Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanulság! fórum

Tanulság! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tanulság!

2009. máj. 20. 20:36
vagyis bocsi nem baba nélkül hanem nekem nem is kellett elvetetnem
2009. máj. 20. 20:35

ez a cikk olyan mint ha az én életemet írtad volna le!!!

én kb fél éve szálltan ki egy 2 éves kapcsolatból nekem is hasonló volt csak baba nélkül és én 15 körül voltam.

egy ideig rossz volt hogy otthagytam de mostmár semmi pénzért nem mennék vissza.

van egy srác aki felvilágosított,hogy milyen az aki mindent megtesz értem.

életem legjobb döntése volt!!!!

és sok mindenkinek kívánom hogy ne hagyja hogy kihasználják!!!!!

2009. máj. 16. 12:30
Igazad van!!!
2009. máj. 15. 19:43
Sziasztok! Én másfél éve szakítottam a vőlegényemmel, most boldog kapcsolatban élek! És én sem bántam meg!!! A sors magától jön, de lehetőséget ad, hogy változtass az életeden!
8. c82ca0b957 (válaszként erre: 5. - 99db755219)
2009. máj. 15. 13:46

Hát remélem segítettem, hisz elsősorban azért írtam mert egy csomóan vannak nők akik hasonló, vagy rosszabb helyzetben vannak és nem mernek dönteni és félnek a változástól! Ezért mondom: csajok amíg nem késő addig kell kiszállni! A remény hal meg utoljára, s talán van remény arra, hogy megtaláljuk a hozzánk valót!

Sok sikert, kitartást, erőt!!! Girl power! :)

2009. máj. 15. 13:42
Jaj de aranyosak vagytok!!!!! :)))
2009. máj. 15. 01:41

Örülök, hogy jól döntöttél, remélem nem fogsz csalódni! Én már túl sokat csalódtam, sajnos nem hiszek a "holtodiglan-holtomiglan" szerelemben, de abban igen, hogy minden boldog nap egy ajándék, és élj a mának, azt becsüljük meg, amit a jelen ad, és ne a múlton csámcsogjunk és ne a jövőn aggódjunk, hanem élvezzük a "ma" szépségét...

drukkolok neked :)

2009. máj. 14. 14:06

kösz..ráébresztettél valamire..ha bele nézel a naplomba, tudni fogod te is mit határoztam el... :(

Valahol ugy érzem egy "földreszállt angyal" vagy, aki megsugta mit kellene tennem. kösz

2009. máj. 14. 11:33
Mi lett a második babáddal azt is elvetetted?
2009. máj. 14. 11:16

....könnyesre sírtam a szemem....


Lol


ui.-hogy mik vannak! - komolyan mondom megáll az ember esze....és ezek a férfiak, hogy milyen szemetek bírnak lenni....

2009. máj. 14. 11:15
Bölcs minden téren!
2009. máj. 14. 10:03
Az én sztorim 16 éves koromban kezdődött, amikor még bármit megadtam volna azért, hogy valaki szeressen, hogy felkaroljon. Az álmom teljesült is, de közben nem vettem észre, hogy nem is vagyok ébren...

Ugrás a teljes írásra: Tanulság!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook