Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen szobabicajt érdemes venni, hol és mennyiért? fórum

Milyen szobabicajt érdemes venni, hol és mennyiért? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 21. 11:11
Döntöttél? Megveszed a bicajt?
2009. máj. 18. 09:56

A tévé előtti tekerés előnye, hogy a gyerekeket lefekteted, mert ugye magamra, csak akkor van idő. A kicsik mellett nemlehet izomból tekerni. Az csak séta.

A hangtalan tekeréshez még hozzá tenném, hogy a férjem a tévén nem a mágneses fék hangossága miatt tekeri fel a hangerőt, hanem az én hangos lihegésem miatt:D

8. fe9e12ede0 (válaszként erre: 7. - 5e76004fb5)
2009. máj. 18. 00:02
Ez igaz, és még finomabban lehet szabályozni. Pár évvel ezelőtt vettem egyet a volt páromnak. Mindig nyafogott, hogy nincs ideje spinningre eljutni. Persze mikor már otthon volt a gép, akkor meg kedve nem volt. (ex=kifogáskirálynő) Gondoltam, hogy akkor majd használom én. Nyeregcsere, kapott egy bevált típusú túrabringa nyerget. Kb. 1 óra tekerés után olvadó műanyag szag kezdett terjedni a szobában. Lebontottam a burkolatát, a lendkereket nem lehetett kézzel megfogni, úgy felhevült. Így használtam pár estét. Aztán tönkrement az ékszíj. Kicseréltem egy autóba való tartósabbra, átbarkácsoltam az ékszíjtárcsát, hogy az újat ne tegye tökre. Sok szám a kijelzőn (pulzus, sebesség kalória stb. amit mutatott, az mind kamu, csak az idő mutatott pontosan) Nem véletlenül mondják, hogy a szobabicikli meg az alkohol mentes sör az első lépés a vibrátor és a guminő felé :) Rendes bringának nincs párja, szabadban friss levegőn. Az az igazi. Szobában uncsi, ráadásul nem árt egy hatalmas ventillátor, ami helyettesíti a menetszelet, mert nagyon fel lehet rajta hevülni. Mindamellett kb. fele akkora teljesítményt lehet rajta leadni mint egy bringán.
2009. máj. 15. 08:26
A mágness lendkerekesebb sokkal halkabb, mint az ellenállásos.
6. kerkira (válaszként erre: 5. - 2df174aa9c)
2009. máj. 15. 07:32

Domyos, VM 480 szobakerékpár, 48 ezer volt. Voltak olcsóbb, drágább biciklik, úgyhogy többet kipróbáltam, és ez volt a legkényelmesebb, nem töri annyira a hátsóm :) és nem fáj annyira a derekam, mert egyenesen ülök rajta.

Azt is vedd figyelembe, hogy a nagyon gagyi, 10-15 ezer ft-os szobabicikliknél be van korlátozva a napi-heti használat. Itt a dechatlonba pl. rá is volt írva némelyikre, hogy max heti 5 óra használatra. Mivel én minden nap 1 órát tekerek, egy kicsit strapabíróbbat akartam.

5. 2df174aa9c (válaszként erre: 4. - Kerkira)
2009. máj. 13. 20:23
Én is pont tévézés alatt gondoltam. Mennyiért vetted, milyen márka?
4. kerkira (válaszként erre: 2. - Pymary)
2009. máj. 13. 20:07

én használom, napi rendszerességgel :)

komolyan :-) közben tévézek.

A Dechatlonban vettük, ott ki lehet próbálni, és az alapján már könnyebb a döntés.

2009. máj. 13. 19:49
Elôbb próbáld ki valahol:)) Aztán döntsed el:)
2009. máj. 13. 19:44
szerintem ne vegyél, pénzkidobás, nekem is mindenki ezt mondta h ne vegyek, de nem , én vettem-sajnos. alig használtam-még 1 olyan emberrel nem találkoztam aki használja-komolyan
2009. máj. 13. 19:35
Milyen szobabicjat érdemes venni, hol és mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook