Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Softy cipő - Tapasztalatok és vélemények fórum

Softy cipő - Tapasztalatok és vélemények (beszélgetős fórum)


2010. szept. 5. 19:53
Sziasztok! Szeretnék néhány saját tapasztalatot megosztani Veletek! Miután saját magamon leteszteltem az Enquist cipőt megvettem gyermekem részére is, mert nagyon lúdtalpas. Kb. 4 hónapja használja már a Softy-t (Enquist gyerek változata) és az ortopéd orvosunk teljesen meglepődött, hogy mennyit javult a lábikónk! :) Ráadásul Gergő is nagyon szereti a "gyorsuló" cipőjét - így hívja ugyanis. Nekem nem fáj a derekam, ha a cipőt hordom, szóval köszönjük! Most 15 500,- Ft-ra vannak leárazva a gyerekcipők! Ezt csak azért osztottam meg veletek, mert szülőként tudom, hogy nagyon nem mindegy az ár...
2010. febr. 26. 22:03
Igaza van vagyizs-nak, függő lettem. Saját részemre vásároltam Enquist cipőt és már le sem veszem. Muszály lesz még egy párat vásárolnom, mert azért jobb felváltva hordani a cipőket. Most tavaszi akció van, így be is vásárolok. Szerintem minden terméknél előfordulnak "gyerekbetegségek", amik csak a gyakorlatban derülnek ki; szerintem örüljünk ennek a jó magyar terméknek, ami számunkra is megfizethető!
2009. nov. 22. 10:51
Én két softy (enquist) szandált vásároltam ,mindkettő két hétig bírta, eltörött bennük a talpbetét.A boltban mondták ,hogy az újakban már egy másik keményebb betétet alkalmaznak.Megvettem az első softy zárt cipőt amikor megjelent,de ennek a talpanyaga a sarkánál az egyik puhább volt mint a másik.A boltban sem láttak még ilyet, kérésemre kicserélték egy másikra.Most két pár cipőt használok felváltva kb 3hónapja ezekkel már meg vagyok elégedve nagyon kellemes benne a járás és jól beállitja a testtartásomat.A gyártól talán szerencsésebb lett volna tovább tesztelni a cípőket és akkor elöbb kiderültek volna a hibák.Ha az ember hozzászokik ezekhez a cipőkhőz és utána felvesz egy hagyományosat ,érezni fogja ,hogy mennyivel rosszabb a hagyományosban menni.
20. anibani53 (válaszként erre: 18. - Kistigris80)
2009. okt. 13. 10:42
Persze, hogy elhiszem, hogy tönkrement a szandi, de ez sok mindentől függ. A gyerekeim boltja Mohácson van az Aranyudvarban.
2009. okt. 12. 16:03

[link] povel.html



[link] .0.html

18. kistigris80 (válaszként erre: 17. - Anibani53)
2009. okt. 5. 21:11

Akkor az általam vásárol szandált is kicserélik a gyermeked boltjában?

Kérlek írd meg hol van az a bolt és megeshet, hogy felkeresem.

Lehet hogy nektek sikerült egy jobb minőséget kifogni nekünk nem. De azért elhiszed, hogy előfordulhat, hogy tönkrement a 4 éves lányom lábán egy softy szandál, amit nem hajlandók kicserélni csak javítani.

17. anibani53 (válaszként erre: 13. - Softytulajdonos)
2009. szept. 28. 14:33

Igen az !!! Mübalhé!

Gyerekeimnek van egy "softy" boltjuk és

más boltban vásárolt cipőt is kicserélnek!!!

A családunk már egy éve hordja a cipőt és semmi probléma vele!

16. anibani53 (válaszként erre: 3. - 1366d1807f)
2009. szept. 28. 14:29

Van bizony!

Nézd meg még egyszer!

2009. aug. 17. 16:48

Hú, gyűlnek a negatív kritikák.

Ezek szerint nem műbalhé az egész!

2009. aug. 17. 15:33

Kedves Anika36!

Lehet, hogy neked szerencséd volt, de az én gyerekem cipőjének talpa 2 hét után levált. Vártunk 2 hónapot, cseréltek egy szandálra aminek másfél hónap után elfoszlott a bőr a járófelületen. Másfél hét várakozás után egy gagyi megoldással megragasztották (szerintük a gyerek hibája, de a lábúja már rég elkopott lenne), ami 2 NAP hordás után újból elszakadt.

Szerinted vállalják a garanciát a ragasztásra?

Mikor átvettem a ragasztott szandált akkor kijelentették, hogy nincs rá garancia.

Nagy szerencséd van!

Nekünk kevesebb. De a legrosszabb a bánásmód, továbbra sem olcsó cipőről beszélünk!

kistigirs80

2009. aug. 8. 17:26
A cipőt még mindig nem sikerült sem kicseréltetni újonnan nyitott boltban, sem az árát nem adták vissza. Tényleg műbalhé?
2009. júl. 27. 19:34

Kedves softytulajdonos!

Úgy látom az egész netet sikerült telehisztizned annak ellenére, hogy több helyen segiteni is szerettek volna a problémádon...

Műbalhé...

Jó Magyar szokás...

11. varga.nora (válaszként erre: 10. - Totika007)
2009. júl. 23. 22:51
De jó. Jó hallani pozitív véleményt is!! Nagyon szeretnék egy ilyen fajta cipőt, csak sajna más márkák iszonyú drágák, és sztem a Softy cipő ára nagyon elfogadható
10. totika007 (válaszként erre: 8. - Softytulajdonos)
2009. júl. 23. 21:49

Kedves Softytulajdonos!

Gyermekeim több, mint egy éve viselik a Softy cipőket és semmi rosszat nem tapasztaltunk a lábbelikkel kapcsolatban. Normális használat mellett majdnem tökéletes állapotban vannak a mai napig, de sajnos kinőtték... Két héttel ezelőtt vásároltuk meg a legújabb fejlesztésű szandikat a gyermekeinknek és abszolút nem osztom a véleményét a rossz minőséggel kapcsolatban. Nem beszélve arról, hogy a gyerekeim mennyire szeretik. Felháboritónak tartom, hogy általánositva fogalmaz és befolyásol embereket az Ön egyéni esetéből kiindulva.

9. varga.nora (válaszként erre: 8. - Softytulajdonos)
2009. júl. 15. 16:23

Köszi szépen, hogy írtál!

Hát akkor azt hiszem, hogy inkább leteszek a cipővásárlási szándékomról!!! :-(

2009. júl. 15. 16:14

Softy vagy új nevé enquist cipőt ne vegyetek, mert nagyon rossz minőségűek, még a legújabb fejlesztésűek is. Az én softy cipőm 3 hétig bírta, garanciában a cserét csak ígérgetik, immár fél éve.

A forgalmazó, Softymarketing Kft. és a gyártó, a Softywalking.com-on jelzett szlovákiában bejegyzett cég csak egymásra mutogat a felelősség kérdésében.

Hogy ki a szélhámos, azt nem tudom, de a garanciavállalás a gyártó feladata, a kereskedő nem tud cipőt gyártani, sem javítani. Jelen esetben a gyártó sem tud gyártani...

2009. júl. 8. 08:57

Szia!

Hol találtad ezt meg?

6. varga.nora (válaszként erre: 5. - Tódika)
2009. jún. 22. 13:17

Szia!

Már én is várom, hogy megjelenjen!

Talán elérhetőbb lesz az ára, mint a többi hasonló cipőnek!

2009. máj. 26. 18:52

Sziasztok!


Én már tavasz óta várom a cipő megjelenését. A honlapon mindig csúsztatják az időpontot. Talán ez lehet a magyarázat:

[link]


Fura is volt, hogy a honlapon már nincs felsorolva a rengeteg értékesítési pont. A kiskereskedelmi forgalomba hozatal jó ötlet. már alig várom... :)

4. varga.nora (válaszként erre: 3. - 1366d1807f)
2009. máj. 16. 13:35
Még nincs, de ha rámész a modellekre, és ott a juniorra, akkor ott megtalálod azokat a cipőket is, amik nyártól kaphatóak lesznek 42 méretig
2009. máj. 16. 12:58
Ahogy látom a honlapjukon, itt felnőtt cipő nincs.
2009. máj. 16. 10:49
2009. máj. 16. 10:12
Hallottatok már a softy cipőről? Állítólag ugyan olyan, mint az MBT, csak fele annyiba kerül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook