Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alhasi fájdalom - petefészek? fórum

Alhasi fájdalom - petefészek? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 18. 14:51
Még vakbélgyulladás is lehet. Szóval, inkább menj orvoshoz, még ha fölöslegesnek bizonyul, akkor is.
12. cfbf9bf4af (válaszként erre: 1. - 739591c1f3)
2009. máj. 16. 19:33

Szia, nem olvastam végig az egészet, ha olyat irok amit már valaki megirt akkor bocsi!


Szoval! Mindenképp menj el orvoshoz, mert a hugom is fájlalta a hasát, aztán kiderült hogy mint a két oldalt cisztája van:( most csütörtökön s.o.s.-ben meg is mütötték, szerencsére csak kismütét volt, de aztárt komoly a dolog.

Ha megengedheted magadnak keress egy magándokit, mert sajnos szinte az össze sztk-s doki szarik a betegeire, szegény hugomnak is 2 doki 3 félét mondott és igy csak huzták a szenvedését, mire nagy nehezen kiderült mi a baja...

2009. máj. 16. 18:27
Nekem is hónapok óta fáj a bal oldalamon a petefészkemnél.Amikor megjött egy ökölnyi csomót éreztem ott.De a menszesz után pár nappal az is visszahuzódott.Aztán 2 hónapja be is lilult meg kékült egy kicsit.Azt hittem melóban nyomtam meg valamivel.De olyan fájdalmaim voltak,hogy a falat tudtam volna kaparni!Elmentem nőgyógyászhoz a kórházba aki meg sem nézte a csomót a hasamnál csak simán megvizsgált.Közölte felfáztam és irt apranax-ot.Aztán 2 hete még csúnyábban lilult a menszeszemkor.Véraláfutásos volt.Alig tudtam menni.Hónapok óta nem tudok hason aludni.Elmentem újra orvoshoz de most ahhoz akinél szültem 6 éve.Ahogy elmondtam a tüneteimet már tudta mi bajom van.Amikor meglátta a hasamat majdnem rosszul lett olyan csúnya volt.Tenyérnyi részen kék-zöld-lila.Közölte hogy endometriosis-om van.Azonnal küldött minden féle vizsgálatra.Meg kell műteni.Hétfőn fekszem be és kedden műtenek.És még örülhetek hogy ha tudok szülni!!!Mert ez meddőséget okozhat.Egy vércisztám van a petefészkem mellett.
10. d0b7178f40 (válaszként erre: 8. - Mmmokus)
2009. máj. 16. 16:27

De antibiotikum.

így a bélflóra kap egy pofont.

Így normaflór is szedhető melé.

De nekem nem kellett.

2009. máj. 16. 16:26
én nem szedtem a múltkor, az orvos nem mondta.
2009. máj. 16. 15:40
még olyan kérdésem lenne, hogy nőgyógyász által előírt gyógyszer mellé kell valamit szedni? vitamint, ilyesmit? vagy az nem antibiotikum?
7. 739591c1f3 (válaszként erre: 6. - Mmmokus)
2009. máj. 16. 15:37

Köszi akik írta!

mokus jobbulást, ha Te is hasonlókkal bajlódsz

2009. máj. 16. 15:01

ok... köszönöm!

Reméltem, hogy megúszom gyógyszer nélkül, de ezek szerint nem valószínű..

Köszi a segítséget!!

2009. máj. 16. 14:50

szia pillangó

nekem is volt hamar egymás után 2* petefészek gyulladásom.

Némi többletfoolyásod ninccsen?

Mert akkor az.Főleg ha kicsit trutyisab.

Nekem Semicillint adott a doki.Napi 3*500 és apranax 550-es 2*-

És 1 hét alatt rendbe jött.

De menj el dokihoz ne kezellgessed otthon magadat mert ha a gyulladás lejjebb terjed a belős nemiszerven akkor hegesedéssel is járhat és elzáródhat a petevezetéked.

Úgyhogy nem játék.

irány a doki.

2009. máj. 16. 14:45
És amúgy igaz, hogy minden ilyesmire jó a sós ülőfürdő?
2009. máj. 16. 14:38

Szia, Pillangó!


Távolról ezt nem lehet megmondani, minél előbb menj el az orvoshoz!


Jobbulást!:-)

2. anaterra (válaszként erre: 1. - 739591c1f3)
2009. máj. 16. 14:29
Nincsen peteérésed? Akkor változó intenzitással szokott fájni az alhas. Van az úgynevezett premenstruációs szindróma, ami nagyon sok nőnél gondot okoz.
2009. máj. 16. 14:26

Elég kényes témában lenne kérdésem.

Már lassan két napja fájogat az alhasam jobb oldala, mostmár lassan ugyan nem vészesen, de folyamatosan. Voltam régebben dokinál, volt is baj a jobb petefészkemmel, volt gyulladásom is, de így még nem fájt, akkor talán nem is nagyon. Nemrég volt cisztám, de az elmúlt.

Egy ideje meg vagyok fázva, de fel szerintem nem fázhattam. Bár könnyen meg is fázok, de erre szokta figygelni.

Mi ez szerintetek?

Lehet vele valamit kezdeni mielőtt orvoshoz mennék hétfőn? Fürdő, tea, vagy bármi???


Előre is nagyon köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook