Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi bánat:) fórum

Szerelmi bánat:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. ápr. 20. 17:33

A megcsalásnál szerintem nincs rosszabb,pláne ha mosolyogva vágják bele az ember arcába.

Le kell gxőzni a csalódást, ki kell heverni és minden jó lesz. Csak az a ba,hogy borzasztó nehéz túl lenni rajta. :(

353. kgirl22
2010. jún. 13. 09:06
Én is felejteni akarok és félek az újabb csalódástól.Nagyon nehéz:(((((
2010. máj. 21. 13:13
Mindennek oka van!!Meglátod idővel rájössz ,hogy mennyit erősödtél tőle!Talán ez az egyik olyan dolog ,ami miatt rádöbbensz ,hogy nm csak a rózsaszín köd létezik.Nem olyan az igazi élet,mint a mesékben!
2010. ápr. 22. 11:06
minden ember egyszer átesik egy szerelmi bánaton, de ha mégsem, akkor ő egy nagyon szerencsés ember
350. JózsFM
2010. ápr. 22. 09:32
Sziasztok. Hát nem boldog ember, akinek ide kell írnia az biztos. De én is a Ti táborotokat erősítem. Most iskolában lehetnék, de nem vagyok. Úgy éreztem jobb nekem, most itthon, egyedül. A szerelmi bánattal foglalkozó oldalak olvasgatása, és a tudat, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal megnyugtat kissé. Mindenkinek fel a fejjel!
2010. ápr. 9. 23:09
Próbáld optimistán felfogni az életet.Nekem néha megy...:D De néha nagyon nem jön össze...
348. Elisha (válaszként erre: 347. - Dorcsi0318)
2010. ápr. 8. 12:43
Dehogy jött rendebe...ahhoz valami csoda kéne:**((
2010. ápr. 8. 10:36
Tök jó ,hogy ide már senki nem ír!!!!Tehát mindenkinek rendbe jött az élete???!!!!Az szuper!!!A lényeg a pozitív hozzáállás!!!!Nekem sem ment sokáig ,de már egy ideje jól vagyok!!!:DSzóval fel a fejjel!!!!
346. Dorcsi0318 (válaszként erre: 329. - Venes)
2009. máj. 29. 21:55
Mert ilyen sz.. az élet!!És akinek Te vagy kedves ,az nem kell!!!
345. 6532c775dd (válaszként erre: 329. - Venes)
2009. máj. 28. 11:10
jajj ne is mond...
2009. máj. 13. 22:00

Hát nem minden az ,aminek látszik.Lehet ,hogy más,mint amilyennek látod de lehet csak állca az egész.De most ne foglalkozz vele.Úgy is rá fog jönni ,hogy mit jelentettél te neki és most a csaj.Csak akkor már remélhetőleg késő lesz.


Puszi

2009. máj. 13. 19:08
BOcs, hogy eddig nem jelentkeztem! Azóta már elkezdett egy másik csajjal járni, engem meg le se szar. De legalább még az elején megtudtam, hogy milyen is valójában!
2009. ápr. 9. 19:49
Szia!Szerintem várj majd magától alakulni fog.Lehet csak megilyedt az esélytől.Elégre csak barátok voltatok.Ez más lenne.Mérlegelnie kell ,hogy mi neki a fontosabb.Barátság vagy barátnő.Az este miatt pedig ne bánkódj ,sőt örülj neki!!Nézd azt az oldalát ,hogy nem akart kihsználni!Szerintem!
2009. márc. 18. 20:19
Hát mivel látom elég rég volt aki írt volna (szerintem ez azért elég jó, mert senkinek se volt akkor szerelmi bánata, vagy nem akarta megosztani. mindegy is) gondoltam akkor elmondom az én bajom. Nem is annyira szerelmi bánat ez mit sem az, inkább a tipikus se veled, se nélküled. Van egy srác az esi gimimben, akivel sokáig jó haverok voltunk, de aztán szép lassan rájöttem, hogy többet akarok barátságnál. Ez ugye bár nem is lenne akkora probléma, csak én hülye ezt meg is mondtam neki. Mivel elég sok olyan jel volt, hogy ő is többet akart volna (bámult órán, nem akarta hogy ellógjak, elkérte a mobil számom, érintések, stb..)de azt mondta, majd meglátjuk. Ez egy kicsit lelombozott, de egye fene, gondoltam, most már nem tudom vissza csinálni. Ezután felhívott mobilon, hogy egy pénteki nap nem alszom-e nálla. Könnyen, de bele mentem. Sokat készültem, hogy igazán hátast dobjon tőlem, fodrász, kozmetikus, minden ami kell. Igazi bombázó lettem. Majd felhívtam, hogy kések egy kicsit, de ott leszek nála, azt mondta rendben, és olyan 45 perc múlva dob egy sms-t (eleve ez felbosszantott, hogy egy sms-t írn) hogy még se jó az ügy. Amikor nem sokkal az előtt még minden rendben volt. Iszonyú dühös voltam, de nem hívtam fel, nem akartam hisztis picsa lenni. (na meg már pénz se nagyon volt a telómon. Egész hétvégén nem hívott, és találkoztunk hétfőn, meg most szerdán, de valahogy megváltozott. Ugyan úgy nbámul, nem akarja, hogy elmenjek, de más lett. Tudom, hiba volt, hogy olyan könnyen rábólintottam a dologra, de hát ez van. Senki sem tökéletes. Az a kérdésem, hogy mit tegyek vele, várjak? Én már megtettem az első lépést, most rajta a sor! Vagy hagyjam a francba? De ha egyszer annyira vonz! Nem vagyok én még szerelmes, de úgy vonz, mint még senki! SEGÍTSETEK!!!
2008. szept. 19. 17:46
Áruld el kérlek honnan van ennyi energiád, azok után amin átmentél?! Ha valaki, akkor Én tudom milyen harcot vívtál...büszke vagyok rá, hogy az egyik legjobb barátom vagy:-)
339. MelisUK (válaszként erre: 338. - 0963367be3)
2008. júl. 4. 10:08

Nem lehet, h a férjed azért dolgozik olyan sokat, h a pénzzel örömet okozzon neked? Egyébként épp azért nem sexel veled, mert sokat dolgozik. Lehet, h csak beszélned kéne vele, h elég a kevesebb pénz is, ne melózzon annyit, neked ő kell.

Szerintem nem lett volna szabad másik kapcsolatba menekülni... Azt kell próbálni megoldani, ami van.

2008. júl. 4. 09:59

Sziasztok!

Én nem tanácsot szertnék csak leírni az én nagy bánatomat! Szóval van egy éllettársam akivel 5 éve vagynk együtt, ő egy igen elfoglalt vállalkozó, azt hiszem nem is szeret csak jó hogy vagyok egy szép ékesdísz az oldalán van aki várja otthon amikor hulla fáradtan bedöl az ágyba és úgy sem képes semmire sem! Hát ebből lett nekem elegem sajnos túl sok szál köt minket össze ház kocsik vállakozások jaj had ne soroljam csak ami már nem köt minket össsze ez a szerelem mégis úgy érzem végetvethetetlen a kapcsolat! De itt jön a fordulat megismerkedtem egy másik férfival akit szerelemből imádok, tisztelek, minden porcikám őt kívánja! Egy ideig ment is ez a huza vona ugyan is ő is nős mind a ketten imádtuk egymást rajongtunk a másikért csak egyikünk sem mer tovább lépni, emelett még az is akadályozza a szerelmünket hogy Stuttartban dolgozik és mint én is a boldogtalansából amunkába menekül amit így utólag nehéz csökkenteni ezért nagyon ritkán láttuk egy mást! Úgy éreztem az egyik szenvedésből a másikba menekültem mert itt attól szenvedtem hogy nem lehetek vele! Tehát ma véget vetettem ennek a dolognak a külföldi pasival! De a szívem apró darabokban, nagyon fáj szeretnék vele lenni de nem lehet! Ellehet az ilyet felejteni, lehet ez halálos nagyon szenvedek és iszonyatossan hiányzik!

2007. nov. 4. 17:59
Igaz. Ha csak kaland akkor is nagyon tud fájni, de ha több...
336. Ráhel (válaszként erre: 333. - Titanilla23)
2007. nov. 4. 17:53
Én nem tudom,hogy lehet ezt feldolgozni,biztos a baba is érzi,ha ideges vagy.Én rákérdeznék.Így,hogy már tudod,jobb,ha megtudod mit akar ő.Kaland csak,vagy több.
335. 68988e313f (válaszként erre: 320. - Mandella)
2007. nov. 3. 19:10
Itt vagy mandella?Mi a baj?
334. Virág3
2007. nov. 3. 19:08
Bánat.... Van, mert megoldani nem tudjuk a problémákat, de elszakdni sem tudok tőle.
2007. nov. 3. 18:37

gondolatokat kernk a szitumrol

en 8 honapos kis mama vagyok es meg tudtam hogy a ferjem meg csal o nem tudja hogy tudom . ha nem lanek terhes mar eldobtam volna de nem tudom hogy ez a dontes nem lene onzo a babamra tekintve.

hoza kel tenem hogy az egesz terheseg alat nem volt tul erdeklodo se iranam se a baba irant

332. ef1a32d478 (válaszként erre: 331. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 3. 15:49
Nem hagyott el, soha nem is volt, egy olyan ember, aki nem érdemel meg senkit!
331. ec63a7fc29 (válaszként erre: 330. - Ef1a32d478)
2007. okt. 23. 00:22

De gondolom, ennek a magánhangzónak van keze-lába, stb.

Elhagyott? Tudok / tudunk segíteni?

Ha ciki, inkább priviben írj.

330. ef1a32d478 (válaszként erre: 328. - Ec63a7fc29)
2007. okt. 22. 10:17
Egyetlen betű bánt: Ő
329. Venes
2007. okt. 22. 07:31
Miért mindig olyat talál az ember, miért éppen olyan kedves az ő szívének, akinek nem kell?
328. ec63a7fc29 (válaszként erre: 327. - Ef1a32d478)
2007. okt. 22. 07:26
Mesélsz róla? Mi bánt?
2007. okt. 21. 18:29
nekem is van szerelmi bánatom:(
326. ec63a7fc29 (válaszként erre: 325. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 21. 18:15
Inkább az óvatosság, én eléggé kudarckerülő lettem.
2007. okt. 21. 17:34
Es az onsajnalat, vagy ez nalatok ilyenkor nem jon? Tudjatok, a sebek nyalogatasa. Na nalam ez meg elofordult :))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook