Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2008. ápr. 22. 21:25
hát én is emo voltam, de már scene!!!am én se wok buzi, bár sokan azt hiszik, mert merész wok!!!!(plána a kirivó hajviselezteket szeretem, hm én még nem jutottam el odáig h befestessem, de viszont olyanra megszoktam csinálni h az egész suli engem bámul!!!XD ez van extreme haircut 4ever
625. radar
2008. ápr. 22. 19:00
valóban
2008. ápr. 22. 17:59
pompás
623. radar
2008. ápr. 22. 15:04
amúgy van még vmi ami a remington javára írok. hugomnak kivasaltam a haját és még másnap olyan volt. a babylissnél estére már látszottak a hullámok
2008. ápr. 21. 21:18
Hát ja na mind1.
621. radar
2008. ápr. 21. 20:07
csá. amúgy témától kissé elkanyarodtunk.
2008. ápr. 21. 20:05
Na megyek mert a nyakamon a család. CSá
619. 319cd6978b (válaszként erre: 617. - Radar)
2008. ápr. 21. 20:04
Szerintem csak béna volt. ha titkolni akar egy ilyen dolgot csinálja profin vagy sehogy. Ettől függhet a jövője teljes boldogsága. Nekem van idén egy új osztálytársam és még egy szót se szólt hozzám. Néhány fiúval beszél akik szeretnek focizni, a többiekkel viszont nem. Engem viszont biztosan útál. Kétszer kezetfogtunk még év elején aztán rájött hogy nevetségessé teszem a háta mögött és úgy döntött hogy magányba burkolódzik. Kicsit sajnálom mert rendes gyereknek látszik de mostmár nem megyek oda hozzá nyalizni. legjobb lesz hogyha innen is továbbáll. Vmiért nem monta el hogy miért jött át ide hozzánk, ezért elindultak a különböző rosszindulatú pletykák.
618. radar
2008. ápr. 21. 20:01
azért látom kened ezeket a britney dalokat. most néztem utána youtuben a a someday you will understandnak. szerintem britney kurva jó nő volt addig amíg nem szült:)
617. radar
2008. ápr. 21. 19:59
nekem volt egy osztálytársam aki meleg volt. először enm válalta fel, de mindenki sejtette. egy idő után beismerte. nagyából volt 3 lány barátja és senki nem szólt hozzá. meg is sajnáltam. idősebbek baszogatták és beszóltak neki. kiíratkozott a sulinkból(ami már nem az első volt neki)
2008. ápr. 21. 19:58
Oops i did it again! Most jut csak eszembe hogy a nevem powerpuffEMO. nemlehetek túl meggyőző. De csak azért ez a nevem mert a britneydalszövegfordítós barátom ezt találta kia powerpuffgirls és az emo keverékeként. Remélem someday you will understand
2008. ápr. 21. 19:54
És szerinted melyik érzelmileg meggyötört csontsovány fiúcska fogja bevallanai egy vadidegennek hogy meleg? Szerintem ez nem a valóságot tükrözi. Énmég nem is láttam meleg emosokat. Csak kis normál párokat akik összeakasztják a kisujjukat. De hagy csinálják. Jobbak végülis mint a ráják, mert nem szólogatnak be mindenkinek.
614. radar
2008. ápr. 21. 19:44
az emos fiúk 30% meleg, valami ilyesmit olvastam. mondjuk engem hidegen hagy. -de ebből kifolyólag lehet nem lesz gyereke aki elől szégyellhetné
2008. ápr. 21. 19:43
Nekem még sosem csinálta meg fodrász olyanra hogy teccedjen. Pedig már voltam egy párnál. És sokan kérdezik hogy ki a fodrászom és akkor elönt a büszkeség hogy nem láccik hogy én vágtam le.
2008. ápr. 21. 19:41
És vannak olyan emos fiúk is akiknek jobb lenne ha lánynak szültettek volna. Hogy fogják ezt majd szégyelleni a gyerekeik előtt, hogy így néztek ki. Ez gázabb mint mikor régen be daueroztatták a férfiak a hosszú szőkített hajukat.
611. radar
2008. ápr. 21. 19:41
nem tudom miért tettem zárójelbe:D én feketére akartam festetni. de utána nem tettem meg általában még a fodrásznál sem tudom miyen lesz a hajam. kb a székbeülve döntöm el mi legyen
610. radar
2008. ápr. 21. 19:39
van más dolgom is, mint azon vitázni, hogy cicafiú vagyok-e. de azért élvezem a vitát. nem vagyok [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]britney spears[{[{[/A]}]}] fan. egyszerűen megvan itthon a lemez és meghallgattam. megtetszett ez a szám. a régi számait utálom, nyálasnak tartom. és a radarnak sincs túl mély mondonivalója azonkívül, hogy(rajta vagy a radaromon, rajta avgy a radaromon)
609. 319cd6978b (válaszként erre: 607. - Radar)
2008. ápr. 21. 19:39
Nekem kéznél van a hajnyírógép, az olló, a ritkító olló és a hajvágó penge. Általában két hétnél nem bírom tovább és átfestem a hajam vagy levágom vagy csinálok vele valamit. a léyneg meg hogy neked tetszik, hacsak nem azért csinálod hogy teccél valakinek. A szüleimnek teccik a hajam. Pedig azt hittem hogy majd festethetem vissza, mikor először befestettem. De szerencsére nem.
608. 319cd6978b (válaszként erre: 604. - Radar)
2008. ápr. 21. 19:35
Jah és nem montam hogy kevesebb vagy, csak azt hogy ezt cicafiú stílusnak nevezik. legalábbis mifelénk. A nem teljes értékű alatt pedig nem azt értem hogy egy emberi söpredék hanem hogy "mindíg kapható egy kis párnacsatára" tehát "más" mint a többi. Amúgy te ilyen lassan írsz vagy csak nem figyeled hogy válaszolok e.
607. radar
2008. ápr. 21. 19:33
ja értem. szerintem vannak jó frizurák az emosoknál, de van ami olyan durva, hogy nem különböztetem meg a fiút a csajtól. és az már nem tetszik. trendinek számítok-e? hát ez eléggé változo. van aki azt mondja jó, van aki azt, hogy szar. de nekem a lényeg mindig az volt, hogy nekem tetszen ami rajtam van. enm másokért élek. most ez tetszik és ilyen a hajam. ha megunom, az ollo mindig ott lesz
2008. ápr. 21. 19:32

"Arra születtem hogy boldoggá tegyelek"

"Néha futok, néha, néha elrejtem"

"Te vezetsz enbem őrült, csak most látom"

"Add nekem az oldladat, üss meg bébi mégegyszer"

Ezeket a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Britney Spears[{[{[/A]}]}] dalszvegeket egy barátommal fordítottuk tesiórán aszerint hogy mit hallottunk.Semmi köze a valósághoz.De sztem LOL

2008. ápr. 21. 19:30
Mert magamnak vágom a hajam. Nem rég még emos volt(de nem vagyok emos,csak teccik a hajuk) aztán fehér melírcsíkot akartam bele és mindíg vörös lett, aztán kicsit túlszíattam és bumm, leégett. Úgy nyúlt mint a pókháló. mOst levágtam benzinkutasra. Azt mondják hogy most a legjobb. Az egész kék, csak elöl lila egy széles csíkban,meg hátul az egész alja skandinávszőke
604. radar
2008. ápr. 21. 19:26
szerintem mindenkinek egyéni döntése, hogy milyen színű stílusú hajat csináltat magának. attól nem lesz se több se kevesebb mint a másik. és miért nem mséz többett fodrászhoz?
2008. ápr. 21. 19:23
De azért "trendinek" számítasz a környezetedben? És nem cikizlek vagy ilyesmi csak tisztába raklak a fogalmakkal. "Hit me baby one more time"
2008. ápr. 21. 19:21
Balász is cicafiú. Mindenfiú aki bemegy egy fodrászdába és kimelíroztatja a haját az cicafiú, vagy nem teljesértékű fiú, de mindenképpen valami ilyesmi. Én tavaly január 3-ika óta nem voltam fodrásznál. És ha minden jól megy nem is leszek soha többé.
601. radar
2008. ápr. 21. 19:19

cicafiú??

nincs pilótaszemüvegem se csőnacim. a hajam olyasmi mint a balázsé(széf)

2008. ápr. 21. 19:09
Szőkére melírozva? Akkor te egy cicafiú vagy. Van csőnacid meg pilótaszemüveged is?
599. radar
2008. ápr. 21. 19:07
hát nem tom, sztem a teflon kopik le. de ha rendesen kezeled-mjuk nem súrolóval, és drótkefével avgy mi az istennel esel neki- akkor nem kopik le(remélem). de mivel most lett szőkére melírozva vagyis 'szívva' a hajam a wet n'dry eléggé szárította utána. remélem mviel ezen van teflon emg tourmaline nem fogja(annyira)
598. 319cd6978b (válaszként erre: 597. - 1d1716af1e)
2008. ápr. 21. 18:59
Én se értem,de szerencsére jól választottam. Igaz hogy majdnem duplájába került de mem bánom.
2008. ápr. 21. 18:53
a wet n dry is bevonatos de egyáltalán nem kopik!!!!szal nem értem a remingtonnál mit basznak el???
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook