Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfiak ismerkedéskor csak a testiségre gondolnak? fórum

A férfiak ismerkedéskor csak a testiségre gondolnak? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 13. 04:32
nemcsak arra,azaz vannak pasik akik csakl arra,de nem mind egyforma.ne parazz.
2015. febr. 28. 00:01
Neeem,dehogy!! Vagy mégis?? :)
34. bogrács52 (válaszként erre: 29. - Doro77)
2012. jún. 27. 14:34

Ennél jobban Én sem tudtam volna összeszedni a gondolataimat!

Egyetértek veled!:)

33. 5e03fd4701 (válaszként erre: 31. - 3b816157ed)
2010. febr. 6. 14:03
Igen jól írod de van olyan pasmák akinek már az is nyitott kapu, hogy rá nézel, ott vagy, hozzászólsz!
32. 635da491de (válaszként erre: 1. - Hollyka)
2010. febr. 5. 17:03
Én úgy gondolom egy kis kalandot, szexpartneri kapcsolatot szeretne a pasi. A nőnek ezt kell eldönteni hogy ez megfelel-e neki és ennek függvényében cselekedni. Ha ő nem szeretne ilyet, vagy úgy gondolja nem képes rá bonyodalmak nélkül, akkor mondja meg a pasinak és lépjen tovább. Ha pedig igen akkor ne agonizáljon hanem feküdjön le vele párszor. :-)
2010. febr. 5. 16:10

sziasztok

szerintem egy nőnek jólé esik ha bókolnak neki, még akkor is ha férjnél van(főleg akkor) én megmondom őszíntén, hogy nekem jól esik

belefér a flört is

de tudom, hogy hol a határ

férjnél vagyok, nem kell másik pasi

én a csaj helyébe megköszönném a bókokat, meg azt hogy kíván meg egyebek aztán meg PÁ

hisz férjnél van bakker

30. leviatan (válaszként erre: 28. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 16:03
Koszi :)
29. Doro77
2010. febr. 4. 17:06

..talán az is lényeg a barátnőd mit akar?elválni mert nem szereti a párját?

kalandot,mert nem elégíti a párja szexuálisan?vagy csak egyszerűen izgalmas,hogy a férjén kívül esetleg megkívánja valaki,és jólesik neki a dolog.

Ha nem akar életet,azaz pasit váltani,nem éri meg az smsezgetést felcserélni valódi találkozásokra,csak azért mert valamikor jártak vagy szerették egymást!

De kérdezd meg tőle,ő mit akar,és mit vár ettől?

Szerintem bár nem vagyok pasi,valószinűleg,mivel ismeri a barátnődet,így is úgy is,tudja mire számíthat.És azt is,hogy attól függetlenül,hogy kedveli,valószinűleg csak szexet akar,vagy kalandot,és pont azért tőle,mert esetleg azt gondolja,hogy a barátnőd is csak ennyit akar,hisz van párja,gyereke,stb.

Tehát feldobta a ladát,elkapja vagy sem...ez akérdés.

akarja vagy sem.

megéri vagy sem.

Tök jó érzés,ha tetszünk a pasiknak,és az is jó,ha régi szerelmünknek is még mindig bejövünk,de nemszabadna tettekben továbbléápni,hacsak nem egy boldogtalan kapcsolatban él a barátnőd!!!!!

28. 5e03fd4701 (válaszként erre: 26. - Leviatan)
2010. febr. 4. 16:51

Mint pasmák teljesen egyet értek veled!

Aki mást mond az ha nő akkor be van gubózva és nem ismeri a férfiakat ha meg pasi akkor az vagy fülig szerelmes ami egy idő után el fog múlni vagy pedig hazudik.

Természetesen lehet annyira szeretni a párját az embernek, hogy nem néz félre de nagyon erős kísértés esetén a pasik sajnos genetikailag kódoltan el veszik majd azt a tiltott gyümölcsöt. Kérdés az, hogy erős-e a kötelék, hogy ezt a kísértést feldolgozzák még abban a stádiumban amikor a pasi tud nemet mondani mert ekkor nem lesz gond.

27. leviatan (válaszként erre: 23. - Linda111)
2009. máj. 19. 01:00
jah, egy pasitol tudom: szexert barmire hajlandoak... kell nekik a kaland (na nem mintha a noknek nem kellene... :P ).
26. leviatan (válaszként erre: 13. - Hollyka)
2009. máj. 19. 00:57

"Az a kérdés, minden pasi bepróbálkozik-e azzal, hogy kötöttség nélkül lefektessen valakit?"


Igen, a legtobb igen. Most lehet fujjolni, hogy "az en ferjem/parom nem tenne ilyet", de ha akarjuk, ha nem a ferfiak nem a monogamia megtestesitoi (tisztelen annak a nehany szereny peldanynak). Van aki ezt vallalja, es sokan vannak, akik nem vallaljak.

Ami teny: a legtobb no es a legtobb ferfi is megtenne - most mindenki azt gondolja no letere, hogy nem tenne ilyet, de legbelul megtenne...

2009. máj. 17. 16:30
Egyébként a konkrét esetben a pasi megkérdezte, hogy jól megvan-e a lány a férjével, aki persze azt mondta, hogy hát.... vannak bajok. :) De ettől nem riadt vissza. Pedig így a lány boríthat és a pasi rosszul járhat, ha csak szórakozgat.
24. Hollyka (válaszként erre: 23. - Linda111)
2009. máj. 17. 15:58
Egyébként lehet, hogy tényleg megér egy kis színészkedést. Mert egy egyedülálló nő még akár bosszút is állhat. Egy családosnak tényleg van mit félteni. De akkor a pasinak is félnie kellene... ??? :)
2009. máj. 15. 22:35
és szerintetek, el is játsza azt egy pasi a családos nőnek, hogy szereti, "csak azért" ???
22. a1baa7edcc (válaszként erre: 20. - Hollyka)
2009. máj. 15. 22:25

Ezt komolyan kerdezed? Nem talalkoztal meg olyan pasassal, aki csak "azt" akarta? :)

Ha belegondolsz, egy elkotelezett no a legjobb az ilyenre, mert az nem fogja felrugni a csaladjat (a naiv ferfiak), nem fog kovetelozni stb. mert vigyaznia kell otthon.

2009. máj. 15. 22:23

Annyira, hogy akar a csaladjat is vasarra viszi ezert? Persze nem feltetlenul derul ki, de az is megeshet, es irtad a pici babat...

Lehet sokat unatkozik a gyerek mellett.

2009. máj. 15. 22:20
De elvonatkoztatva ettől az estettől. Megteszik ezt tényleg a pasik?? Csak hogy én is ránézzek-e jobban a férjem körmére? :)
2009. máj. 15. 22:19
Nem is tudom... szerintem működik, de gondolom izgatja a fantáziáját a régi nagy plátói szerelme. Azért ha valaki nem ahhoz megy hozzá ez kicsit érthető is. :)
18. a1baa7edcc (válaszként erre: 14. - Hollyka)
2009. máj. 15. 22:15
Miben remenykedik? A hazassaga nem mukodik?
2009. máj. 15. 22:15
de abból ahogy válaszol, vagy reagál, hátha kiderül...jobb tippem nincs, azokon kivül, amiket már leirtak...
16. Hollyka (válaszként erre: 15. - 4719f4cc23)
2009. máj. 15. 22:13
Jó, de hülye lenne megmondani. :)
2009. máj. 15. 22:13
kérdezzen rá a barátnőd, hogy mit akar a pasi, igy hátha kiderül...
2009. máj. 15. 22:11
Hülye dolog, de megérteném egy egyszerű lánnyal kapcsolatban, de Ő aranyos, kedves, szép és mégis attól retteg, csak "azért" kell. Ennyire szemetek lennének a férfiak?
13. Hollyka (válaszként erre: 12. - A1baa7edcc)
2009. máj. 15. 22:09
Igen, mert most van időm. :) Nem, ez csak vicc. Egyszeűen engem is érdekel. :) Az a kérdés, minden pasi bepróbálkozik-e azzal, hogy kötöttség nélkül lefektessen valakit?
2009. máj. 15. 22:05

Akkor mi most az igazi kerdes itt?

Nagyon a sziveden viseled a baratnod szerelmi eletet :)

11. Hollyka (válaszként erre: 9. - A1baa7edcc)
2009. máj. 15. 22:05
Igen, én is kicsit erre gondolok, de akkor még akár romantikus is lehet a helyzet.
2009. máj. 15. 22:04
Nem lehet, hogy pont azért nem cserkészte még be szegényt fizikailag, mert nem is annyira szemét... hogy nem akarja bántani. Azért a nagymenőség mögött néha állhat nyusziság is. Nem?
9. a1baa7edcc (válaszként erre: 6. - Hollyka)
2009. máj. 15. 22:03
Ferje mellett sms-ezget, a ferfi csak ugy viselkedik vele, ahogy egy olyan novel, aki elkotelezett. Nyilvan nem akar bonyodalmat venni a nyakaba.
8. Hollyka (válaszként erre: 5. - Linda111)
2009. máj. 15. 22:02
Szép lány, csak mindig félt a "nagymenő szuperpasitól". Az pedig nem ejtette rögtön, gondolom, pont a lány kedvessége miatt.
7. Hollyka (válaszként erre: 5. - Linda111)
2009. máj. 15. 22:01
Valami ilyesmi. A pasi elfoglalt, a lányka szerény...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook