Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Királynő 2009-Szerinted kik az esélyesek? fórum

Királynő 2009-Szerinted kik az esélyesek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 25. 14:34
Mondom, nekem a Claudia-Korinna-Leila trió a befutó. Most az, hogy melyik félvér, alacsony, már nem számít. Mondjuk egy 18-as korhatárt én is szabnék a versenynek... Látásból ugyan, de ismerek egy csajt, aki bár 18 éves, tehát már nagykorú, mégis a csaj szülei alig engedték el a világ körüli utazásra, amit egy nyereményjátékon nyert. Nem tudom, hogy engedik el Korinnát a szülei 17 évesen...
66. diegóóó (válaszként erre: 65. - Lexi018)
2009. máj. 23. 18:13
Nekem Ő egyáltalán nem tetszik,de mint tudjuk ízlések és pofonok...!:)
65. lexi018 (válaszként erre: 64. - Diegóóó)
2009. máj. 23. 12:13
hát sztem nagyon fiatal ehhez,ráadásul nem is olyan szép.Nekem pl kovács nóra sokkal jobban tetszik.
64. diegóóó (válaszként erre: 62. - Lexi018)
2009. máj. 23. 11:07
Szerintem az már teljesen lényegtelen hogy valaki 17 vagy 18 éves.Az az egy év plusz nem jelenti azt feltétlen hogy jobban képviseli majd hazánkat.
63. diegóóó (válaszként erre: 61. - Lilura)
2009. máj. 23. 11:04
Igazad van.Lehet felháborodik egy pár ember de sztem furcsa lett volna ha egy félvér lány képviseli hazánkat.
2009. máj. 23. 10:02
én azt tartom igazságtalannak,hogy olyanok nyertek,kik tavaly is ott voltak.Én nem negedném h valaki kétszer induljon.És sztem orsi szép,én neki drukkoltam,de az fura h tavaly nem került be most meg meg is nyerte.A korinna meg a többi fiatal.Ez hülyeség.Mit keresnek ott 17 évesen????mondjuk egy 18-as korhatárt tuti szabnék.Majd kiváncsi lesyzek 17évesen hogy képviseli mo-t,mikor még az anyjának azt is alá kell irnia,jhgy elutazhasson.Sztem ez nagyon gáz.
61. lilura (válaszként erre: 60. - Zsuzsa88)
2009. máj. 23. 07:11
Több dolog miatt is, egyrészt mert félvér, másrészt alacsony, harmadrészt husis...egy királynőnek nem elég a szép pofi...
2009. máj. 22. 21:58
Csajok, beszarás, ki lett az első! Nem akarok senkit fem fikázni, de aki sztem az első 3 kellett volna legyen, az Ayree Claudia, Kocsis Korinna és Dr. Kávássy Leila. Ők 3-an voltak szerintem a legszebbek. Gyönyörű arc, angyali szemek, gyönyörű mosoly... De aki megnyerte, hááát, nekem nagyon unszimpi. Olyan ördögi az egész arca, semmi finomság, semmi olyan "nőiesen SZÉP" nincs benne. Sajnálom, hogy Claudia az első 7-be sem került be, hiszen ő volt az egyik legszebb az összes közül. De sejtem, miért nem jutott tovább, illetve, hogy miért nem lett Királynő...
59. tücsimücsi (válaszként erre: 43. - Egypt)
2009. máj. 22. 18:39
Akkor már tudom, ő az 1-es sorszámmal ment.
58. lilura (válaszként erre: 57. - Diegóóó)
2009. máj. 22. 18:11
és kritikusabbak is persze, mert egy átlag pasi nem feltétlen veszi észre a narancsbört, vagy, hogy a derékvonal olyan husis...bezzeg Mi:D
57. diegóóó (válaszként erre: 56. - Lilura)
2009. máj. 22. 17:08
Igen olyan kis semmilyen,na és ha jól emlékszem akkor a fogsora neki sem volt a legszebb.A jó nőket én is megnézem.Szerintem a nők jobban megnézik egymást.:)
56. lilura (válaszként erre: 54. - Diegóóó)
2009. máj. 22. 17:05
Hát a tavalyi Miss World-re gondolsz szerintem, a Freire Szilvire. Na, hát Ő Nekem olyan semmilyen, látnám az utcán meg sem nézném:). ( pedig azért a jó nőket még én is megnézem;) )
2009. máj. 22. 17:05
Akinek a legtöbb plasztikája van, és aki zs....
54. diegóóó (válaszként erre: 52. - Lilura)
2009. máj. 22. 17:02
A tavalyit nem láttam.Azt tudom hogy kik nyertek.Bár nekem a barna lány ott sem tetszett.(nem tudom a nevét)Sokkal szebb lányokat is lehet látni csak hát nekik nem a "világbéke" az életcéljuk.:)
53. lilura
2009. máj. 22. 17:00

Egyébként neki a félvér lány "tetszett"-de csak azért, mert egyébként is bejönnek neki a négerek:). Viszont, amikor megfordult, látni lehetett, hogy mekkor a feneke van-na az már neki is túl sok volt:D.

Jó, persze a fekete bőrűek mindig is erősebbek, na de akkor is:).

52. lilura (válaszként erre: 51. - Diegóóó)
2009. máj. 22. 16:55

Csak azt mondta, hogy a csajszi azért kisebb a Sylvinél...mert szerinte ő elég "nagy":D. Egyébként Engem is zavar B.S., pösze és butácska...pedig erőlteti, hogy mindenről van véleménye.

Egyébként max 1-2 jobb alakú lány volt, egyik törpe volt, a másik nagydarab, a harmadik ilyen "lötyi". Ebből a szempontból a tavalyi sokkal igényesebb volt.

51. diegóóó (válaszként erre: 50. - Lilura)
2009. máj. 22. 16:47
Tényleg van hasonlóság.Na mondjuk én a Bódi Sylvitől megőrülök,ha megszólal akkor még a hajamat is tépném.:)Őt egyáltalán nem tartom szépnek.És Adrián mit mondott?Csakhogy férfiszemmel is lássuk a dolgokat!:)
50. lilura
2009. máj. 22. 16:40

Ja, őket tényleg nem is értem, hogy kerültek be...A Kovács Nóra emlékeztett amúgy a Bódi Sylvire, a Maximovits Anett pedig Kingára a BK-ból:D.


A Horváth Bettinának pedig olyan lomha mozgása volt, hogy csak na...meg igazán szólhatott volna neki vki, hogy nem kellene ennyire erőltetnie a középen elválasztott frizurát...:D


Az ismerösöm, a Huszárovics Dalma szép volt, de nem fogott meg-és szerintem ezzel a zsűri is így volt.

2009. máj. 22. 16:27

Igazából annyira senki sem.Csinosak,de annyira átütő szépség sztem egyik sem volt.Korinna nekem is tetszik a fogait leszámítva.Azt biztos hamarosan rendbe is teszik.Mivel nem figyeltem így nem tudom annyira megítélni hogy ki milyen személyiség,de nekem kinézetre Zsuzsa is tetszett és még a Leila is.Viszont olyan is volt aki nagyon nem.Pl.Horváth Tina,Bázlik Dóra(pont két szöszi,meglestem a nevüket mert fogalmam sem volt:))


Amúgy figyeltétek hogy szinte mindegyiknek narancsbőrös volt a feneke.Kellett az a kendő a bikinis résznél.:)Hogy gonoszkodjak egy kicsit.:)

48. lilura
2009. máj. 22. 16:16

Hát...Nekem tetszett pofira a Korinna, de a fogai...meg egyébként szőke szimpatizáns vagyok és valamelyikük tetszett (nem voltak bent a 7ben) Adrián meg is jegyezte, hogy milyen "Bódi Sylvi" feje volt az egyiknek, és tényleg:), csak világos hajjal:).

Neked ki tetszett?

47. diegóóó (válaszként erre: 46. - Lilura)
2009. máj. 22. 16:10
Én nem igazán követtem figyelemmel az előzményeket,de már az is furcsa volt hogy amikor kivonult Orsi mekkora taps fogadta míg a többi lánynak alig-alig tapsoltak.Szerinted ki volt a legjobb?
46. lilura (válaszként erre: 45. - Diegóóó)
2009. máj. 22. 16:07

Nem, csak megnéztem a honlapot meg figyeltem a reklámokat:). Számomra nagyon az jött le, hogy őket jobban nyomja a csatorna, és lásd, tényleg:D.

De örülök, hogy nem a B.Zsuzsi nyerte meg...hiába szép, hideg, mint egy jégcsap.

45. diegóóó (válaszként erre: 44. - Lilura)
2009. máj. 22. 16:00
Elmehetnél jövendőmondónak.:)
44. lilura
2009. máj. 22. 15:51

A proféta beszélt belőlem:D


8. lilura 2009-05-14 12:05


A Serdült Orsolyát meg a Budai Zsuzsát tolják nagyon. Utóbbi tavaly még a felkészítőtáborból hazament, gyomorproblémákra hivatkozva. Előbbi is benne volt a tavalyi 21-ben.

43. egypt (válaszként erre: 40. - Tücsimücsi)
2009. máj. 22. 15:05

Nekem is azonnal az ugrik be ilyenkor, hogy a szeretteim elvesztése, betegség, állás megszűnése, dehát neki ennél jóval komolyabb félelmei vannak...:P

Nem tudom a nevét, bent volt az utolsó 7-ben, a királynőn kívül az egyetlen szőke volt köztük. Szerintem elég buta arca van.

42. varga.nora (válaszként erre: 41. - Reni79)
2009. máj. 22. 14:40
Hát én az Ördög Nórit sem tartom szépnek. Nagyon széles a csípője, a szája meg egyenesen undorító!
41. reni79
2009. máj. 22. 13:57

Én nem nagyon szoktam nézni de megnéztem hogy kik lettek a döntősök és az u.n. "szépségkirálynők"?

Nem tudom mit akarunk mi amikor ilyen nők lehetnek szépségkirálynők mint akik az utóbbi években.Az egyetlen aki igazán szép volt ott az az Ördög Nóri!

Bohóckodás az egész szerény véleményem szerint!

40. tücsimücsi (válaszként erre: 39. - Egypt)
2009. máj. 22. 13:39

Ezen én is lehidaltam, még csak nem is a szeretteit félti vagy az egészségét....

Melyik csajszi mondta ezt? Már nem emlékszem.

39. egypt
2009. máj. 22. 13:17

Sziasztok!


Nekem sem tetszett a győztes, semmi szép nincs az arcában, tényleg nagyon férfias. Mindig olyan lányokat küldünk, akik teljesen esélytelenek a nemzetközi mezőnyben. A világszépe szinte mindig gyönyörű arcú, különleges szépség.

Korina szerintem túl fiatal még, hiányzik belőle a kisugárzás. A foga meg a térde pedig csúnya, szerintem ezért is nem nyerhetett.

Nekem Zsuzsa nem tetszik, szép arca van, de iszonyú vézna, olyan, mint egy zsiráf. Azért 2 méter ne legyen egy nő.

Nekem Leila tetszett a legjobban, de tudtam, hogy nem nyerhet, mert nagyon alacsony.

Az a másik buta arcú szöszi az utolsó 7-ből kivágta a biztosítékot nálam, mikor a "mi a legnagyobb félelmed?" kérdésre azt válaszolta, hogy az, ami itt mindenkinek, hogy megöregszik meg elhízik... Jesszus!!! Hogy egyeseknek micsoda nagy félelmeik vannak!! De irigylem!

2009. máj. 22. 12:59
Sziasztok! Korina nekem egyáltalán nem jött be! nem értem, hogy lehetett harmadik. viszont a második lány, szerintem kifejezetten szép!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook