Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet az oka annak, hogy kevesebbet vérzek menzesz alatt? Lehetek terhes? fórum

Mi lehet az oka annak, hogy kevesebbet vérzek menzesz alatt? Lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 17. 20:26
Az hosszú... azt hiszem szép lassan elmúltak az érzelmeim iránta és minden kis dolgog idegesíteni kezdett benne ami régen nem zavart. Soha nem ért rá és nem is törekedett megoldani a problémákat. Úgy döntöttem jobb lesz nekem nélküle.
25. dbeen
2009. máj. 17. 17:36

Lyfestlye-t nem szeretem, azt próbáltuk régebben, nagyon nem volt jó. Remélem holnap is minden oké lesz dokinál. ha nem akkor az gáz lesz.


Mi volt a gond, hogy szétmentetek?

2009. máj. 17. 16:37

Meg én úgy voltam vele ha minden igyekezetünk ellenére ki is szakad (ezt könnyű észrevenni mert szabályosan szétreped)akkor másnap sürgősségi.

Szerencsére nem volt még rá szükség. És most már nem is lesz mert tegnap szakítottunk.

23. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 22. - Dbeen)
2009. máj. 17. 16:35

A fehér LifeStyles Ultra Safe spermiciddel van sikosítva. Ha ezt választanátok nem kéne külön krém. Mi is ezt használtuk egy időben. Nem volt vele semmi gond, van egy kis szaga de különösebben az sem zavart.

Ha szakszerüen használjátok az óvszert akkor az elégséges, nem kell mellé krém szerintem. Mi is csak az elején használtuk amig még jobban féltünk hátha kiszakad. De ha már megtanultad hogyan kell akkor nem kell félni nem szakad ki!

22. dbeen (válaszként erre: 21. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 17. 15:26

igen,óvszert használunk,de úgy csináltuk,hogy előtte "simogatott" és picit volt max bent a "vége" (hogy beinduljak), utána vette fel.így csináltu keddig,és eztán teljességgel fogunk védekezni.a fogg.gátlót nem bírom(lindinette 20),ezért sem szedem.

A barátom költötte a pénzét tesztre.ez kb 15nappal ezelőtt lehetett legkorábban,mármint a baj (ha volt). Sztem ezt már kimutatja a teszt és az orvos is (remélem). A barátom a spermicid krémet akarja most az óvszer mellé (vagy a kúpot de azt én nem akarom), így nem lesz gond remélem. stressz az van bőven,de nekem eddig soha sem volt ennyire kevés és ezért aggódom.

2009. máj. 17. 15:09
A helyedben én nem szórnám a pénzem terhességi tesztre, ha normálisan védekeztetek akkor nincs mitől félned. Ha a " De elötte kivette" típusú védekezésről van szó akkor viszont jogos az aggodalmad! A teherbeeséshez nem feltétlen kell szex, elég egy felelőtlen petting nem egy szűz lány szült már. Egyébként a szex is okozhat a vérzésben változásokat. Ezt ugy olvastam, ugyanis a szex változást okoz a szervezetben. Menj el dokihoz mielött az összes zsebpénzed terhességi teszre költöd! Bár a nagyon korai terhességet még ő sem tudja kimutatni, és a tesztek sem. Okosabb dolgokra is költhetnéd a pénzed, pl fogamzásgátlóra és egy csomó idegességet megspórolnál. Na mit szólsz?
2009. máj. 17. 15:04
Dokihoz menj el gyorsan, de lehetsz.
19. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 15. - Dbeen)
2009. máj. 17. 15:02

Ismerve a korodat, nem csodálom! Egyik szülő sem örülne ha 19 éves gyereke gyereket várna. De mégis mi alapján gyanakszol terhességre? Nem védekeztetek?

Egyébként a Te korodban ez tök normális, 19 évesen nekem is hol volt mensi, hol nem. Még nem állt be rendesen, és ebben a korban még egyébként is sokkal sérülékenyebb tehát simán felboríthatja egy csomó minden akár stressz vagy sport bármi. Később majd már nehezebben befolyásolják külső tényezők. A korod miatt szerintem csak erről val szó és igy még biztosabb hogy a doki ugyanezt mondja majd.

18. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - Dbeen)
2009. máj. 17. 14:56
Minden valoszinuseg szerint rosszul taplalkozol.
17. dbeen
2009. máj. 17. 12:59

19 vagyok.


amúgy hajnalban kb fél4körül elvégeztem a tesztet, negatív lett. ez megnyugtató. De persze ez még nem 100%. Holnap doki. Aztán majd még fogok tesztelni.

2009. máj. 17. 03:18
ööö, ha szabad kérdeznem, hány éves is vagy? :)
15. dbeen
2009. máj. 16. 18:32
Nem ismered a családomat. Apámnak a rémálma, hogy terhes leszek. Baromi nagy balhé lenne az tuti. De reméljük, hogy holnap jó eredmény születik.
2009. máj. 16. 18:23
Emiatt kitagadni? Ugyan már! Ha valakinek nem lehet gyereke azt se tagadják ki! Szerintem ugyanannyi szeretet jár mindenkinek függetlenül attól mennyi baja van és mennyire hasznos a társadalom számára. (mivel nem szülsz esetleg nem vagy annyira hasznos mint egy 3 gyermekes anyuka de legalább nem is költi rád állambácsi a pénzt nem leszel okolható a költségvedési deficit miatt) Elkalandoztam. Menj dokihoz persze! Jobbulást!
13. dbeen
2009. máj. 16. 12:50
Az màr alap, hogy dokihoz megyek. Azèrt ìrtam hàtha meg tudtok kicsit nyugtatni. mert szètstresszelem magam. Lehet, hogy önzősèg az orvost terhelnem, de inkàbb mint hogy kèsőn derül ki. Szüleim kitagadnak az biztos akkor.
2009. máj. 16. 12:44
Komolyan nem értem. Az összes ilyen topik azzal végződik, hogy "-Köszi akkor elmegyek orvoshoz!" Ezért nem volt érdemes topikot nyitni.. ennyi esze (talán) mindenkinek van. Nem vagyok orvos, de mérget vennék rá, hogy ugyanazt fogja mondani amit mi! Ha nem vagy terhes akkor nem érdemes foglalkozni az ilyenekkel mert egy dokit nagyon leterhel amikor a páciens a csipp-csupp gondjaival felkeresi, amik hátterében(főleg mensi tekintetében) akár egy jelentősegg stressz hatás is állhat. Ezért olyan fáradt és elnyűttek a dokik mert sokan még a lelki problémáik testi leképeződésével is oda fordulnak aztán csodálkoznak hogy jéé semmi bajom!! (Tisztelet a kivételnek de igen kevés van. Ja és nem Rád gondoltam!!)
11. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - 39ff6fe670)
2009. máj. 16. 12:36
Ha magát akarja "szívatni" akkor csak hajrá. Nem éri meg a feszültséget, vannak ennél sokkal nagyobb gondok is. De örülök hogy Nektek ez a legfontosabb! Én pl tutira nem érnék rá erre..
10. Cepheus (válaszként erre: 9. - Dbeen)
2009. máj. 16. 10:19
Ez teljesen normális, nyugi.
2009. máj. 16. 10:15

holnap reggel tesztelek, hétfőn meg orvos akármi is az eredmény. ha negatív akkor picit nyugodtabb vagyok, de persze a doki fog jobban megnyugtatni (remélem) De mondjuk utána is fogok még minimum 2-t tesztelni, h tuti legyen.


hétfőn csak narancssárgás folyás volt már az is furcsa volt, kedden barna folyás, szerdán piros bőségesebb, csütörtökön már bordósabb inkább (azthiszem), pénteken meg már csak pici volt rózsaszínes, elég volt a tisztasági is bőven. Ma már vége.


Picit régebben pedig olyan volt, hogy úgy kelet rohannom cserélni annyi jött.

8. Cepheus (válaszként erre: 2. - Dbeen)
2009. máj. 16. 10:07

Szia, azzal semmi gond nincs, hogy rövidebb ideig tart, vagy kevesebb a mennyisége. Örülj neki, ez egyáltalán nem probléma. Ezzel dokihoz se menj szerintem.


Ha több napig elhúzódó barnás pecsételésed van, az jelezhet hormonhiányt, amit érdemes ellenőrizni. Mert lehet, hogy terhesség esetén pl progeszteron pótlást adnak. De Te csak egy napról írsz, az meg normális.

7. 39ff6fe670 (válaszként erre: 2. - Dbeen)
2009. máj. 16. 10:05

Nézd, szerintem is menj dokihoz ha idegesít, ő legalább kizárhatja biztosan, hogy nem baba (úgy vettem ki a mondandódból, hoyg nem szeretnél babát). Szerintem a teszt pozitív lenne ha terhes lennél, de láttam én már fura eseteket.


Lehet, hogy valami hormonális gubanc, nem tudom és kár is találgatni.

2009. máj. 16. 10:05
a menzesz előtt kb egy fél héttel még használtam canesten kúpot is. Az nem tudom volt e hatással rá. Illetve az előző menzeszem is kevesebb volt azért furcsa.
5. 39ff6fe670 (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 16. 10:02

Ne mondd már, hogy a kérdező ne is foglalkozzon vele! (idézve tőled: "Hosszabb távon érdemes csak keresni az okát szerintem")


Ha eltér az eddigiektől a ciklusa és még zavarja is zavarja is, akkor miért ne járna utána mitől lehet. Pláne ha mindneképp szeretné kizárni a terhességet..


???

2009. máj. 16. 09:56
Mások azon izgulnak hogy nem akar elállni, azon kéne aggódni ennek örülj inkább. Az is lehet élettani ha kimarad egy pár hónapra, meg az is ha több egy kicsit. Nem vagyunk robotok, az ilyen ingadozások teljesen normálisak. A szervezet nagyon érzékeny mindenféle válotozásra. Hosszabb távon érdemes csak keresni az okát szerintem.
2009. máj. 16. 09:53
Simán lehet normális is. Élettani nem kell mindig mindent beképzelni.
2009. máj. 16. 09:52

Régebben nagyon sok jött. Most már a második alkalom, hogy kevesebb van. Előző menzeszem után 1nappal teszteltem is, negaív volt. Remélem ez nem változott. 12én megjött, barnás volt inkább, tegnap rendesen piros meg akkor jött is rendesen. Picit darabos is. Illetve nyálkás nagyon. Ma meg már megint kevesebb van. Bordós pirosas rózsaszínes. Ma fürdés óta már szinte alig. Lehet reggel majd megint fog.


Félek, hogy gond lehet. Vettem tesztet, menses után fogok, meg dokihoz is menni, de addíg is még szétidegelem magam. Szerintetek?

2009. máj. 16. 09:51
Mi lehet az oka annak, hogy kevesebbet vérzek menzesz alatt? Lehetek terhes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook