Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van esélyem? fórum

Van esélyem? (beszélgetős fórum)


1 2
43. 2c5f60da64 (válaszként erre: 27. - Linda111)
2015. jan. 21. 10:24
Manipulál és ennyi. Észrevette, hogy ez hatással van rád. A nőjét is minek szívatja? Ha mással akar szexelni, miért nem tiplizik le?
2015. jan. 21. 10:21
Akinek titkos viszonya van, sunyi, sumákol, és nagyon gyáva. Az ilyen nem férfi. De az ilyen nő sem nő. Hazudozni, tagadni, egyszerűen undorító. Vállalják a tetteiket, és a következményeket. Vagy ne csinálják.
41. e87e4cce43 (válaszként erre: 39. - 81f46d06d3)
2009. máj. 23. 20:57

Nagyon tetszett amit írtál.

Nagyon igaz.

40. 78826dc958 (válaszként erre: 39. - 81f46d06d3)
2009. máj. 23. 20:54

Lehet hogy igazad van.Én sem itélek el senkit.Mindeniknek a magánügye!Ahogy azt irtad is.

Én csak az én esetemet vettem alapul.

39. 81f46d06d3 (válaszként erre: 36. - 78826dc958)
2009. máj. 19. 14:14

Én nem értek egyet azzal, hogy a nők, ha szeretők, széttúrják a családot. Én is voltam harmadik, igaz, nagyon régen, még elég tapasztalatlan koromban :D

A pasi 13 évvel volt idősebb, feleség, gyerek, vagyon, ahogy kell. Én nem vártam semmit, szórakozni akartam, bevezetett a testiség rejtelmeibe, sokat beszélgettünk, nevettünk, kirándultunk. Nem törődtem a családjával, nem kérdeztem sokat róluk, nem akadékoskodtam, igaz, szerelmes sem voltam. Nem tudom, ki minek értékeli, de egyszer, az iskolai szünidei vakáció idején találkoztunk a városban váratlanul, ő a fiával volt és bemutatta nekem. Elég sokáig tartott a kapcsolatunk, elmélyült volt, meghitt és sokszor gondoskodó irányomban. Aztán én megismerkedtem mással, szerelmes lettem és szakítottunk. Én már sehol sem voltam az életében, amikor hallottam róla, hogy elvált. Nem miattam, nem más miatt, hanem mert haldoklott a házassága és vége lett.

Én azt hiszem, a harmadik akkor lép a képbe, amikor a kapcsolaton rés támad, amit valamiért az érintettek nem tudnak megoldani, vagy esetleg egyikőjük észre sem veszi. A harmadik nem azért fér bele, mert olyan rohadtul talpal érte, hanem azért, mert a kapcsolat egyik tagja nyit felé... Én nem ítélek el senkit, se megcsaltat, se megcsalót. Szerintem az két ember abszolút magánügye, kivel bújik ágyba. És azzal kell ezt az infót megosztania, aki felé felelősséggel tartozik (akár házastársi, baráti, stb.). Én még soha nem ítéltem az alapján valakit kurvának például, hogy nős pasival járt.

38. Linda111 (válaszként erre: 37. - 96126be7d9)
2009. máj. 15. 20:31

Ebbe már nem kell belekeveredni, már benne vagyok. A nő ugy néz rám mindig, mintha meg tudna ölni, szoval valamit tud vagy sejt. Sokszor figyel minket, engem meg a pasit, és látszik rajta, hogy majd szétrobban a féltékenységtől, mintha ő is észrevette volna, hogy ha ott vagyok, akkor többször néz engem, mint őt.

"ha semmi komolyat, akkor ne nézzen téged szerelmesen, nézze a nőjét." - na ez az!!!!!

Azt már sejtettem eddig is, hogy valami van köztük, mert már pletykáltak róluk, de csak tegnap bizonyosodtam meg róla, hogy tényleg...jövő héten tuti hogy beszélek vele, mert már nem birom!!!

2009. máj. 15. 19:34

Linda, ne keveredj bele ebbe.

Az egész életedet megkeserítheti ha belefolysz a kettejük viszonyába. Gondolj bele ha balul sül el és nap mint nap találkoznod kell velük.

És gondolkozz racionálisan: válság van, nem egyszerű munkahelyet találni.

Kérdezz rá egyenesen hogy mit akar, mert ha semmi komolyat, akkor ne nézzen téged szerelmesen, nézze a nőjét.

Egy ábrándot szeretsz, nem is az embert.

36. 78826dc958 (válaszként erre: 34. - Linda111)
2009. máj. 15. 18:50
Nem tudom,hogy szándékozott-e mert én megmondtam neki hogy nem várom el.Nem is engedtem volna!!!Én soha nem leszek a családot széttúró kurva!Mert mindenki szemében az lettem volna!Ezt megmondtam neki is!
35. Linda111 (válaszként erre: 31. - 40163fd81d)
2009. máj. 15. 18:35
Azt tervezem én is!
34. Linda111 (válaszként erre: 32. - 78826dc958)
2009. máj. 15. 18:35
és nem is szándékozott mondjuk választani közted és az élettársa között? Nem mintha hive lennék annak, hogy egy család szétszakadjon, de ha annyira szeret, akkor nem akart volna csak veled lenni? Érdekesek az ilyen helyzetek...
2009. máj. 15. 18:16
Egyébként szerintem ne őrlődj hanem tisztázd vele mit is akar.Igaza van Morgana-nak.Jobb az igazság mégha fáj is esetleg mint a bizonytalanság.
32. 78826dc958 (válaszként erre: 25. - Linda111)
2009. máj. 15. 18:12
Azt monta szeret.Őt régről ismertem csak elsodort az élet minket egymástól.Nekem is lett férjem és gyerekem,neki is lett élettársa és gyereke.Én már egyedül voltam amikor összejöttünk.Ő nem volt független.Szényenlem és van is lelkiismeret furdalásom ezért meg is szakitottam vele minden kapcsolatot.Igaz ma is irogat hogy találkozni akar velem.De ez felejtős!!!
31. 40163fd81d (válaszként erre: 30. - Linda111)
2009. máj. 15. 18:11
Akkor ha valóban ki akarod deríteni ,hogy mi van ,beszélgess vele.
30. Linda111 (válaszként erre: 29. - 40163fd81d)
2009. máj. 15. 18:07
Igen, nagyon :((((((
29. 40163fd81d (válaszként erre: 28. - Linda111)
2009. máj. 15. 17:53
A kérdés az ,hogy te mit érzel és mit akarsz .Szerelmes vagy belé?
2009. máj. 15. 17:48
tudom hogy egy kivülálló részéről itt az az egy érdemleges válasz, hogy ne foglalkozzak vele, de nem olyan könnyü, és nem nyugszom addig, mig ki nem deritem, hogy mi van valójában!!!!!!!
27. Linda111 (válaszként erre: 24. - 40163fd81d)
2009. máj. 15. 17:47
Pl. mikor egy társaságban voltunk, és szólt valamilyen szerelmes szám, engem nézett és rám mosolygott , az csak egy a sok közül, de most hirtelen ez jutott eszembe, vagy ha pl. az a nő is a társaságunkban volt (mert minden kollégák vagyunk - jó kombináció), akkor is ő inkább énkörülöttem volt, engem nézett, ugy tünt hogy a másik nővel nem is törődik, velem szembe ült le az asztalnál, végig egész este engem bámult olyan nézéssel....de ha én valakibe tényleg szerelmes vagyok, akkor ha ő is ott van, nem mást kerülgetek, és nem mást bámulok........nem igy van?????? Én már nem tudom mit gondoljak!!!!!!!
26. Linda111 (válaszként erre: 24. - 40163fd81d)
2009. máj. 15. 17:43
Hát nem tudom, azért a megérzések általában nem hazudnak... :S azt lehet érezni, hogy tényleg az van-e, vagy csak én akarom erőltetni, hogy annak lássam...
25. Linda111 (válaszként erre: 17. - 78826dc958)
2009. máj. 15. 17:42
Ez a pasi, akivel titkos viszonyod volt, csak arra akart téged, vagy azt állitotta, hogy szeret?
24. 40163fd81d (válaszként erre: 10. - Linda111)
2009. máj. 15. 17:41
Szerintem az is lehet,hogy te túloztad el a jeleket,és többet láttál bele,mint amennyi valójában volt a részéről.
23. Linda111 (válaszként erre: 21. - Anita19890617)
2009. máj. 15. 17:39
nehogy magadat hibáztasd, hogy te vagy a hibás mindenért, ne hidd el neki, ez az üzenete inkább azt bizonyitja, hogy ő hogyan állt a dolgokhoz, inkább őt leehtne megróni érte...fel a fejjel!!!!!!Idővel majd jobb lesz!!!!!!!
22. Linda111 (válaszként erre: 16. - Anita19890617)
2009. máj. 15. 17:37

Anita!

Tudom, hogy fájdalmasan hangzik, és nem könnyü, de próbáld elfelejteni, mert egy bunkó állat, már bocsi, eleve, hogy egy ilyen dolgot a myvip-en ir meg...és ha csak a szex miatt szakitott veled, akkor meg sem érdemli hogy rá gondolj, akkor keressen magának egy ribancot a kupiban, azzal majd jó lesz neki....ha tényleg szeretne, akkor inkább megbecsülné, hogy ő az első pasi az életedben olyan téren. Próbáld elfelejteni, még ha nem is könnyü!!!!

2009. máj. 15. 17:34
köszi a segítségeteket megfogadom a tanácsotokat.Csak hát tényleg elég nehéz ez az egész mert egész végig hitegetett hogy ő is komolyan gondolja.És hát egyik napról a másikra nem tudom elfelejteni.Ha már az elején tudtam volna hogy nem gondolja komolyan akkor talán nem zavarna ennyire de így igen hogy még a múlt héten még ő akart velem összeköltözni.Meg idegesít még nagyon hogy mint ti is láttátok az üzenetet amit írt hogy mindenért én vagyok a hibás.
20. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 18. - 96126be7d9)
2009. máj. 15. 17:16

Na ez a helyes hozzászólás! Teljesen egyetértek! Miért is egy nőnek kell csinálnia valamit????Ha kellesz tesz érted, ha nem kellesz, akkor nem. Max. mellékesen és hülyére vesz.

Anita! Törődj bele, hogy valószínűleg képbe jött egy csaj. Sajnálom. Ne erőltesd a dolgot. Egy ilyen myvipes üzenet után.....ne becsüld le magad, hogy valóban ezt érdemled. Mondta volna el személyesen, vagy ha sürgős a dolog telefonon. De a myvipen? Üzenget egy ilyet? Hát ez egy bunkó!

19. 78826dc958 (válaszként erre: 18. - 96126be7d9)
2009. máj. 15. 09:48

Szerintem az önbizalom hiány miatt érzi sok nő hogy kevés egy pasinak és teper hogy megfeleljen.

Amikor elhagynak egy nőt ugy érzi nem elég jó neki.Miért is?Nem néz ki jól??Vagy nem elég nőies?Vagy esetleg nem jó vele a szex?Vagy nem tett meg mindent hogy elkényeztesse a pasit??Igazából nem tudom én sem.Ezt mindenki maga tudja mit tesz meg és mit nem egy kapcsolatért!

2009. máj. 15. 07:54

Ezek a pasik, akikről itt írtok...

a kérdés inkább az lehetne, hogy Van esélyE?

Miért érzitek h veletek van baj, hogy nektek kell dolgozni?

2009. máj. 15. 06:15

Én mindig azt mondtam magamnak :"Ne fuss olyan szekér után ami úgysem vesz fel!"

Soha ne hagyd hogy kihasználjanak és hülyének nézzenek!Én is beleestem ebbe hibába és mocskosul éreztem magam!!Egy pasi akinek ott van az élettársa és a fia de rólam áradozik és velem akar állandóan talizni.NEM!Nem leszek senkinek a lábtörlője!!Ha kellek kelljek normálisan de annyira nem alacsonyitom le magam hogy hogy titokban leszek szerető!Igaz volt ilyen időszak is de nem veszi be a gyomrom!

Az ilyen szemét pasikat el kell messzire kerülni.

A másik,hogy ha egy pasi azt monja nem kellesz neki akkor hagyd a fenébe!Ne fuss utána!Menjen!Eljön a te időd is amikor olyat találsz aki szeret és megbecsül!!

Ezeket mind tapasztalatból irom!!

sokat szenvedtem mire megtaláltam azt aki most van és marad is az életemben!

Ha meg a szex miatt hagyott el akkor tudod mit??B..ssza meg!Tuskó!

Hidd el kibirod nélküle!Ne alázd meg magad!

2009. máj. 15. 06:05

Sziasztok.

Ezt írta a barátom nekem myvipen:Szia csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyon sokat gonolkoztam kettőnkön, és arra jutottam hogy az 5 honap alatt nemvolt egy közös gondolatunk nemtudtunk normálisan beszélgetni egymással, a szexhez sem ugyáltál hozzá ahogy kelletvolna! Tulajdonképen csak annyit szeretnék mondani , hogy részemről vége ennek a kapcsolatnak!



nem tudom hogy mit tegyek nagyon el vagyok keseredve. én úgy érzem hogy csak a szex miatt szakított velem mert nem mindent adtam meg neki amit szeretett volna. Mert 1 hete még azt mondta hogy albérletbe akar költözni velem. Félek hogy én is rátettem az egészre mert amikor az albélrletről beszélt nekem nem nagyon válaszoltam semmit sem és lehet hogy azt hitte hogy engem nem érdekel. És azt mondta hogy a szex terén tapasztalatlan vagyok, jó tényleg ő volt az első komoly barátom de azért 5 hónap után elég érdeke ilyet mondania. én ezt nem hiszem el hogy 1 hét után hirtelen így megváltozott a véleménye. sajnos mi eléggé messze lakunk egymástól. Arra gondoltam hogy egyszer még elmennék hozzá hogy megbeszéljem vele a dolgokat mert az az érzésem hogy nagyon félreértettük egymást.

Én nem fogom kibirni nélküle!!!

2009. máj. 14. 22:16
Akkor tényleg szemét volt, jól kihasznált :SSS
2009. máj. 14. 21:50

Én voltam a haverja és a szeretője. Heti néhány alkalom szex, utána jó hangulatú beszélgetéssel.

Közben reménykedtem, hogy egyszer elmélyül, hogy több lesz... nem lett.

A csalódottságtól egy idő után feszült lettem, sokat veszekedtem vele. Ma már nem is beszélünk egymással, elegem lett.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook