, nem is biztos, hogy egyáltalán volt neki. Az enyém gumis, fehér, kábé 25-30 cm széles, tépőzáras (nagyon erős a tépőzár rajta). Nekem bevált. Szerintem menj el gyógyászati segédeszköz boltba, vagy kismama boltba, és érdeklődj! Biztos kapsz felvilágosítást. A lényeg, hogy jól tartson, hogy levegye a terhet a gyógyuló hasfalról... Mindenképp próbáld is fel, mert különböző méretekben kaphatók.
191. KisCsillag2 (válaszként erre: 190. - Tonettó)
2010. febr. 10. 14:08
milyen értékben érdemes venni ilyet,ami nem gagyi,vagy neve???
190. Tonettó (válaszként erre: 189. - KisCsillag2)
2010. febr. 8. 07:23
Érdemes, bár én nem bugyit vennék, hanem haskötőt, mert így csak egyet kell venni, erősebben tart, és strapabíróbb. Én használtam, és elég jól visszahúzta a pocakom. Én csak akkor használtam, amikor ébren voltam, akkor is csak addig, míg nem volt kényelmetlen, szépen visszament a hasam, bár nem olyan, mint előtte volt, de azért elég szép. A húgom nem használt, nagy is maradt a hasa :( Ez persze nem törvényszerű, mert genetika, hasfal erőssége, stb. is közrejátszanak, de én csak javasolni tudom!
2010. febr. 7. 22:37
sziasztok!nem tom valaki jár e még erre,ha igen írjatok!!Vélemény érdekelne érdemes e 7-8ezer ftért szülés után hasleszorítos bugyikat venni?köszönöm.
2009. okt. 13. 14:47

Hali csajok,


Anno én nyitottam a forumot....régen jártam erre...


ki hogy van?


Én megtaláltam a választ a saját kérdésemre! Fogyi és torna..nekem szépen megy vissza hasam...még van....de negyed akkora.


tény a bőr megereszkedett, de nem lóg....de más lett a hasam az biztos.

187. tücsi03 (válaszként erre: 180. - Zelzele)
2009. szept. 7. 07:40

Szia Zelzele!

Most vagyok 65kg szülés óta 30kg fogytam!

186. tücsi03 (válaszként erre: 179. - Grepike)
2009. szept. 7. 07:37
Köszi szépen!Nem tornáztam csak a krémet használtam használom a mai napig.Plussz vettem hozzá övet amit még magamra teszek miután bekentem.
185. ibuska1990 (válaszként erre: 184. - Grepike)
2009. aug. 24. 11:19
Én itt vagyok:-)))
184. Grepike
2009. aug. 23. 22:18
Van itt valaki????
183. zelzele
2009. aug. 15. 23:27

Nekem is nagyon lelog. Persze a szike csak utolso utani megoldas. Addig tornazok ezerrel.

Aug. vegen megyunk Pestre (ott lakik anyum). A kicsi imad utazni. Kb 6 honapos kora ota repul, mar berepulte Europat. Bar miota jar nem voltunk sehol, kicsit aggodok, mert elegge orokmozgo es utal a seggecskejen ulni, de kibirjuk.

182. ibuska1990 (válaszként erre: 180. - Zelzele)
2009. aug. 15. 10:10

Szia!

Én ismerek egy csajt itt a Hoxán, akinek a szeméremcsontjáig ért a bőre szülés után. Utána elkezdett rendszeresen tornázni és most nagyon szép lapos hasa van.

181. Grepike (válaszként erre: 180. - Zelzele)
2009. aug. 14. 22:35

Jöttök haza? Nagy út egy törpével. Nem irigyellek! Hogy bírja az utazást?

Merre laktok itthon?

Majd mesélj, hogy milyen az edzésprogram. Ki nem próbálnám! :))) (lusta disznó vagyok!)

180. zelzele
2009. aug. 14. 22:29

En is megneztem a kepeidet es tenyleg csini vagy. hany kilot fogytal?

Grepike en most vagyok 81 kilonal (-15 kg junius ota).

Viszont ugy vettem eszre, h bar lejjebb ment a hasam meg mindig nagy. Bar szerintem nagy resze bor, mert iszonyatos meretu volt a babapocakom. Sajna log. Most megyunk haza aug vvegen es be fogom szerezni a reka legujabbat es a czanik hasburningjet es azzal fogom gyurni a hajat a hasamon es ha a bor logni fog, akkor kes ala fogok fekudni, mert szerintem undorito. Mondjuk a szikevel meg varni akarok, mert meg szeretnek egy babat 2-3 ev mulva es nem latom sok ertelmet.

179. Grepike (válaszként erre: 178. - Tücsi03)
2009. aug. 14. 21:46

Szerintem: nagyon csini vagy a barna ruhás képen!!! (mellesleg ugyanilyen konyhaasztal terítőm van :)

Tornásztál is a pocakodra? Én mindenképpen azt próbálnám ki. Kis hasizomerősítés.... vagy egy másfajta krém.

Nincs jobb ötletem.

2009. aug. 14. 18:18

Sziasztok!

Most lesz 3éves a kislányom és a hasammal én is sokat kinlódok!Nagyon sokat fogytam azóta de a hasam sajnos még nem az iagazi sőt.Használtam a Dr. Kelen zsirégető krémgélt de már nem igazán érzem hogy éget.Szerintetek.

177. Grepike
2009. aug. 14. 18:11

Sziasztok!

VAn itt valaki!

Lement a mérleg nyelve 86 kg-ra és ott stabilizálódott. Mondjuk ez már egy kilóval kevesebb, mint egy hónappal ez előtt! :) Lassan és biztosan, de haladunk! :)

A pocakom mérete (centiben) maradt, mióta nem használom a fahéjas krémet (aki nem tudná, azt mondták róla, hogy szoptatás alatt nem szabad, mert méregtelenít).

Ki hogy áll ???

176. zelzele
2009. aug. 9. 22:16
EN meg olvasom:-)))))) Kiscsillag probald meg kulon szobaba tenni, az en fiam is felkelt ejszaka amig velunk aludt egy szobaban(kisagyban), de aztan atvittem a szobajaba es azota okes. De ha ez sem segit marad a ringatas:-)))))))))))
175. KisCsillag2 (válaszként erre: 168. - Zelzele)
2009. aug. 9. 21:42
hát 1hó alatt fél kg hízott,szerintem az elég..eszik szépen mindíg..reggeli szopi ebéd szopi uzsonna szopi vacsora szopi..az érdekes az egészben hogy ha adok fájdalomcsillapítót(mert hát biztos a foga ugye vmire fogni kell:))akkor is ugyan ugy felébred.Az én kisfiam ha otthagynám had aludjon maga...hát nem is tudom meddig lenne képes sírni.Azis baj lehet,hogy nem tud egyedül elaludni csak ha magamra veszem s énekelek ringatom.Kipróbáltuk hogy apa ébred hozzá de az sem jött be.Lehet gond hogy egy szobában alszunk vele?Nem merném külön tenni,hátha nem hallanám ha baj van...különben nem szokott közöttünk aludni,eddig sosem.
174. Grepike
2009. aug. 5. 20:43

Olvassa még valaki ezt a fórumot???

S.O.S segítség!!! :)

Újra akkorának érzem a hasam, mint az elején!!! ( nem hordom a haskötőt, mert nem tudok benne semmit csinálni)

Ti hogy álltok???

2009. aug. 3. 08:43
köszönöm.remélem hamarosan ez is elmúlik:)mert tényleg mindenkitől azt hallja az ember,hogy az övé már átalussza az éjszakát.remélem hamar rájön az én kisfiam is milyen jó éjszaka aludni:)
172. Grepike (válaszként erre: 167. - KisCsillag2)
2009. aug. 2. 22:14

Nos, megkérdeztem anyukámat:

francia ágyban aludtak ketten. Mikor Sára fel akart ébredni, megsimogatta a hátát és suttogta neki, hogy: "látod, sötét van még"..."még hajnal van, aludjunk kicsit"... "tetélj vissza, még alszunk tovább"...stb.

Tehát szerintem gyorsan reagált arra, hgoy mocorog a gyerek. - nálunk itthon kiságyban alszik, és mire észrevettük, hogy felvan, akkor már vagy sírt, vagy ült/állt a kiságyban.

Ennyi, ha tudtam segíteni, örülök! :)

171. misz (válaszként erre: 167. - KisCsillag2)
2009. aug. 2. 22:02

Segíteni nem tudok, de talán könnyíti a lelked, hogy van másnak is nem alvó babája. Az én lányom 2 évesen aludta át az éjszakát. És nem tudom addig miért nem, és aztán miért igen. Pedig mindent megpróbáltam. Volt, hogy 16x ébredt egy-egy fogfájós éjjel. (megszámoltam)

És kikészültem, hogy mindenki azt mondta, az ő gyereke már 1, 2, 5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Úgy éreztem, csak az enyém nem alszik a világon.


Hidd el egyszer minden gyerek átalussza az éjszakát. Reméljük a tiéd is hamarosan. :)

Kitartás!

170. zelzele
2009. aug. 2. 21:52
Lehet,h ataludta a gyerek felkeleset:-)))))))))))) Amikor tavaly otthonvoltunk Arvin kb 6 hos volt. Anya volt vele estenkent, amig en kitomboltam magam az otthoniakkal es o is azt mondta, h bizony a gyerek ejjel alszik, pedig anya kikeszitett mindent, ha kellni kene. Lehet, h a nagyikban van valami magic:-)))))))))
169. Grepike (válaszként erre: 167. - KisCsillag2)
2009. aug. 2. 17:53
Én ebben nem tudok segíteni, mert az én lányom elmúlt egy éves, mire átaludta az éjszakát. Természetesen nálunk is ment a lutri: éhes, jön a foga, fáj valamilye???? stb. Semmi nem használt. Most, hogy a kórházban voltam pár napig, (a második lányunkat szültem) Sára édesanyámnál volt. 4 éjszakát töltöttek együtt, azóta minden éjszakát átalszik Sára. Hogy mit csinált anyukám??? Nem tudom, Megkérdezzem?
168. zelzele
2009. aug. 2. 17:12
eleget eszik nap kozben? Csak azert mert az en fiam pont ilyen volt, aztan egyevesen meguntam es az egyikitteni csaj ajanlotta, h ha felkel adjak neki egykis vizet, takarjam be es hagyjam magara. 3 nap mulva este 8-tol reggel 7-ig aludt. Azota kb harom ujjamon megszamolom hanyszor kelt fel ejszaka. Szerintem az nem jo megoldas, ha magad melle veszed, de persze ha ahoz van szokva...
2009. aug. 2. 09:31
csajok tudom hogy nem ide tartozik de valahogy sehítsetek ha tudtok légyszi...9hós kisfiam még mindíg ébred 2-3óránként,mitől lehet.egyedül nem alszik el csak ha elringatom.Próbáltam már közénk venni,de az sem jött be,ugyan úgy felébred...van 4foga ,egyfolytában jön neki,de ugy hiszem ez már nem a foga.Éjjel csak cicin alszik el ,reggel 4kor már azon sem,9kor alszik el este.
166. Grepike (válaszként erre: 165. - Zelzele)
2009. júl. 30. 10:15

A 161. hozzászólásnál leírtam.

Imádom ezt csinálni. Amikor Sárának jó napja van, minden a legnagyobb rendben van. És hála csak néha vannak nyűglődős napjai.

165. zelzele
2009. júl. 30. 08:35
Nem nehez ket ilyen picurkaval? Minden elismeresem, boldog lehetsz kb, ha levegot venni van idod:-))))
2009. júl. 29. 09:32
:)köszönöm
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook