Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
836. minszi (válaszként erre: 824. - Dacd09dfaf)
2008. jún. 29. 11:06

[link]


Ha lejjebb mész ott vannak a hajvasalók és magánemberként regisztrálj!

835. eniko22 (válaszként erre: 827. - Radar)
2008. jún. 28. 09:19
radar erre azt tudom irni neked, hogyha belegondolsz minden nap nem moshatsz hajat mert tonkre megy, es ugyis elegge tonkre megy hogyha a waxos hajad masnap kivasalod, szoval eggyik se jo... :)
834. minszi
2008. jún. 21. 18:27
Aki ismeri és aki használja a Ga.ma hajvasalókat az lécci írja már le a véleményét!!!kösziii
2008. jún. 21. 14:00
Akit érdekel Babyliss hajformázó szett vagy RemingtonS1031 (ÚJ) írjon ide vagy a kino@citromail.hu-ra. AZ árban megegyezünk.:);)
832. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 831. - RetroTimcsekeee)
2008. jún. 20. 19:16
Kérd meg az anyukádat, hogy vegyen neked hajegyenesítő és hővédő krémet. Ha ilyen sűrűn vasalod, tönkre fog menni ezek élkül. Néha nem ártana egy tojásos-olíva olajos pakolás rá, amit néhány óráig rajta hagysz, pl. abban alszol.
2008. jún. 20. 19:09
LÉCCCCI ! VÁLASZOLJATOK MÁR NEKEM IS :@! :'(! 816. bejegyzés...
830. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 823. - RetroTimcsekeee)
2008. jún. 20. 19:07
Amióta Tony & Guy hajápolón termékeket használok, azóta tovább marad egyenes az egyébként eléggé hullámos hajam. És a vasaló hőjét is jobban viseli.
829. 319cd6978b (válaszként erre: 828. - Luflux)
2008. jún. 20. 19:01
A nano kirstály bevonat arra jó hogy simább legyen a felülete és jobban csússzon a hajadon ezáltal kevésbé károsít, a turmalin kristály meg olyan kristály ami ő hatására természetesen bocsát ki negítív ionokat. A hatóanyagok csak negatív ionok hatására képesek behatolni a hajba, mert csak ilyen közegben nyílik meg a haj kutikularétege. nem tommennyire érthető.Nem láttam még olyan hajvasalót ami minden ilyen pozitív tulajdonsággal rendelkezett volna. nagyonjó a belissima creativity meg a GA MA, meg láttam neten babyliss üveglapos hajvasalót, ami 40%kaljobban csúszik mint a sima hajvasaló és olyan jó a hőelosztása, mint a kerámiának.
828. luflux
2008. jún. 20. 18:36
Megmondaná valaki mi is az a nano-kristály bevonat ill. a turmalin-kr., és mi ezek között a különbség?? Plusz miért is jó ha a vasaló képes negatív ion kibocsátásra? Épp hajcasalót szeretnék cserélni és efféle paramétereketet olvasgatok a tájékoztatókon és nem igazán tiszták bennem ezek a fogalmak. Előre is köszönöm! Lulu
827. radar (válaszként erre: 822. - 98b468bba8)
2008. jún. 20. 12:57
szerintem amelyik dobozára nincs ráírva, hogy ne használjuk más anyagokkal, azokról lefelejtették... gondolj bele miyen a hajadnak, hogy egy olyan sűrű anyagot mint a wax vagy a zselé 200 fokon bele'égeted' a hajadba... ráadásul a hajvasalónak is rossz.
2008. jún. 19. 19:02
Igen niice jogos! olvasom itt hogy a göndör hajúak hetente 2-3 alkalommal vasalnak hajat! én pedig naponta! ma is 2kor kivasaltam ittvan 7 óra és a vége már nem egyenes :S ! Nézzétek meg a 816. bejegyzésemet és válaszoljatok rá! pá
825. 9854c8384b (válaszként erre: 823. - RetroTimcsekeee)
2008. jún. 19. 17:03
Azt én is szeretném tudni, nekem még sose sikerült kivasalni ugy a hajat, h napokig tartson. Max fodrász után:)
2008. jún. 19. 16:54
AZ egyik licitálós oldalon láttam GA.MA hajvsalót de sajnos az eladó nem irt vissza igy nem tudtunk megegyezni.Nem tudjátok Nyíregyháza környékén hol lehet beszerezni? Esetleg vmi Online-shop?:)
2008. jún. 19. 15:03

Köszi! de midnen kérdésemre szeretnék választ! vagyis arra is töbek között h milyen legyen a hajvasalás menete h napokig tartós legyen!

Ezalatt azt értem a hajmosástól a hajam készenlétéig! olvassátok el figyelmesen amit irtam!

822. 98b468bba8 (válaszként erre: 816. - RetroTimcsekeee)
2008. jún. 19. 13:51
Elég egyszerű a trükk. Ha nincs ráírva a hajvasalód dobozára, hogy más anyagokkal nem lehet használni, akkor waxos kézzel vasald és tovább olyan marad. Bár, lehet, hogy ez bőrirritációt okoz ( mint nálam ), ahogyan a zselé is, de vehetsz hajegyenesítő habot is. A különböző márkák meg szerintem nem számítanak, bár én mindig ugyanazt használok.
2008. jún. 19. 13:38
Légyszives nekem is válaszoljon vki! nagyon nagy bajban vagyok!!!
820. fodbetti (válaszként erre: 817. - Dacd09dfaf)
2008. jún. 19. 13:04
Szia! Igen, nagyon szép egyenesre, fényesre, én heti kétszer mosok hajat, vasalom, és egyenes marad közt is. Profilomban van kép, nézd meg.
2008. jún. 19. 13:03

[link]


Itt van a másik hajkiegyenesítő krém.

818. 319cd6978b (válaszként erre: 816. - RetroTimcsekeee)
2008. jún. 19. 12:58

Vannak olyan hajegyenesítő krémek amik a dauer eltávolítására valók, ezekkel lehet tartósabban egyenesíteni,de valószínűleg a vasalást nem hagyhatod el ezekkel. Vagy van egy új technika amiről még csak keveset tudok. Olyan tartós hajegyenesítés ami teljesen végleges állítólag és nme roncsolja a hajat mint a dauervizes egyenesítés. Csak nem tudom hogy van e ilyen már Magyarországon. A nővérem ha is ilyen. Kivasaltam pont tegnap a banket előtt,de húsz perc után már olyan volt a haja mint Hugridnak a HP-ben. Ezért inkább besütöttem neki hajsütővek göndörre.


[link] valami ilyesmi krémre gondoltam de van egymásik ami ennél jobb és terészetes göndörségre való. Majd megkeresem és belinkelem.

2008. jún. 19. 12:30
Szia Fodbetti! Mivel neked GA.MA hajvaslód van megkérdezném h tényleg egyenesre valalja? Hajmosástól-hajmosásig birja? kösziiha válaszolsz.
2008. jún. 19. 00:01
Sziasztok! Tímea vagyok 12 éves. Belissima hajvasalót használok amit hajas lászló is! elég jó 200 w 200 fok kerámialapos azthiszem(bocsi nem 100as) kénytelen vagyok naponta hajat vasalni! ez ugy szokott menni hogy este hajmosás balzsamozás után sosem vasalok hajat és nem is szárítok hajat! mert szinte magától megszárad! a hajam a tövétől 10 cm-re elkezd göndörödni :( kicsit ilyesztő a fejem göndör fürtökkel akkor inkább felgumizom de am szoktam leengedve is hordani! pár hónapja vasalok hajat ! szóval mindig más samponnal és balzsammal mosok hajat, nálam nem fontos ez . Van h Sunsilik a sampon és Golf a balzsam ...! baj ha ilyen rendszertelen vagyok? ráadásul miest kifogy lehet h sauma a sampon és sunsilk a balzsam tehát többnyire mindig változó:S! ez gond? szóval megszáritom a hajam és elkezdem vasalni ki is vasalom de reggelre szinte teljesen ugyanaz a helyzet csak nem áll ki mindenhol . PL: mentünk ballagásra reggel 8kor az ünnepség előtt kivasaltam (néha hajlakkot is teszek rá de ddig csak pár alkalommal max 10szer volt rajta) és mire odaértem a suliba 9-10 körül már a hajam hátulja hullámos volt, pára hatására rögtön kunkorodik! a banketttek ami szintén az nap volt hát előtte kicsit megvasaltam hogy jobb legyen és annyira meleg volt bennt h teljesen göndör lett a hajam! nem használok semmi védő és egyenesítő krémet/sampont/balzsamot/olajat! gyerek vagyok még szóval nem vásároltathatok anyával 5000 forintos fél decis kis olajakat ... ! jól jönne vmi olyan dolog ami 5000 ft-n vagy azon belül van de abba legyen sampon balzsam védőkrém egyenesítőkrém olaj ! tehát midnen! az a gondom hogy nagyon hamar begöndörödik a hajam! a hajvasalóval a vasalás technikájával vagy a krémek védőanyagok hiányával van a gond? légyszi segitsen mindenki aki csak tud mert már hónapok óta nem tudok mit kezdeni a hajammal:( ! szóval milyen krémet vehetek hol és olcsón lehetőleg és hogyan csináljam! vagy ha esetleg vki tud olyan technikát ami nem roncsolja a hajat de krémek igénybevétele nélkül és tartósan használ azt megköszönném! SOS! segitesetek! nagyon jó tanácsokat láttam itt lécccci segitsetek! köszönöm szépen ! jóéjt! várom midnenki gyors válaszát! Tímea Békésmegyéből
815. *Linda* (válaszként erre: 798. - 319cd6978b)
2008. jún. 18. 19:30

Köszi!

Láttam már ilyet csak nem tudtam, hogy ennyire jó.

Kipróbálom.

814. eniko22
2008. jún. 18. 19:20
én nem Magyarorszagon élek, de a közelemben van Kaufland, Polus Center es Auchan is, hallottam már a schwarzkopf ról és ajánlottak még egy Tony & Guy vagy hasonló nevezetü hajvédősprét is, namost az jobb mind ez a Got2b ? vagy nem ? :) koszi a linket powerpuffemo!
813. 319cd6978b (válaszként erre: 811. - Eniko22)
2008. jún. 18. 18:57

A hajformázó cuccoknál keresd. A schwarzkopf gyártja ez egy külön termékcsalád. Minden termékük nagyn jó. Tényleg azt nyújtják ami rá van írva. Még külön weboldala is van itt:


[link]


Kapható nagy áruház láncokban meg rosmann dm. Meg még ki tudja hol. Egypróbát mindenképp megér. Amúgy nagyobb áruuház láncokban olcsóbb. Kecskeméti auchanban most 990 ft az osszes. egyébként meg 1300

812. fodbetti (válaszként erre: 808. - Dacd09dfaf)
2008. jún. 18. 18:55
Szia! Ha visszaolvasol egy két oldalt, írtam a GA.MA-ról többször is, én arra esküszöm.
811. eniko22 (válaszként erre: 801. - 111ba791bb)
2008. jún. 18. 18:22

Koszi szepen _betti_ke, de ezt az aruhazakban csak siman igy keressem, hogy Got2be ? melyik ceg gyartja ? ugy konnyebben megtalalnam szerintem :)

koszi

810. eniko22 (válaszként erre: 809. - Dacd09dfaf)
2008. jún. 18. 18:20
szerintem GA.MA t vegyel, nekem volt kivasalva Remingtonnal, Wigoval es GA.MA val de a GA.MA jott be a legjobban.
2008. jún. 18. 18:10
2x irtam.. bocsii.. de lécci válaszoljatok! fontos!
2008. jún. 18. 18:05
Sziasztok.Szval nekem Remington S1031 hajvasalóm van. annyira dicsérték h ezt kértem anyától.De sajnos nem vasalja ki.A fodrász MOSER CERASTYLE hajvasalóval vasalja ki és tökéletesen sima.Viszont olvastam a GA.MA. hajvasalóról ami ált. nem roncsolja a hajat. Nektek mi a véleményetek? Szerintetek ha veszek vegyem meg a GA.MA-t vagy maradjak a MOSER-nál ami biztos h szögegyenes hajat biztosit hajmosástól-hajmosásig.Kérlek akinek van tapasztalata irja meg!Köszönöm!
807. radar
2008. jún. 18. 16:36
raktam fel képet, én itt még hotlisst használtam és a képen is látszik, hogy meg van égve, egyszer volt got2be-vel vasalva de sokkal jobb.
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook