Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik biztosítót válasszam? Keresztlányomnak szeretnék megtakarítást nyitni! fórum

Melyik biztosítót válasszam? Keresztlányomnak szeretnék megtakarítást nyitni! (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 22:34

A "legjobb" megoldásra jelenlegi kb. 20 nagy pénzintézet közül lehet választani. Ezeknek van több száz megtakarítási formája.

Több fő dolog van ami befolyásolja azt, hogy kinek mi a szimpatikus pl. a pénz célja, mennyi időre szeretné félrerakni valaki, mekkora összeget, és mit szeretne(2-t a

3-ból): Biztonság, Hozam, Rendelkezésre állóság!

Ha ezek megvannak, akkor ki lehet választani, mi ehhez a piacon a leginkább optimális megoldás.

Ha szeretne valaki többet tudni akkor szívesen segítek privát üzenetben személyre szabottan.

2010. jan. 2. 06:51
Alianz Hungária Életút program------------direkt ilyen céllal.Én az unokáimnak gyüjtögetek vele.
2009. jún. 14. 12:32

Én az ING-t javasolnám,ott van biztositás,befektetések,rövid és hosszú távú is.Ft-ban és euróban is. Én nekem eddig csak pozitiv tapasztalatom van.

Ha érdekel,irj és priviben megadom az én hiteltanácsadóm tel.számát.

2009. máj. 13. 21:45
igen
2009. máj. 13. 16:53
Jól gondolom, hogy olyan befektetési formát keresel, ahol apránként gyüjtögetve lehet hozamot elérni?
2009. máj. 13. 12:06
nem kell konkrétan a biztosítás. csak vmi, h legyen pénze, ha nagy lesz.
2009. máj. 13. 11:53
Egyáltalán nem biztos, hogy a biztsítás a legmegfelelőbb. Befektetni a biztosításon kívül még máshova is lehet és ott még a hozam is biztos. Persze, ha az a cél, hogy legyen biztosítása akkor jók. Sokféle befektetés van a piacon érdemes a biztosításon és a lekötött betéten kívül mást is megnézni.
6. bared (válaszként erre: 5. - Krisztinke)
2009. máj. 13. 11:51
nekem is vannak keserű tapasztalataim((
2009. máj. 13. 11:49
Szüleimnek most járt le a biztosításuk. Hát, lehet, hogy jobban jártak volna, ha bankba teszik a pénzt... Sőt, valószínű:(
2009. máj. 13. 11:39
hát, ha személyes szimpátia alapján kell, nekem a generali providencia a befutó, ha gyerekről van szó...
2009. máj. 13. 11:36
dolgoztam biztosítónál, tudom hogy müködik. csak kiváncsi lennék jelenleg melyik a legjobb.
2009. máj. 13. 11:35
mind egy kutya... csak a levont díjak összegének a nevével játszanak...egyébként vannak a neten alkusz cégek,náluk érdemes szétnézni szerintem...sok mindent figyelembe kell venni, pl. menyit tudsz havonta betenni, mennyi időre akarod kötni,stb...
2009. máj. 13. 11:34

Véleményeket várok különböző biztosítókkal kapcsolatban. Hol érdemes befektetni?


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook