Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vörösből ismét barna. Lehetséges? fórum

Vörösből ismét barna. Lehetséges? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 19. 18:44
nemtudom:D
11. MMea
2009. máj. 15. 20:10
Nekem volt 1 évig vörös a hajam, amúgy középbarna színű, majd befestettem simán barna hajfestékkel. Barna lett és volt egy pici csillogó vörös árnyalat a fényben. A barna festék kicsit ugyna megkopott és pont olyanra mint a hajszínem, így lenövésem sem volt és a vörös sem ütött át.
10. d3b95f45ba (válaszként erre: 9. - Schmetterling89)
2009. máj. 15. 15:20
Lehet kimélően szivatni,nem kellneki esni erős hidrogénnal.Küldök privit,nézd meg.
2009. máj. 15. 13:43

Oké, a lényeg hogy akkor elméletileg megoldható, nem kell majd 20 centis lenövéssel mászkálnom 1 évig :D:D Azért azt remélem hogy a leszívás nem fogja teljesen hazavágni a hajam. Annyira nem használ erőset hogy össze-vissza törjön utána ugye?


Meg tudna valaki jó fodrászt Pesten, meg hogy mennyiért dolgozik kb? Csak mert egy ilyen procedúrát nem mernék akárkire rábízni. Barátnőm is elment festeni, hát először is hiába mondta a fodrásznak, hogy tapasztalatból tudja hogy amit kikevert festék, az kevés lesz, ráadásul a szép szőke hajából vöröses sárgát csinált, pedig biztosította barátnmőm hogy szépp hamvas lesz, nem lesz sárgás. Szal ezek után én se merem magam rábízni akárkire...

8. 9aefbf8abf (válaszként erre: 5. - Mandulaszem)
2009. máj. 15. 13:33
Feltétlenül fodrász kell,ez így igaz,mert az tudja csak egyenletesen felvinni a hajra a peroxidot.Egyszer én megpróbáltam magamnak csinálni,de olyan foltos lett hogy szaladhattam a fodrászhoz.
7. a9338a7669 (válaszként erre: 3. - Schmetterling89)
2009. máj. 15. 13:33
Nem tudom, hogy akkor milyen lenne. De fodrász szerintem meg tudja csinálni.
2009. máj. 15. 13:32
Nekem volt vörös a hajam és meg utam, megvártam még le nem nőtt és folyamatosan vágattam vissza a hosszából.
2009. máj. 15. 13:29

Hm...ez nehéz dolog lesz. A vörös pigmenteket nagyon nehéz átfesteni. Ha ráfested a barnát akkor vörös árnyalatú lesz. Szerintem is le kell szívatni, de csak FODRÁSSZAL!!

Úgy jársz a legjobban, ha fodrásszal csináltatod meg az első barnát, aztán tudod magadnak is festegetni.

2009. máj. 15. 13:25
Szerintem először ki kell szívatni legalább 9%os peroxiddal ha nagyon világos barna az eredeti hajszíned.Ezt kell tenni akkor is ha csak 2 hónapig voltál vörös és akkor is ha 10 évig.
3. schmetterling89 (válaszként erre: 2. - A9338a7669)
2009. máj. 15. 13:12

Csak nekem elég világos barna az eredeti hajszínem, hajfestékeken azt írják sötétszőkéne, szóval nem tudom az befogná-e a vöröst...

Voltam szőke is, akkor könnyü volt visszafesteni, mindig jó sötét barnára festettem pár hónapon át, és ahogy fakult, a végére pont annyira ütött át a szőke, hogy nem is látszott ahogy nőtt le. De vörössel is lehetséges vajon így?

2. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. máj. 15. 13:06
Szia. Én régen évekig vörös voltam, most már egy jó ideje barna. Én nem szívattam semmivel, mindig barnára lett festve. Az elején ledobta, nem volt az igazi, de nem is volt gáz. Sőt, sokan kérdezték, hogy hogy csináltam olyan színt :) Szépen fokozatosan barna lett az egész.
2009. máj. 15. 13:03
Az lenne a kérdésem, hogy elvileg léteznek mindenféle hajszín leszívó okosságok, csak arra lennék kíváncsi, hogy ha teszem azt pár évig vörösre festeném a hajam, aztán szeretném visszafesteni az eredeti világosbarnára, akkor ha leszívatom akár a L'oreal Éclair Clare-vel, akár fodrásszal, akkor mennyi az esély hogy normálisan befogja a világosbarna festék? Mert voltam már 1 hónapig vörös, azt leszivtam az Éclaire-vel, szép kis rozsaszines lett de befogta a barna, viszont nem tudom ha évekig lennék vörös, az kijönne-e egyáltalán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook