Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Faros baba - sikerült megfordítani? fórum

Faros baba - sikerült megfordítani? (beszélgetős fórum)


15. 388b941089 (válaszként erre: 14. - Lizikebaba)
2016. jan. 26. 17:39
Az brutal.. En azt hallottam h a faros babat megszulni kegyetlen. Tok erdekes h a.dokik miert engedik ill h miert nem csaszaroznak vagy eppen miert igen.
2016. jan. 26. 16:31
Elég régi a fórum, de én is farosan szültem meg a második kisfiamat..3920gramm, és 51 cm lett! :) Nálatok?! :) Hogy vagy(tok)?
13. Kocska
2009. dec. 12. 16:16

kicsit nyersen foglamazva, de nőgyógy. is ajánlotta több helyen, próba szerencse:

sex kutyapózan.

Nekem is meg fordult, bár az én párom a közelembe sem jött a terhesség alatt, én csak a lábközé zenét és a világítást próbáltam ki, mert elvileg a hang, fény felé fordulhat a baba. akár bejöhet. 1-2 próbát tuti megér:)

2009. jún. 20. 11:41
A nagyobbik lányom keresztben feküdt a 39. hét elejéig és mégis megfordult.:) Azon a hét végén született.:)
2009. jún. 20. 10:18
sziasztok!!nekem egésszen a 38.hétig farossan feküdt a lányom ugyhogy nincs miért aggodni senkinek!!pedig nekem is azt mondták hogy mivel nem olyan kicsi a baba becsűlt sulya igy nem valaoszinű hogy be tud fordulni ennyi idössen már mert már kicsi a hely odabent de az én kiscsi lányom ügyes volt és megcsinálta..napont beszéltem hozzá hogy jo lenne ha nem maradna farossan mert az anyunak nem jo érzés..biztos megesett rejtam a kis szive és befordult!!
2009. máj. 20. 14:58

Sziasztok!


Az én lányom a 37. héten lett faros,és a 38. héten visszafordult(éreztem!)rá 1 napra született meg.

9. Miramax (válaszként erre: 1. - Ildike)
2009. máj. 20. 04:36
Szia! Először is nyugodj meg, mert még bőven van ideje megfordulni!! Nekem is fóbiám volt, h nem fordul be a helyes irányba a kisfiam, de a 34. héten tudta a dolgát. Határozottan éreztem, amikor odafordult, mert előtte tornáztam, és egy olyan gyakorlatot végeztem, ami erre késztette, ezt megosztom Veled. Feküdj hanyatt, tedd le magad mellé a kezeidet, húzd fel a térdeidet, talpaidat tedd a földre, és emeld felfelé a fenekedet, amíg kényelmes, maradj úgy pár másodpercig, majd tedd vissza a földre a feneked. Ezt ismételgesd párszor. Ez elég kényelmetlen a babócának, így könnyen ráviheti, h megforduljon. A gyakorlat után maradj kicsi négykézláb. Gyógytornászhoz jártam, ő javasolta ezeket, nekem bevált. Minden jót!!
2009. máj. 19. 13:11

Az én fiam a 37. hétig a fenekén csücsült:)

Akkor döntött úgy,hogy mégis megfordul,még 1 hétig úgy maradt és utána kibújt:)

Már elmúlt 12 éves.

2009. máj. 19. 12:24

Ja!Én azzal vígasztaltam magam,(tudom,hogy hülyeség)hogy legalább biztosan nem lesz nagy feje a gyerekemnek:)/mondván azért nem fordult meg/

Amúgy gyönyörű csaj lett belőle,kész nő,12 éves!

2009. máj. 19. 12:22

Szia!Első babám faros volt,plussz lábtartásos.

Császár lett a vége,aminek én titkon örültem...

A második baby-nél nem volt semmiféle komplikáció,így spontán szülésnek indult,féltem is rendesen...A szülőágyon hittem el,amikor felkapcsolták a lámpát,hogy ezt mostmár valószínűleg meg fogom szülni spontán!És sikerült!

Na és a tanulság számomra?Ha választhatnék,a spontán szülést választanám!!!!

De ha faros a baba,akkor viszont a császárt!Annyi rosszat hallani!Fő a biztonság!

Sok sikert Neked!

2009. máj. 19. 07:21
MIkor szülőszoba látogatáson voltam azt tanácsolta a szülésznő, hogy le kell térdelni alkar a földön kinyujtva, popó az ég felé.Ezt a trükköt naponta 3 szor 10 percig kell csinálni,és beforul a helyes irányban.:)
4. Cand Ida (válaszként erre: 3. - C3194ec9c7)
2009. máj. 16. 16:06
Nekem a szülőágyon fordult "hirtelen" keresztbe a kisfiam. Két doki is bent volt, mert necces volt, hogy meg tudom-e szülni, hatalmas volt. Egy ideig "veszekedtek", hogy császár legyen-e, majd benyúlt a doki és visszaforgatta. Megúsztam a császárt, de sose felejtem el és ráadásul el kellett törni a kulccsontját, hogy kiférjen :(.
3. c3194ec9c7 (válaszként erre: 1. - Ildike)
2009. máj. 16. 14:30

feküdj könyöktartással sokat oldalra-és be fog fordulni-de nem lesz leányálom. Előre szólok.


A faros babáknál már nem kockáztat egyik doki sem-igy csaszi a vége.

2009. máj. 16. 14:25
A lányomat vártam, utolsó hétben elküldtek ultrahangra - akkor még farral feküdt. Mire leértem a lépcsőn, addigra befordult.(Már nem tudom, miből következtettek a fekvésére, de tényleg csak 1 lépcsősornyit mentem, ott pedig meglepődtek, hogy már befordult.) :)
2009. máj. 16. 14:21

Sziasztok! 31. hétben vagyok, kisfiam a 26.-on még fejfekvéses volt, most viszont medence fekvésű. Sikerült-e valamilyen trükkel, módszerrel megfordítanotok a kicsit? Várok minden sikerrel járt történetet! Ha pedig nem, császár lett a vége?

Ildike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook