Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol és mire tornáztok? fórum

Hol és mire tornáztok? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 16. 12:59
Péntek Enikő!Fantasztikus,a leghatásosabb amit valaha próbáltam.
20. Mocori
2013. jún. 16. 09:44
Egy fitness teremben heti 3* 1 órát aerobik órán.
19. muci5
2013. jún. 16. 08:51
en a P90 x-re tornazok itthon, itthon heti 5szor, es hetente ketszer elmegyek futni 10km-t, bar miota bejott a meleg a futassal hadilabon allok
2011. márc. 22. 10:01

Jártam terembe stepre és alakformáló aerobikra. Abban jó volt, hogy elfárasztott, szóval mint stresszmentesítő, bejött. Viszont túl sok időmet rabolta el, és nem hozott látványos eredményt azon kívül, hogy vastagodott a combom.


Évekig csináltam otthon callaneticset, munka után, két gyerek mellett, most is ehhez nyúltam vissza és ugyanazt a hatást tapasztalom: feszesebb test, vékonyodó derék és gömbölyödő formásodó popsi.

Minden nap jut rá időm, a napi adag alig több, mint negyedóra. (Az más kérdés, hogy nyugodtan lehet többet is csinálni, én is el szoktam nyújtani, mert jólesik). :)

Ha pedig valami dinamikusabbra vágyok, akkor egy Réka dvd.

2009. máj. 22. 10:43
Sziasztok, valaki próbálta már a HOT IRON-t? Vélemény kérnék.
2009. máj. 20. 10:43
Reka, Norbi, Biro Ica, Beres Alexandra dvd es csakis otthon...nem is szeretek eljarni sehova ahol sokan vannak...inkabb szenvedek es izzadok egyedul itthon :) bar most egy kicsit szunetelek mivel vegzos egyetemista vagyok es nincs ra idom es valahogy kedvem sem...
15. moncsicsi83 (válaszként erre: 14. - Andybaby)
2009. máj. 19. 20:09
Nem rossz ötlet, csak nekem most időm nincs tornázni. Minden nap 10 óra meló után még járok vezetni és aztán jön csak a házimunka. De benne vagyok a dologban, igyekszem összekapni magam :D
2009. máj. 19. 18:28
Sziasztok!én szeretném ismét elkezdeni a tornát(abbahagytam a párommal elmentünk nyaralni a 8ból 3kg visszajött).Ismét neki akarok állni.Ha valakinek lenne kedve csinálhatná velem együtt, és e mailben megosztanánk a nap vagy a hét eseményeit.Ha valakinek lenne kedve kicsiandika@citromail.hu ra írjon!!!Köszönöm!!Fogyunk együtt tornával!!!!!
2009. máj. 19. 16:53
Béres Alexandra!!
2009. máj. 14. 20:44
Jillian Michaels egy gyilkos! kíváncsi vagyok, mikor tudom majd egyetlen DVD-jét becsületesen végigcsinálni. Van itt valaki, akinek már sikerült? :O)
11. Kylie022 (válaszként erre: 10. - Moncsicsi83)
2009. máj. 14. 08:57

Na aaz tuti hogy formázza. Az a lábat, feneket. Mindent.

Csak ahhoz meg kell akaraterő :P

10. moncsicsi83 (válaszként erre: 9. - Kylie022)
2009. máj. 14. 07:44
A bringázás is nagyon formálja a feneket :) Én melóba vagy bringával vagy gyalog járok már egy éve és szépen formásodott a hátsóm...
9. Kylie022 (válaszként erre: 8. - C066a749d7)
2009. máj. 13. 13:56

Az attól függ, hogy mire akarsz edzeni :)

Fenékre nagyon jó a tartórúd, amivel guggoló és a lábkitörő gyakorlatokat lehet csinálni.

Az formázza a legjobban a feneket.

2009. máj. 13. 13:38
ha fitneszterem akkor milyen gépeket ajánlotok? Futni jár valaki? Hetente mennyit és hányszor?
2009. máj. 13. 11:34
Hallottam h van online fitnesz (tegnap volt róla szavazás, már törölték is), naponta vagy hetente nem is tudom új mozgássor....de hát most tök mindegy h a monitort nézem vagy egy dvd ugynugy itthon vagyok...talán változatosabb de ugynugy egyedül csinálom....
2009. máj. 13. 11:21

Itthon, egyedül, zenére :) Van pár gyakorlat (has, comb, hát, nyújtás, ilyenek) amiket megcsinálok, másik nap elmegyek futni vagy elviszem sétálni a kutyám. Néha dobálok párat kosárra, ugrálókötelezem :)

Kazettákra nem szoktam, meg ha itthon is megtudom csin. minek költsek még rá....

2009. máj. 13. 11:15
En is Beres Alexandrara szavazok :)
2009. máj. 13. 11:11

Én azelőtt edzőterembe jártam, de az itthoni terembe csupa nyomi ember jár, akiket nem birok, igy kénytelen vagyok itthon edzeni én is.

Én felváltva szoktam Biró Icára és Rubint Rékára + még itthoni súlyzókkal azokat a gyakorlatokat végzem , amit anno az edzőteremben is.

De az az igazság, hogy az edzőtermi gépektől és súlyoktól nincs hatásosabb dolog...

3. Nicole01 (válaszként erre: 1. - C066a749d7)
2009. máj. 13. 11:01
Czanik capoeira dvd-k,Rubint Réka,fittlabda,Sinkó Andi 3in 1!Réka kivételével ezek mind pörgősek!
2009. máj. 13. 10:58
Én sem szeretek egyedül tornázni. Itthon Béres Alexandrának a tornáira tornázok és nekem bejöttek. 200% alakformálás, Új kihívás, nyerj időt tornáit szoktam csinálni...
2009. máj. 13. 10:56
Fitnesz terembe járni nincs pénzem, de itthon egyedül unalmas. Milyen videóra/DVD-re tornáztok ami nem unalmas hanem jó kis pörgős torna?! (Nem tánc):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook