Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Holnaptól (05.16.) nem cigizek! Leszoksz velem? fórum

Holnaptól (05.16.) nem cigizek! Leszoksz velem? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. jan. 8. 00:05
6 napja nem cigizek huu........
2015. jún. 21. 07:38

Négy évvel ezelőtt leszoktam!

Azóta sem gyújtottam rá!

Szerencsére most már az sem zavar, ha valaki közvetlen mellettem cigizik!

Senki és semmi nem kényszerített arra, hogy ezt megtegyem, és a cigit letegyem! Én magam döntöttem így, bármikor dönthettem volna másként is, de nem tettem!

Tökéletesen érzem magam!

Nem könnyű, de ha erős az elhatározásod, neked is sikerül!!!

47. 0d32c1589e (válaszként erre: 46. - 0b70c81da0)
2009. júl. 14. 23:20
Már azt hittem vége, de nagy örömömre látom azért nem hagytál fel, és igen az első lépést megtedted. Nagyon fiatal vagy, és magamról tudom azt hiszi talán az ember ilyenkor, hogy talán nekem azért annyira nem árthat a cigi. Örűlj ha még nincsenek köhögési vagy netán rekedtségi gondok. Ne is várd meg, annyi sokkal szebb dolog van, amit igazán akkor fogsz látni ha nem cigi füst takarja. Nekem már kezdtek reggeli nyökögések lenni, de teljesen rendbe jöttem. Talán még időben kaptam észbe, még az illatokat is meglátod sokkal jobban fogod érezni ha abba hagyod. Nagyon sok embernek segítettem már, igaz csak lelkiegben tudok. Ilyenkor pedig az van saját akaratodat csak a jó irányában engedd. Ha elfogatsz tőlem egy jó tanácsot, nem lehet úgy leszokni a cigiről, hogy majd mindig kevesebbet szívok. Nem müködik, csak arra jó még nehezebbé tegye a helyzetedet. Volt idő mikor énis minden adta kibúvó lehetőségeket kihasználtam. Sok idömbe telt, mire hajlandó voltam látni, és nem akartam már tovább magamat becsapni. Persze sok cigit, eldobtam, "ez lesz az utolsó" a többit meg bevágtam a tűzbe. Másnap meg én hülye, sajnálgattam és megint csak vettem. Jó pár doboz cigim landolt a tűzbe, mert már tiszta szívből gyülöltem, mert úgy éreztem nincs saját akaratom. Nekem aztán úgy jött be, hogy na most tök nyugin azt mondtam elszívom még ezt, a többit nem dobom el. Betettem a táskámban mindig velem volt. Dátumot ne nézz, jobb ha nem is tudod melyik az a nap mikor tiszta kezdtél lenni. Ez a bűzrúd nem érdemli meg, hogy fejedben vagy naptárban dátumozd. Igen csábító lehet, hogy tudod neked van cigid. Ha akarnád igen elszívhatnád. Csak mindig azt mondtam kibirtam most egy órát, na várok még egy picit. Csak nem éreztem annyira a tiltást, mert tudtam ez igy a saját döntésem lesz. Minden egyes órát sikernek tudtam be. Igen hisztíztem, még sírtam is. Pedig már nem voltam gyerek. Mikor már nem volt számomra fontos az utolsó doboz a táskámba, inkább már fölösleges szemétnek éreztem, na akkor dobtam el. Igazán akkor éreztem újra saját magam vagyok. Nem volt az-az érzés, hogy sajnálom. Amig valaki kötödik valamihez, addig nehezen vállik meg tőle. Engedd hát azt, hogy veled lehet és érezd azt ha akarod nagyon igen te meg is tehetnéd,..csak egyre figyelj oda. Ez a kulcsa told az időt mindig arébb. Előbb- utóbb azt fogod majd érzékelni, egyre hosszabb idők lesznek mikor eszedbe jut. Ezt is tessék sikernek megélni, mert az is! Szívem szerint én sajnálom a dohányosokat, mert véleményem valami kábítószerhez hasonlót kevernek bele, na ezért olyan nehéz. Van remény és te vagy olyan stram csaj, aki nem adja fel. Sok sikert! Napokban én a fogyim körül már megint buktam, na de tudod mit azért sem adom fel. Amúgy nem vagy ám egyedűl, én nagyon szorítok érted. Neked sikerűl!!!
2009. júl. 13. 19:23
Köszönöm szépen! Igazad van. Az elhatározás már megvan, ez egy jó nagy lépcső. Aztán kell 3 olyan nap, amikor hisztizhetek :) Komolyra fordítva, én átgondoltam, hogy mennyire ártok magamnak, mennyi pénz és idő... Csak egyedül vagyok, mint a kisujjam... Így nehezebb. De ezen is átlépek majd! Köszönöm a biztatást!
45. 0d32c1589e (válaszként erre: 43. - 0b70c81da0)
2009. júl. 9. 19:40
Még annyit nem másnak kell megfelelned, magadnak. Most énis az élet másik megpróbáltatását élem nap mint nap. (Súlyproblma) Nem adom fel. Remélem tudtam segíteni te is küzd az elvedért. Még egyszer sok sikert.
2009. júl. 9. 19:36
Valamikor énis dohányoztam. Tudom nem könnyű leszokni róla. Most viszont több év eltelt már azóta, és csak annyit tudok neked mondani egy percre sem bántam meg. Pedig már én teljesen a rabja voltam, a legrosszabb az első három nap volt, azután inkább már tényleg az akaraton múllik. Nekem fizikai fájdalmaim voltak az elvonástól három napig. Túllehet élni, még akkor is ha te nem hiszed. Ne várj tovább dobd el, és az a legjobb ha a dátumot sem jegyzed meg pontosan. Nem érdemli meg az a büdös cigi, hogy még evvel is terheld magad. Gondold végig mit nyerhetsz vele ha leteszed a cigid. Nem kevés úgye? és gondold végig azt is mit nem kaphatsz meg az élettől ha tovább dohányzol. Időrabló sokkal értelmesebb és hasznosabb dolgokra fordíthatod a megmaradt perceket. Nem kevés ám, számolj csak egyszer utánna. Az anyagit már nem is részletezem. Ismerek olyan embereket akik erős dohányosok és nem tudnak lemondani róla, inkább hagyták elúszni a házukat csak a bűzrúd maradhason. Az maradt a ház nem, pedig ha letették volna 4-gyen a cigit akkor tudták volna fizetni a részleteket. Most is volna házuk, szép és új. Az élet szép és vegyél észre szebb dolgokat, kényeztesd magad ha kell. Csak ne a cigaretta adja számodra ezt az érzést. Emelkedj tudatban ez fölé, tedd fel magasabbra a mércédet. Kivánom legyen sikeres szép jövőd, és legyél nagyon nagyon büszke magadra, hogy te kitudtál törni a dohányosok táborából. Az első háromnap és nyert ügyed van, szabad hísztizni szabad akár sírni is, de nem szabad rágyújtani. Csak te teheted meg, ezt más helyeted nem tudja. Tessék szeretni magad annyira, hogy nem pazarlod az egészségedet a büdös ciginek. Az egészség kincs, ez igy igaz. Már mikor késő akkor hiába mondjuk a kaszásnak, de én ezt nem tudtam. Nem fogja érdekelni. Fiatal vagy és lehet most azt gondolod mit papolok én itt neked ennyit. Segíteni szeretnék csak a jószándék íratta velem ezt a sok irományt. Sikerül én tudom. Már az első lépéseket megtetted. Szia sok sikert.
2009. júl. 9. 17:00
áá, felejtsétek el... iszonyat nehéz megválni a kis bűzrúdtól.... :( még mindig szívom...
2009. jún. 24. 19:37
na? mi a szitu? letetted?
2009. máj. 22. 14:41
Hát sok sikert a továbbiakhoz!
2009. máj. 21. 20:29
Na, visszaestem.. vasárnap az új kitűzött időpontom :) Szerencsére azért nem cigizek olyan sokat, mint eddig, csak pár szálat naponta.
39. 47fe723031 (válaszként erre: 36. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 19. 15:49
úgy sem fogod...:D mindenki más. Nőknél ugyan ez. Nincsen 2 egyforma. Marhára nem jár egy rugóra se a pasik se a nők agya. Egyiket érted attól még a többit nem fogod. Itt inkább a csapatszellemről van csak szó. 100 pasi néz focit akkor a 101. is fog, pedig nem is élvezi, aki pedig nem nézi azt kiközösíti a falka vagy elkönyveli csodabogárnak. Alapjáratban meg minden ember ugyan azt akarja. Na jó nem minden ember, elég sok az értelmi fogyatékos nyomorék.
38. 47fe723031 (válaszként erre: 37. - 3388f1d995)
2009. máj. 19. 15:45

nekem már sikerült..

simán határozzad el, nincsen utsó szál cigi, megfogod, lerakod. Mindig legyen nálad egy doboz cigi, én így csináltam. Tudtam, hogy bármikor rágyújthatnék, és így sokkal tökösebbnek éreztem magam amiért nem teszem. Egy idő után a barátaidnak is feltűnik, az még tovább spiláz majd. Olyan mint a fogyózás, mindig van 1kg mínusz ami erőt ad a folytatáshoz. Egyetlen egyszer élsz, gondolom te is szeretsz....most lerakod éveket nyerhetsz. Persze lehet semmi köze nem lenne a halálodhoz a ciginek, de azért sokat dob bele. Gondolj bele mit csinálsz. Meggyújtasz valamit és nyeled a füstöt, semmi jó sincsen benne. Idióta szokás és helyette bármi másra rászokhatnál.

2009. máj. 18. 13:13
HA LESZOKTÁL ÍRJ NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉN MÁR NÉGY SZER PRÓBÁLTAM ,NEM MENT!!!!!!!!TISZTA IDEG VOLTAM,!
36. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 35. - 47fe723031)
2009. máj. 18. 09:28

Ugyan. :) Csak fel :D

Na de komolyan szeretném megérteni a pasikat és úgy véltem egyikük nézőpontjából talán könnyebb :) De csak jobban összavarsz :D

2009. máj. 17. 20:52
ja, szóval csak kihasználsz....szép:)
2009. máj. 17. 20:23
NEm is.. Rajtad keresztül másokat. :)
2009. máj. 17. 18:34
nem hiszem, hogy pont engem akarnátok megérteni:)
2009. máj. 17. 17:28
kár hogy ezzel mi nem sokra megyünk :D
2009. máj. 17. 17:13
én tök jól megértem magam
30. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 29. - 47fe723031)
2009. máj. 17. 14:52
:D Sohasem foglak megérteni benneteket! Ti meg minket :D
2009. máj. 17. 11:43
szerintem nem csak nektek, nekem sem:D
28. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 27. - 47fe723031)
2009. máj. 17. 09:22
Nem, nem ez volt a szakítás oka. Az ennél bonyolultabb, a nőknek semmi sem jó téma.-
2009. máj. 16. 23:05
Ez volt a szakítás oka??? Így 24 évesen engem marhára nem érdekelne ha a csaj a szüleivel élne még. Én is simán laknék még a családdal ha tehetném, élvezném:)
26. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 25. - 47fe723031)
2009. máj. 16. 19:33
A szüleivel lakott összevissz kétszer voltam nála. Ma szakítottunk. A pasizást megfogadom :D
25. 47fe723031 (válaszként erre: 22. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 16. 19:07
nézd...akkor pasizz be. Hazamész hozzá és tutira lenyugtat téged:)
2009. máj. 16. 12:57
Köszi Csajok! ma még nem gyújtottam rá :)
2009. máj. 16. 12:19
Kedves Totof, szerintem tégy úgy, ahogy neked jó. Azt meg, hogy m jó neked, csak te tudod. Ismerek olyat, aki tapasszal, olyat, aki akupunktúrával és olyat is, aki önerőből hagyta abba. Gondold át, hogy neked melyik a legjobb, és úgy tegyél. Sok sikert, ha tényleg akarod, menni fog. És néha qrvára szívesen rágyújtanál majd egy szálra :)
22. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 19. - 47fe723031)
2009. máj. 16. 11:25

Nem felesleges, mert megnyugtat. Erre a sport sem képes, max kisöpri a gondolatokat a fejemből, de meg nem nyugtat. A cigi pedig igen. Az első pár száltól szédültem és köhögtem hála a 1,5 év kihagyásnak. Most már semmi bajom vele de ezen a héten egy szálat se szívtam mert elfogyott. Tegnap vettem azt még nem kezdtem meg. Majd a jövő héten.


Ki milyet szív egyébként?

21. Virág3 (válaszként erre: 1. - 0b70c81da0)
2009. máj. 16. 10:50

Én sose dohányoztam rendszeresen. Előfordult bulikban egy-egy szál, de semmi több.

Kívánok neked sok-sok kitartást!

Menni fog! Bízz magadban!

Sok sikert!:)

2009. máj. 16. 10:37
Sziasztok, én hat hónapja nem cigizek, előtte 16 évig bagóztam, és a napi két csomaggal szívtam el. Nem estem teherbe, nem lettem beteg, egyszerűen abbahagytam. Még négy szál volt a csomagban, az szét is morzsolódott a táskámban. Nem zavar, ha mellettem cigiznek, akár autóban, vagy lakásban is jól viselem, sőt az irodámban is. Szerintem azért, mert fejben eldöntöttem. És ha ott eldől, akkor minden olyan könnyűnek tűnik. Sok sikert mindenkinek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook