Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnő/barát a pároddal fórum

Barátnő/barát a pároddal (beszélgetős fórum)


27. zitor
2008. aug. 12. 15:52

Kedves Fórumtagok!


A Marie Claire női magazinba olyan barátnőket keresek, akik 20 és 35 között vannak, kiskoruk óta barátok, esetleg kicsit kalandos a barátságuk vízválasztókkal, különleges élményekkel, stb., és elmesélnék a történetüket a lapnak egy közös fotóval. Ha vállalnád az interjút a barátnőddel, kérlek írj a torokzita@hotmail.com e-mail címre. Köszönöm. Zita

2008. aug. 11. 21:40
Én éppen most jártam így:( és a szülinapomon tudtam meg... előtte 7 évig a legjobb barátnőm volt és mégis.. Beleszeretett a pasimba és addig "mesterkedett" (felment hozzá mindenféle ürügyeket talált ki, meg találkozgatott vele) amig el nem vette tőlem. Most meg ugy akar csinálni mintha semmi sem történt volna! Jó tudom h a volt pasim is hibás ebben de benne nem csalódtam akkorát mert elkönyveltem h nem ismertem eléggé.. De hogy a legjobb barátnőm.. Nagyon magam alatt vagyok, 3 napja nem tudok már enni se:( Ez annyira rossz... Sosem gondoltam volna ezt róla:'(
2008. márc. 4. 16:54
Én nem tudnám megbocsájtani ezt soha egyiknek se!Ezt nagyon nagy szemétségnek tartom!
24. direne
2008. márc. 4. 16:22
Nos, ha a történteket követően jönne [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]George Clooney[{[{[/A]}]}], esetleg Brad Pitt, netalán Aidan Quinn, elvenne feleségül, a tenyerén hordozna, na akkor talán úgy 40-50 év múlva megbocsájtanék.
2007. dec. 21. 09:21
NEM,NEM,NEM,,egyikőjüknek sem bocsájtanék meg.
2007. márc. 1. 12:00

Engem biztos kiborítana a dolog, de annyira nagyon biztos vagyok abban, h a barátnőm soha nem tenné ilyet, a barátaimban sosem voltam ennyire biztos, de legalább az egyik félben megbíztam/megbízom.

Viszont az sosem zavarna, ha már az exem járna a barátnőmmel, ő már a múlt és nekem nem kellett, ha a barátnőm benne látja a jövőt, akkor még segítek is neki, ha kell!

2007. márc. 1. 10:02
Akkor én mit csináljak?Télen szaunázni,nyáron nudizni járunk a barátainkkal!Miért akkora csoda a meztelenség?
2007. jan. 28. 08:34
Először kiverném a balhét, kiosztanám mindkettőt, aztán kidobnám mindkettőt, aztán sírnék valószínűleg.
2007. jan. 27. 22:58
Repülne mindkettő (de azért belehalnék a bánatba, és a megalázásba)
2007. jan. 27. 22:09
Én tutira elhagynám a pasit és a barátnőmmel megszakítanék mindenféle kapcsolatot. Nem barát és barátnő aki ilyet megtesz
17. Tira
2007. jan. 27. 18:32

az én barátnőmet a kedvesem anyaszült meztelenül találta mikor ment hozzájuk hogy a férjével megbeszéljen v.mit.

A férj persze kint volt a garázsba a bartánő meg a cserépkályha mellett melegedett fürdés után. Az én kedvesem meg pont akkor köszönt be neki. A legszönyűbb hogy tetszett neki a látvány.:((((

2007. jan. 27. 17:19
Ha velem ilyen történne, (hál'istennek még nem volt ilyen), hogy rajta kapnám amint a legjobb barátnőm a pasimmal kavar, vagy éppen elakar kezdeni valamit... akkor tuti kiverném a balhét..! Milyen barát és barátnő az ilyen? De gáááz.. ezek az emberek ennyit is érnek.. SEMMIT!
15. bettina1100 (válaszként erre: 1. - Zitukaa9770)
2007. jan. 20. 21:40
engem nagyon is érdekel a téma.nekem volt egy barátnöm,azt hittem tényleg az.sokat járt hozzánk,aztán kiderült minden.rajtakaptam barátomat h.épp barátnömmöl telcsizik,ez nem is gond.na de találkozni is akartak,csak ugy dumcsizni.én meg mondtam megyek én is,olyan pofát vágott a hülye cafka hogy na.aztán elorditottam hogy végül is mindketten elmehetnek a jo pi....ba mindkettö bünös volt,de azért egy barátnötöl nem ezt vártam.kapcsolatot nem tartom vele,azota nem akarok barátnöt,inkább fiuk társaságában vagyok.
2007. jan. 10. 19:35

Mindkettő elmehetne a .....!

A legnagyobb szemétségek egyike!

2007. jan. 9. 14:54
Hát biztos repülne mindkettő! És jól kiordibálnám magam! Nem vagyok a csendes búcsú híve!
12. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - 6646aae624)
2007. jan. 9. 14:47

Teljesen egyet értek veled!

Ha egyszer megtette, fogadalom ide vagy oda, visszakönyörgés ide vagy oda, máskor is meg fogja tenni, ha azt hiszi minden a régi.


A barátnő... barátnő az ilyen egyáltalán???

2007. jan. 9. 14:15
még melegében tenném lapátra mindkettőt, sőt, vennék nekik örök életre szóló "melegebb éghajlaton" tartózkodási lehetőséget is.
10. Ancika
2007. jan. 9. 14:01
Kinyírnám mind a kettőt!!!!
2007. jan. 9. 13:50
Az én véleményem az, hogyha a barátod a legjobb barátnőddel csalt meg, akkor egyik sem volt az igaz barát, más szempontból pedig elgondolkodtató, hogy köztetek sem volt valószínű minden rendben, mert ha jól működik a kapcsolatotok, akkor a barátodnak eszeágában sem lett volna kikacsintani a kapcsolatból. hozzá teszem szemét dolog volt, hogy pont a barátnővel, de hát ő sem volt akkor a barátnőd. Van egy mondás és szerintem ez ebben az esetben nagyon is igaz "Házi nyulra nem lővünk!" Félre ne érts nem a volt barát pártján állok, de nekem ez a véleményem.
8. szivecske (válaszként erre: 7. - Zitukaa9770)
2006. dec. 26. 20:00
Ez csak az én véleményem volt.A lényeg én sohasem tennék ilyet és ha ilyen történne velem,hát kétlem hogy vha is meg tudnám bocsájtani!!Ha jól értelmeztem,Te már voltál ilyen helyzetben...Te mit csináltál?
7. zitukaa9770 (válaszként erre: 6. - Szivecske)
2006. dec. 17. 21:03
Igen,csak az a baj hogy sokan nem így gondolkoznak,sőt házasságokat családokat tesznek tönkre.
6. szivecske (válaszként erre: 1. - Zitukaa9770)
2006. dec. 17. 18:44
Számomra a barátnőm pasija tabu téma!Ha álmaim hercege is lenne,még akkor sem csinálnék semmit,mert a szerelem elmúlhat,de a barátság nem!És ha az én barátnőm tenne ilyet?!Hát azt nem bírnám megbocsájtani!Mert egy igaz barát nem tenne ilyet!!!
2006. dec. 16. 16:58

Ha én lennék ebbe a helyzetbe akkor:

-szakitanék a párommal mert megcsalt.Aki egyszer megteszi akkor máskor is:SŐT TÖBBE NÉZEM MAGAM ATTOL MINT HOHY EGY OLYAN SZEMÉTTEL LEGYEK AKI MEGCSAL!!!

-A barátnővel is megszakitanám a kapcsolatot!

aki ilyen szemét az nem érdemli hogy barátkozzak vele!Szószerint hátba támadott!


JA ÉS RETTENTŐ NAGY PATÁLIÁT CSAPNÁK A MINDKETTŐT

CSÚNYÁN KIOSZTANÁM!!!


SOHA NEM BOCSÁJTANÉK MEG EGGYIKNEK SEM!!!!!!!!!!

4. zitukaa9770 (válaszként erre: 3. - Gota)
2006. dec. 15. 20:33
Most hál istennek nev járok ilyen cipőben,boldog harmónikus kapcsolatban élek 3 gyerekünk van.Csak a tv-ben láttam és gondoltam jó téma lenne.Régebben"fiatal koromban" voltam ilyen helyzetben./na nem mintha most öreg lennék!!!/Én a barátnőmet meg a pasit is lapátra tettem, mert már egyikben sem tudtam megbízni.KÖSZIKE HOGY VÁLASZOLTÁL:)))))
3. gota
2006. dec. 15. 19:11

Ne izgulj, szerintem éppen nem volt fent senki. :) Amúgy engem érdekel. Remélem, nem jársz ilyen cipőben! Nagyon kiborító tud lenni! Velem sajna többször is előfordult. Ugyan nem voltunk éppen legjobb barátnők, de azért jóban voltunk... Nagyon rossz volt. (Persze aztán hamar lapátra is kerültek az ilyen kiscsajok, sztem azért csinálták az exeim, mert engem akartak lekoptatni, és tudták, hogy ezt biztosan nem bocsátom meg nekik!

Amúgy éppen előző hétvégén dumáltam az egyik ilyen kiscsajjal, ma már nagyon bánta, hogy anno bekevert. Mondjuk én nem bánom, mert ha akkor nem így történik, nem jöttem volna össze a mostani Kedvesemmel, akinek a kisujja többet ér, mint az előző exeim együtt!!!

2006. dec. 15. 17:51
Úgy látom nem nagyon érdekel benneteket ez a téma.KÁR!!!!!!!!!!!!!
2006. dec. 15. 17:21

Mi a véleményetek arról hogy ha a legjobb barátnő/barát lefekszik a pasitokkal/csajotokkal.Meg lehet-e bocsájtani?Ugyanott lehet-e folytatni a barátságot?

Szerintem elég nagy szemétség.Énsoha nem jártam a barátnőim pasijaival még ha szakítottak akkor sem.De olyan volt hogy ők jártak az én pasijaimmal,hát mit mondjak nem esett valami jól,és nagyon sokáig nem is beszéltem az illetővel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook