Hajvasalás (beszélgetős fórum)


2006. dec. 16. 15:40

Szisztok!


Én is járatos vagyok a hajvasalásban, ezért gondoltam, hogy irok... Én is több vasalót kipróbáltam, mig végül megtaláltam a számomra lemegfelelőbbet. Ennek a csodának a neve Remington, ami 3-as védőbevonattal van ellátva, hogy maximális eredményt érhessünk el vele. Nagy előnye, hogy ionizálja is a hajat, ezáltal az nem szárad ki, s nem töredezik. Megfelelő hővédó folyadékkal kombinálva tökéletes, tartós eredményt érhetünk el vele. Ajánlom mindenki figyelmébe!

2006. dec. 16. 15:24
Csillag nagyon szépen köszönöm, beírom így a keresőbe és elolvasom "mit tus". Puszi Lizzy
24. Droma
2006. dec. 16. 13:11

Nekem is van hajvasalóm.Most is gyönyörű egyenes a hajam.Imádom amikor egyenes,bár arra figyeljetek,hogy télen a ködtől,párától visszaugrik,vagy "száll"!

A kerámialapos meg nem annyira roncsolja a hajat,mint a többi.

23. csillag80 (válaszként erre: 22. - 0148b688d6)
2006. dec. 16. 12:49

Szia!

Jogos a kérdés: az enyémnek a neve/típusa: CP1 M HP, CERAMIC-LASER ION, ez van csak rajta, számot nem találtam.Szia!

2006. dec. 16. 11:44

Drága Csillag! :)

Köszi a kimerítő infót.Gondolkodom,hogy lecserélem az enyémet, nagyon jó lehet a tied.

Megnéztem a GA.MA honlapját,hát ezer féle van nekik, nagyon klasszak. A kérdés: a tiédnek van valamilyen fantázianeve, típusszáma,stb?

Bocs ha hülyéket kérdeztem,de elbizonytalanodtam, olyan sokféle van nekik. Köszi.

2006. dec. 15. 23:06

KÖSZI MINDENKINEK A HOZZÁSZÓLÁST! ;)


Koka-di

2006. dec. 15. 20:07

Sziasztok!

Nekem természetes göndör hajam van, én is próbálkoztam különböző boltban kapható vasalókkal, egyik sem vált be. Kb másfél éve fodrászt váltottam, és az új fodrászom kivasalta a hajam az ő csodaszerkentyűjével...hát az valami csoda volt. A nagyon sok összevissza-kócos göndör hajamból teljesen egyeneset kreált.

Karácsonyra megkaptam ajándékba a vasalót, amit ő is használ, a neve: GA.MA Italy professional, lézer-ionos, kerámialapos. Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon megéri. Csak fodrásztól szerezhető be, kisker.forgalomban nem kapható, nekem így 18000 volt, de ezen már neki is volt egy kis haszna - szerintem.

A nagyon sok hajamat 10 perc alatt kivasalom teljesen egyenesre, gyönyörű fényes, nem kell semmi kence rá, az egyik ismerősömnek megszüntette a hajkorpásodását is. A lézer-ion által lezárja a hajfelületet, nem engedni kiszáradni, nem töredezik. Hetente 2* mosok hajat, WU2-vel + Fruktis balzsam, ennyi az össz.hajápolásom, és mindig kivasalom szárítás után. Semmi töredezés nincs a hajamon, legutóbb nem volt időm visszavágatni, 3 hónap után jutottam el a fodrászhoz, de egy töredezett hajvégem nem volt. Nagyon ajánlom mindenkinek! sziasztok!

19. figarina (válaszként erre: 18. - Koka-di)
2006. dec. 15. 19:51

Fontos:olyat ne vegyél ami nedves hajra is jó!!

Szerintem a babyliss nem jó...Én professzionális lapvasat használok,ha van a környékeden Schwarzkopf referenciafodrászat,ott beszerezheted ha jól emlékszem az árára 11300 ft..

ja és a simító ,hővédő sprayt minden vasalásnál kell alkalmazni!!!

2006. dec. 15. 13:40

CSAJOK !!! :)


MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A HOZZÁSZÓLÁST! :) :) :)


Milyen márkájú vasalót ajánlanátok, kinek mi vált be?

Legyen kerámi, legyen állítható a hőfok... és még?

KENCE!!! Igen, vegyek hozzá valami spéci védőkrémet!


Még valami fontos infó?


KÖSZI CSAJOK! :))))


Kóka-di

17. koka-di (válaszként erre: 4. - Mókica)
2006. dec. 15. 13:33

Szia Mókica!

Milyen "kencéket" használsz?

Köszönöm, hogy írtál! :)

16. koka-di (válaszként erre: 2. - Tünde733)
2006. dec. 15. 13:31

Szia Tünde733!


Köszönöm a válaszodat, nálunk is csak én vagyok megőrülve a hajvasalásért, az én párom is ellenzi, nem akarja, hogy tönkretegyem a hajam. :)

Köszi!!!

15. 12667dcac6 (válaszként erre: 13. - Figarina)
2006. dec. 15. 10:41
Szia.Most akarok karácsonyra magamnak egy hajvasalót.Azt hallottam,hogy a Baby liss nem jó.Azt is mondták,hogy kerámia laposat vegyek mert az a jó.Igaz??Te melyik márkát ajánlod?Vagy mindegy a márka csak kerámia lapos legyen?
2006. dec. 15. 08:24
Sziasztok!!!Én is vasalom a hajam,de elég hetente egyszer,mert kibírja,még akkor is,ha ilyen hülye ködös,párás az idő.Egyébként göndör a hajam,és utálom,jó hogy kitalálták a vasalót!Nekem Remington a márkája,tudom ajánlani mindenkinek!puszika!
2006. dec. 14. 22:12

Sziasztok!

Megfelelő ápolás mellett nem roncsolja a hajat a vasalás!

Fodrászként rengeteget vasalok és rengeteg vendégem is használja,nem törik a hajuk!A schwarzkopf flatliner nevű hővédő,simító szérumát használom,és tökéletes az eredmény!

már nem tudom melyőtök írta,h minden reggel vasalnia kell a haját...ami azt jelzi,h nem túl jó a vasalója+nincs normálisan kihúzva a haja!ha jól csinálja vki akkor bizony a köd sem bántja!Az én hajam extrán göndör,és a következő mosásig tökéletesen sima tud maradni.

Az a minimum egy simítóvasnál,h állítható hőfokozatú legyen,kerámialapos v thurmalinbevonatú....és a hővédő termékeket KÖTELEZŐ használni mellette!

2006. dec. 14. 21:38
Nekem is Babyliss van. Erosszalu,marha dus a hajam. Kiraly lenne kiengedve, de kis ido es oroszlanserom van. Ezert vettem vasalot,hatha gyogyir. Mire megcsinalom a hajam...pfu vagy 1 ora. A hullamokat nem veszi ki teljesen. Semmi szembetuno sztarsero. Szal igy utolag, sztem folosleges volt megvennem. Bekenem hajegyenesitovel a hajam, es kesz!
2006. dec. 14. 19:57
semmi baj! :)
2006. dec. 14. 19:54
milyenek akart lenni..bocsika
9. Mókica (válaszként erre: 8. - 0148b688d6)
2006. dec. 14. 19:53
en kinnt elek az USA/ban itt masmienek vannak:(
8. 0148b688d6 (válaszként erre: 7. - Mókica)
2006. dec. 14. 19:52
Igen, meg most is,amikor itt nálunk ködös az idő. Mókica neked milyen márkájú van? Az enyém Babyliss, meg vagyok elégedve vele, de hátha tudtok egy még profibbat.
7. Mókica (válaszként erre: 5. - Tünde733)
2006. dec. 14. 19:48

azaz:D


Nekem nyarom mikor paras az ido minden reggel meg kell csinlnom..na azt gondolhatod,hogy barmennyire is specko a vasalo, egy ido utan elkezdin roncsolni, egetni a toveit...:(

2006. dec. 14. 19:47

Kóka-di és lányok!


Van a LOrealnak egy kenceficéje, amit száraz hajra kell kenni és úgy használni a hajvasalót. Hővédő krém, fekete a száraz, fehér a vizes hajra jó, Én a feketét használom szuper! Kb. 4 ezer ft 200 ml, sokáig elég.

Tünde, melyik cég terméke az ionizációs hajvasaló?

2006. dec. 14. 19:36
Persze,utána tuti,hogy kellenek rá ápoló szerek!ezektől sokkal szebb lesz,és tovább tart!itt is baromi nagy divat!:)
2006. dec. 14. 19:32

Itt kinnt ay USA ban, ez nagy divat, nekem is van:)

En nagyon szeretem,viszont az teny hogy a hajat azert roncsolja...nekem van vagy 2-3 kenceficem ra,azokat teszem a hajmra mielott hasznalom a hajegyenesitot.Ezekkel valamennyire apolom,vedem oket, de bevallom hamarabb kell varatni a toveit:(


Viszont csodaszep lesz a hajad, en elotte nem tudtam igy kiszaritani sima korkefevel se...ettol viszont olyan lesz mint a szineszeknek:)

2006. dec. 14. 19:30
Amugy ,a férjemnek nemigazán tetszik kivasalva a hajam:(((
2. tünde733 (válaszként erre: 1. - Koka-di)
2006. dec. 14. 19:29
Szia!Az én hajam is olyan "boszorkányos"!a sogornöm lánya vett egy tök jó hajvasalót,ami lézeres ionizálos.nem volz egy olcsó dolg(15 ezer),de nagyon szuper!!nem száritja a hajat,nem égeti,szoval nagyon jó!szerintem érdemesebb megvenni a drágábbat mint egy olcsobb vacakot!
2006. dec. 14. 19:17

Sziasztok!


Engem az érdekelne, mi a véleményetek a hajvasalóról.

A hajam sem nem egyenes, sem nem göndör. Olyan kócos hatása van. Frászt kapok tőle! Eddig csak negatív véleményt kaptam, ezért lennék kiváncsi a Ti véleményetekre is.


Köszönöm, Kóka-di

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook