Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2126. Veronika27 (válaszként erre: 2125. - CurlGirl)
2010. júl. 29. 11:17

Nem tudom, melyik Remington volt nekem pár évvel ezelőtt, de fél év alatt lekopott a bevonata. Szerencsémre garanciás volt, így választhattam helyette mást, Babyliss-t vettem, na az is tré volt...

Szóval nem teljesen alaptalanok a pletykák, hogy ezek nem a legjobbak.

2125. CurlGirl (válaszként erre: 2123. - T.Ili)
2010. júl. 29. 11:10

Köszi, hogy segítettél, de végül mégsem a Ga.ma mellett döntöttem. Ezen az oldalon nagyon nem ajánlották a Remingtont, máshol viszont sok jót hallottam róla. Ezért végül megrendeltem egy Remington S1051-est, másnapra már ki is hozták, mindössze 11.290 Ft volt (ha jól emlékszem) és egyszerűen tökéletes! Minden fontos funkció megvan benne, az egyik oldalán kívül is felmelegszik (göndöríteni is lehet vele) és elég kétszer áthúznom egy tincsen, hogy szög egyenesre vasalja. Ne higgyetek a pletykáknak arról, hogy a Remington rossz! Én mindenkinek csak ajánlani tudom! Persze ez is károsítja a hajat, amin rendszeresen használják.

Ha bárki többre kíváncsi vagy kérdése lenne, nyugodtan tegye fel itt, én szívesen válaszolok! :)

2010. júl. 25. 20:46

Leírom, hogy én hogy ápolom a természetes állapotban szálkás, hullámos, igen dús hajam:

-Herbal Essences sampon és balzsam kék flakonos, hidratáló (kipróbálásra vettem, mert 50% ingyen volt, előtte Pantene-t használtam, de ez nagyon jó és még az illata is napokig megmarad!)

- 4 pumpa hajvégápoló olaj Kallos (átlátszó; ez eléggé testes, de az én hajamnak ez kell)

- pár fújás az Indola hajegyenesítő-és hővédő spray-ből

- szárítás után kivasalom a Wella által forgalmazott Wahl Cutek hajvasalómmal

[link]


Ennyi.


Valaki próbálta már a Herbal Essences zöld termékcsaládját, amitől fényes lesz a haj???

2123. t.Ili (válaszként erre: 2122. - CurlGirl)
2010. júl. 25. 20:34
Ne vasalj 200 felett,inkább húzd lassabban,
2122. CurlGirl
2010. júl. 25. 15:50

Nem is 200 fok alatt akarom vasalni, hanem felett. Olyat szeretnék, ami 200 fok feletti hőmérsékletre is képes felmelegedni, bár ha jól tudom olyan nem nagyon van Ga.mában.

Ga.ma 1036 - Tourmalinos, laser ionos.

Köszi a tippet. :D

2121. t.Ili
2010. júl. 25. 14:35

Neked nem kell hőfokszabályzós .

A te hajadat 200 fok alatt nem érdemes vasalni..Nem lesz egyenes.

Laser ionos-tourmaline-t keress a Stella honlapján.

15000 alatt van ,ha jól emlékszem.

Ha van olyan:D1036?

2120. CurlGirl (válaszként erre: 2119. - T.Ili)
2010. júl. 25. 14:04
Köszi, hogy ilyen hamar válaszoltál is! :D Ha a Ga.mat javaslod, akkor azon belül melyiket érdemes venni? Mindenki az 1036-osat dícséri, de az 18.000 forint, annyim meg nincsen. Van olyan Ga.más, ami hőfokszabályzós és 13.000 alatt van?
2119. t.Ili
2010. júl. 25. 13:59

Nem vennék Bellissimát!

Annyiért már Ga.mat is kapsz.Az nagyon bevált.

A bellissimára nagyon sok a panasz.Gyenge.

2118. CurlGirl
2010. júl. 25. 13:14

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen hajvasalót vegyek. Max 13.000-et költenék. A fodrászom azt mondta, hogy ha egy hónapban max 1-2× használok hajvasalót, akkor nem megy tönkre a hajam és ezt be is szeretném tartani, mert amúgy természetes hullámos hajam van és nagyjából meg vok elégedve vele. Sokat olvastam, hogy a Remington nem túl jó, az nekem szóba sem jött, csak a Ga.ma, BabyLiss meg a Bellissima. A Ga.ma viszont túl drága, a BabyLissről nem túl sok jót hallottam és a Bellissima 1737-est néztem ki eredetileg. Ti milyet ajánlanátok? A Bellissima (fc16) 1737-esről véleményekre is kíváncsi vagyok! Szerintetek megéri 17-18ezret költeni a hajam megóvásáért egy hajvasalóra amit kb. 1× használok egy hónapban?

Mindent köszi előre is!

2010. jún. 29. 17:33

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy melyik hajvasalót válasszam ezek közül, mert ezeknek az ára is úgy belefér a keretbe, meg jónak tűnnek. Akinek van ilyennye az lécci segítsen, hogy jó-e vagy sem. Előre is köszönöm!!!

- Remington s2014

- Remington s1005

- Remington ceramic straight 230(ez van a dobozán)

Ezek közül szertném valamelyiket, csak nem tudok dönteni, a remingtonokról sokan mondanak sok jót..

Nekem igazándiból az s2014-es a legszimbibb meg az utolsó.

Véleményeket, tapasztalatokat, léccí..

2116. cherryx (válaszként erre: 2028. - Nariii)
2010. jún. 28. 14:28
mostmár én is kezdek összezavarodni hogy milyet vegyek lehet mégis nem a drága a legjobb vagy hogy van ez....nehéz ebben okosnak lenni szerintetek a paul michell hajvasalók azok jók?? mert találtam 27 990 ft-ért ha már ilyen dárága csak jó lehet....
2115. cherryx (válaszként erre: 2094. - Vicury)
2010. jún. 28. 14:17
szia én is most akarok venni hajvasalót....fogjuk rá a pénz most nem számít csak nagyon jó legyen. kinéztem egy paul michell hajvasalót 27 990 ft-ért szval úgy néz ki hamarosan megrendelem :) remélem jó lesz....a régi hajvasalóm belissima volt a hajas lacis, de nem vmi jó :S (remingtont is elég sokan dicsérik)
2114. cherryx (válaszként erre: 2093. - Vikci79)
2010. jún. 28. 14:13
szia nekem is természetesen göndör hajam van :S UTÁLOM és mindíg simítom....szerintem úgy csináld hogy 1. nek mosd meg a hajad--fújd be simítóspray vel + hővédősprayvel rakhatsz rá hajhabot is és ezután szárítsd meg + közben fésüvel húzd kiaztán a hajad lépcsőzetesen simítsd ki mindíg csak kicsi részt engedj le.
2113. Nikike1988 (válaszként erre: 2112. - Cherryx)
2010. jún. 28. 14:12

köszi.

azóta már nekem is ilyen van

háát nem nagy szám .Én nem szeretem.:( ragadós is...

2112. cherryx (válaszként erre: 2092. - Nikike1988)
2010. jún. 28. 14:01
A dm-be vettem syoss hővédő spray-t asszem 1500 ft volt vagy 1000 ft nem emlékszem de nem nagy drágaság....nekem nagyon korpásodik tőle hajam :S szval nem használom. de az egyik barátnőmnek bejött- nem dicsérte agyonra, azt mondta könnyeb tőle a haja és valószínűleg védi is valamennyire a forróságtól.
2111. cherryx (válaszként erre: 2110. - Robert1229)
2010. jún. 27. 14:37

(Bocsi hogy ide írom de olyan sok hozzászólás van hogy nem tudom hova írjak gondoltam ide előre xD.)

Van valakinek Paul Michel hajvasalója?? Ha van akkor légyszi írjatok hogy milyen...mert olyat akarok venni csak elég csicskául néz ki :S persze nem azt kell nézni de akkor is....köszííí

2010. máj. 14. 14:44

Jah és a szárításnál is mindig használok védelmet vagy a loreal hővédős hajhabot ami hajszárításhoz való vagy pedig Got2be fújót

és vettem a rossmanban egy ELITE nevű egyenesítő hajkefét amivel könnyeb egyenesebbre szárítom az amúgy hullámos hajamat és reggel a vasalás 8 perc :)

2010. máj. 14. 14:41

Nekem 2 éves lesz a remington hajvasalóm

[link] ilyet használok (teflon + kerámia bevonat+ionizálás maximum 160-230 celsius)

ápolom is a hajam elég rendesen..

sampon:syoss nutrition oil care(szálkásodásra hajlamos , töredező hajra)

balzsam:syoss repair regeneráló

pakolás:syoss repair regeneráló

hajvégápoló:avonos

hővédő syoss

heti 3x mosom és heti 1x rakok rá pakolást de 2 percig mint amennyi rá van írva hanem 15-20 percig

de ígyis azért 3-4 havonta megyek fodrászhoz de annyit vág hogy szinte nem is látszik

Nekem többnyire szálkásodni szokott a hajam mint megtörni...

Nekem azután károsodott a hajam eléggé miután a nagyon szőkített ahjamat egyből feketére festettem

,azután sokáig volt fekete több árnyalat (kékes , sima ében) de meguntam és most nagyon sötét barnára festem ami szinte fekete de nem olyan mű hatású :) nah mind1..

a lényeg hogy új hajvasaló vételt tervezek , ennek kicsit megkopott a lapja középen.

a következőkön gondolkodom:

remington shine terapy

[link]


Remington teflon szálas szövetes:

[link]


és talán még ez a remington ami jó lehet:

[link]


gondolkodtam GHD vagy Paut mitchell hajvasalón amik ugye a legjobbak de az áruk miatt nem engedhetem meg magamnak :(

GAMát meg nem nagyon látok a környéken

A hajamról annyit hogy sem kevés sem dús..

de mosás után kis hajhabbal (Lorel hővédős hajhab)

dúsra tudom csinálni: )

és minden reggel vasalom:)

2108. t.Ili
2010. máj. 14. 08:09
Azt már vágni kell,de elöbb próbáld ki a hajfényt.segít.
2107. sissyso
2010. máj. 14. 08:07
Ja, egyébként a lépcsőzetesen tépett fazont sem bírja mindenki haja, nekem például azóta törik, jobban, mióta "megtépettem", mástól is hallottam már, hogy az ilyen fazon vékonyabb hajúaknak nem ajánlott. Ennek ellenére minden második nőnek ilyenre vágják a haját.
2106. sissyso (válaszként erre: 2107. - T.Ili)
2010. máj. 14. 08:02
Na, ezt még nem is hallottam, mármint, hogy a hajfényspray ilyenre is jó. Épp ma merészkedtem megint kivasalni a hajam, de vasalás után szinte eldeformálódnak a hajvégeim, olyan furcsa formájuk lesz, mint amikor megpörkölődik, vagy mi :S.
2105. rilla23
2010. máj. 12. 22:05

a swarczkopf flatlinert készülök megvenni. azt nagyon sokan dícsérik.bár olvastam olyan véleményt is h valakinek nagyon nem jött be.

elég jó zsákbamacska, 3-4 ezer ft-ért.

a wellát is ajánlották.

val vki aki ezek közül vmelyiket használja?

2010. máj. 5. 12:50

Nekem sajnos göndör a hajam (és természetesen mint minden nőnek, nekem se jó, az, ami van), így elmondhatom, hogy a legjobb barátom a hajvasalóm! :))

Hál Istennek nekem se nem törik tőle, se nem károsodik. Sőt, mintha még szebbé is varázsolta volna :D (és most már csak hullámos)

2103. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2102. - Szabiedem)
2010. ápr. 20. 18:40
GA.MA.
2102. Szabiedem
2010. ápr. 20. 17:23

Sziasztok!

Gondolkozom egy mini hajvasaló vételén, Szerintetek melyik a jobb? Babyliss BAB 2050E Pro ez nanokerámiás vagy a Ga.Ma kerámia turmalin lapos simitó?

2101. sissyso (válaszként erre: 2100. - Keettee)
2010. ápr. 14. 20:52
Keettee, akkor Te tényleg szerencsés vagy a hajaddal. Az enyém sajnos vékonyszálú, és könnyen törik. Az én ga.ma-m az turmalin leaser ionos, de szerintem a 200 fok az sok neki. Amúgy én is osztom a véleményed a hővédőkkel és kencékkel kapcsolatban :)
2100. keettee (válaszként erre: 2098. - Sissyso)
2010. ápr. 14. 09:15
Sok mindentől függ, h miért tört el a hajad...de saját tapasztalatból el tudom mondani, h több mint egy éve vasalom a hajam, van, hogy minden nap, és semmi baja nincsen a hajamnak! Pedig nem használok semmilyen hővédőt, meg ilyen kencéket, feleseges! Elmentem a fodrászomhoz 1 év után(nem szeretek sűrűn járni, mert növesztem a hajam :) ) és rácsodálkozott, hogy milyen szép a hajam...Jah, és csak is jade bevonatú vasalót használok...ez egyáltalán nem töri!
2099. sissyso
2010. ápr. 2. 08:18
Ja, és még valami, én heti kétszer használtam eddig hajmosás után, közben egyáltalán nem. Van olyan, hogy valakinek a haja egyszerűen nem bírja a vasalást?
2098. sissyso
2010. ápr. 2. 08:15

Csajok, én úgy el vagyok keseredve. Levágattam a hajam végét (kb.3-4 cm), hogy talán majd így nem törik tovább a vasalástól...hát sajons így is törik. A vágatás óta tegnap használtam másodszor a Ga.ma-mat, de ha megnézem, látszik, hogy ismét szétnyílt jópár hajszálam vége.

Én mindenkinek azt ajánlom,vegyen hőfokszabályozósat! Már én is bánom!

2097. pintyőke72 (válaszként erre: 2091. - Virág3)
2010. márc. 22. 20:27
Tony&Guy hővédő spray hajvasaláshoz, 3000.-Ft
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook