Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek?Nehezen nyílik meg a párom. fórum

Mit tegyek?Nehezen nyílik meg a párom. (beszélgetős fórum)


2014. jún. 6. 08:04
nem sokat tudsz tenni hisz zome pasi nem beszedes,oket mas fabol faragtak,mint minket.
2014. máj. 27. 08:10

Tobb mint 2 eve kinlodok ferjemmel,h mutassa ki az erzelmeit, szeressen, oleljen meg, pusziljkn meg, de nem tortenik semmi. O munka utan csak a pihenesre vagyik, ami neki a szamitogepet es a tv-t jelenti. En csak akkor letezem ha szex kell, meg kaja. Biztos szeret, de me tudja kimutatni, onzo. De en meg nem ehhez szoktam. Nekem is kellene az osszebujas szex nelkul.


Vagyis a velemenyem az,h hiaba igerget, nem nagyon fog valtozni mar 30 korul.

2014. máj. 27. 07:55
smmit nem birsz tenni.sok pasi ilyen sajnos.
23. necska (válaszként erre: 22. - **Rita**)
2009. máj. 23. 14:17
Úgy vettem észre csak akkor nyitott felém ha sima hétköznapi dolgokról beszélünk,vagy épp hülyéskedünk.Ha már komolyabb dologról akarok beszélni, vagy érzésekről, akkor kicsit ideges lesz, és simán leráz.De így meg nem fogunk tudni soha megbeszélni semmit, ha épp baj van.
22. **Rita** (válaszként erre: 21. - Necska)
2009. máj. 14. 08:46
Kérdezd meg Tőle
21. necska
2009. máj. 14. 08:40
Vajon az zavarhatja, hogy én meg túlságosan is kimutatom az érzéseimet iránta?
2009. máj. 14. 08:31
Lehet,hogyha nem faggatja majd egxszer megnyílik.Csak győzze kivárni szegény.
2009. máj. 13. 22:49
Sok pasinál van ez igy, hogy nem beszélnek az érzelmeikről, és csak felesleges nyaggatásnak veszik. Persze attol ugyanugy szeretnek, csak valahogyan máshogy vannak beprogramozva. Olvastam egy ujságban, hogy a nőknél jobban ki van fejlődve az agyban az a rész, ami azért felelős, hogy a gondolatainkat és érzéseinket szavakká formáljuk, mig a férfiaknál ez kevésbé fejlett, ezért van az, hogy sok pasi nem tud beszélni az érzelmeiről. Szerintem hagyni kéne, és nem erőltetni beszélni róla, lehet hogy ha érzi hogy te már nem akarsz folyton erről beszélni, akkor ő is nyitottabbá válik önkéntelenül is.
18. Encsy75 (válaszként erre: 16. - Necska)
2009. máj. 13. 22:44

Talán ha mondanád neki,hogy amíg egyszer jól ki nem beszélitek magatokat erről a témáról addig újból és újból fel fogod hozni.

Az hogy az érzésekről nem tud megnyilni azt sugalja,hogy vont egy falat maga köré,na ezt a falat neked kell lebontani.Ha sikerül nyert ügyed van.Szerintem az az első,hogy miért is van ott az a fal,miért is nem tud ő az érzelmekről beszélni..

17. necska (válaszként erre: 15. - Linda111)
2009. máj. 13. 22:16
Persze, olvastam, és már válaszoltam is:-)
16. necska (válaszként erre: 14. - Encsy75)
2009. máj. 13. 22:16
Igen, mindenről, de ha az érzelmi rész kerül szóba, akkor csak én beszélek, ő meg ki van akadva, hogy már megint kezdem.
15. Linda111 (válaszként erre: 13. - Necska)
2009. máj. 13. 22:07
irtam privit, láttad?? :)
14. Encsy75 (válaszként erre: 13. - Necska)
2009. máj. 13. 22:01
Beszélgetni tudtok?Bármiről?
13. necska (válaszként erre: 12. - Encsy75)
2009. máj. 13. 21:53
Persze, ezzel a részével nincs gond.És a sexben hagyom, hogy ő kezdeményezzen.Szokott is, akkor olyan tud lenni, mint amilyennek lennie kellenne máskor is, ha nincs sex.
12. Encsy75 (válaszként erre: 11. - Necska)
2009. máj. 13. 20:43

Na látod!Az már azonban elég bitonyíték,hogy veled van legrégebben.

Az enyém meg állandóan puszilna, simogatna,tapizna,de hidd el az is néha sok!Na azért el nem lököm magamtól.A szex jó nektek együtt?Ott ki kezdeményez?

11. necska (válaszként erre: 10. - Encsy75)
2009. máj. 13. 19:32

Ezt mondta nekem ő is!De ha nem puszil meg magától, vagy nem ölel meg magától, hogy érezzem?Vagy ő ezzel mutatja ki, hogy eddig egy nőt sem hívott fel minden nap, és nem tett egy lépést sem értük.

Lehet azért fura nekem ez, mert az előző párom folyton a nyomomban volt, mindig megölelt, és ajnározott, udvarolt.Általában a legtöbb férfi ilyen.Ettől érzi magát nőnek a nő!

A mostani párom szeretem, még így is!De az is érdekes tény, hogy lassan 30éves, és én vagyok a leghosszabb kapcsolata eddig.Egy nő sem volt ennyire kitartó, és feladták rögtön.Olyan mint egy oroszlán, akit meg kell szelídíteni.

2009. máj. 13. 18:34
Nem mondani kell hanem érezni,hogy a másik szeret-e!
9. **Rita** (válaszként erre: 1. - Necska)
2009. máj. 13. 13:28

El kell fogadnod hogy Ő ilyen.Túl sokat nem hiszem hogy fog változni.

Nem hiszem hogy félne kimutatni az érzéseit.Én se túl gyakran mondom hogy "szeretlek", és nem azért mert félek,hanem azért mert szerintem ha túl gyakran mondjuk akkor elvesziti a szó a "súlyát"

8. agis
2009. máj. 13. 13:27

Az exemről, azt hittem én is, hogy velem van a baj, illetve hogy nekem tennem kellene valamit, hogy ne legyen zárkózott. Igazság szerint ő maga választotta ezt, és ha a kutya kovászba ugrott volna se változott volna semmi....


Szóval ha apárod magától nem ébred rá, hogy "nyitottabban" könnyebb az élet, a fejedre állhatsz, akkor sem fog változni....

7. Marjann (válaszként erre: 6. - Necska)
2009. máj. 13. 13:26

Á, így főleg érthető. Gondolj bele: tetszettél neki miközben a legjobb barátjával voltál. Hááát, csoda ha nehéz váltani?:)


Tudod, a nők nagy titka, hogy a férfiak azt hiszik ők akarnak valamit, pedig mi sugalljuk. Had higgye, hogy nem kell változnia:) Persze azért nagy csodát ne várj!

6. necska (válaszként erre: 5. - Marjann)
2009. máj. 13. 13:23

Igazad lehet!Persze bonyolítja a dolgot az, hogy az előző barátom akivel egy éve szakítottam, az ő legjobb barátja.Így együtt soha nem találkozunk, de ők tartják a kapcsolatot, és régebben jártunk össze.Akkor már megvolt a vonzalom.De egyikünk sem számított arra, hogy egyszer mi összejövünk:-)

ezért fura nekem, hogy akkor sokkal lazábbnak tűnt.

Eltudom fogadni, hogy ilyen, és türelmes vagyok, próbálok főleg én alkalmazkodni hozzá.Eleinte voltak hisztik, de rájöttem nála ezzel nem érek el semmit.És most hagyom, hogy úgy történjenek a dolgok ahogy neki jó.Akkor jön amikor ő akar, nem hívom soha.Ő azt mondja senkiért nem változik meg, pedig máris rengeteget változott.Pár éve azt mondta nekem, ő egy nő után sem fog menni,és neki nem kell barátnő.És tessék.....én lettem az.

5. Marjann (válaszként erre: 4. - Necska)
2009. máj. 13. 13:16

A kérdés inkább az, hogy te el tudod-e fogadni, hogy ő ilyen. Nincs gond azzal, amit leírtál róla, csak akkor ha te nagyon különbözöl tőle és nem találjátok meg a közös hangot. Egy kapcsolatban csiszolódni kell, ő egy picivel közvetlenebb lesz idővel, te pedig elfogadod majd, hogy nem vörös rózsával ébreszt reggelente.


Egyébként ez is lehet, hogy ha eddig (sokáig) barátok voltatok, akkor furcsa neki az új helyzet. Elvégre ritkán látom a barátaimat meztelenül:) Teljesen más egy baráti-illetve egy szerelmi kapcsolat.


Én csak azt tudom tanácsolni, hogy beszélgessetek sokat, mindenről és mindenféléről.

2009. máj. 13. 13:03

Köszi a hozzászólást!Idő kell, tudom, de eddig ilyet még nem tapasztaltam.Ő nem is az a nagy csajozós típus.Ismerem régről, és láttam, soha nem ez volt az elsődleges, hogy hajtsa a csajokat.Akkor már tudtam őt felszedni kell:-)De ezt nem gondoltam volna, hogy ennyire magába zárkózott.Képes naphosszat otthon ülni, bütykölni, aludni, stb.

Egy biztos attól nem kell tartanom, hogy megcsal, csak türelmetlen vagyok, és bizonytalan is.Van e jövője ennek a kapcsolatnak így?Képes lesz e úgy élni velem mint más normális pár él együtt?

3. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Necska)
2009. máj. 13. 12:59
Valami történt vele,hogy ilyen lett!Mi?
2009. máj. 13. 12:55

Ha ilyen a természete nem sokat tehetsz, szokd meg hogy nem kezdni minden mondatát a szeretlekkel. Ha nagyon zavar mondd el neki, hogy szeretnéd ha kimutatná az érzéseit. Majd ő eldönti, hogyan teszi ezt. Lehet könnyebb neki ágyba hozni a reggelidet, vagy megvenni a kedvenc csokid, mint kimondani pár szót.

De mindenek előtt: adj neki időt. Idő kell ahhoz, hogy közel engedjen magához.

2009. máj. 13. 12:53

A kedvesem ismerem már régóta, de csak pár hónapja vagyunk együtt.

eddig barátok voltunk, és most egy teljesen más oldaláról ismerem meg.Nagyon nehéz megfejtenem!Nem nagyon tud megnyílni nekem,úgy látom zárkózott egy párkapcsolatban.Nem igazán az a típus aki odabújik magától megölel, szeretget.Nem mond nekem szép szavakat, és azt a szót, hogy "szeretlek" nagyon nehezen mondja ki.Én pont az ellenkezője vagyok.Túl nyitott, felszabadúlt, nem félek kimutatni az érzéseimet.Nekem úgy tűnik, ő fél kimutatni mit érez, talán azért, mert fél, hogy később csalódni fog?Vannak fura szokásai is.Eleinte ha hozzáértem, összerezzent, és rám mordúlt, hogy hagyjam békén.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook